Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość ja tez wierzylam
tak tak to NAPEWNO JAKIŚ HAKER to takie niesamowite - ojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, na jakims innym temacie wyczytałam, że pomarańczowy nick moze podrobic czarny wpisując na poczatku lub nakońcu np \"?\" lub spacje, bo te sa pomijane, także spoko:-) da sie wszystko rozróżnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To COŚ ma w hasle \'\'wierzyłam\'\' a ty \'\'wierzylam\'\'. Swoją drogą pozdrowienia dla niesmiałego cosia :) Nie wstydź się bidulko/bidulku? Cip, cip, cip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky 🌻 🌻 🌻, Widzę , że my faktycznie przez wekend rikitikitak, ale... Pamietam , że na jakims etapie, wy wszystkie pozrywałyście ze swoimi lubymi, a ja ja ostatni debil zostałam na placu boju i nie w głowie mi było \'\'jak o nim zapomnieć\'\', ale \'\'niech on mnie pokocha\'\'. Taki odszczepieniec byłam :( Jak widać wszystko się zmienia.... co nie znaczy, że Ci zyczę powrotu do kolegi z biura ;) Wytrzymaj z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjj, dopiero teraz dojrzałam co Milkyway wczoraj napisała :( Milky, Pieprzysz topik? Czyli nas także? Hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z braku laku....dobry topik;) Raczej chce pieprzyc NA topiku. Mówię jako advocat Milkywaya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky, milky, u mnie tez nie ma sielanki... raczej dalej sobie czekam... sporadycznie sie kontaktujac by tam sie zakonczylo, mam rozne stany od zwatpienia przez obojetnosc, zlosc do nadziei, bo tak czlowieka dopada... ale ciesze sie ze juz dwie dziewczynki mnie chca... chcialy... wczoraj... bez mleka... niewstrzasnieta he he :) :) :) :) :) ;) ;) ;) ;) ;) i za to was kocham miloscia idealna znaczy sie platoniczna hi hi juz sie staram milkusiu by moc spedzac z toba wieczory, tpsa ma moj wniosek! gorace buziaczki i usciski dla Was kochaneczki, dzis bede tylko myslami a nie wpisami wiec pamietajcie o mnie 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) jakoś dzisiaj tu cicho... ale to początek dnia, może się jeszcze rozkręcicie :) inki...moja ochota nie mija!!! :) 🌻 Mariella! DZIEKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mogę... pospały się wszystkie!!!!!!!!!! co wyście w nocy robiły w takim razie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takiemu pluszowemu? hi hi to teraz takie robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bydle chcialam wszystkim powiedziec ze od dzisiaj nie pisze na topiku.... to \"cos\" mnie wkurwia strasznie i nie mam zamiaru ani czytac \"podszywacza\" ani sie za nie niego tlumaczyc Trzymajcie sie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mała, possij mi klejnoty i spadam - co bedziesz płakać i lamentować. Pisz sobie dalej tutaj - no bo jakie inne zajecie mozesz miec ? Nie chce ci zabierac ostatniej slodyczy twego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, ale to jakis frustrat, wystarczy mu wirtualne ssanie, pewnie ma malego, takiego mikrusiego, a gebe pryszczata i oblesna... moze siusiak tez w pryszczach? olej go albo sie z niego smiej! nie widzisz ze on rozpaczliwie chce zwrocic na siebie uwage? od razu widac ze mama i tata nie nauczyli go milosci i szacunku, napisal sobie biedak o ssaniu i pewnie teraz wali sobie gruche bo to najbardziej podniecajaca rzecz jaka go w zyciu spotkala... wlasciwie to mi go zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Towarzystwo obleśnych bab, które nie mają co robić tylko siedziec na jednym temacie - a co za tym idzie nudnych ... udaje ,ze jest zabawna i co gorsza wydaje im sie ,ze są zabawne - a są śmieszne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaczku, spacje sie daje po przecinku a nie przed... nawet z tym ci nie wychodzi he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszek! no co Ty?!!!!!!!! Słuchaj advocata! To miała być błyskotliwa ;-) riposta na zarzut, że topik spieprzyłam (ze 3 str. temu) :-D. Lubię, by było pieprznie i absolutnie nie będę uciekać stąd, gdzie pieprz rośnie... Nie pieprzę WAS i wiem, co mówię! :-) Przecież wiecie, że ja Was wszystkie milkywayuję! \"Mój\" (były) siedzi jak trusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dlaczego lekceważycie moje wypowiedzi i prośby? Może nie powinno mnie tu być. Ale ja zapytałam grzecznie, wchodząc - Czy można? :) Czy ktoś mi powie co jest nie tak? A może to faktycznie topik elitarny - nie dla wszystkich? :( Kiedys coś tu było o rozmiarach a propos więc: http://www.goog.dk/flash/abc.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka,cos Ty,a kto Ciebie lekcewazy? Ja mogę ze swej strony powiedziec,ze czytam wszystkie wypowiedzi,ale nie sposób sie do wszystkich odniesc...Oczywiscie,ze mozna,nie musiałas nawet pytac...No,sumienie mnie ruszyło,zaraz sie cofne i poczytam Ciebie znow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky, baaaaardzo się raduję :D Katinka sorry, ja jestem ostatnio troche zakręcona, niby czytałam, a nie przeczytałam... Pytałaś co to znaczy \"że kocha Cię na swój sposób\" ? Nie wiem, ale chyba każdy kocha inaczej... A już na pewno mężczyzni kochają inaczej niż kobiety! Może kocha się z Toba kochać i to jest ta jego miłość... A może uwielbia kochać Cię w ciszy i w milczeniu... Nie zastanawiaj sie nad tym...jak kocha to kocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Katinka co to za link? bo mam czarny ekran ;) Co do tego kochania : są faceci, ktorzy potrafia kochać dwie i więcej kobiet nawet;) inaczej kocha żonę a inaczej kochankę jedna czy drugą. Tak samo jak kobiety potrafia kochać dwóch facetów na raz. Nie raz mylą szacunek i przywiązanie z miłością...ale przeciez miłość ma wiele twarzy;) Ja mam ten problem z głowy bo nie umiem kochać kilku na raz..;)kocham jednego albo zadnego:) Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainka
Nie no...Mariella sumienie to niech Cię nie rusza..ja tylko tak sobie szeleszcze...:) Alę dziękuję za odpowiedz, bo myślałam , ze może coś nie tak ze mna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kainka to ja. Najpierw ekran jest czarny ale jak się załaduje... poczekaj troszeczkę.] On baaardzo sie tlumaczyl pozniej wczoraj z tego \"sposobu\". cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×