Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Cześć dziewczyny! zaglądam tu z nadzieją ze poczytam co u Was...a tu cisza!!! co się dzieje? przecież jakiś głupi i niedowartościowany klon nie rozwali nam topiku!!!!!! inki, skarbuszek, milky, prawdziwa JTW??? jesteście??? bo Mariella jest usprawiedliwiona, pierniczy się jej dzisiaj net Buźki dla Was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och skarbuszku, a juz taka twarda bylam... i serduszko lodowe sie stopilo... i tesknie za nim... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki, tęsknić możesz, nawet powinnaś, jakby to było gdybyś tego nie robiła? Znaczyłoby, że jest Ci obojętny ! ~ * * * ~ lubię tęsknić wspinać się po poręczy dźwięku i koloru w usta otwarte chwytać zapach zmarznięty lubię moją samotność zawieszoną wyżej niż most rękoma obejmujący niebo miłość moją idącą boso po śniegu Halina Poświatowska 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff....Witam....Tak jakby mi się juz naprawiło:) Skarbuszku, z tymi wierszami trafiasz idealnie, z tym że ja je przyjmuję raczej optymistycznie...A przy Jandy piosence o zakręcie przypomniały mi sie baardzo dawne czasy...Pieknie ona to spiewała...Az łza się w oku kręci. Ola,nie bierz do siebie tych głupot co Ci przez weekend pisałam.Wiesz,kapka alkoholu i baba szaleje;) Wiele w nich prawdy,ale nastrój już dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff....Witam....Tak jakby mi się juz naprawiło:) Skarbuszku, z tymi wierszami trafiasz idealnie, z tym że ja je przyjmuję raczej optymistycznie...A przy Jandy piosence o zakręcie przypomniały mi sie baardzo dawne czasy...Pieknie ona to spiewała...Az łza się w oku kręci. Ola,nie bierz do siebie tych głupot co Ci przez weekend pisałam.Wiesz,kapka alkoholu i baba szaleje;) Wiele w nich prawdy,ale nastrój już dużo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu advocat. Milkyway ostro pracuje.Naprrrawdę...;) A gdzie nasz klonik?Nie żebym tęskniła,ale może sobie przypomne parę niecenzuralnych słów? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry , Dzień Dobry! Ja jestem Olu Zrobiłam zakupy alkoholowe na imprezę bez Was, bo nie widziałąm jakiś specjalnych zyczen. Mam nadzieje, ze dobrze.:O Skarbuszku - czy mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego postanowienie po spotkaniu. Trzymasz sie go czy może nie starczyło sił? Powiedz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry , Dzień Dobry! Ja jestem Olu Zrobiłam zakupy alkoholowe na imprezę bez Was, bo nie widziałam jakiś specjalnych zyczen. Mam nadzieje, ze dobrze.:O Skarbuszku - czy mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego postanowienie po spotkaniu. Trzymasz sie go czy może nie starczyło sił? Powiedz proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinka, Nie chcę z nim kontaktu!! Żadnego!! Pudło znowu na strychu, a on dzwoni, pisze... jak wściekły. Ja nie reaguje, jestem niczym głaz. Zobaczymy jak długo to wytrzymam. Chyba motylek ;) Dzisiaj znowu imprezka ;) tralalala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku - a więc tak...Mhm...to na imprezy znaczy tak wybywasz. :) A ja myślałam, ze na schadzki miłosne ;) I znając Cię z wcześniejszych wpisów (Twój upór niezłomnej kobietki) byłam w szoku powiem Ci szczerze. Szalona z Ciebie babka! :)Ja zamiast imprez na razie mam urwanie jaj z remontem. Z moim Misiem wstępnie umawiamy sie na styczen - tydzien w ktorym przypadaja jego urodziny ( nie dzień - o nie! Ten dla rodziny ma!) Ale kiedy to będzie i czy w ogóle? Trudno wyczuć. Oj łeb chce rozsadzić od róznych myśli głupich i nieco mądrzejszych, spokojnych i takich totalnie niegrzecznych i szalonych acz mniej realnych :( Chociaż i tak w ostatnich tygodniach wyciszyłam się nieco...Może pod wpływem tego topiku? Nie wiem...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Katinka, ziemia zadrżała, mój tez ma urodziny w styczniu... i ten pierścionek z brylantem...może mamy wspólnego kochanka...hehehe ;) Ale mi przyszło do głowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj nie ma urodzin w styczniu i pewnie dlatego nie kupil mi pierscionka z brylantem tylko bielizne. za to niejedna he he bo z niego erotoman taki jak ja hi hi hi no i swieczki, bo tez je uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... a gdzie ustawa o ochronie danych osobowych kochanka? hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw , nie zmieniaj sobie nicka - tylko sprawdzająć ilość postów pod danym nickiem możemy domyslec się że ty to ty! I błagam olej to COŚ podszywające sie pod ciebie, nie opuszczaj nas :) Bez względu na to jakiej jest płci i co ma małego, poza rozumem, olej go/ją. Pomyśl , że to coś pewnie nie ma przyjaciół, znajomych, o kochankach nie wspominając i to pewnie jest jej/jego główna rozrywka w życiu. W sumie nie chodzi po ulicy i nie strzela, a że znajduje jakąś satysfakcję w podszywaniu się pod innych , korzystając zresztą z mało wyrafinowanego języka, to niech mu/jej będzie...Pozdrawiam cię podszywaczu / podszywaczko serdecznie życzę szczęścia w zyciu i przede wszystkim zdrowia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Skarbuszku _ Ty też sie śmiejesz a mnie ostatnio zdarzaja się tak nieprawdopodobne zbiegi okoliczności, ze we wszystko jestem w stanie uwierzyć. Yu chodzi tylko o liczbę. Jeśłi jest to dwanaście napisz do mnie. Skarbuszku - jasny gwint! A jeśli nie tez zapraszam :) JTW - oczywiście, że olej go/ją sikiem prostym po okręgu. Ja w ogóle nie wiem po się denerwować. Przecież Twojego czarnego nicka nie podrobi. JTW to Ty reszta to nie Ty i juz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinko, uffffffffffff... to nie ten dzień, choć blisko. Możesz spać spokojnie :D Ale Koziorożce to najlepsze znaki, prawda? (przynajmniej dla byczków) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinko, uffffffffffff... to nie ten dzień, choć blisko. Możesz spać spokojnie :D Ale Koziorożce to najlepsze znaki, prawda? (przynajmniej dla byczków) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was i nieśmiało pukam i skradam sie. Mam nadzieje ,ze ten głupek już sobie odpuścił :0. Piękna zima za oknem ,nawet u mnie księżyc widać. * * * C * * * Taka nocka ,że chciałoby sie wtulić w ukochane ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was i nieśmiało pukam i skradam sie. Mam nadzieje ,ze ten głupek już sobie odpuścił :0. Piękna zima za oknem ,nawet u mnie księżyc widać. * * * C * * * Taka nocka ,że chciałoby sie wtulić w ukochane ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was i nieśmiało pukam i skradam sie. Mam nadzieje ,ze ten głupek już sobie odpuścił :0. Piękna zima za oknem ,nawet u mnie księżyc widać. * * * C * * * Taka nocka ,że chciałoby sie wtulić w ukochane ramiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jtw, nie licz że to cos sobie odpuści-olej go lub ją i tyle. Ja nie mam ochoty wtulac się w jego ramiona bo bym go zasmarkała. Całować tez bym nie mogła bo czuję, ze zimno mi się robi na ustach :( Sama sie tak urzadziłam- nie wysuszyłam rano włosów przed wyjściem i..... zamarzły mi na ulicy!!! jtw, ty jestes rozwiedziona, powiedz mi, jesli możesz, ile lat miały twoje dzieci jak się rozwiedliście, jak na to zareagowały, jak teraz układają sie stosunki między nimi a ojcem, oraz Tobą a byłym mężem? Inne rozwiedzione kolezanki, prosze też odpowiedzcie na te pytania, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonikkkkk
jestem sobie klonik klonik supersonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klonikkkkk
jestem sobie klonik klonik supersonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×