Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Go艣膰 M a r k o
Doberek.. wieczorny:)) Milego wieczorka.. wam zycze馃憚))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 M a r k o
Doberek.. wieczorny:)) Milego wieczorka.. wam zycze馃憚))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 M a r k o
Doberek.. wieczorny:)) Milego wieczorka.. wam zycze馃憚))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj jtw, witaj Marko. Marko, tyle razy Ty. Z ka偶d膮 oddzielnie tak 艂adnie si臋 witasz? Jtw, wiesz mi ogromn膮 przyjemno艣膰 sprawi艂by nawet taki malutki taki \'\'m a r k o w y\'\' mailik od czasu do czasu. A on konsekwentnie milczy :( Chcia艂abym si臋 z nim zobaczy膰, albo przynajmniej wiedziec kiedy go zobacz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 O kurcze..
;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja osobiscie nie wyobrazam sobie takiego bez-kontaktu, u mnie codziennie kilka telefonow, jeden 3-4 godzinny :P a i spotkanko jutro...... ale widze po sobie ze im wiecej dostaje tym wiecej chce ;) a teraz czekam na email od Inki z przepowiedniami na najblizsza przyszlosc............. a tu cisza :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jtw, dopiero dotarlam do domu. najpierw obiad dla glodomorow, potm dla mnie a potem juz pisze do ciebie. znaczy sie po 23 sie spodziewaj. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 M a r k o
Tak .. z ka偶d膮 oddzielnie si臋 witam..:)) Obowiazkowo;))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tez to u siebie widz臋 :) Jeszcze niedawno twierdzi艂am, 偶e wystarczy mi, 偶e b臋d臋 wiedzia艂a, czy on chce si臋 ze mna spotyka膰. No i wiem. Ale co innego \'\'wystarczy膰\'\' a co innego \'\'chcie膰\'\'. Korci mnie, 偶eby zaproponowa膰 mu spotkanie, a nie czeka膰 na szcz臋艣liwe zrz膮dzenie losu. A jak dostan臋 kosza? :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ja te偶 czekam na Inkowego maila . I to jak! Ale odpocznij najpierw dziewczyno i nakarm si臋 i zwierzyniec. Jiw - ja tez my艣l臋 , ze nie dostaniesz a nawet pewna jestem.(o koszu my艣l臋) Jtw... 3-4 godzinny? Powa偶nie? Ale tak co dzie艅? Masz czas? U mnie nawet gdyby mia艂o si臋 tak sta膰 to nie by艂oby mozliwe tak jednym ci膮giem ;) Ale kilku kr贸tkich tez nie mam.Mam jedna dziennie rozmowe. A ostatnio w dodatku z mojej strony b.oficjaln膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Jiw, wygl膮da na to, 偶e musisz wzi膮膰 sprawy w swoje r臋ce, wi臋c zr贸b to!! Skoro on nie bardzo wie czego chce, a mo偶e chce ale si臋 boi...A mo偶e nie wie jak Ty bardzo chcesz i dlatego si臋 boi!? Gdybym by艂a na Twoim miejscu i... wiedzia艂a to co wiem z Twoich wypowiedzi na forum to w艂a艣nie tak zrobi艂abym i... ju偶. Kontaktowa艂abym si臋 z nim tak cz臋sto jak mo偶na, a wtedy wiedzia艂abym przynajmniej na czym stoj臋. Czy to ska艂a czy mo偶e bagno? Bezsensu jest tak trwa膰 w niepewno艣ci. Pomy艣l o tym :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja nie by艂abym taka pewna :( Nie chodzi mi o kosza w og贸le, tylko to, 偶e on z r贸偶nych powod贸w nie b臋dzie m贸g艂. I jak jego znam to nie powie, sorry nie mog臋 w ten weekend, ale mo偶e nastepny, tylko stwierdzi, 偶e nie mo偶e bo cos tam i cisza... i wtedy ja b臋de musia艂a powiedzie膰 \'\' to mo偶e nast臋pny weekend\'\' albo cos w tym rodzaju. Generalnie zawsze stara sie spe艂niac wszystko, o co prosz臋 (fakt, nie mam jakis wyg贸rowanych potrzeb, ale czasami moje potrzeby rujnuja jego cenny porz膮dek dnia ;) ), ale poza tym niczego mi nigdy nie u艂atwia. Ostatnio dotar艂o do mnie, 偶e poza tym, ze jest nam razem cudownie (powiedzia艂, ze w skali od 1 do 10, daje nam 12 :) ), troszczy si臋 o mnie wtedy, gdy widzi, ze pakuj臋 si臋 w k艂opoty. Dotar艂a do mnie te偶 inna rzecz; on bardzo ceni u mnie to, 偶e syn jest dla mnie najwazniejszy (po swoich smutnych doswiadczeiach z zon膮), a jednoczesnie ... wiadomo. Poza tym, ja juz mam smutne do艣wiadczenie kosza od niego :( Latem zaproponowa艂am mu, 偶e przyjad臋 na jego urodziny. Powiedzia艂, ze nienawidzi urodzin i ich nie obchodzi. Teraz powiedzia艂, ze latem byl przerazony moim histerycznym zachowaniem i nie wiedzia艂 co robi膰. ALE SIE ROZPISA艁AM!!!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
JIW podpisuje sie pod Skarbuszkiem wszystkimi rekami i nogami ja tez bym wziela sprawy w swoje rece.... i wlasciwie tak od poczatku zrobilam :P wiec nie czekaj, dzown, pisz............ i kup mu na gwiadke komorke, bedziesz smsowac ;) a kaffe chodzi jak czolg .......buuuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
JIW podpisuje sie pod Skarbuszkiem wszystkimi rekami i nogami ja tez bym wziela sprawy w swoje rece.... i wlasciwie tak od poczatku zrobilam :P wiec nie czekaj, dzown, pisz............ i kup mu na gwiadke komorke, bedziesz smsowac ;) a kaffe chodzi jak czolg .......buuuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Katinko, ca艂y czas my艣l臋 o tych majteczkach, hehehe... ;) to mi si臋 bardzo spodoba艂o! Ja na randki bieg艂am bez nich, ale wiadomo by艂o, 偶e tak b臋dzie, bo wcze艣niej si臋 umawiali艣my. Ale wyj艣膰 do toalety i wr贸ci膰 bez nich...i powiedzie膰... to ho ho...musz臋 to uwzgl臋dni膰 w grafiku! ;) Ile ja si臋 od Was ucz臋! Ojej, ojej! Inki, chod藕 tu bo... wiesz co!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Katinko, ca艂y czas my艣l臋 o tych majteczkach, hehehe... ;) to mi si臋 bardzo spodoba艂o! Ja na randki bieg艂am bez nich, ale wiadomo by艂o, 偶e tak b臋dzie, bo wcze艣niej si臋 umawiali艣my. Ale wyj艣膰 do toalety i wr贸ci膰 bez nich...i powiedzie膰... to ho ho...musz臋 to uwzgl臋dni膰 w grafiku! ;) Ile ja si臋 od Was ucz臋! Ojej, ojej! Inki, chod藕 tu bo... wiesz co! jtw, chod藕 na gg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Katinko, ca艂y czas my艣l臋 o tych majteczkach, hehehe... ;) to mi si臋 bardzo spodoba艂o! Ja na randki bieg艂am bez nich, ale wiadomo by艂o, 偶e tak b臋dzie, bo wcze艣niej si臋 umawiali艣my. Ale wyj艣膰 do toalety i wr贸ci膰 bez nich...i powiedzie膰... to ho ho...musz臋 to uwzgl臋dni膰 w grafiku! ;) Ile ja si臋 od Was ucz臋! Ojej, ojej! Inki, chod藕 tu bo... wiesz co! jtw, chod藕 na gg

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Primaa
Spotkalismy sie calkiem przypadkowo,gosc w 100 % w moim typie, rozmowa byla b.mila wiec wymienilismy sie nr tel. W sumie to ja do niego pierwsza zadzwonilam po kilku dniach, on zaproponowal spotkanie. Bylo bardzo milo,poszlismy na krotki spacer, a potem do jakiejs restauracji. Zauwazylam na jego palcu obraczke, w sumie niepozorna, srebrna. Zapytalam prosto z mostu, czy ma zone, uslyszalam twierdzaca odpowiedz....... Dalej wieczor potoczyl sie w milej atmosferze, moze troche za duzo alkoholu spowodowalo ze zaczelismy sie do siebie zblizac... Nie rozmawialismy juz na temat zony..... Potem ..ni stad ni zowad .....pocalowalam go....nie myslac o niczym, czujac tylko szum alkoholu w glowie... Kiedy zaczelo sie robic zbyt goraco, odepchnelam go i....prawie sie poryczalam, zaczelam robic mu wyrzuty, ze nie powinien robic tego swojej zonie, itp..... patrzyl na mnie tak smutno,milczal, potem przysunal sie i przytulil ... Odwiozl mnie do domu. Dzis wyslal smsa, ze chcialby znow sie spotkac...... Co ja mam zrobic..... w sumie glupie pytanie.......powinnam od razu darowac sobie goscia... co wy sadzicie......???????????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jiw - to prawda oni zazwyczaj przera偶aj膮 si臋 histerycznym zachowaniem Cholernie boj膮 si臋 emocji! Nie radz膮 sobie z w艂asnymi a c贸z dopiero z kobiecymi. Ja tak偶e wzi臋labym sprawy w swoje r臋ce. Mo偶e by膰, ze b臋dzie Ci za to wdzi臋czny. Ale 偶eby to wiedzie膰 musisz spr贸bowac. Ty milczysz konsekwentnie - on my艣li, ze tak w艂a艣nie trzeba i tak偶e milczy. Do dzie艂a moja droga! Do dzie艂a! I b膮d偶 pewna siebie i tgo co robisz. :) trzymasm kciuki. A teraz do pisania maila mi艂osnego biegusiem marsz! ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jiw - to prawda oni zazwyczaj przera偶aj膮 si臋 histerycznym zachowaniem Cholernie boj膮 si臋 emocji! Nie radz膮 sobie z w艂asnymi a c贸z dopiero z kobiecymi. Ja tak偶e wzi臋labym sprawy w swoje r臋ce. Mo偶e by膰, ze b臋dzie Ci za to wdzi臋czny. Ale 偶eby to wiedzie膰 musisz spr贸bowac. Ty milczysz konsekwentnie - on my艣li, ze tak w艂a艣nie trzeba i tak偶e milczy. Do dzie艂a moja droga! Do dzie艂a! I b膮d偶 pewna siebie i tgo co robisz. :) trzymam kciuki. A teraz do pisania maila mi艂osnego biegusiem marsz! ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 M a r k o
Spijcie slodko馃憚馃憚馃憚 馃槾)) :D)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
To Skarbuszku, juz strasznie d艂ugo o tych majteczkach my艣lisz ;) U mnie to 偶adna niepewno艣膰. To co chcia艂am wiedzie膰 juz wiem. Tzn. 偶e chce sie spotyka膰, chce 偶ebym (JA!;) ) pisa艂a. Oczywiscie nie wiem czy mnie kocha, my艣l臋, 偶e mo偶e nawet on tego nie wie. Ale wiem, 偶e powie \'\'kocham\'\' jak bedzie pewny swojej (i mojej!) mi艂o艣ci na milion procent, a mo偶e i wtedy nie. Mam tylko ten luksus, 偶e wiem, 偶e mnie nie oszukuje. Ten typ tak ma :( Np. Przez ten ca艂y czas on gestem ani s艂owem nie powiedzia艂 nic co by sugerowa艂o, 偶e nie podoba mu sie to, 偶e mieszkam z by艂ym. Nic kompletnie nic. Kiedy ostatnio ja powiedzia艂am, 偶e podj臋艂am decyzj臋 o wyprowdzeniu si臋, on od razu zacz膮艂 pilnowa膰, 偶ebym to wszystko dobrze przeprowadzi艂a. Prawie mnie zam臋cza艂! Po prostu wiem, 偶e jak nie b臋dzie m贸g艂 to b臋dzie mi BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARDZO przykro. ale widzia艂y ga艂y co bra艂y!;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Prima, nie mi doradzac, ale teraz posluchalabym kogos kto napisal kiedys na tym topiku spierdlacac od takich zwiazkow ja juz drugi raz nie weszlabym w zwiazek z zonatym

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jiw - znasz go najlepiej, wiesz jak reaguje, no i przede wszystkim zale偶y czego oczekujesz po \"wzi臋ciu sprawy w swoje r臋ce\":-) bior膮c pod uwag臋 to, co dotychczas napisa艂a艣, nie rusza艂abym tego gwa艂townie, raczej na spokojnie ale systematycznie a pomys艂 z kom贸rk膮 jest dobry:-) a ja naszczeka艂am ostro i cho膰by nie wiem co sie sta艂o nie odezwe si臋, nawet nie wiem czy odezwe sie jak on sie odezwie:-( ale namiesza艂am;-) pozdrawiam:-) inki mam nadzieje, ze o mnie pamietasz;-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Prima, nie mi doradzac, ale teraz posluchalabym kogos kto napisal kiedys na tym topiku spierdlacac od takich zwiazkow ja juz drugi raz nie weszlabym w zwiazek z zonatym

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
kom贸rki mu nie kupi臋, bo on kom贸rki nie ma ideologicznie ;) Nie moge tak od razy s艂a膰 maili, bo oba maile sypi膮 mi sie troche i na razie czekam, a偶 mi \'\'si臋 zreperuj膮\'\', 偶eby potem sie nie zastanawia膰, czy nie odpisuje czy nie dosta艂! Na marginesie: mail wyslany do mojej siostry w pi膮tek doszed艂 do niej w poniedzia艂ek. Chyba d艂ugo na tramwaj czeka艂 ;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 M a r k o
Co zazwyczaj robi膮 m臋偶owie po odbytym stosunku? - 10% odwraca si臋 na drugi bok i zasypia, 10% wychodzi do 艂azienki.... A pozosta艂e 80%? - No c贸偶, ubieraj膮 si臋 i wracaj膮 do domu.. :D))馃憚)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×