Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

poezja ale chcesz na wesolo czy na serio z przymruzeniem oka? jak chcesz to wkladam czapke biore kota na kolana a ty podaj mi szesc cyferek: 3 na meza, 3 na niemeza a ja ci wszystko powiem ;) i jeszcze mi sen swoj dzisiejszy opowiedz i zwierzatko wymysl jakies milky a myslalam ze zagrypsowalas z pugula hi hi i se mysle kurde nei zajarzylam he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
oj pomylka ma pinceso.. jestem.. czarny ksiaze i przybywam na czarnym rumaku;) z bajki o Niewiernej niewiascie.. :D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki hehe laska to się robię ...mąż poszedł w kąt...ile będzie ze mnie wysysał;)soków i uroków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och! czarny czarny! ale co czarne? oczy? wlosy? wlosy lonowe? ;) to my te niewierne? oj ja to wierna jestem oj wierna mojemu ksieciuniowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko - ten barokowy styl...skad ja Cie znam? ;) Inki - ja lubię, zeby mi wrózyć..powróz mi proszę Cię ślicznie 👄. Dam trzy na męza - 3,4,8 i trzy na niemęża 7,2,5 . Sniło mi sie coś bez sensu, dokładnie nie pamiętam - kobieta jakaś i załatwiałam z nią jakies sprawy urzedowe..moze nie urzędowe ale sprawey, które się załatwia...hahahaha! No to wyjaśniłam. A zwierzak - na usta ciśnie się pieska czyli sunia ale dam szynszylkę! Jeszcze raz uśmiech wielki dla Cię jako zachęta do powrózenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katinko! to stylem wesolkowym teraz... to juz pedze do domu po kota niecnote na kolana i wrozbe bedziesz miala z rana! hi hi albo nocna pora bdtk nie daj sie wysysac mezowi, daj sie dossac kochankowi :) ale co to, maz cie atakuje na odleglosc zza rozwodu, ach wy chyba tylko po rozdzielnosci? dobrze pamietam? to chyba ten co stawial domki z kart? buziaczek dla ciebie slodziutki 😘, ty szuplasku, jedz te cukiereczki by kochanka dlonie nacieszyc :D czy jeszcze ktos chetny na czary mary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochanie, ja to ci juz wrozylam! jak chcesz to moge na powaznie. zadaj mi trzy pytania. proste. krotkie. konkretne. postawie ci tarota. jak chcesz to napisz mi na majla cafe_inki@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam:-) w obłedzie obojętności (co ja chrzanię;-)) bardzo prosze o jakąś przepowiednie:-) Inki czy mogę na Ciebie liczyc?? moje cyferki na męża 1,8,9 na nie męża 7,17,27 snu niestety nie pamietam:-( a zwierzątko: niech bedzie koń vel rumak;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie! urlopowe przepowiadanki mile widziane ;) zbieram zapisy do 18. a potem to juz tylko won kadzidel i swiece co by wszystkie koty byly czarne hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urlopowiczko, jak chcesz na wesolo to podaj 15 cyfr od 1 do 63 i podaj przedzial czasowy jaki cie interesuje, miesiac, pol roku, rok? sfery rozne rozniste, pieniadze zdrowie i milosc hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Czarne jest piękne..;)) i..te czarne oczy, gdybym ja je miał, za te czarne, cudne oczęta serce, duszę bym dał. :D))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko, ranisz mi serce! moje oczy sa niebieskie a wlosy jasne jak len :( bo juz sie nie farbuje hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki, juz po 18-tej, może jednak sie załapię 15 piszesz, hmmm:-) to strzelam:- 4,23,27,29,33,34,37,45,47,49,51,55,57,61,63;-) sfery: materacykowe oczywiście;-) reszta sie kula jakoś;-) a przedział czasowy, bym zapomniała, wystarczy pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, atakuj! napisz co chcesz i jak chcesz. jestem jeszcze w pracy :) dzis bedzie taki ciekawy wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inkus, to znaczy co mam powiedziec, zebys powróżyła? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na wesolo to 15 cyferek, a jak na powaznie to masz mojego majla. pedze do kotow! :) pomysl szybciutko i pisz! o 20 godzina zero. wszystkie sie skupiacie i myslicie o mnie i o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inki - a ja? załapię się na dobrą wróżbę jaką? ;) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15? OK. 1,2,3,5,7,8,9,12,14,25,26,29,38,41,63 Maila wyslac nie moge bo w adresie mam pelne imie i nazwisko, he, he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem cały czas, czytam Was i bardzo mi pomagacie:) Tylko jakoś nie chce mi się pisać....nie mam o czym.. próbuję poukładać swoje sprawy. uściski gorące dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wymierne zalety wróżb! Założyłam konto na tlenie!!! To co mam ci wysłać mailem, Inki :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mad! a my to o czym tu piszemy? o pierdolach! dawaj tu jakies cyferki i cos milego dla ciebie wywroze hi hi a jak nie to bede ci spiewac stinga przez cala noc! na caly blok!!! jiw, pisz co chcesz wiedziec, ale... raczej jak powinnam sie zachowac, by bylo tak i tak. w jaka strone potoczy sie dana relacja. czy bede szczesliwa decydujac sie na ten zwiazek, co bedzie dla mnie dobre a co nie dobre hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×