Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

ok, a dla spoznialskich druga tura. o 23. buziaki i prosze myslec (obiekt)ywnie czyli pozytywnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki - jestes slodka jak toffi ;) cyferki...do 63? i 15 ma być? no to : 1(miesiąc moich urodzin),2 (miesiąc ur.mojego syna),4(dzien ur syna-ale jestem monotematyczna,nie?;) ), 6 i 9,(bo nie może być wiadome),12 (miesiąc ur córy -szkoda że nie mam 12-ga dzieci...byłoby prościej), 21 i 23 (jeden to dzień ur córy:) ), 26,33 ( aaa tak znikąd), 45 i 49(to z totoka), 58,59,60 ufff - ciężko było ale som.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki, wysłałam do ciebie maila 2 razy, wiadomość ponoć została wysłana, ale nie mam je w folderze wysłanych, więc nie wiem czy dostałaś czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, dobre...inki teraz koty na kolana, mnóstwo świec i do roboty :) A ile chętnych na wróżby, oj oj ;) Ja wróżyłam sobie w sobotę, ale wypiłam za dużo wody rozmownej i już nic nie pamiętam...ot cale wróżenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wirtualny haremiku (oprócz chłopaków inki, oczywizda), skarbuszku – jak możesz mnie posądzać o takie rzeczy... a fe! Mariella – niestety, rzeka czasu płynie w jedną stronę. jeszcze poetica – nie rezygnuj. Może pójdziecie do teatru (ha-ha-ha)... Polecam „TESTOSTERON”! Absolutnie. Tylko na „Mayday” uśmiałem się podobnie. ;-D A ten profil na sympatii, to jakiś drwal musiał napisać. Mężczyzna z mrocznych marzeń... Albo świnia jakaś... ____________ Wraca do domu facet z owcą pod pachą. Otwiera mu żona. Facet: - To jest ta świnia którą posuwam. Żona: - Głupku, to nie świnia tylko owca. - Zamknij się, mówiłem do owcy. __________ inki - pewnie, że tak (185 ok. 16-tej)! A której królewnie wróżba się sprawdziła? Pozdrówka, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię piwa za bardzo. Otwieram whiskey i może kawy sobie też zrobię. Chyba, że nie mam smietanki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jiw..popatrz popatrz - ja tez za piwem nie przepadam i siadłam sobie właśnie ze szklaneczką wiskaczka! :) Zamurowało mnie jak przeczytałąm ostatni Twoj wpis:) Na tlenowym koncie, zeby zapisywalo sie w folderze wysłane musisz sobie to zaznaczyc. Znajdziesz :) Jak Inki?Skupiam sie i myśle . Zaraz maila Ci wysle zebyś na poważnie mogła mi powrózyć... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw. sprawdz poczte. dziewczynki, cierpliwosci. :) mad, prosze napisz do mnie. jesli chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi ,że mnie tak nieprzyjemnie przyjełyści :(. A ja całym sercem wskoczyłem na to forum - bo wydawało mi sie ,ze tu tak jestem jakby na swoim miejscu , że w końcu znalazłem ten swój własny kąt w tym wszechwielkim internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio - Ty W kącie przysiąśc możesz. Nawet nie tylko w kącie. Ale jak zaczynasz od tego, ze chcesz sobie przygruchać laseczke na topiku gdzie wszystkie zajęte i to czasem podwójnie to Ty się nie dziw mój drogi \"że temu panu dziękujemy\" :) Ty na randki wskocz albo coś podobnego..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nie popędzć Wróżki. Czarodziejka spokój miec musi.Ciiiii.... Mówmy szeptem i nie rozpraszajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ,drogie panie , wiem ,ze nie trafiam w każde gusta - ale myślę ,ze chociaż oczy mam ładne. Znacie tą piosenkę czarne oczy ... to tak jakby o mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.... :)Ty takie piekne oczy masz..i włosy masz ładne...i w ogóle to Ty ladny jestes...:) A już najładniesze to masz okulary! Taki wiesz... ty taki Matrix mały jesteś, nie? :):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coś Ty! Ja naśmiewac? Gdzieżbym... ;) Ale teraz już nie rozpraszam się. Cicho wszędzie głucho wszędzie...co to będzie? Co to będzie? (dziś nie zaduszki ale moc tajemną słowa te ze sobą niosą...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak na poważnie i widze ,ze tylko żarty sobie tutaj robicie. myślę ,ze nawet nie wiecie co tracicie. Ostatnio miałem taką jedna cichą wielbicielkę ,wiecie ile ona by dała , bym chociaż spojrzał na nią ,żebym chociaż powiedział jej cześć. Normalnie z wejścia to by wszystko pewnie zrobiła dla mnie. Czasem miłość i szczęście jest tak blisko - a wy nawet sięgnąć nie chcecie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaneczki skonczylam. wszystko postawione i zapisane. howgh! czekajcie jutro na majle. raczej wieczorem. spijcie dobrze! dzis juz nie dam rady wszystkiego opisac. a nie mowilam ze dokoncze wrozby we wtorek? normalnie jakis jasnowidz ze mnie! ale zeby mnie do tvn-nu nie wzieli! ;) ooo ale widze ze wy sie tu zbodziem zabawiacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw, a tobie zdradze ze ty to troche wiecej cierpliwosci musisz miec, wiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko,mow mi tu zaraz, ktoś Ty jest???? Jak Cie poczytałam tak mi się jakoś dziwnie zrobiło.... Inki,a co powiesz na mój dzisiejszy sen, o kocie....na kolanach (poważnie), i siedzeniu na ławeczce nad morzem,a wokół same blondynki?....:) Nie wiem zupełnie, co może oznaczac ta projekcja mojego mózgu...Choc mogę się domyslac... Milky,a Ty ile wazysz i mierzysz? Bdtk,rzeczywiście,szczupłas Ty i wysokaś...:) A reszta? :):) Wpisywac sie proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kurcze blade! Witaj w Klubie! Na górze róże, na dole maki Niech Ci dadzą spokój żonate chłopaki (oprócz Twojego legalowego) Na górze truskawka, na dole malina Niechaj po trzydziestce życie się zaczyna! Żeby było szczęśliwie, a nie nieszczęśliwie, żeby były szczyty, a nie doły, żeby było niebiańsko, a nie piekielnie życzy milkyway 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny az musialam dwa milkywaye dzis polknac! taki spadek energii! ;) mad, moglabys zalozyc frikowe konto na o2.pl i z niego napisac. tak jak dziewczynki... 🌻 milky milky a dla ciebie mariello, nie przejmuj sie, mnie tez sie marko wydal znajomy :) . nie pisze nic wiecej! marko, wiesz bodzio ma czarne oczy ktorych tak pragniesz hi hi moze on dla ciebie na ta strone wszedl hi hi hi bodzio, napisales \"Ostatnio miałem taką jedna cichą wielbicielkę, wiecie ile ona by dała, bym chociaż spojrzał na nią , żebym chociaż powiedział jej cześć. Normalnie z wejścia to by wszystko pewnie zrobiła dla mnie. Czasem miłość i szczęście jest tak blisko - a wy nawet sięgnąć nie chcecie ...\" no to na co czekasz chlopie?! siegnij po nia he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,dzięki stokrotne:) Polepszyłas mi nastrój,znacznie....Bo nie najlepszy jest od wczoraj. Masz 🌻 :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×