Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Inki - ladnie.......... dokładnie i perfekcyjnie... biedny Bodzio. Ale miejsce sobie wybrał.............. Ale podpaść Ci się boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak opowiadaj właśnie te swoje bajki , wiele tracisz ... ssssssssssssssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio, s jak spierdalaj. dobitniej nie mozna. ale ty chyba inaczej nie rozumiesz. szkoda kilobitow na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,juz jest ok:) Nie ma to jak szczera rozmowa:)Mail wieczorem. Bodzio!!! Twe okulary przypominaja mi Sylwestra Stallone w filmie Cobra;) Całokształt zaś pewnego uczestnika programu Idol...W którejs edycji został nazwany \"Dary losu\". Kto mial nieszczęscie widzieć, ten wie,o czym mówię:) Przechwałki Twoje zupelnie są nie na miejscu...Klasy trochę człowieku,klasy okaz...Inki juz niejednego bajką o węzu przegnała,więc proponuje nie walczyc z nieuniknionym;) Inki,ja wiem,ze to z okiem bezalkoholowym;) Poza tym ze mnie tez wrozka niezgorsza:) Tak tylko pytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola,juz jest ok:) Nie ma to jak szczera rozmowa:)Mail wieczorem. Bodzio!!! Twe okulary przypominaja mi Sylwestra Stallone w filmie Cobra;) Całokształt zaś pewnego uczestnika programu Idol...W którejs edycji został nazwany \"Dary losu\". Kto mial nieszczęscie widzieć, ten wie,o czym mówię:) Przechwałki Twoje zupelnie są nie na miejscu...Klasy trochę człowieku,klasy okaz...Inki juz niejednego bajką o węzu przegnała,więc proponuje nie walczyc z nieuniknionym;) Inki,ja wiem,ze to z okiem bezalkoholowym;) Poza tym ze mnie tez wrozka niezgorsza:) Tak tylko pytałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale do przodu idziecie! Inki - różne wierszyki ale najczęściej Tuwima i Brzechwe. Moje mowi dwa \"Zuka\" i \"Okulary\". Marielko - jeszcze nie wiem nic. Dopiero po szesnastej. To dopiero międzyklasowy. W klasowym wygrało. Dziś ma szanse przejsc do miedzyszkolnego.:) Bdtk - no ja nie miałam taaakiego szćzęscia ale kiedys na stacji benzynowej przed jego miastem (latem) majtusie zdjęłam i oświadczyłam mu (na uszko), że jestem bez (podczas obiadu , drugiego dania) O mało się nie zakrztusił. Ale przyspieszył jedzenie! ;) Potem otwierając mi drzwi do samochodu i czekając aż wsiąde, jakoś dziwnie się gimnastykował! :) :P A futro! I owszem. Wykonałam sobie zdjęcie nago i w futrze i wysłałam oprawione w ramkę.:) Poezjo - dziękuje! 👄 Odpiszę wieczorem. I tak masz fajnie, bo ja czekam do stycznia i właściwie to nie wiem czy sie zgodze. Taka kawka Skarbuszku - to ja rozumie! I w ogóle poproszę o to samo co ta Pani (Skarbuszek) Jade do chrzesnicy bo chora a biedna z niej studentka - trza dziewczynce pomóc jakos.🌻 dla kazdej! O! Piękny Bodzio uzywa brzydkich słow! A fe! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahaha no rzeczywiście mina mi zrzedła :P , a jajej - ale mi dowaliła - o kurna , ooooo ,oooo, o jejej ssssssssss.... no niezłe niezłe to - paniom się wydaje ,ze mnie jakimiś filozoficznymi tekstami zaniziają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bodzio,chłopie,ales mnie rozbawił:):) Normalnie sie smieje do monitora jak jaka nienormalna:) Czy tekste, filozoficznym jest dla Ciebie \"spierdalaj\"???? :D:D:D:D:D Nie skomentuje.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patronat medialny
odgadłem tajmnicę o kochankach - > mają drugą cipę -> dlatego są niby lepsze od żon, ale ta druga cipa w trakcie rozwijania się związku zarasta - > bo taka kochanka to potem staje się tak jak żona ... no i facet znowu szuka tej z dwoma cipami ... no i tak w kółko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam i co widzę? A fe, jak Wy brzydko mówicie ;) Ładnie ładnie Katinko... gorąca dziewczynko :D Inki, Ty masz już to coś sztywne i stałe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie poradzić...
Jejku. Jak często zdarzają wam się chwile, że wszystko chcecie zostawić? Mam poczucie że mój romans mnie przerasta, że przerósł jego. Czy to zawsze tak bardzo boli? Jak potem znowu uwierzyć w jego miłość? Nie umiem sobie z tym radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko inki, o czym myślisz? Znowu masz jedno w główce łobuzie? Bo ja mam i chciałam Wam opowiedzieć jak było ;) Były lody i laska wanilii i ciasteczko z dziurka było...a wszystko popijane ... no czym, no czym? Która zgadnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj bueeeee
jesteście obrzydliwe i te wasze cipy [ palec w ustach i żyga]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sokiem marchewkowym i stad te rumience na twarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow jakis syf sie przypaletal! milky zrob a moze to zemsta bodzia! nie ma nic gorszego od odrzuconego... he he bodzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo inki ;) jak na to wpadłaś? ;) Bo ja właśnie zastanawiałam się skąd mam te rumience ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,swietnie to ujelas. Dac Ci wódki:)Az mi sie nie chce nic pisac z powodu tych syfow.Inne tez pouciekały...Do jutra. 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wróble , dopiero sie imprezka rozkręca - wpadło paru gości to uciekają jak dziewice orleańskie. Tak myślałem - bajki możecie tutaj tylko pisać - kochanki z błonami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z błonką
Bodzio to byli Twoi koledzy? Fajnych masz kolegów, takich fajnych jak Ty :D Wiesz, obejrzałam więcej Twoich zdjęć, nie jestes taki zły. Tylko te zdjęcia są trochę stare... Od 1995 i 1996 roku, to trochę czasu upłynęło... Masz coś nowszego? No i koniecznie zdjęcie tyłeczka chciałabym widzieć. A w ogóle to podaj mi adres e-mailowy, to napiszę do Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu kto? Jakaś chudzinka? Tak was czytam i juz zaczynam robic jakies postanowienia odponiedziałkowe. Ja- 168cm, 60kg, a but nie wiem, bo od lat kupuję za duże:) Nareszcie wiem dla kogo są te trzydziestki szóstki w sklepach! Dla was! No co jest tu któraś? Bo nie wiem czy piszę do lustra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Doberek.. wieczorny:)) Milego wieczorka.. wam zycze👄))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Doberek.. wieczorny:)) Milego wiecorka.. wam zycze👄))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×