Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

A ja już chciałam zanucić \"bara, bara, riki, tiki, tak...\" M., będę góry przenosić, dołki zakopywać i zdobywać szczyty ;-) ale już nieba nie sięgnę, bo nie chcę... nie pójdę do nieba... pójdę tam, gdzie chcę :-)... ... rzeki przepłynęłam, góry pokonałam, wielkim lasem \"szedłam\" ;-) drwala wydmuchałam.... trala lala la... ;-) inki, eee... gdzie tam... będę zmieniać stopki jak rękawiczki (albo skarpety), ale na pewno się nie wymilkywayuję. :-) q..., jakby mój szefu zobaczył, gdzie ja bywam i co wypisuję, to by się chyba rozszedł ;-)... ten na d.... bo pewnie by mi takiego kopa przyfasolił, żeby mi spodnie pękły ;-)... no ale nic... na razie nie pękam ;-) Witam wszystkie dziewuszki, które już tu są i te, które dochodzą ;-) - te ranne, niezranione, poranne i te popołudniowe ;-) 🖐️ A dla chłopców buzi 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompetentny topik
POWIEDZCIE PROSZE Romans - czym tak naprawdę jest ?. Czy chwilą ,która trwa ,którą trzeba wykraść. A potem rozejść sie az do nastepnego razu? Czy zaraz za zakrętem kochanek zamyka sie na nas i zaczyna mysleć o żonie ,zakupach itp? Jestem kochanką od 1,5 roku i chciałabym sprawdzić ,czy ON spotyka sie ze mna tylko dla seksu ,czy może DLA MNIE SAMEJ? Niby wiem ,niby zapewnia ,że kocha,dużo rozmawiamy , ale ja nie jestem przekonana ,ze mysli tak duzo jak ja . Czy ONI sa inaczej skonstruowani ??? Jakiego użyć fortelu ,żeby sie przekonać jak jest? .Może zasugerowac spotkanie bez seksu ??? Mówcie kochane kochanki ,bo gubię sie w domysłach.... ZAGUBIONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki i faceciki. Ja Bodziowi podziękuję:) nie skorzystam Piotrze tona mercijów mi nie zaszkodzi, najwyżej niedowagę mi usunie...mążuś mnie wyssał że skórka ino została ;) Pozdrowionka słodkie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ja tylko na chwilę dzisiaj...niestety mam sporo pracy :( jestem \"dochodząca\" :) dzis...wg teorii milky :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie tu zrobilo goraco! bodzio, jak jestes znany to jak moze byc dyskretnie co? ;) a czemu ty o tyleczku piszesz, na facjate szkoda slow? u mnie bez milosci nie da rady, a naraz to tylko jednego kocham jak kocham to poczekam he he tu chyba chetnej nie znajdziesz, nawet jesli jest smutno, my mamy swoje wlasne leki na cale zlo zagubiona, witaj w klubie wiatpiacych he he czesc ola la 🌼 czy (nie)smialy marko, czy ty to bodzio? marko wroc hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marco polo albo prince polo ;) milky, ja pisalam majla, do mej ukochanej ;) jakby zobaczyl temat topiku, to bylby dywanik jak nic! ale szef jak ojciec, pewnie by przytulil, ukochal i powiedzial \"dziecko, w co ty sie wpakowalas?\" albo... po premii he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr,czy \"wszystko\" zostało zawarte we wpisie z godziny 00.36?...Jesli tak,to...przepraszam....Za niewczesne pytanie.... Po prostu powiedziałes,ze byc moze kiedys nam napiszesz,co czułes dowiedziawszy sie o zdradzie i później.Chcialam abys napisał,bo my,puch marny i głupie kobiety czasami myslimy,ze wy czujecie inaczej.Ja wiem,ze to nieprawda.Po prostu chcialabym wiedziec,jak to u Ciebie wyglądało. Ola - 🌻 Bdtk,ile wazysz?:) Milky :D:D:D:D:D:D Niech zyją drwale!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella, Dokładnie tak... A życiowo wyglądało bardzo boleśnie. Drwale? Nie widziałem żadnych wypowiedzi n/t. P10tr z symapatii? A taki romantyczny profil starałem się kiedyś, kiedyś stworzyć... http://p10tr.sympatia.onet.pl/ To, że nie czytacie książek, to już wiem, ale taka olewka... chyba pójdę precz :\'-( Pozdrówka, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peter, jak juz chcesz wiedziec to... troche przesadziles. mialo byc smiesznie, a wyszlo ci... oczywiscie mowie o tym profilu na ktorego temat opini sie domagasz. tymi uplawami to juz mnie zniesmaczyles. ludze sie tylko ze to nie twoj profil, tylko zbieznosc imion. normalnie odpadlbys po tym zdjeciu na motorze, ale dla ciebie przeczytalam calosc. ale jak sie okazalo szkoda bylo czasu. chciales to masz. nowa stopka specjalnie dla ciebie. kiedy to bylo? mysle ze byles wtedy bardzo nieszczesliwy i rozgoryczony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Piotrze.. . chyba przebiłeś wszystkich...zwłaszcza z tymi majteczkami, żółtym...feeeee. Zrobiło mi się niedobrze! Powiedz, że z głodu Nie sprzątasz już w domu Nie zmywasz też naczyń Bo jeść nie ma na czym Idź precz! Idź precz! Do mamusi Do tatusia Do malucha Idź precz! Pańska skórko Ósme cudo znów na rudo Idź precz! Do rodzeństwa Do kołtuństwa Do szaleństwa Idź precz! Na nocniczek ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., e tam puchy... raczej (ci)puchy... /chyba przesadziłam :-)/ Drwale na drzewo! :-) A potem stolarka, czyli struganie rysia ;-) inki, wolałabym na dywanik niż na kozetkę ;-)... wolałabym opieprzenie niż pieprzenie ;-) Bodziu, krowa, która dużo ryczy mało milka daje i milkywaya nie dostaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no Piotrze.. . chyba przebiłeś wszystkich...zwłaszcza z tymi majteczkami, żółtym...feeeee. Zrobiło mi się niedobrze! Powiedz, że z głodu Nie sprzątasz już w domu Nie zmywasz też naczyń Bo jeść nie ma na czym Idź precz! Idź precz! Do mamusi Do tatusia Do malucha Idź precz! Pańska skórko Ósme cudo znów na rudo Idź precz! Do rodzeństwa Do kołtuństwa Do szaleństwa Idź precz! Na nocniczek ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M., e tam puchy... raczej (ci)puchy... /chyba przesadziłam :-)/ Drwale na drzewo! :-) A potem stolarka, czyli struganie rysia ;-) inki, wolałabym na dywanik niż na kozetkę ;-)... wolałabym opieprzenie niż pieprzenie ;-) Bodziu, krowa, która dużo ryczy mało milka daje i milkywaya nie dostaje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my skarbuszki musimy trzymac sie razem :D hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello! 🌻... rozbrajasz mnie :) jesteśmy identyczne...reszta jutro! :) inki! cześć 👄 MO3...żyjesz???? co tam u Ciebie? która to o tym niedosycie mówiła??? mam to samo, mniej więcej od tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Ja bodzio? nie no..😠 czy tam..marco polo albo prince polo możze jeszcze Pici Polo?;)) jestem.. Tajemniczy Ksiaże z bajki:P :D)) Skrzydlaty Panie mych snow tys mym korzeniem mandragory tys mym magicznym lekarstwem na bol Ty co noc obejmujesz mnie swym białym skrzydłem nachylasz sie do pocałunku i... znikasz... Ksiaże moj, czy tylko wedrujac astralnym labiryntem umysłu spotkac Cie moge? Zbudzona przez blady świt z pustka i zalem w sercu Bede czekała z utesknieniem na noc i na Ciebie... 🌼.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,tu taka tolerancyjność,ze przesadzic nie sposob... Ola,ja mówilam o niedosycie,Jeszcze Poezja dorzuciła cos o przesycie...;) Temat rzeka;) Piotr, o drwalach byly tylko aluzjki,gry słowne.Musiałes przegapic najlepsze strony tego topiku,kiedy to wszystkim kobietom dowcip az się skrzył:)Zaraz zajrze na Twoj profil na sympatii....Cos tu negatywne wypowiedzi słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariella na glodnego 51 a jak się najem 52;)czekoladek merci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,tu taka tolerancyjność,ze przesadzic nie sposob... Ola,ja mówilam o niedosycie,Jeszcze Poezja dorzuciła cos o przesycie...;) Temat rzeka;) Piotr, o drwalach byly tylko aluzjki,gry słowne.Musiałes przegapic najlepsze strony tego topiku,kiedy to wszystkim kobietom dowcip az się skrzył:)Zaraz zajrze na Twoj profil na sympatii....Cos tu negatywne wypowiedzi słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,tu taka tolerancyjność,ze przesadzic nie sposob... Ola,ja mówilam o niedosycie,Jeszcze Poezja dorzuciła cos o przesycie...;) Temat rzeka;) Piotr, o drwalach byly tylko aluzjki,gry słowne.Musiałes przegapic najlepsze strony tego topiku,kiedy to wszystkim kobietom dowcip az się skrzył:)Zaraz zajrze na Twoj profil na sympatii....Cos tu negatywne wypowiedzi słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja równeż mówiłam o niedosycie.... męczy mnie cholera jasna. Z drugiej stroy lepszy niedosyt niz przesyt. A bo ja wiem co myśli facet. Poza tym Piotr doradza przetrzymywanie i odstaweinie od piersi jako metody wychowawcze ALe z drugiej strony problem estetyczny mi się wziął i zrobił. Niedosyt między innym spowodowany ograniczeniami fizjologicznymi (moimi) i co wtedy - zupełnie rezygnować z randki czy własnie takie ......... niedosyty zostawiać? Oj Piotrze podpadłeś troszke ale dołączę do innych ze slowami krytyki co do poziomu estetyki. Ale zdradź czy to twój profil? Dziewczynki a jak mam przeżyc Święta do cholery - z rozdwojeniem jaźni? I kolejnymi niedosytami - jak Wy macie. I jeszcze jedno - zachęcona podpowiedziami ide do wrózki dzisiaj Coraz więcej rodzynków w tym cieście... witaj marco. A Bodzio - szkoda słów.... Piotrze uważaj na konkurencję ......... w haremiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja równeż mówiłam o niedosycie.... męczy mnie cholera jasna. Z drugiej stroy lepszy niedosyt niz przesyt. A bo ja wiem co myśli facet. Poza tym Piotr doradza przetrzymywanie i odstaweinie od piersi jako metody wychowawcze ALe z drugiej strony problem estetyczny mi się wziął i zrobił. Niedosyt między innym spowodowany ograniczeniami fizjologicznymi (moimi) i co wtedy - zupełnie rezygnować z randki czy własnie takie ......... niedosyty zostawiać? Oj Piotrze podpadłeś troszke ale dołączę do innych ze slowami krytyki co do poziomu estetyki. Ale zdradź czy to twój profil? Dziewczynki a jak mam przeżyc Święta do cholery - z rozdwojeniem jaźni? I kolejnymi niedosytami - jak Wy macie. I jeszcze jedno - zachęcona podpowiedziami ide do wrózki dzisiaj Coraz więcej rodzynków w tym cieście... witaj marco. A Bodzio - szkoda słów.... Piotrze uważaj na konkurencję ......... w haremiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdtk,a mogę spytac o wzrost?? Ja jakos tak od lat oscyluje wokół 55...Baaardzo rzadko jest mniej...Fajnie tak,51....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bdtk,a mogę spytac o wzrost?? Ja jakos tak od lat oscyluje wokół 55...Baaardzo rzadko jest mniej...Fajnie tak,51....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja haremik to sobie wypraszam! moge sobie swoj zalozyc! meski! he he prince! prince polo! przeciez krzycze w nieboglosy! och moj ksiaze wrocil na bialym rumaku! to z jakiej bajki? bo tu wiekszosc to kopciuszki hi hi, prawda milky?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariellko na wysokim obcasie takim 10 cm to 179cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JP, inki Ci powróży :-) inki, ja to Kurowa Śniegu, bo serce me kurewsko lodowate (\"lodowate\" he he\")... nie ma to jak lodowa zawie-rucha ;-)... A niech mi tylko jaki na Koniu przyjedzie, to mu taką pugułę sprzedam, że hej! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pigułę\", nie \"pugułę\"... a bo to z tych nerw ;-) No to jak już tak wagę przywiązujemy... A pozostałe, jakie parametry? (waga/wzrost)? ... no bo stopień oczytania i inteligencji już był omawiany ;-), blondynkowatości też, stopki wiadomo, jakie mamy... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×