Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

inki, hehehe... ale się wkurzyłaś... ;) Wczoraj była taka jedna z błonką, która chciała Bodzia... ;) Bodzio zajmij się jej błonką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki , ciebie nawet widziec nie trzeba a wiadomo ,ze ci z nosa i z uszu włosy sterczą. Zajmij sie depilacją zamiast dostawać orgazmu słownego ,bo ten dowCIPNY - to już tak dawno temu był ... dawno ... dawno ... dawno ...........................................piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki - nie denerwuj sie bez sensu ale jak masz gdzies dac upust złym emocjom to Bodzio jest ok do tego celu......... Bodzio czego ty tu chcesz? wynocha.... idź precz paskudo jedna...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - jak mi zapłacisz - to moze spojrze RAZ w twoją stronę , ale na sex nie licz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny...i maskotki :) Mariella, siostro! dzięki :) już Ty wiesz za co!!!! piszecie tyle, ze mam już poważne zaległości w czytaniu :) ale nadrobię...nadrobię... zauważylam ze tylko Bodzio taki monotematyczny!!! nuuuda! Pozdrówki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie olu widać ,ze masz zaległości w czytaniu. Do pierwszej klasy i uczyć sie czytać , RAZ DWA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki!I Pietia! . Inki :) :) :) haham się w głos...karmnik dla jelni buahahahaha! Jak będziesz miala chwilkę zajrzyj do skrzyneczki. :) Poezyjko - dziś się poprawię! Mało casu! Mało casu! Taki wczoraj miałam dzień! 👄 Marielko! No może Ci umykać choc czasem piszę coś tam między wierszami o tym. Dzwoni co dzień i zdziwiony jest, (czuję to) może nawet przestraszony, ze nagle przestał smski dostawać i jakoś tak inna pewnie jestem niz byłam. To takie zawieszenie z mojej strony...Zobaczymy. Myślę, ze zdecyduję sie na spotkanie w styczniu ale to będzie baaaardzo poważna rozmowa. Przez telefon się nie da wszystkiego, tak do końca. :) Jiw - ja jednak cały czas przekonana jestem, ze nie byłoby odmowy. Nie dlatego, ze tak sobie wymyśłiłam ale sądząc po Twoich wpisach, które bardzo dokładnie przestudiowałam. Bo widzisz Twoj przyjaciel bardzo, do złudzenia przypomina mi kogoś o kogo charakterze tony ksiązek przeczytałam. Dlatego ośmieliłam się wysunąc taki wniosek. Moj zawsze był oszczędny w słowach, nie powiedział niczego dopoki nie był pewien tego na milon procent jak piszesz. I ze swojej i z mojej strony. Sama piszesz,ze teraz oboje jesteście zajęci. Dlatego może być, ze jak rzucisz konkretny termin to może nie będzie zupełnie mu pasowało ale nie odrzuci propozycji. I zrobi wszystko, zeby moc jak najprędzej Ciebie zobaczyć. I jeśli CIę to chociaż troszkę pocieszy to przede mną tez okrutny grudzień! I to trzeci z kolei. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, nie wiem dlaczego myślisz o moich gatkach skoro sama przebiłaś mnie biegając bez nich na spotkanka notorycznie ;0 :) :P .. Z 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katinko, no no no ...notorycznie to nie ;) A w ogóle to mi się podoba i dlatego o tym myślałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mam jeszcze coś w takim razie co by spodobało Ci się Skarbuniu jeszcze bardziej ale na forum jakos nie bardzo...hehehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poezjo, zajrzyj do skrzynki. aA to napisze Ci to w następnym mailu. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze ze tu sie wszyscy w pary lacza hi hi majlowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki z przyjemności rozwinę na trójkącik albo i inna figurę;-) Katinko - niesamowite - ja też tak mam. Al edwa zwiazki z problemami to za dużo. Dzięki za linki. Odezwe się wieczorkiem. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki - nie...pary mailowe..nie ale sama wiesz, ze na forum nie napiszesz wszystkiego mimo iz jestes anonimowa. Nawet po to. zeby rozmaite indywidua nie czepialy się. A propos..przeczytałaś maila? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Inki! Widzisz! HAhahaha! Miałas rację . Uderz w stół a nożyce sie odezwą. Albo parki nie nożyce.;) :) Inki Lasencjo - na Twojego mailika też czekam. Dziewczyny widzę zapracowane dzisiaj az...miło. No pszczólki , królowe i robotnice - dla was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Co? facetach, którzy musza odwieźć kochankę do domu? to raczej my do was wpadamy i uciekamy wczesnym rankiem:) coby sie nie wydalo;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marko, może i rano uciekają o domu, ale poprzedniego wieczora musza odwieźć kochankę do domu. Naprawdę :) Napisałam i odpisał. Bardzo szybko. Też cos w rodzaju nieba :) Katinka, mam nadzieję, że ten ''ktoś'' , o kim piszesz, ze przypomina ci mojego najukochańszego, to nie jest Twój mąż, ktorego teraz nienawidzisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki skarbuszku! :-* jeszcze poezja - a widzisz! Ja na Testosteronie myślałęm, że zajdę. Masakra, prawda? ;-) Może wreszcie się weźmiesz za czytanie? katinka - a widzisz! Nic tak na facetów dobrze nie działa, jak odsunięcie. jtw - ale masz dobrze... Jeszcze naszym aniołkiem zostaniesz. Idę popracować i się kurować... Może wreszcie się wyśpię. Pozdrówka, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki skarbuszku! :-* jeszcze poezja - a widzisz! Ja na Testosteronie myślałem, że zejdę. Masakra, prawda? ;-) Może wreszcie się weźmiesz za czytanie? katinka - a widzisz! Nic tak na facetów dobrze nie działa, jak odsunięcie. jtw - ale masz dobrze... Jeszcze naszym aniołkiem zostaniesz. Idę popracować i się kurować... Może wreszcie się wyśpię. Pozdrówka, PB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Pozdrawiam was..]usta]))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Pozdrawiam was..👄)) a teraz bedzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem kochanką od dwóch lat. Pogodziłam się,że jestem tą drugą. I dobrze mi z tym. A czy wierzę w jego miłosc...oczywiscie, mimo,ze nigdy mi tego nie powiedział. Wystarczyła jedna sytuacja, jeden gest i mam pewnosc,że jestem kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Już po robocie! Jak pszczółki, wyrobnice, królowe, trutnie i \"mjut\" na serce? Nie słyszę bzzzzzzzzzzykania! ;-) Jak królowe śniegu, kurewny śmieszki, na ziarnku grochu princessy, kopciuszki ;-), Prince Marko Polo i Piotrusie Pany? Uuuuuuuu... wszyscy się emaliują, parują, nastrojują, nasdwojują, przyprawiają rogi, odsyłają do paśnika, a ja tu tak sama siedzę... niewierna... niewierząca w miłość kochanka... Ale może Bóg upatrzył sobie mnie na ateistkę? ;-) :-D Wierzę już tylko w Świętego Mikołaja. Tego, co ma taki duuuuuuuży worek ;-) i się spuszcza ;-) przez komin. ;-) To jest już koniec... nie ma już nic... już jestem wolna... tralalala... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milky,....Czy pora Ci gratulować?....Czy jeszcze się wstrzymać ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Bzzyyk.... Bzzyyk.. Bzzyyk.. Milych snow:)) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×