Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

ooo znow trzeba bajke o wezu opowiadac? sssssssssssss...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
:) uporem , taka samą zaciętością odpowiadałam jaką , ON mi zadawał .... znikałam tak samo z domu jak ON , jak pakował torby i mówił , ze sie wyprowadza , to pomachałam mu na drogę , haha ale o północy zawsze wracał ... śledził mnie , przekopał mojego kompa , były wyzwiska , razy w twarz .... horror , wywiózł mnie do lasu , myśłam , ze zabije .... i wyobraż sobie , ze ja ani jednej łzy nie uroniłam ... bo wiedziłam , ze gdzies tam czeka nielegalny :).... po takich zawirowaniach , które trwały ok 2 miesięcy , powoli zaczęło sie samo uspokajać , nie wiem jak .... i dziś , :) jest znów jka było . Ślubny jest ok , żyjemy razem , bo są dzieci , a ja .... a ja zyję , jak zyłam i mam super spotkania odczasu do czasu :) , zyczę ci Nikaa spokojności - wiem ,ze trudno Ci teraz w to wierzyć , bardzo mi ciebie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inki,cos strasznie szybko to poszło,odkrycie trefnosci Ewentualnego...Az ciekawa jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
i po co wyzwiska ....... niech każdy zyje , jak chce , trzeba umiec kochac siebie , bo jak kochasz siebie , to potrafisz kochac innych , a tak wogóle to uważam , ze nie powinno sie oceniac innych , bo to nie do nas nalezy , za mali jesteśmy i jestesmy tylko ludzmi , a nic co ludzkie - nie jest nam obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to was otrzeźwi
masz rację małymi i marnymi ludźmi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
i my , jak równiez i TY ...... wszyscy jestesmy tacy sami , mamy odwage przyznac się do własnych słabości , a to odwaga .... ciekawa jestem tylko jaki a Ciebie hipokryta /tka ?? jak znam życie , masz duzo na sumieniu , ale brak odwagi cywilnej , aby przyznac się .... poprostu :) miłego dnia życzę i proszę nie pisz już , nie mam ochoty tego czytać :) paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem inko...na wezwanie...na wezwanie mocium panie ;) na pisanie ;) Ale o czym ja mam pisać, hehehe ;) Tyle się dzieje! Kochanków zatrzęsienie. Nie wiem którego wybrać i jak ułożyć grafik spotkań, aby się w drzwiach nie spotykali... Wygłupiam się. Nie jest wcale tak różowo, ale ponieważ, nie lubię różowego koloru, więc niech będzie szaro! Wolę szary... Witajcie kochaneczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
:):):):):):):):):) no wreszcie :) 100 razy wolę uśmiechnięte i szczęsliwe babki , niz smutasów , witaj skarbuszek :) tez nie lubie rózu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to was otrzeźwi
tia... głupota aż w oczy szczypie a jeśli chodzi o ochotę na czytanie - nie rozśmieszaj mnie nawet, musiałbym chyba zgłupieć, by chcieć czytać ponad 200.stronnicowe wypociny zakompleksionych lasek, nie kochanych przez mężów bo ja swoją kocham jak wariat - jest po prostu inna niż WY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sniezna
hahahahhahhahha , tak ci się tylko wydaj e, hahhahhaa wszystko do czasu , hahahhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach! weszlam sobie na www.(piiiiii).pl i pisalam sobie z roznymi osobami, ciekawe mniej ciekawe. znalazl sie taki jeden co podzielal moje pasje, wszystko pieknie i rozowo, wrecz bajkowo, czasem dostawalam nawet 20 majli dziennie he he a jakie piekne interesujace i ciekawe! wlasnie mielismy sie spotkac w realnym swiecie a tu majl z tego samego adresu ze on nie pisal do mnie tylko ktos uzywal jego skrzynki i zlamal jego haslo he he chyba klon ;) no chcialam sie wyrwac stad naprawde chcialam ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarbuszku, wrocmy do starych zwyczajow. zapodaj jakis tekscik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle to... coś muszę Wam podrzucić, bo mało romantycznie tutaj. Może to przez ten pomarańczowy kolor ? ;) (Nie dotyczy wszystkich !) \"Gdy nie bawi cię już świat zabawek mechanicznych, kiedy dręczy cię ból nie fizyczny zamiast słuchać bzdur głupich telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz, spytaj siebie, czego pragniesz dlaczego kłamiesz, że miałeś wszystko? Gdy udająć, że śpisz w głowie tropisz bajki z gazet, kiedy nie chcesz już śnić cudzych marzeń, boso do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi, czego chcesz, słuchaj jak dwa serca biją co ludzie myślą - to nieistotne Kochaj mnie, kochaj mnie, kochaj mnie nieprzytomnie, jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę. Kochaj mnie namiętnie tak jakby świat się skończyć miał.\" (Perfect \"Kołysanka dla nieznajomej\") Hihi ;) \"Któż to powiedział, że nie ma na świecie prawdziwej, wiernej i wiecznej miłości? A niechże wyrwą temu kłamcy jego plugawy język!\" (Michał Bułhakow \"Mistrz i Małgorzata\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrz i malgorzata aaa moja ulubiona pozycja he he literacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna----podziwiam, ja nie wiem czy to wytrzymam.Grzebanie w kompie i w komorce juz za mna.Dzieci na szczescie nie ma.Nielegalny jest ale na jak dlugo???przez slubnego mysle ze mnie nie mozna kochac i kazdy kto to zrobi to predzej czy pozniej zrezygnuje....kolo sie zamyka.Jestem jednym wielkim chodzacym kompleksem.i poniekad boje sie tego ze sie uspokoi a ja bede zyla obok niego, zgorzkniala i nieszczesliwa... moze to was otrzezwi---tak tak Twoja jest inna niz my....to co tu robisz na tym forum???szukasz potwierdzenia tego faktu??Czy symptomow zapowiadajacych cos innego:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa---- powiem tak , nie bój sie , nie daj się kompleksom , ja tez uwazłam się za zero , czas leczy rany , wiem ze to banał , ale tak jest . Zostałam przy ślubnym , bo tak zdecydowałam , nielegalny..... nie wiem jka długo to jeszcze potrwa , jak na razie jestesmy 2 lata .Mam do niego dystans , sa piękne słówka , ale nie wierzę do końca , wiem że nigdy nie będziemy razem , zyjemy chwilką , bo tak nam wygodnie , bo jesteśmy egoistami - trudno, nie umiem sobie odmówić przyjemności , taka ze mnie juz zimna królowa , hahahahahhaa :) kobiety mają siłę - wierz mi i potrafią wszystko :) sniezna1@tlen.pl- zapraszam na priva:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa---- powiem tak , nie bój sie , nie daj się kompleksom , ja tez uwazłam się za zero , czas leczy rany , wiem ze to banał , ale tak jest . Zostałam przy ślubnym , bo tak zdecydowałam , nielegalny..... nie wiem jka długo to jeszcze potrwa , jak na razie jestesmy 2 lata .Mam do niego dystans , sa piękne słówka , ale nie wierzę do końca , wiem że nigdy nie będziemy razem , zyjemy chwilką , bo tak nam wygodnie , bo jesteśmy egoistami - trudno, nie umiem sobie odmówić przyjemności , taka ze mnie juz zimna królowa , hahahahahhaa :) kobiety mają siłę - wierz mi i potrafią wszystko :) sniezna1@tlen.pl- zapraszam na priva:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaaa---- powiem tak , nie bój sie , nie daj się kompleksom , ja tez uwazłam się za zero , czas leczy rany , wiem ze to banał , ale tak jest . Zostałam przy ślubnym , bo tak zdecydowałam , nielegalny..... nie wiem jka długo to jeszcze potrwa , jak na razie jestesmy 2 lata .Mam do niego dystans , sa piękne słówka , ale nie wierzę do końca , wiem że nigdy nie będziemy razem , zyjemy chwilką , bo tak nam wygodnie , bo jesteśmy egoistami - trudno, nie umiem sobie odmówić przyjemności , taka ze mnie juz zimna królowa , hahahahahhaa :) kobiety mają siłę - wierz mi i potrafią wszystko :) sniezna1@tlen.pl- zapraszam na priva:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miłość kochanka nie mozna wierzyć., onie nie kochają nas, kochają chwile z nami spędzane, nic więcej, kochają to , że mają u nas odskocznie, to nic nie warte kreatury !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miłość kochanka nie mozna wierzyć., onie nie kochają nas, kochają chwile z nami spędzane, nic więcej, kochają to , że mają u nas odskocznie, to nic nie warte kreatury !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wiem , to doskonale , bo nielagalny w ogóle mi nie pomógł , nawet psychicznie .... WTEDY , ale jestem z nim , bo tak - to mój wybór.Nie wierzę w jego słowa \"kocham cię\"...... A wiecie , hahhaaha , w listopadzie odkryłam , ze \"mój nielegalny\" spotykał się z inną ... hahahaha , odkryłam TO , powiedziłam jak jest , rzuciłam mu w twarz telefon do tamtej :) i wiecie , nie bolało mnie to ,juz sama nie wiem jak to ze mną jest:) chyba jestem nienormalna :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nielegalny jest....kurcze tylko moj.widze to, wiem to czuje to.wspiera mnie jak malo kto.Jasne miewa swoje humory.ale to on mi pokazal ze kobiete sie szanuje , ze nie mowi sie do kobiet kladz sie bedziesz walona(to moj maz tak lubial inicjowac seks)Moj nielegalny jest zawsze jak go potrzebuje , jest zawsze kiedy jest zle i jest praktycznie kazdego dnia.I tak to trwa..i tylko czasem sie boje ze po prostu odejdzie.Czy to mozliwe zeby on mnie naprawde kochal???Najbardziej jestem mu wdzieczna za szacunek, podziwiam za to ze nie ukrywa sie przed rodzina, tylko otwarcie im powiedzial ze darzy uczuciem mezatke i nic na to nie poradzi.Jest wolnym facetem, moze robic co mu sie podoba...ale chyba by mnie pokrecilo gdyby robil....wiem, wiem, to cholernie egoistyczne podejscie.ale chce go dla siebie.i poki co, mam:)Nie jestem naiwna idiotka, patrze na zycie wmiare realnie, pracuje, duzo pracuje.Staram sie o siebie dbac...i jajkos zyc.I nie potrafie sobie odmowic tej bajki ktora on mi daje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro on wolny , a Ty dzieci nie masz .... bądzcie razem :) trzeba być szczęśliwym , ja mogę liczyć tylko na namiastkę szczęsia , a TY mozesz miec wszystko ..... Bierz życie garściami , jest takie ulotne , takie żałosne ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabym miec juz to wszystko za soba.odejscie z domu(moj ojciec tegon nie przezyje, ale miekszajac z nim i z mezem dluzej nie wytrzymam)poinformowanie o wszystkim tesciow, wyprowadzke z tego cholernego zasciankowego miasta...po prostu obudzic sie i miec to za soba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×