Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Witam po dlugiej przerwie. Temat umarl, uwierzylam dostalam po ...d... i teraz juz jestem zdrowa a milosc przelalam na psy, koty, konie.... I nie ma juz nic. Ale jestem szczesliwa przynajmniej, szkoda mi tylko straconego czasu. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) a ja jestem w trakcie tego...noo....rekonwalescencji....hehhehehe Ale rokowania pomyslne raczej ;) buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym opryskałaś ten monitor JTW? ;-) Aleś Ty opryskliwa ;-) Czyli teren zaznaczyłaś, tak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nie wiem po co...wszystko mi jedno...ja chcę życ w normalnych kraju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie ..... przecież to obrzydliwe ;) Przepraszam....Kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, i jest prawie jak dawniej... :P Tyle tylko, że bez wątpliwości... w miłość, hmm, no... jakoś nie mogę wymówic tego slowa! Pozdrówka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️...dlaczego za mna wciaz chodzi wierszyk ... \"milosc to jest uczucie glupie zaczynajace sie na ustach konczace na d....\"..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och margi ;) Co to jest miłość? po sto razy pytaj, Nie znajdziesz na to odpowiedzi w słowie, W kochanka oczach, w jego duszy czytaj, Co to jest miłość, tak ci o niej powie. Jest to duch jakiś, seraf niewidziany, Odblaskiem światła promieniący z dala; Niebieski promień na ziemi zbłąkany, Co wchodzi w serce i serce zapala. Hi hi hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co kiedys na poczatku pisalam tu wiele i czytalam namietnie , z calego tego topicu najbardziej utkwilo mi w pamieci jedno zdanie , o ile dobrze pamietam napisala to Miel.........\"facet rownie dobrze po sexe moze powiedziec dziekuje ale kocham ladniej brzmi\" , mysle ze jesli chodzi o kochankow to naprawde jest spora madrosc zyciowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość kochanka jest jak wyszczerbiona szklanka lub ucho bez dzbanka, jak na Marsie sasanka i dla ryby skakanka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wciaz w szkocji....nie mam meza...nie mam kochanka... mam szkota... hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do margi
to zdanie, które zacytowałaś jest jednym z mądrzejszych, jakie można dopasować do miłości cielesnej kochanka coś o tym wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , tylko ile trzeba przezyc zeby to w koncu pojac i czy lepiej jest z ta wiedza? mnie tak a Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coż...ja niedawno po seksie usłyszałam ..... \"dziękuję\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PAMIĘTAJ ŻE... Nic nie wiesz o mężczyźnie - póki jest w bieliźnie.\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, żem se nika nie zahasłowała jego imieniem, bo bym nie weszła Tu jakem Milky :classic_cool: [leszek lite]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×