Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość biegnący z wilkami..
Helloo🖐️!!!!!!!!!! Widzę, że ciekawy wątek jest tu poruszony, czy lepiej jest być kobietą, czy mężczyzną..? Przyznam, że bardzo wielu rzeczy kobietom zazdroszczę. Właśnie tego dawania życia, i wielu innych, o których już nie będę wymianiał:) Jednak Reinmar ma trochę racji, że my, faceci, kobiety uwielbiamy, bo jesteście przecudowne:), ale nie zazdroszcze wam tego użerania się z facetami. Też chciałbyście za nami szaleć;), ale częsciej chyba nienawidziecie:) Niestety jesteśmy trochę trudniejsi w obejsciu;), ale chyba nie tak bardzo...? Zresztą o tym jeszcze poniżej. W ten weekend też miałem prawdziwie filmowy i przeczytałem jedną książkę:) Sobota była akurat nudna, bo większość dnia spędziłem w kiosku robiąc remanent, kiedy wszyscy kosztowali słońca, ale za to dziś zrobiłem sobie dłuuugi spacer po plaży:) Oglądałem Almodovara "Wszystko o mojej matce" i "Porozmawiaj z nią" Piękne filmy! Polecam. Muszę też wspomnieć o książce, bo chcę nawiązać do aktualnego tematu. To była "Mężczyzna i chłopiec" niejakiego Tony Parsons. Niby to było z serii dla kobiet, ale taki męski B.Jones. Imię autora wskazuje na faceta i muszę przyznać, że jestem oburzony kreacją bohatera. WSZYSCY uwzieli się ostatnio na facetów. Robią z nich jakiś strasznych nieudaczników, lub niewiernych macho, czy cholera wie kogo. I nawet facet, aby sprzedać książke, powiela taki steretyp. To zaczyna być nudne, bo znam wielu bardzo przyzwoitych, zaradnych i niezdradzających facetów. O takich "poparańcach" raczej tylko słyszę od kogoś lub czytam w książce:) Czy naprawdę jest aż tak źle z nami? Czy to tylko taka moda, bo fajnie jest ponarzekać, bo dobrze się to sprzedaje? Po prostu już mnie to wkurza:)!!!!!!!!! I kończę, bo poniosło mnie:) Mi..., a czy ja mogę też dostać taki górski widok od Ciebie:) 👄?? cv1@op.pl Buziaki na dobranoc👄 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro na tym forum się narzeka to coś dołoże od siebie \"Pragnę tylko pójść do łóżka i to w celu prozaicznym-SPANIE. A co do kobiet to ja je uwielbiam na pewno nie za \"cudowność\" w znaczeniu stricte. Ja kobiety uwielbiam bo jesteście wredne, niezrozumiałe w swoim postępowaniu, nielogiczne, śmieszne, nadwrażliwe,humorzaste, wyjątkowo czepliwe, złośliwe po prostu boskie! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) (Mam nadzieję;) ) Pijąc poranną kawkę, czytam sobie wypowiedzi panów i tak: Biegnący... Jak to WSZYSCY się uwzięli?? Nikt przecież nie generalizuje że wszyscy faceci są źli, popaprani itp... Sama znam wielu bardzo wartościowych facetów i chwała im za to, że przywracają mi w Was wiarę... Szczęśliwi ci Twoi koledzy, a ich kobiety tym bardziej, jeśli jest jak mówisz... Reinmar... Oj jesteśmy takie, ale tylko czasami:P Ale boskie zawsze!!;):) Pozdrawiam wszystkich i do pracy:) Miłęgo dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..:) ..i zastanawiam się czy wchodzenie tutaj na kilka godzin okołopołudniowych w tzw \"tygodniu pracującym\" ma sens...? Gro dyskusji toczy się wieczorami i weekendami..no a mnie wtedy nie ma..;) Co do wątku kobietą czy męczyzną być--- facet ma łatwiej , takie jest moje zdanie, jest w pewnym sensie wolny ...nie musi zbytnio przewidywać i tu już sama fizjologia sie kłania..;) Nie ma nieprzewidzianego skoku hormonów- dlatego rzadko widzimy histeryzującego faceta , który najpierw się śmieje a za chwilę szlocha..;) No a do wojska można się wymigać..;) -o ile jakaś wojna sie nie przytrafi.. czego nikomu nie życzę ..! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM W TEN PIEKNY PONIEDZIALKOWY PORANEK i na porannej kawie:) cordula Mam nadzieje,ze nadrobisz zaleglosci i pozwiedzasz Gory.Wszystko przed Toba :)...no tylko nie moge sie jakos wyzbierac na te narty hcorera.Ale mialam ciezki weekend - SZKOLA :( ale naszczescie juz rawie koniec :D...A jezeli juz mowimy u 1 krokach w jezdzie na nartach to ze mna bylo tragicznie a moze raczej smiesznie ;) Aalex Maja latwiej ale nie we wszystkim :) ... maja poporstu inaczej niz My- i na tym zakoncze moje wywody na temat\" mezczyzna kontra kobieta\" bo nie da sie porownywac poporstu jestesmy inni :) i za to wlasnie siebie warci hihihihih. Kalendarz rewelacja i dizekuje :D pocieszylam oko jak nic. pepper Wczorajszy dzien , masakra taka piekna pogoda a ja zajecia i egxzamin :( i do tego wszystko na lekkim kacyku .No ale juz za mna teraz tylko czekam na wyniki z egzaminu Reinmar :) Biegnacy jasne , ze ci wysle :) 👄 Aga-Ta Nadrobisz nadrobisz :) i napewno ma sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standarcik..;) Ja mam czas do południa -wy wtedy cięzko pracujecie..;) Mogę sobie sama ze sobą pogadać - no a potem szefowie mi sie kręcą za plecami i zero wpisów.. Chyba musze się z tym pogodzić..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi że \"mi.. \"się pojawiła..:) Co do gór ..śliczne są..:) ale ja zasze wolałam morze ..albo jeziora..:)) Bardzo lubie wodę i pływanie ..no a te górskie potoki sa ciut zbyt lodowate ..sic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa... Nie marudź;) tylko zaglądaj do nas w wolnych chwilach:) A jak chcesz pocieszyć oko tak jak dziewczyny, to napisz mi maila, odeśle Ci suuper kalendarz:D Mi... Spoko.. To był tak rzucony temat, bo akurat się nad tym zastanawiałam:) Przecież nie jest powiedziane że mamy o jednej rzeczy dyskutować bez końca:) Możemy przecież zawsze pogadać o pogodzie;) Buziaki dla wszystkich! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta Cala przyjemnosc po mojej stornie :) milo mi Aalex :) ja nie z oburzeniem to powiedzialam tylko powiedzialam co ja mysle hihihihi a temat jak najbardziej fajny hihihiihh o wszystki mmozna gadac nawet o kartce papieru przynajmniej ja tak mam. Kobiety zazdrosza mezczyzna pewnych przywilejow mezczyzni zazdrosza nam i tak jest chyba od zawse.Dlatego sie uzupelniamy bedac razem :) Ja ma do tych spraw proste podejscie :) A pogoda ;) dzisiaj dopisala u mnie jak nie wiem sloneczko lekki mrozik tlyko sniegu troche malo, no ale moze jeszczce spadnie. Buziam cieplo 👄 w ten mrozny dzien i zmykam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aalex..!:) Kalendarz - cudeńko..;)) Naprawdę przyjemnie popatrzeć..;) a mówią, że faceci to wzrokowcy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aalex..!:) Kalendarz - cudeńko..;)) Naprawdę przyjemnie popatrzeć..;) a mówią, że faceci to wzrokowcy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biegnący z wilkami..
Witam Kochane Panie❤️ :) i Szanownych Panów! Tą dyskusję, kto ma lepiej, podsumuje tak: faceci na pewno mają łatwiej tak ogólnie, ale za to życie kobiet jest znacznie ciekawsze i bogatsze, i tego Wam moje Panie zazdroszczę..:) Co do tematów poruszanych na tym forum, chciałem zauważyć, że najbardziej popularnym jest.. pogoda:D Zawsze przewija się, choćby w jednym zdaniu. A u mnie z rana było piękne słońce, aż do 12.30. Teraz jakieś okropne chmurki. Aga-ta, tu nie ma pory na temat, pisz zawsze kiedy chcesz. Co to za ciekawy kalendarz krąży? Czy ja też mogę dostać?:) A tak w ogóle, to ktoś mi zajął na stałego mojego nicka:( , jeśli pojawi się czarny Biegnący z wilkami, to nie ja:) Zyczę miłego dnia🌻!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja, wasz stały Biegnący.., ale z dwoma kropeczkami na końcu:) Od teraz to mój stały nick. Hugh! Dzięki za kalendarz Aalex:) Tak jakoś dziwnie mi się go ogląda;), za to bardzo spodobał sie mojej siostrze:D Kilka lat temu dostałem, coś podobnego z delikatnymi męskimi aktami. Jako fotograf, zastrzegam:), byłem pod wrażeniem tych zdjęć. Niestety gdzieś to przepadło, bo miałybyście wspaniałą ucztę:) Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ... chyba przesadzam z piciem kawy :( wypilam dzisaj i tak mi serce pika jakos tak dziwnie... moze to z milosci :P hihhihi ...ale podejzewam nadmiar kofeiny :) Ograniczam picie kawy - musze :( Biegnacy ... ...no wlansie zarezerwuj sobie jakos nik i na czarno bedziesz i juz nikt Ci go nie zabierze :) a temu to skopiemy tylek normalnie jak siep ojawi ;):P ... pogoda zawsze na czasie :).. bo my pogodni ludzie jestesmy tu na tym forum hihiihihih Aalex Masz cos jeszcze ciekawego to poslij , odbiore sobie w domu tez przejze moja poczte i Ci cos powysylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex Misiu spoko spoko ja tez tu nie odbiore tzn w pracy tylko w domu wiec poczekam ... Ale mi sie nie chce pracowac :( ... i serduszko mnie troche boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex Misiu spoko spoko ja tez tu nie odbiore tzn w pracy tylko w domu wiec poczekam ... Ale mi sie nie chce pracowac :( ... i serduszko mnie troche boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Czy zastanawailiście się kiedyś nad tym co dzieje się z nami po śmierci? Czy jeżeli nadal gdzieś tam żyjemy to czy pamiętamy co było za naszego \"normalnego\" życia? Czy wierzycie w reinkarnacje, albo w piekło, gdzie ludzie cierpią bardziej niż za życia? Albo też czy uwolnienie się z obecnego życia daje nam wreszcie ulgę od cierpień, które tutaj przeżywamy? Jeśli nie macie ochoty - nie rozwijajcie tematu, zapytałem tylko co sądzicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Czy zastanawailiście się kiedyś nad tym co dzieje się z nami po śmierci? Czy jeżeli nadal gdzieś tam żyjemy to czy pamiętamy co było za naszego \"normalnego\" życia? Czy wierzycie w reinkarnacje, albo w piekło, gdzie ludzie cierpią bardziej niż za życia? Albo też czy uwolnienie się z obecnego życia daje nam wreszcie ulgę od cierpień, które tutaj przeżywamy? Jeśli nie macie ochoty - nie rozwijajcie tematu, zapytałem tylko co sądzicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Czy zastanawailiście się kiedyś nad tym co dzieje się z nami po śmierci? Czy jeżeli nadal gdzieś tam żyjemy to czy pamiętamy co było za naszego \\\"normalnego\\\" życia? Czy wierzycie w reinkarnacje, albo w piekło, gdzie ludzie cierpią bardziej niż za życia? Albo też czy uwolnienie się z obecnego życia daje nam wreszcie ulgę od cierpień, które tutaj przeżywamy? Jeśli nie macie ochoty - nie rozwijajcie tematu, zapytałem tylko co sądzicie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... Tylko ja mam te wszystkie śmieszności tu, w pracy:) Hihi Mi też się nie chce pracować, ale mam dziś pełne ręce pracy... Ehhh, te poniedziałki... Szefa nie ma, uciekam dziś o 16-ej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarku... Zastanawiałam się nad tym nie raz, ale doszłam do wniosku, że może nawet po śmierci wiemy, czujemy co się dzieje, jednak nie pamiętamy już tego co było przed śmiercią, to tak jak nie pamiętasz teraz tego, co działo się z Twoją duszą przed Twoim narodzeniem... To w skrócie... Jednak zaniepokoiło mnie to pytanie... Szarku!! Mam nadzieję, że nie masz złych myśli... 👄 Trzymaj się i bądź dzielny, bardzo Cię proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarku... Zastanawiałam się nad tym nie raz, ale doszłam do wniosku, że może nawet po śmierci wiemy, czujemy co się dzieje, jednak nie pamiętamy już tego co było przed śmiercią, to tak jak nie pamiętasz teraz tego, co działo się z Twoją duszą przed Twoim narodzeniem... To w skrócie... Jednak zaniepokoiło mnie to pytanie... Szarku!! Mam nadzieję, że nie masz złych myśli... 👄 Trzymaj się i bądź dzielny, bardzo Cię proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> gdyby było tak jak napisałaś, to byłoby idealnie, wtedy nasze życie trwałoby ciągle. Jeśli miałaby to być jakaś \"kraina\" pozbawiona cierpienia, tęsknoty i łez. Szkoda tylko, że nikt jeszcze tego nie wyjaśnił. Czytam teraz książki w których ich autorzy piszą i życiu po śmierci, o tym, że po śmierci nie ma cierpienia. Ludzie podobno żyją dalej, tylko już nie płaczą i nie wspominają tego, co było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... Nie ma za co ... zawsze ;) 👄 Wysle, wysle tylko mam w domu wiec beda tak po 17.00 :) ... a masz moze jakies widoki z nad morza zima :) bo ja nigdy nie widzialam :( ... Szarek Witam cie serdecznie :) Zastanawialam sie na dym dosc czesto iI mam wrazenie, ze istnieje zycie po smierci tzn jakby to potocznie powiedziec \" wierze w duchy\" ;) ... i mam nadzieje ,ze \"uwolnienie sie od obecnego zycia daje nam ulge od cierpien\" ;) ... a co Cie tak naszlo hmmm ?? jakis niepokojacy temat poruszyles !!!!! A moze o Zyciu pogadamy cio?? ;) Trzymaj sie i nie daj sie zlym myslom 👄❤️🌼 Aalex CHolercia szkoda... no ale nic ;) ❤️ , ja do 17 a u mnei sie nie da nie pracowac :( chorera jasna ... no ale przynajmienj cos sie dzieje i czas szybciej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZTELNIK
Dzieńdoberniak:-) Łoj miałem pracowity i zapity zarazem weekend. Dobrze że trwał tylko dwa dni, bo trzeciego dnia bym padł... A nawiązując do tematu czy lepiej być kobieta czy mężczyzną? Jak kobietą to musiłbym być homo, bo kobiety mnie fascynują i to jest czasami silniejsze ode mnie;-) Więc nie wyobrażam sobie choćby z tego powodu jakbym miał to zmienić... Nie, nie, facetem być- fajnie jest, bo dla faceta kobietki są jak tlen. Więc weźmy panowie głebokie wdechy, bo dzięki Bogu powietrza na naszej planecie pod dostatkiem:-) Ja mam już co prawda aparat tlenowy założony na stałe hi,hi.. i tak pęłną piersią, to sobie nie pooddycham. Ale fascynować się nikt mi nie zabroni hi,hi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×