Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Biegnący-> każda rozmowa kwalifikacyjna jest jakimś doświadczeniem, które na pewno Ci się przyda w przyszłości. To dobrze, że nie dajesz sobie w kaszę dmuchać. Powodzenia!!! Mi-> przez miesiąc można bardzo dużo \"zrobić\". Wysyłaj listy motywacyjne do firm, im więcej tym większa szansa na pracę. Sam się o tym kiedyś przekonałem. Na pewno znajdziesz:) Pozdrawiam wszystkich:) Ja dziś mam piwko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie z wieczora:) No chciałam wpasc do was z rana ale sie nie udało ,musialam biegac to tu to tam i zalatwic pare spraw:)A w pracy nie daja sie skupic;) Witam i pozdrwaim Aalex,:) musze załapac sie na twoja pyszną kawusię chociaz raz:);) Tanasza:) witaj i to prawda zycie nie jest łatwe :) ale zyjemy i to zycie nasze jest:) pozdrawiam:) Aga-ta:) witam tez i pozdrawiam i tez mam nadzieję,ze nie bedziemy wałkowac tego tematu bez konca;) szczęśliwa:) widzę ,ze u Ciebie na trawniku mnóstwo stokrotek;) super:) Mi: oczywiscie trzymam kciuki za twoja prace:) zobaczysz dasz rade Twoja energia i to w 100% pozytywna napewno ujmie twojego przyszłego pracodawce:) Ja kiedys mialam za to pomarańczowy kolor na głowie;) heheh Pozdrawiam:) Kejtusia:) boli mnie głowa ;);) A kiedy nie mozesz spac to lampeczka winka przed zasnieciem pomoze jak nic;) Oczywiscie trzymam kciuki za sesję:) Aga333:) bardzo dobrze,ze jestes z nami i pozdrowienia i całusy dla maleństwa:) Ale zero:) a czemu zero co ty I nie jestes sama masz tu nas:):D czytelniku:) nie czytac nie czytac bo tu nie czytelnia;);) pisac pisac:) Biegnący.......:) nie martw sie przyjdzie odpowiedni moment i to bedzie to ,co chcesz robic i akurat z ludzmi:) ,którzy bedą doceniac umiejetnosci czowieka zycze Ci tego:) i trzymam kciuki ;):) Tak na samotnosc są dobre koty ,ale jeszcze lepsze psy; totez mam dwa psiaki ,no tak sie złozyło ,ze dwa medalowe (a pochwalę sie a co;) i oczywiscie kotaska czarnego kota,własciwie kotkę,która teraz wpatruje sie we mnie swoimi zółtymi przenikliwymi oczami.A jej wzrok mówi hmmm co mówi,chyba mówi,zebym oderwała sie od kompa i dała jej wrescie na talerz heheh;) Koty to wiadomo straszni indywidualisci;ja jednak uwielbiam psią,bezinteresowną,niekłamaną,wierną przyjażń,i to że zawsze ale to zawsze,ciesza się na mój widok. Pozdrawiam pieknie i wieczorowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi again! To tak po nauce angielskiego;) :D Dziękuję za tak liczne wsparcie:) Uda się na pewno. Mi.. za miesiąc już będziemy oboje w nowej pracy:) Optymizmu nigdy za dużo!:) A ja uwielbiam koty właśnie za tę ich indywidualność i niezależność. One też na swój sposób cieszą się na widok właściciela, ale piekne jest, że jak nie chcą być głaskane to nie dają sie. Mają swoje zdanie. U kota trzeba zasłużyć na pieszczoty:) I ta ich elegancja, zawsze czujny wzrok i chód.. cudo:) Szarku, dołączam sie do piwka:) Oszczedzajcie swoje brzuszki, bo jutro tłusty czwartek! Zapraszam!:) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza tych, którzy walczą na rynku pracy (zwłaszcza Mi.. i Biegnącego). Trzymam za Was kciki,że będzie OK. Ja w tej materii mam nieco inny problem.Jestem właśnie przykładem frajerki, która pracuje za pieniądze,które pozwalają na wegetację,a nie godne życie.... Ale nie chciałabym, tak jak tego doświadczyła Aalex, siedzieć na garnuszku rodziców, którzy maja i tak niewiele, a na utrzymaniu jeszcze uczącą się siostrę.Mój facet pomaga mi finansowo - przełamałam się m.in. dzięki radom Aalex i CZYTELNIKA na GG. Pozdrawia Was, także nowoprzybyłych, czujcie się jak u siebie. RAZEM PRZETRWAMY NIEJEDNĄ BURZĘ. Cieszę się, że znów jest fajnie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Serdecznie witam i pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza tych, którzy walczą na rynku pracy (zwłaszcza Mi.. i Biegnącego). Trzymam za Was kcuki,że będzie OK. Ja w tej materii mam nieco inny problem.Jestem właśnie przykładem frajerki, która pracuje za pieniądze,które pozwalają na wegetację,a nie godne życie.... Ale nie chciałabym, tak jak tego doświadczyła Aalex, siedzieć na garnuszku rodziców, którzy maja i tak niewiele, a na utrzymaniu jeszcze uczącą się siostrę.Mój facet pomaga mi finansowo - przełamałam się m.in. dzięki radom Aalex i CZYTELNIKA na GG. Pozdrawia Was, także nowoprzybyłych, czujcie się jak u siebie. RAZEM PRZETRWAMY NIEJEDNĄ BURZĘ. Cieszę się, że znów jest fajnie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> czy znasz może jakieś miejsce w Twoim mieście, gdzie można by było tanio wynająć pokój na kilka dni? Warunki nie są dla mnie najważnijesze, tylko niska cena. Pytam, gdyż marzy mi się wyjazd nad morze chociaż na kilka dni. Potrzebuję odpocząć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> czy znasz może jakieś miejsce w Twoim mieście, gdzie można by było tanio wynająć pokój na kilka dni? Warunki nie są dla mnie najważnijesze, tylko niska cena. Pytam, gdyż marzy mi się wyjazd nad morze chociaż na kilka dni. Potrzebuję odpocząć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzieki nie wiem czy powinnam jakos wkupic sie w wasze laski ale ze dzis tlusty czwartek a mama narobila paczkow wiec czestuje:) powiem cos o osbie:) sama,samotna a nawet czuje ze niekochana. studiuje,szukam pracy ale bez skutku a jak cos sie uda znalesc to mowi mi ze za stara.mam 28 lat:) moze i stara i coraz czesciej tak sie czuje.mieszkam w malej miescinie,mam koty:))kiedys slyszalam ze to oznaka staropanienstwa:) ale co tam:))nie ja pierwsza nie ostatnia:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiyam na kawie .... ja juz na urlopiwe a od 12 na bezrobociu (troche pozmieniali no ale w tej firmie to bylo mozliwe ) :( wlasnie zaczynam szukac ofert!!Kurde nawet zapomnialam jak sie pisze list motywayjny cholera jasna .... Kejtusia ja osatatnio po 4 godziny spie nie wiem czy to stres czy co ??? wygladam troche jak przez okno prze to bo oczy podkrazone i snia mi sie takie glupoty ... ostatnio czesto moj byly :((( nie wiem po kiego ale mi sie sni!!! aga333 Witam nie znam osobsicie ale witam serdecznie :) Aga-Ta ...:) Biegnacy .... Damy rade wspolnymi silami bedziemy dalej Szukac i wymieniac sie opiniami hihihihihi Apropo kotow to nie przepadam , e nie przeszkadzaja mi.Chociaz ogladalam w swieta taki program o kotach.Robili im tam zdjecia takie fajne i pozniej byla pokazana wystawa.Zobaczylam tam najpiekniejsze koty jakie widzialam chyba \"brytyjskie\" nie pamietam doikladnie ale chyba tak.Takie szare no cudne :D... Aalex ...dziekuje super ogladalam wczoraj ale wrocilam lekko pochmielona bo bylo spotkanie z bylej pracy po godzinach ;) i dzisiaj suszi mnie troche.Ja juz zsotwilam CV w wszystkich firmach prawie w moim miescie wiec teraz to nie wiem co mam za bardzozrobic a jak narazie nie moge wyjechac z Sacza przynajmniej do maja bede tutaj mamie potrzebna wiec...ale sie nie podddam jak mnei wywala drzwiami wejde oknem ;) hihihih Szarek ... :) milo Cie znowu widziec ...wlasnie zaczynam walskie z berobociem.Wcozraj tez bylo piwko a nawet 3 ;) Cordula ...dla Ciebie bedziemy trzymac mrozono kawe co ? hihihihih ...POmaranczowy no nie zle a ja ostatni ozastanawialam sie nad irokezem i fioletem ale jakos mi przeszlo i wracam do natury ;) ...Pieski ahhh mojego uwielbiam poporstu.Za kazdym razem jak wracam do domu cieszy sie skacze na moj widok nawet jakby mnie godzinke nie bylo.Przytula sie do mnie puszcza mi oczka i jeszcze moglabym duzo opowiadac o moim mezczyznie bo jak narazie jest jedyny w moim zyciu ;) pepper ... Milo ,ze czesciej wracasz do nas teraz i ze juz sie lepiej uklada.Ciesze sie ,ze przelalamalas bariery:) Mi nawet fact nie moze pomodz bo go nie mam :( Mama tez niebardzo bo sama pomocy potrzebuje wiec troche jestem zdana na siebie a mama bardziej na mnie niz ja na nia wiec ... Musze teraz wziac sily i podbic rynek naszego miasteczka ;) Ala zero ... witam pozdrawiam i widze ,ze bedziemy razem szukac pracy ja mam troche mniej lat niz Ty ale mi na rozmowach mowia, wiek do 25 lat ( spoko bo mam mniej) ukonczone studia wyzsze, conajmniej 2/3 lata w branzy ... jaki z tego wniosek ???....Mnie juz w rodzinie na sile swataja bo u mnie kuzynki do 22 lat juz mialy mezow , teraz dizeci rodziny a ja ...?? No ale ja lubie byc oryginalna wiec nie przjemuje sie nimi wogole. Buzka dla wszystkich dzisiaj ja chyba bede pelnic dyzur calodzienny ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! 🖐️ Alu, jeszcze dziś pączka nie jadłem więc czestuję sie z miła chęcią:) Ja tradycyjnie z herbatką. Dziś o smaku rumowym:) W takim wieku za \"stara\", rety na gdzie Ty żyjesz?? Ale niestety tak jest w naszym kraju.. Mi.. Widzę, że ostro ruszyłaś:) Bardzo dobrze, tak trzymać. Niedługo dostaniesz tyle ofert, że nie będziesz się mogła zdecydować:) Podeślę Ci kilka linków do l. motywacyjnych. Ja z kolei za długo śpię i potem chodzę rozbity z przespania:) Dziś nie pamiętam co mi się śniło, ale jeszcze nigdy własne mieszkanie;) Może to jakiś znak Aalex:) Szarku, napisz mi na maila, aby miał Twój adres zwrotny. Popytam się dziś i dam odpowiedź. A pogodę mamy tu od kilku dni przepiękną:) Uważajcie z kaloriami dzisiaj;) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegacy .... czestuje sie paczkiem i ide suszyc wloski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio probowalm z praca w kancelarii adwokackiej nalazilam sie byly rozmowy,moje studia nie rpzeszkadzaly i tak to sie ciagnelo prawie 2 miesiace a n akoniec pan adwokat nawet nie arczyl mnie poinformowac ze jednak pracy nie dostane.wiecie ze nawet nie odbieral telefonu:))zawsze wlaczala sie automatyczna seksretarka.(no bo praca byla sekretarki) a firma i ona sam wygladala na w miare powazna:)) czy u was tez taka chlapa na dworze???okropnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Biegnący... Znak, czy nie.... sen był piękny... A raczej to mieszkanie, takie o jakim marzę... Dużo okien i światła, ciepła kolorystyka, przestrzeń... Wstałam zastanawiając się, kiedy tam pojadę, by je zobaczyć;) Ja dziś skuszę się na pączka:) raz w roku mogę jednego \"ustawowego\" zjeść:) Pozdrawiam i miłego dzionka życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw sie przywitam..🖐️ -lepiej późno niz wcale..;) Namówino mnie na chwilowy \"modeling\"- który trwał prawie 5 godzin.!! Kursantki uczyły się robienia koków ...m.in. na moich włosach .. koszmar..;) Musiano mi potem umyc głowe -ale modelowanie tez do kitu..;) zaraz biore się za czytanie..:) pozdrawiam 🌻 acha ..mam dzisiaj urodziny..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ... witam ja tez bym chciala miec swoje M .... a nawet mi sie jeszcze nie sni.No ale mam nadzieje,ze na parapetowe swojego M nas zaprosisz :D ??!! Aga-Ta 🌼👄❤️ 🌼... spelniena marzen , szczescia... i ..... i do tego jeszcze.... ;) BUKIET CALUSKOW i toascik maly wznosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ta!!! Wszystkiego najlepszego!!! 👄 🌻 ❤️ Abyś od życia dostała dużo więcej niż sobie wymarzysz:) I była zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta:) Sto lat, sto lat sto lat !!!!! 👄 i oczywiście przyłączam się do toaściku:) Ale sobie 5-cio godzinny prezent zafundowałaś:) Mi.. a jak Twoja fryzurka po kąpieli:) Aalex, nie wiem czy juz wiesz, ale my juz sie wpraszamy na parapetówę:D Całuski wszystkim! Ale u nas piękne ostre słońce, super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta-> ja także się przyłączam do najwspanialszych urodzinowych życzeń dla Ciebie, aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby Was już całkowicie \"dobić\'.;) ....w sobotę mam imieiny.!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę bardzo dziękuję za życzenia.!! Biegnący -jesli ciągniecie i wyrywanie włosów, wdychanie hektolitrów lakieru oraz wbijanie tysięcy szpilek i spinek w głowe można nazwać przyjemnością....;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta, jak najwięcej tych \"małych codziennych radości\" , promiennego uśmiechu na twarzy i żebyś po jak najszybszym spełnieniu aktualnych marzeń miała nowe jeszcze piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta 🌼no to pieknie w babski caber stawiasz na swoje urodziny a w ostatki imieniny no fiu fiu...pozniej jeszcze parapetowa u Aalex :P ... ,zebym ja tylko w alkocholizm nie wpadla ;) Ala Zero ... u mnie chlapa okropna i szaro :( a wlasnie wrocilam z pracy juz nie bede tam pracowac... chlopcy chcieli,zebym na koniec zatanczyla w babski ... na stole ociosanego hihihih .. ah wlasnie tej atmosfery mi bedzie brakowac :( Biegnacy ... moje wlosy hm jakby to okreslic \" lekki piorun w rabarbar ;) \" ale tak delikatny ;) Witam reszte serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam .:) i owszem -bałe półsłodkie winko w tej chwili ..:) A o co chodzi z tym \"cabrem\"..? ..i to w dodatku babskim..?;) czy to jakieś regionalne jest ..?:) No bo tłusty czwartek mają wszyscy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta u nas to sie nazywa \"babski cąber\" i baby stawiaja ;) ale tez mowia tlusty czwartek ... widzisz \"co kraj to obyczaj\" hihihhih a winka ja nie wiem bo dzisaj mam kaca no ale za Twoje zdrowie to ja najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie czwartkowo:):) Ja sie dzisiaj budze ,patrze a za oknem mam piekna zimę ,taka jak z obrazka,zupełnie bajkową ,co za niespodzianka:) i to w tłusty czwartek:) Pozdrawiam wszystkich i stawiam na stół faworki ,czyli chrust i do tego moze herbatka po góralsku na rozgrzewke a co bedziem sobie załowac;) Aga-Ta 🌼🌼🌼👄 wszystkiego dobrego,spełnienia najskrytrzych marzeń i oczywiscie takiego ciacha z krwi i kosci;) Mi: trzymam kciuki caly czas za twoją pracę:) a jezeli chodzi o fryzurę hmmmm no tak w przyszłą srode lecę do fryzjera no i moze taki mały irokez sobie strzelę na tą czerwień? heheh a co;) Biegnacy........... równiez trzymam kciuki i pamietaj niebieska koszula:) robi wrazenie;) Ale zero:) witam Cie równiez cieplutko i tez trzymam kciuki za prace.i jak tak mówisz ,ze jestes za stara kurcze toz to sama młodosc:) zobaczysz bedzie dobrze:) Aalex:) ale mialas super sen:) moze to jest jakis sen proroczy?? mnie autentycznie kiedys przysniła sie moja pierwsza praca:) dlatego cos moze i jest na rzeczy:) zycze Ci takiego własnego mieszkanka:) Pozdrawiam równiez grono którego nie wyminiłam ja siedzę jszcze w pracy i tak podjadam sobie chruscik,a za oknem oj no zima w pełni:) i gdzie te stokrotki ;) i juz koniec karnawału i nie chce mi sie w to wierzyc,ze to juz luty:) mam takie wrażenie ,ze czas szybciej biegnie ,kiedy na cos czekamy.A ja ciagle na cos czekam,a to na pierwszą srokrotke na trawie,a to na miłość przed którą uciekam;) a to na dobry film w kinie,a to na wprawienie w ruch postanowien noworocznych i tak dalej. I czas tak sobie plynie nieprzerwanie,a mój zegar tyka hmmm ee koncze juz te dywagacje,tak sobie tylko przy faworku w rozmyslania wpadłam:) Pozdrawiam i dzisiaj nie liczymy kalorii:);) a co !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula..😘 Jassne -co będziemy sobie załować.!;) ostatki sa raz w roku ..;):) Od poniedziałku zacznę się odchudzać :) a dzisiaj zjadłam juz ze trzy pączki..:P A winko wchodzi jak kompocik..mniam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i czywiście też trzymam kciuki za szukacych pracy..:) Mam w tym spore doświadczenie -zaliczam około 5 firm rocznie..;) ...i cały czas mam nadzieje, ze w końcu gdzies osiądę..;)... Ten z którym byłam w kinie od poniedxziałku nie dal znaku życia ...korci mnie zeby go poinformować o urodzinach esem..no ..ale sie powstrzymuje.:) myslę ze dobrze robie ..nie chce się narzucać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh no jasne i Aga-ta własnie doleje Ci jeszcze wineczka jako dzisiajszej solenizantce i pijemy do dna za Twoje zdrowie i sto lat:):D a co;) dzisiaj chyba dobry dzień konsumowania procentów;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×