Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Rany boskie Mi rozwaliłaś mnie, po pierwsze musiałem sobie sprawdzić słówko inwigilacja-głupio mi, ale jakoś dokładnie nie wiedziałem jak mam je rozumieć-ehh zero myślenia, po drugie genialne, wręcz będę stosował Twoje określenie \"miłość jako transakcja wiązana\" autentycznie dla mnie tymi dwoma słowami streszczasz cały problem życia uczuciowego. Natomiast w tamtym przyznaję nie najmądrzejszym zdaniu chodziło mi o to, że ciężki kryzys w związku pozwala mi na odpowiedź czy z tą konkretną dziewczyną mogę rzeczywiście wiązać większe nadzieje. Rozumiesz \"Prawdziwą miłość poznaje się w biedzie\" ;) Postaram się odpowiedzieć szczerze na pytanie o romantyzm. Hahaha powiedzmy tak ciężko pracuję nad tym żeby nie być romantykiem. Wynika to po prostu z głupiej przekory jak niestety większość moich zachowań. I często wtapiam na tym, że chociaż zgadzam się z określonym zdaniem to postępuję odwrotnie, od razu uprzedzam ewentualne próby analiz tego zachowania- wynika to z chęci: uwypuklenia własnej osoby, wywołania u innych pewnych reakcji oraz zapewne z jakichś tam lęków;) Poza tym kiedyś przesadziłem z romantyzmem i mam uraz, a także haha aktualnie mam wysoką gorączkę, grypę i mam nadzieję, że przepis na zupę będzie wart tej męki pisania ;) Pozdrawiam i dobranoc....inwigilacja cholera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar... \"inwigilacja\" kiedys uslyszalam to slowo i bardzo mi sie spodobalo i tez musialam zasiegnac slownika , ja tak lubie czasem oryginalnie \"prenamentna inwigilacja \" ;) a Boga do tego nie mieszajmy :P ... \"Prawdziwą miłość poznaje się w biedzie\" No teraz to rozumiem ;)Widzisz ja kiedys nie bylam wogole romantyczna tzn moj zwiazek nie byl i , nie mowilismy sobie misiu ,kochanie i tym podobne zdrobnienia jakie teraz uzywam i je uwielbiam hihihihih.Moj \"ukochany\" zwaracal sie do mnie \"ej\" i jeszcze w jakies inne bezosobowe formy.Slowo kocham mowil majac w sobie ponad chyba 3 promile z glowa w kiblu w przerwach na .... (wiadome co ;) ) jezeli cos od niego dostawalam : urodziny , jakas tam okazja to z tekstem typu \"masz tu prezent \" kaplement jaki mi kiedys powiedzial chyba jedyny \" ladnei wygladasz w spodnicy ale nie umiesz w niej chodzic \" ; \" costy kur... ze soba zrobila \" moj zwiazek zabil we mnie romantycznosc tak jak i twoj tlyko mi poszlo w druga strone ;) .Dlatego teraz z podziem patrze na ludzi romantycznych i odkrywam to na nowo ( jest bardzo potrzebne - ja tak uwazam:) ...Dlaczego to w sobie niszczysz- nie mozna siebie zmienic do konca i niezaufac nikomu... a co do reakcji to jak widac skutecznie Ci sie udaje wywolac je u ludzi. Ja cierpie na bezsennosc :P Zupa czosnkowa : sklad : rosół( mam nadzieje,ze z tym nie bedzie problemu) , czosek ( wedle uznania) grzanki , sloninka.( jest po 1 w nocy wiec jutro moge poprawic troche przepis ;) ) Do rosolu wciskasz kilka zabkow czosnku , dodajesz zasmazki ( slonknke smazysz i dodajesz troche maki az zrobi sie zlocisty kolor ) mieszasz wszystko razem.Na konie smazysz grzaneczki ( to chyba nie musze tlumaczyc) ?? noi jak zupa sie zagotuje dodajesz grzanki wlewasz na talerz i smacznego i wracaj do zdrowia :) ... Mam nadzieje ,ze to o to chodzilo ?? Pozdrawiam ... a zycie uczuciowe to duzo duzo wiecej wg mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) No własnie wróciłam z chyba randki??? jejku najpierw poszlismy na spacer,a potem do knajpki i rozmawialismy ,rozmawialismy,musielismy niestety opuscic lokal bo go juz zamykali hehee.Było bardzo sympatycznie,i tak swojsko,bez zadnych ceregieli i krepacjii;) wymienilismy sie płytami,ja teraz słucham Voo Voo z kobietami a on moich płyt które mu przegrałam:)Oczywiscie teraz znowu rozmawiamy na gg ;) Aha ma mi doradzic jakie sobie kupić słuchawki na sprzęcik,czyli chyba nastepne spotkanie:) oczywiscie podchodze do tego ostroznie i z pewna rezerwą,zeby sie znowu nie sparzyć ,zresztą bedzie co ma byc:) wiem jedno wieczór spedziłam bardzo miło:) Mi dziekuję za trzymanie kciuków,przydały się👄a oczywiscie kawałek piersi czeka w duchówce razem z suróweczką;) kacy już chyba minął??? aaa najlepszy jest też jogórt albo maslanka:)Pozdrowionka👄 Ratibus Witaj:) no tak zycze powodzenia i wyluzuj ,nie naciskaj poprostu niech sie dzieje co dziać sie musi,żaden problem.Bedzie chciał to zadzwoni,moze juz zadzwonił:) trzymam kciuki:) 👄 szczesliwa: bedzie dobrze,moze rzeczywiscie sparw ,zeby poczuł sie troszke zazdrosny o Ciebie?? już sama nie wiem hmmmmm;) w kazdym razie trzymam kciukole:)👄 Biegnący............aż grzech zebys był sam,gdzie te dziewczyny jak rany:) nic dodac nic ująć:) aha facet kórym sie dzisiaj spotkałam powiedział dokładnie to samo,ze on niczego nie oczekuje od kobiety,przyjmie ja taka jaka jest....... hmmmmm:) pozdrawiam❤️ kadarka:) Hope:) Dori:) taka sobie:) Reinmar:) jak to to jeszcze nie wytępiles tej grypy ta sake którą pilismy???;) jesooooooo rzeczywiscie Mi jest niemozliwa ja tez musiałam to sprawdzic hihi to słówko oczywiscie.A tak powaznie jestes naprawde facet inteligentny i myslę,ze ten romantyzm to powinienes w sobie przetrzymywac i nie wyzbywac sie go,jezeli jakas kobieta tego nie doceniła to widocznie nie zasługiwała na niego:) i nie pracuj tak ciezko nad tym pozbywaniem sie,wiesz czasem od ciezkiej pracy mozna dostac odcisków,które bolą.Badz sobą :)pozdrawiam OOOO no tak juz mamy WALENTYNKI czyli z okazjii 14 lutego kazdemu przesyłam 👄i ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Mi to był skurwiel i tyle, to głupio zabrzmi, ale kobiet nie powinno pozbawiać się romantyzmu!-mój postulat Cholera \"porządni\" faceci są na wymarciu i nic dziwnego bo prawdę mówiąc w większości są dla Was mniej interesujący. Ja sam wielokrotnie wykorzystywałem sposób na skurwiela - jeden ze skuteczniejszych- w gruncie rzeczy przykre. Hmm w moim przypadku jedyna ha ha do tej pory miłość, wytyczyła niestety za moją zgodą takie zasady \"gry\", że romantyzm był oznaką słabości-zdarza się ;) dziękuję za przepis :) idziesz spać już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulo na pewno będzie dobrze z tym facetem-po prostu nas idiotów też aż tak wielu nie ma. Ale skończmy te gadania o związkach, uczuciach itd. itp. przecież są haha Walentynki. Więc misiaczki , kociaki, księżniczki, wręcz żuczki URŻNIJMY SIĘ PRZYKŁADNIE . W Walentynki robię groźne minki do każdego chama DLATEGO JESTEM SAMA Mam gorączkę to mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> dobrze, że nie jesteś już z tym facetem!!! crodula-> trzymam kciuki za nową znajomość :) u mnie klapa, nie odezwał się do tej pory - ale ja to mam pecha, buuuuuuuu:(:( :( za to wieczór u przyjaciółki miałam niezapomniany - jak zwykle zresztą, heheheh Reinmar-> o żesz kunia, co za wierszyk - brawo brawo i prosze o więcej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula ❤️.... ohjeah 👄 ciesze sie bardzo jejejjejejejejejeejejejejejejejeejjj[tancze na stole] :D:D:D:D:D::D dla Ciebie zawsze kochanie bede je trzymac ;) I mam nadzieje ze sie ulozy hihihihihhi.Ucieszyla mnie Twoja wiadomosc bardzo.... czekam na dalszy rozwoj hihihihiihihihihhihihi Reinmar❤️... byl i dlatego juz z nim nie jestem ale przeszlam szkole zyca ( czasami trzeba ;) ) mam twardy i jedrny tylek :P przez to i duze serduszko do kochania hihihihihih.Lubie swoja romantycznosc i uwielbiam ja u innych :D:D:D ... Fajny facet jestes troche sprzeczny ale przez to ciekawy ;) Mam nadzieje ,ze znajdziesz kogos kto doceni Cie i nie bedziesz musial walczyc z niczym ;) hihihihhihhi... mam nadzieje,ze zupa bedzie smakowac :D ??!! Ratibus ❤️ .... ciezko bylo, ja tez sie ciesze :) w porownianiu z nik kazdy facet jest poporstu MIODZIO ... Moze dzisiaj zadzowni albo moze jutro bo dzisiaj to wiesz ;) trzymam kciuki i jak co to informuj nas na bierzaca!! Dla WSZYSTKICH z okzaji Walentynek ❤️👄🌼❤️ zycze Wam : skrzydelek ;) ,strzaly kupidyna, serduszek - oby do kzadnego z nas zapukala i niezaproszona weszla z buciorami ,przewruycila do gory nogami cale zycie .... \"bezczelna milosc \":P ❤️❤️❤️❤️ BUZIAM 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 🖐️ i na wstępie pozwolicie że się troszkę zdziwię..;) Czyżbyście nie oglądali SEXMISJI...??????!!! Jestem pewna że sformułowania \"permanetna inwigilacja \" używałam już na tym forum -ponieważ jest to jedna z moich ulubionych komedii ...i jeden z ulubionych cytatów ..od wielu lat..:D Poczułam się nieomal jakby mi ktoś coś ukradł..:D chociaz nie mam prawa autorskiego ..:).;) Przebrnąc przez Wasze wpisy weekendowe łatwo nie było -ale udało się ..;) Miłość bezinteresowna -innej nie znam i więcej grzechów nie pamiętam....Amen. Obawiam się tylko że, to wyłącznie kobiety w takowej przodują.... Biegnący -jestes chyba wyjątkiem..:) Reinmar- tez mam słabość do tego znaku ..i to nie tylko w odwrotnym kierunku.!;) kiedys zakochałam się w mojej przyjaciółce Lwicy ..;) maja siłę przyciągania..:) Pozdr.🌼 Do całej Reszty -postaram się wysłać te zdjęcia z \"tyeczkiem\" do wszystkich którzy \"go\" jeszcze nie widzieli..:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka:) dzien jak codzien pranie bylo,mokre buty i wizyta u znajomych:) ogolnie nawet pogoda mnie nie przygnebia a co do ulubionych cytatow to ja mam jeden przrobiony\"bo to zly facet byl\":)) mam nadzieje ze sie usmiechacie :)) a tak poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba większość z Was leczy dzisiaj kaca...;) Cordula -mam nadzieję ze z tego coś będzie..:) Mi- chyba doszłaś juz od siebie...?:;) Zajrzałam na topic \"Jakie obleśnie rzeczy robią wasi faceci ?\"- i mnie zmroziło.... nie przypuszczałam ze takie monstra istnieją...:( NIe będę przytaczać szczegółów -bo niektórzy moga jeszcze mieć pozostałości kacowe...;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy chorują albo pracują...:) Pustki jednym słowem..a czas ucieka i razem z nim mój pobyt na topicu... Ktoś jeszcze chce jakies zdjęcia ..? To maile proszę ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dla mnie dziś bardzo przykry dzień:( Oby dla Was był spokojny i miły. Dziś znowu myślę i chyba się spiję wieczorem:( Wciąż Ją kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku, dla mnie też nie jest to miły dzień, ale pocieszam się, że jutro już nie będzie Walentynek i moja samotność będzie może przez to mniej bolała. Pozdrawiam ciepło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga- Ta wiesz,ze nie wiedzialam ,ze to z Sexisji dopiero teraz sobiew uswiadomilam czesto stouje to slowo .Niew wiedzialam,ze je tu uzywalas.Ale jezeli sobie zyczyc to oczywiscie mozesz domagac sie slow autorskich :P Buzka doszlam wlasnie spalam. Jezeli mozesz to wysllij mi jakies fajne zdjecia hihihihihhi ja moze cos poszukam i tez Ci wtysle.Ja moglabym poopowiadac jakie moj byly robil okropne rzeczy ( nigdy nie nie uderzyl i nie zdradzil - fizycznie ;) ) ale reszta to zgroza ;) Ala... ja mam normalny dzien ;) i sie usmiecham Szarku .... co tak ostatnio zadko i krotko :( ?? Zycze ci nowej odwzajemnionej i wspanialaej milosci 👄:D Ratibus... polowa dnia za nami ;) ja sobie kupilam dzisiaj prezent sama na walentynki a co !!! hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta praw autorski a nie slow autosrkich .... cholera ja sie nigdy nie naucze ;) hihihihhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem tzw \"starej daty\" ...;) i Walentynki średnio mnie ruszają ..:) Wystarczy zbyt dużo nie myśleć....a upić się też mozna.;) Ten \"nowopoznany\" się nie odzywa -trochę mi szkoda tej znajomości ale mam to gdzieś..nie ten to inny...:) Pozdr.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie tez sie nie odzywaja ... a dzisiaj to juz napewno zasypia mnie smsami :P juz to widze... dobrze,ze krotka znajomosc nie zdazylas sie przywiazac.Chociaz z drugiej strony mogloby cos nie ?? Moze ty sie odezwij co ?? ...jakies starej daty ???????😠 Babciu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...ja kończę pracę a tu ludzie dopiero się rozkręcają..;) Mi -wyślę Co jeszcze trochę ..:) Może uda mi się dzisiaj urwać wcześniej..? Mam troche do kupienia \"prezentów\"-dla siebie oczywiście.:) No i jak Mi...? kupiłaś sobie tę upatrzoną bieliznę..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zeszłym tygodniu dostał ode mnie esa -tuż przed tym sławnym meczem-zabierał sie do oglądania..potem wysłałam mu następnego ale ten już pozostał bez odpowiedzi...Wynik meczu mógł Go troche dobic..ale sądzę że po tygodniu powinien się otrząsnąc ..;) Chyba nic więcej zrobić nie mogę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok czekam i tez powysylam cos...kupilam kupilam i do tego jeszcze kolczyki :P no co nikt mnie nie rozpieszcza to sama sie czasami ;) hihihihi i wypatrzylam sobie kozaczki takie fiufiufiu ale to nie wiem musze jaos na nie zartobic chyba dorywczgocos bede miala ;) ... Chyba trzeba go poprostu olac i wiesz tego kwiatu podobno pol siwatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani🖐️ ❤️ Teraz to powitanie nabiera nowego znaczenia:) Aga-tko, Tobie pierwszej czuły 👄 po zaraz zmykasz, przyznam, ze coraz bardziej mnie zaskakujesz:) Mi.. ❤️ życzę najbardziej z romatycznych miłości, Alu od kota:) ❤️ Aalex ❤️ Kadarko ❤️ Hope ❤️ Zmysłowa ❤️ Cordulko ❤️ aga333 ❤️ Ratibus❤️ i Szczęśliwa 🌼:) morza miłości i radości życzę:) Naszym Panom również:) Reinmar, bardzo głeboko sie mylisz:) To właśnie moja miłość jest zupełnie realistyczna, a Twoja romantyczna. Naprawdę:) A dziś był mój pierwszy dzień w pracy. Mam różne odczucia:) To może być niezły sajgon. Czas pokaże. Na myślenie o Walentynkach nie mam już siły i głowy. Idę wcześnie spać:) Buziaki moi milusińscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaagataka
dziwne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący ...-> dziekuję za życzenia, buziaki i trzymam kciuki, aby Ci się w pracy dobrze układało Aga-ta-> tez mam podobny problem, czekam .... a właściwie czekałam na jakiś sygnał od \"nowopoznanego\" osobnika, ale niestety klapa. Ehhh te chłopy. mi-> chyba też skoczę na jakieś zakupy, ale mam ochotę na coś słodkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serduszkowo❤️ a co:);) ja to sobie nawet prezentu nie sprawiłam;) bo czekam na trzynastke jak na zbawienie hihi:) a tak to dzien sobie upłynął całkiem przyjemnie.całkiem dobrze,czuję sie wsród tych czerwonych serduszek,bo przynajmniej jakos tak kolorowo i ciesnienie podskakuje od czerwonego hihi:) w czoraj prawie do 2 w nocy rozmawiałam jeszcze z tym facetem z którym mialam spotkanie>miedzy innymi wymienialismy sie wrazeniemi ze słuchania płyt.dzisiaj pewnikiem tez z nim poklikam;)Nie robie sobie jakiś tam nadzieji,narazie niech ta znajomosc sobie tak pomalutku kwitnie,a co bedzie to zobaczymy:)dobrze,jest miec kogos z kim mozna sobie ot tak porozmawiać :) czas pokaże:) reinmar:) jakich idiotów ???;) nie zgadzam sie;).Normalnych myslę,normalnych:) takich lubię:) bo to oznacza ,ze nie jestescie z kamienia;) hihi a twoja poezja walentynkowa to poezja;) palce lizac hihihi;) pozdrawiam:) ratibus:) dzieki kochana za trzymanie kciuków:) nie martw sie,nie ten to bedzie inny:) dobrze,ze mozesz zawsze liczyć na przyjaciółkę:) Mi:) 👄jestes niesamowita,twoja spontanicznosc jest wielka:D dzieki wielkie za twoją wiarę,odrazu lepiej na duszy heheheh:) i dziekuję za kciukole:) Wiesz tez jestem ciekawa jak to sie dalej potoczy:D ? co ma byc to nas nie minie:) Pikne te kolczyki sobie kupiłaś???? ja sobie tak pomyslaam,ze zafunduje sobie bieliznę z Triumfa a co;) nie ma jak sparawdzona jakość.Kobieta kiedy ma chadre to powinna sobie pofolgowac w zakupach:) odrazu świat w innych barwach widzi hihi:) pozdrawaim i ściskam:) Aga-Ta :)dzięki wielkie za boskiego KEANU:D Wiesz ja tez kiedyś zajżałam na ten topik i nie wiedziałm,czy smiać sie czy płakać.Przerażało mnie to naprawdę,dziwę sie niektórym kobietą jak one mogą to znosić. I nie martw sie nowo poznanym;) skoro sie nie odzywa to albo sie czai albo sie zlisił ;) a tam masz racje nie ten to bedzie inny ,chłopakowi jak na kims zalezy to raczej przeszkód nie ma:) poczekaj na innego:) pozdrawiam:) Ala............. usmiecham sie do Ciebie i posyłam ❤️:):D Biegnący................. pozdrawiam walentynkowo❤️ i zyczę spokojnej pracy ,bedzie dobrze zobaczysz:) Wicie co ja tu mam taka wielka bombonierę z czekoladkami w kształcie serduszek,czestowac sie ino myk bo nie ma jak sobie pojesc dobrej czekolady a co;):D Pozdrawiam kochani i super wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarku:):D dla ciebie tuzin takich❤️ i naprawdę rozejzyj sie dookoła,a moze gdzies tak zupełnie niedaleko jest ta kobieta ,która nie ma smiałosci:) do Ciebie podejsc ? a jestes dla niej kims waznym?? Aby mił:D osc wielka dopadła Cie z nienacka:) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak jeszcze na chwilkę tutaj, bo tak mi trochę.. samotnie:) Cordulko, cieszę sie, że tak milutko sie układa:) Ja już dawno tak nie spacerowałem w nocy i rozmawiałem o muzyce... ojej..:) Mi... życzę Ci, abyś miała przed kim zaprezentować swoja nową bieliznę:) I bardzo ładnie Tobie w tych kolczykach:) Ratibus, do niedawna uważałem, że fajnie być kobietą, ale jak widzę te wyczekiwanie na telefon, to jednak wolę sam chwycić za słuchawkę, zamiast bezczynnie czekać. Może się odezwie, tylko nie chciał teraz w związku z Walentynkami. Znikam, bo boli mnie głowa, a dziś nas zasypało i jest okropna chlapa. Dawno już takiej nie było, brrr. Całuski na miły wieczór👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy... dla Ciebie specjalny ❤️ i do tego 🌼 BUZKA :) Aga-Ta papatki ja nic nie dostalam chyba mi sie skrzynka opsiuła:( !!! Moze po drodze spotkasz Walentego ;)?? Cordula Seduszko dla Ciebe zeby Ci szczescie przynioslo ( chcialam podkowe ale tu nie ma :) ) . .. mam nadzieje ,ze bedzie sie rozwijac i na przyszly rok bedziemy Ci doradzac jaki prezent masz mu kupic ;) ...juz odmiezam czas hihihihihihiih czestuje sie babonierka ale nie pije zadnych trunkow TFU ;) :P Na droga bielizne mnie nie stac kupilam taka no fajna :) a kolczyki malutkie tlyko jedno oczko i to takie tylko przeblyskujace ( nie przepadam za buzuteria ale taki maly akcencik jak najbardziej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ...jakie samiotny posiedz z nami !!! ... u nas bylo slonecnzie i teraz sie rozpadalo.... moze masazyk na bol glowy ;)??? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku miku i po krzyku (nic innego mi się nie rymowało ;) Dla mnie już po Walentynkach, czyli.... jutro znowu jest \"normalny\" dzień. Mhm... w zasadzie nie było źle, bo róża czerwona była itp. Jednak \"substytuty miłości\" już mnie nie zadowalają, nawet nie cieszą. Im człowiek starszy tym większe ma wymagania. Czyli na rok spokój ;) Ale Wam Forumowicze z okazji Walentynek życzę życia dalekiego od tego spokoju, choć jak gdzieś dziś usłyszałam, miłość, zakochanie jest z fizjologicznego punktu widzenia stanem podobnym do upojenia narkotycznego czy też alkoholowego - więc w gruncie rzeczy też nie ma spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×