Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie wieczorkiem:) Nareszcie pojawili sie Zmyslowa i Czytelnik:D Wielka buzka dla Was:) Co do mojej kawki, Cordula, jeszcze zaparze jak chcesz:) A tak naprawde kawke zawsze nam parzyla Hope, ktora goraco pozdrawiam:) Najpierw sie do kawki dosiadalam przy babskich pogaduchach, a potem jakos tak wyszlo, ze chcialam podtrzymac tradycje;) I co mam zrobic jak tak uwielbiam kawe? Gdyby nie to, ze to uzywka i w wiekszych ilosciach szkodzi, pilabym tylko kawe i nic wiecej;) Ehhh, a gdyby jeszcze ktos mi przynosil kawke rano do lozeczka, to bylby szczyt marzen;) Wkrotce wiosna... wiem ze snieg lezy, ale juz niedlugo:) A wiosna to najlepszy okres na zlot!! Moze ktos wie gdzie jest srodek Polski?; Tam sie spotkamy:D Ja wlasnie czytalam sobie ksiazke, ktora pomaga mi poznac lepiej mnie sama... Kadarka kiedys napisala: kocham siebie:) I ja nad tym pracuje:) A dla poprawy nastroju kupilam sobie jedne z moich ulubionych perfum, Angel... Milego wieczorku Kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:) Nareszcie pojawili sie Zmyslowa i Czytelnik:D Wielka buzka dla Was:) Co do mojej kawki, Cordula, jeszcze zaparze jak chcesz:) A tak naprawde kawke zawsze nam parzyla Hope, ktora goraco pozdrawiam:) Najpierw sie do kawki dosiadalam przy babskich pogaduchach, a potem jakos tak wyszlo, ze chcialam podtrzymac tradycje;) I co mam zrobic jak tak uwielbiam kawe? Gdyby nie to, ze to uzywka i w wiekszych ilosciach szkodzi, pilabym tylko kawe i nic wiecej;) Ehhh, a gdyby jeszcze ktos mi przynosil kawke rano do lozeczka, to bylby szczyt marzen;) Wkrotce wiosna... wiem ze snieg lezy, ale juz niedlugo:) A wiosna to najlepszy okres na zlot!! Moze ktos wie gdzie jest srodek Polski?; Tam sie spotkamy:D Ja wlasnie czytalam sobie ksiazke, ktora pomaga mi poznac lepiej mnie sama... Kadarka kiedys napisala: kocham siebie:) I ja nad tym pracuje:) A dla poprawy nastroju kupilam sobie jedne z moich ulubionych perfum, Angel... Milego wieczorku Kochani!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj miło w netgronie, miło jak zawsze. mi.. W kwestii pogadania, to moje gg jest pod czarnym więc nie widzę problemu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa porą:) Dziś zabawiłem się w pracoholika, bo zostałem 1,5 godziny dłużej w pracy:D Zmysłowa, witaj 👄 Nie powiedziałbym, aby ta praca nadawała cel memu życiu, ale to co w niej dobre, to sporo kontaktów z różnymi ludźmi. Dziś byłem w jednym ośrodku i była tam super recepcjonistka;) Trzeba będzie nawiązać bliższe stosunki.. handlowe oczywiście;) :D Zmysłowa, nie odbierajmy tak od razu nadziei dla Szczęśliwej. Trzeba dać facetowi szansę i samemu ustosunkować sie do swoich żądań. Może trochę sie rozjechali, co nie znaczy, że już nie wejdą na wspólną drogę. Szczęśliwa, trzymaj się i nie daj się:) Już nie mogę doczekać się tego zlotu, po zapowiedziach Aga-tki po prostu miodzio;) 👄 for you:) Wiosna to bardzo dobra pora, a może nad morzem?:) Aalex, cieszę sie, że już z nami. Niektórzy jak widać potrafią kochać aż do bólu, tylko szkoda, że w ten sposób. Na Twoją kawkę to i ja się skuszę, stary herbaciarz:) Czytelniku 🖐️ na szczęscie takich jak ja, jest mało:) Z kaw najbardziej lubię Inkę:D Naprawdę:) Mi.. Ja ostatnio równie czesto zmieniałem pracę. Już sie przyzwyczaiłem i jak słysze, że ktoś pracuje gdzieś choćby 2 lata, to juz wydaje mi się wieczność:) Będzie dobrze, wierzę w Ciebie. Ściskam mocno i 👄 Cordulko, z każdym wpisem widzę Cię coraz bardziej radosną:), czyżby nie skończyło się na jednym wieczornym spacerze:) Trzymam kciuki! U mnie ogólnie coraz lepiej. Tak się dziwnie pracuje w swoim mieście:), to mój pierwszy raz, bo zawsze byłem w Wawie. Ale bardzo mnie kusi wyjechać gdzieś za granicę. Pomieszkać tak w innej kulturze, podszkolić język. Fajna sprawa. Wszystko w swoim czasie:) Buziaczki dla wszystkich👄 Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex.. ja nie pamietam czasow Hope ale tez szkoada :( z to twoja kawka mniam ;) ...srodek Polski mi sie podoba ale nie wiem jak innym a wiasna to najlepsza pora :) Czytelnik ...zawsze milo .... ;) Biegnacy ... juz sie martwilam ze padasz 👄... oooo recepcjonistka powiadasz :D:D:D smierdzi mi to jakims flircikiem :D:D ... jak tam twoj sen ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi:) no kurcze ale ci sie zebrało no;) tak to juz jest ,jeden bedzie pracował całe zycie w jednym miejscu ,a drugi bedzie zmieniał prace co pół roku.Tak ,ma to dobre i złe strony jak wszystko zresztą:) Ale przynajmniej zobacz jak poszerza sie grono Twoich znajomych,masz szczęście do ludzi i jestes pozytywnie nastawiona do kazdego dlatego ,masz wokół siebie takie a nie inne osoby.Byc może ta nowa praca ,która Ci sie juz niedługo trafi;):) czego Ci życzę z całego serducha,równiez przyniesie dobre znajomosci i fajnych kompanów w pracy;) Zobaczysz bedzie dobrze,napewno :)Cmokal👄 Aalex:) zobaczysz nim sie obejzysz,to ten mężczyzna sie będzie pytał ile łyzeczek słodzisz heheheh;) A srodek Polski to chyba Łódz?? I nie ma jak dobry zakup odrazu swiat inaczej wyglada,a jeszcze jak to jest ulubiony zapach to hmmmmm;) pozdrawiam👄 czytelnik :) oj miło miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy...................:) wiesz ja to taka jestem ,że nawet jak mi zle to sie usmiecham ,to chyba jakies nienormalne jest ,ale juz taka jestem:) a co do spotkania to fakt,jutro jestem z nim umówiona;):) ma mi poradzic jakie sobie słuchaweczki kupic hihi;) a pozyjemy zobaczymy:) A co do sweterka to sie robi i wychodzi piekny kocio na przodzie:) myslę,ze jak zobaczy cie Piekna recepcjonistka to padnie Ci w ramiona odrazu hehehehe;):) pozdrawiam Oj tak zjazd nad morzem juz to widzę hmmmmmm cos wspaniałego:):D hmmmmmmmmm:) MI:):D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjazd w Ustce jaaaaaa to ja uz sie pakuje i jade do miasta marzen ;) Cordula Ty sie chyba z usmioechem na buszce urodzilas :D 👄 jo se troche biore od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa zapomnialam powiedziec ...wygralam aparat cyfrowy calkiem fajowy:D ...tylko musze go oddac kuzynowi bo na moje konto dla niego wybralam.Nie ma jak rodzinny samarytanin ( ale cieszie sie bo 1 raz cos wygralam) .Ale bedzie mi pozyczal zrobie zdjecia probne powysylam wam z mojego ale niemojego aparatu cfrowego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka .... po takie garbatego bo ja go tylko obezje ;) no ale co tam licza sie intencje ;) i ze cos wygralam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka .... po takie garbatego bo ja go tylko obezje ;) no ale co tam licza sie intencje ;) i ze cos wygralam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi:) No masz super właśnie zjazd w Ustce to jest to;) i oczywiscie bardzo prosze :) czestuj sie ile mozesz;) i oczywiscie gratuluje aparatu;) aha moze zrobisz nam zdjecie grupowe na zlocie;):) kadarka Ty kryjoku jeden;):D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anies
Witam wszystkich i kazdego z osobna.Przez przypadek zajrzalam tutaj i widze ze jest sympatycznie;-) Rowniesz uwielbiam kawke od niej zaczynam kazdy dzien .To moze narazie tyle o mnie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zaraziłem kogoś wygrywaniem nagród;-) Tak czytam o stażu w pracy, hmm.. wiecie co, mi właśnie w lutym stuknęła okrągła pięcio letnia rocznica w mojej firmie. W moim regionie jestem już dinozaurem, ale znam trochę osób z Polski co mają wyższe rocznice. Tak jak już wspomniano, wszystko ma swoje dobre i złe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies:) witaj:) czytelnik:) nie wiem czy to wstyd czy nie wstyd sie przyznawac do tego ale w tym roku minie mi 9 lat jak pracuje w jednej firmie :) ,a jest to moja druga praca ehhhh ło matko jak ten czas leci;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!!! O , widzę, że pomysł z Ustka baaardzo się podoba:) Jak dziewczyny powskakują w swe kostiumy kąpielowe, to dopiero będzie:) Mi.. gratulacje z tym aparatem:) Porób jakieś fajne fotki i podeślij kilka:) Takie z górami i może coś z Twojego miasta:) Cordulka, ten kocio zapowiada się fantastycznie:) już sie nie mogę doczekać, a pani recepcjonistce pozwolę nawet pogłaskać go odrobinkę;) Witaj Kadarko, co u Ciebie? Anies 🖐️, tutaj najmilsze towarzystwo i rewelacyjna podobno kawa:) Miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anies...:) juhu Czytelnik ... ja najdluzej 14 miesiecy pracowalam Cordula ... wow ...za to znam sie na komputerach oknach i innych rzeczach budowlanych ;) tak po mesku u mnie ( krzesla dalej nie umie naprawic i sciagnac napiswo do filmu ;) ) :P ale sporzedawanie szlo latwiej hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... juz tak jest z ta praca, szczegolnie jak sie studiuje... znam to:) W trakcie studiow zmienialam prace piec razy, a po studiach trzy hihi:) Wiec srednio raz w roku Nie wiem czy to jak tak lubie zmiany, czy tak mi sie zycie uklada, bo mieszkajac w 3miescie zmienialam mieszkania srednio taz na 9 miesiecy... Czasami mam po dziurki w nosie tych zmian, marzy mi sie domek na wsi, gromadka dzieci i pare zwierzatek... Jeziorko i las w poblizu:) No i silny Ukochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący................ jasne kocio bedzie miał puszysty ogonek specjalnie do pogłaskania;):D kurcze juz sobie wyobrazam ,nasze ognisko na plazy po zachodzie słońca juhuuuuuu;) Aalex:) to Ty juz weteranka jestes wszelkiego rodzaju zmian:) ale przynajmniej cos sie dzieje w Twoim zyciu,a zmiany to zawsze na lepsze wychodzą ?? jak myslisz?? mysle,ze do zmian trzeba miec jednak odwagę a Tobie tej napewno nie brakuje:) Mi:) widzisz juz jaki spec z Ciebie??? prosze nawet okna no;):) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, jestem pod wrażeniem:) Ja najdłużej 4 lata, o 3 za długo:) Aalex, ja pracę mogę zmieniać co miesiąc, ale w miłosci to juz na stałe, tylko tę trudniej znaleźć niż pracę:( Mi.. jesteś naszą złotą rączką:) 👄 do podusi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... Ustka noooooo chcialabym ja zobaczyc jeszcze raz i z Wami sie zobaczyc ..ah cos pienego :D Porboie koniecznie bede miec w przyszlym tygodniu :D:D:D:D Aalex... to calkiem tak jak ja przeprowadzki praca ( krakow,Wa-wa ) bo my Swiatowe kobiety jestesmty ;) Cordula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... Ustka noooooo chcialabym ja zobaczyc jeszcze raz i z Wami sie zobaczyc ..ah cos pienego :D Porboie koniecznie bede miec w przyszlym tygodniu :D:D:D:D Aalex... to calkiem tak jak ja przeprowadzki praca ( krakow,Wa-wa ) bo my Swiatowe kobiety jestesmty ;) Cordula ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula:) Mozna sie przyzwyczaic:) Zmiany pracy, tylko na lepsze, jednak co do zmian mieszkania, to smutna koniecznosc gdy sie nie ma swojego M... A z roku na rok gratow do przewozenia przybywa... Ale nie narzekam:) Co do odwagi, ja przewaznie ide na zywiol, pewne decyzje podejmuje dosc spontanicznie choc nie bez przemyslenia... Przychodzi mi to z pewna latwoscia, bo tak mialam zawsze, jednak gdybym pracowala podobnie jak Ty czy Czytelnik dlugo w jednym miejscu, pewnie byloby o wiele trudniej, przede wszystkim dlatego, ze nie chcialabym ryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... jestes najlepszy hihihih 👄przyulaczki :D Wiesz mi sie tez troche marzy wyjazd za ganimce moze cos pomyslimy ;) Aalex ja narazie tylko o Tym ukochanym marze i tak w jego ramionach .... ;) ... moj zywiol jakos tak czasami mi przeszkadza ahhh ale co tam Cordula 👄 ....o na pozgnanie w pracy dostalam od chlopakow nowa fajowa myszke do komputera :D:D dzisiaj dzien prezentow no fiufiu :D:D Zmykam do lozeczka i 👄buziam wszystkich slodko do podusi :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. zapraszam gorąco:) A tak apropos przeprowadzek. Jeśli ktoś zna kogoś fajnego, kto szuka taniej, samodzielnej kawalerki w centrum Wawy, to dajcie znać:) Jest milutka, bo sam ja urzadzalem:) a teraz stoi pusta.. Gnam do wyrka, papa!!!!!!😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy.................:) śpij dobrze:) Aalex:) tak to prawda,ja sama nie wiem jak by to było w moim przypadku skoro przepracowałam tyle lat w jednym miejscu.Ale wiesz ,jeżeli jakies zmiany by musiały nastapić,to trzaba było by sie do tego dostosowac,chociaz oj trudno by było, ale cóz takie ,jest zycie:) pozdrawaim i spij słodko:) Mi:) 👄 spij spokojnie i słodko i niech ci sie snią udowni faceci;) aaa najlepiej to jak siewamy przy ognisku na plazy heheh;) AAa praca za granicą tez jestem za chociaz ja bym mogła tylko na 2 miesiące:) DOBREJ NOCY WSZYSTKIM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Szanownych Panów i jeszcze bardziej Szanowne Panie jeżeli chodzi o temat pracy to nigdy nie miałem stałej pracy, najdłużej miesiąc w Grecji przy winogronach więc się nie wypowiadam. Aga-to dobra orgietka nie jest zła, jak czytałem twój wpis to akurat leciał \"Closer\" NINa haaha. A Twoja koleżanka jest zboczona- wolała facetów ehh nie wie co traci.;) A swoją drogą to całkiem daleko się posunełaś w \"uczuciu\" do niej. Cholera, że też nie masz internetu w domu! Cordulo no fantastycznie Ty już masz mój szalik ubrana w seksowną bluzeczkę, ja szukam butelki, a Twój siostrzeniec czyta w tym czasie komiksy??? no nie może przekup go tymi mandarynkami i niech idzie do kumpla co? A tak serio to olśnij jutro tego gościa np. uroczo potrząsając włosami w czasie mierzenia słuchawek, tak jak w \"Baywatch\" robią ratowniczki po wyjściu z wody! Zmysłowa strasznie mi przyjemnie bo myślałem, że wkurza Ciebie ton moich wpisów. A ja się zrewanżuję zupełnie szczerze, że styl Twoich wypowiedzi bardzo pasuje do Twojego niku! Czytelniku no wreszcie:) Biegnący ty tam pracujesz czy poznajesz panienki farciarzu;) (Proszę bez głosów oburzenia ze strony kobiet za \"panienki\"- to był wpis do faceta.) Aalex jak łączyłaś pracę ze studiami? I jak bez wykształcenia tą pracę zdobywałaś? I hmm odważna jesteś! Mi no nie, wygraj coś dla siebie, albo każ dla kuzyna coś dla Ciebie wygrać. Dziewczyno za dobra jesteś! Kadarko, Anies:) I takie pytanie do wszystkich- kiedy opuściliście dom rodzinny, w jakim wieku podjeliście pierwszą poważną pracę, kiedy zaczeliście samodzielne życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Zmysłowa-> dzięki za troskę... przemyślę sobie wszystko... ale zapewniam Cię, że nie jesteśmy ze sobą tylko po to, by z kimś być... oboje jesteśmy dosyć impulsywni i chyba stąd te spięcia... pozdrawiam! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×