Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Dzień dobry:) Reinmar, średnie wykształcenie to też wykształcenie:D A studia zaoczne, nie było innego wyjścia... A teraz odpowiedź na Twoje pytanie do wszystkich:) Pierwsza poważna praca tuż po maturze, hmmm... studia kosztują, jednak wyfrunęłam od rodziców po studiach, wreszcie poczułam wolność...:) Cenię sobie niezależność i tak naprawdę chyba lubię sama mieszkać:) Kadarka, może być wobec tego gromadka piesków;) Rębiechowa powiadasz... Oj wyspowiadasz mi się z tego;)Hihi Piątek czas zacząć, kawą oczywiście;) Zapraszam i życzę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.🖐️..gorąco oczywiście..😘 Chyba mamy z Aalex sporo wspólnego ..tylko ja przebijam każdego jeśli chodzi o częstotliwośc zmian..;) zaliczyłam pewnie jakieś 30 firm w ciągu 10 lat..a wynajmowanych mieszkań nie zliczę..;)..:) Biegnący :) -dopiero teraz wspominasz o kawalerce..?? konkrety ..kochany , konkrety ..za ile..????????:) MIeszkam w małym 2-pokojowym razem z facetem (nie moim zresztą)-i już zaczynam się troszkę dusić..;) dla wyjaśnienia -każde z nas rezyduje w innym pokoju....;) Reinmar -widze, że zainteresowała cię wizja orgietki..;) też załuje ze nie moge sobie pogaworzyć na luzie.. przy piweczku..:) Cordula- 🌼dzięki za pamięć..:) Mi..nie przejmuj sie niektórzy tak już mają ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący -wiesz że Cię lubię prawda..;)😘 Mam nadzieję, że tanio mi policzysz..:) no i chyba zaliczam się do miłych osób..?;) Obiecuję, ze nie zdemoluję i wstrzymam się z excesami..!:P Reinmar ..czy ty przez cały czas słuchasz NIN..? jest jeszcze tyle innych kapel..;) Mam nadzieję ze już Ci lepiej..:) i proponuję na znak ozdrowienia mały striptiz..:) w końcu tu tyle \"spragnionych\" kobiet ..:) chętnie sobie popatrzymy..!:D:P No a Ty z racji byłej gorączki na pewno masz sporo do zdjęcia..:D Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na porannej kawie Aalex :):) Reinmar... no szkoda szkoda ,ze ja obejdze sie smakiem tzn aparatem :( Gdyby nie on to nie bylo by aparatu ani mowy o grze no ale gdyby nie ja to ....no ale - tak dobroc czasami moze mnie zaprowadzic w maliny :P:P - zrobilam to bo go bardzo lubie ;) ...ja mieszkam z mama i studjuje i szukam obecnie pracy jakby ktos nie wiedzial :P:P hihihih Szczesliwa ... czesc i pozdrawiam :) Kadarka ...:) Aga-Ta... dzisiaj posiedze sobie z Toba jak oczywiscie bedziesz kciala :P:P ... Tak do tej niezaleznosci , chcialabym mieszkac juz na swoim i byc niezalezna chocia w sumei to jestem niezalezna bo mieszkam z mama ale .... no niestety w najblizszym czasie to ona bedzie zalezna odemnie w pewnym sensie wiec ... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem niedobra , ukasliwa i uwaga gryze 😠😡 ...swoja droga Aga-Ta masz dobry pomysl z tym striptizem Reinmar :P zaciekawil mine ten pomysl ( lysiejaci pulchniutki 21-jendolatek ;) o duzym sercu sciagajacy z siebie lekko pokaszlujac :P:P ) ja nie wiem czy to mi sie udziela od was czy tez tak ostanio mam.Jakies demony mine opetaly czy co hihhihih oj zrobilam bym dzisiaj cos szalonego ( bez skojazen :P:P ) nosi mnie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ja widzialam chyba z 4 razy tzn bylam na takich i ...i powiem szczerze wiem ,ze to na facetow dziala jak panienka ( figura nienaganna ,tuchy jak ninfa i do tego buzka anilola :P ) ale na mnie to takie tance nie wywieraja wiekszego wrazenia, ok cialo super ruchy tez, ale wiekszych emocji jakos nie mialam. No niestety nie jestem az takicm wzrokowcem :P ...widac ,ze na nie dzialalo.Ciekawe czy to idzie z wiekiem czy jak ?? .... ale nie powiem pocieszyc oko lubie i pewnie jeszcze pojde na jakis pokaz :P jak bedzie okazja a co :P:D:) !!! Dobra zabawa :):) ... w szkole sredniej mialam na lekcji religi kurs przedmalzenski i przyszla Pani sexuolog nauczac nas ;) powiedziala takie zdanie ,ktore hmmm calkiem by sie zgadzalo z tym co wczesniej napisalam chcciaz .... nie zawsze ???... \\\" na widok nawet najbradziej przystojnego najelpiej zbudowanego mezczyzny kobiecie macica debem nie stanie ...; ) \\\" ( ksiadz caly czas uczestniczyl w tych zajeciach a byly calkiem hmmm edukujace ) hihihihih .... tak chyba wyskoczylam z tym tematem ni przypiol ni przyaltal ale :P podobno wolnosc clowa :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo...z tym \"staniem macicy\" -jak to romantycznie brzmi.:P -to bym polemizowała..obcy facet jasne, że niewiele rusza ..:) ale taki o którym już się trochę myślało..ech..:D Jestem od kilku dni bardzo pobudzona..więc wybacznie ale teraz na mnie każdy przystojny facet działa..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka...dobre dobre ja tez lubie Trojke Aga-Ta ... to nie moje slowa i jeszcze powiedziane na lekcji religi ,w sumie religia nie mowi nic o romantycznosci widocznie ksiadz nie widzial przeciwskazan :P:P ...a co do obcego to sie zgadzam , ale jakby to byl moj albo conajmniej moj obiekt westchnien to fiufiu i jeszcze ja jako jakbo element zaczepienia to juz calkiem ...mnie tez ostatni jakos tak szaleja szaleja mysli :D:D , moze nie wszyscy faceci je wbudzaja , ale ... to juz pozostawiam sobie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczynki włączam \"Like a virgin\" Madonny i zaczynam podniecające podskoki, żeby pozbyć się kolejnych warstw ubrań. W tym czasie jedna z was masuje mi łysinkę, druga w rytm muzyki gładzi mnie po brzuszku. To wszystko przy akompaniamencie ekstatycznych jęków i okrzyków typu \" krasnoludku dziś poznasz, dlaczego nazywają mnie Śnieżka.\" Na fali wszechogarniającego podniecenia zaczynam szaleć i ...skakać (oczywiście seksownie) na jednej nodze! Erotyczne napięcie powoduje chwilową utratę zmysłów, więc ostatecznie zrzucam ostatią osłonę mojego ciała czyli szalik, bynajmniej nie z szyi, i wyjąc z wręcz bolesnego pożądania zagarniam do siebie ruchem nie dającym żadnej szansy sprzeciwu..... kanapkę, która nie dawała mi spokoju od ranka! Auuuuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar Kurcze dobrze, że ta kanapka się na Ciebie pierwsza nie rzuciła, wszak ona rodzaju żeńskiego. A wątpie żeby jakaś kobieta wyczekała do końca przy takim sex pokazie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar:) A może lepsze by było \"I want your sex\";) Cholera, nigdy nie byłam na męskim streaptisie... buuuu.... Dziewczyny, musimy na zlocie coś zorganizować... Bo już widzę naszych Panów jak tańczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam kilkakrotnie okazję popatrzeć z bliska na męskie \"wdzięki\" :D ale czasem zdarzają się amatorzy..np. dorabiający studenci ;) i zeby było śmieszniej można ich namówić na \"całkowitą odsłonę\"..:) profesjonalnym tancerzom albo striptizerom raczej się to nie zdaża..:P Reinmar-czuje pewien "niedosyt" .:)powinieneś zrobić więcej tych kanapek..;) i..chyba byłoby lepiej gdybyś rzucił się na na taką, miękką, wielką czerwoną kanapę ...z baldachimem..:P i lustrem na suficie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar ... powiem masz wyobraznie masz :) , mam nadzieje ,ze cie nie zawiedzie na zlocie :P:P....Ty faktycznie moze te scenariusze ... Czytelnik ...:) Aalex... juz sie nie moge dozekac jak nasi Panowie tancza. Aga-Ta ... ja bylam na profesjonalnych 6 mezczyzn i z 70 kobiet od 16 po 50 lat co sie dzialo.Jeden spadl na mnie bo uciekal przed kobieta ktora chciala sie dobrac do jego rozporka hihihihihi ...a jak z jednym chcialam z kolezanka pogadac to sie chyba nas wystraszyl i uciekl :P ... moze trza bylo zaczac nie od rozmowy :P:P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piknie ludkowie mili:) U mnie zima na całego,sypie sniegiem od rana i tak przez cały dzień.Ło matko jusssss pomału dosyc sniegu,słoneczka chcem:) reinmar:) heheheh no jak znalazłes tą butelke tej sake?? bo siostrzeniec juz wyjadł wszystkie mandaryny z sąsiadem heheh;) A no tak fajnie by tak mozna było zarzucić włosami,ale jak to zrobic jak sie je krótkie ma?? Jedynie moge mu zarzucić ręce na szyję z radochy,ze takie fajne słuchawki mnie wynalazł hehehe pozdrawiam:) aa ten pokaz twojego tańca z szalikiem na............... rewelacja :D pozdrawiam szczęśliwa:) kadarka:):D tak psina Aga-Ta :) no proszę Ty to juz jestes weteranka weteranek:) jejku to dopiero zywiołowość,gratuluję,jestes pwenikiem juz zachartowna w bojach o prace :)no no gratuluję:) Mi:) :D co taka ostra i kąśliwa cio??? wyluzuj kochana ,wiesz co chociaz ja chyba mam to samo:) wiesz sydrom napiecia............ oj dowaliło by sie komu:) kurcze ale muszę wyluzowac bo wiesz mam to spotkanie słuchawkowe heheheheh własnie czekam na niego ma po mnie przyjechac;) pozdrawiam czytelnik:) no jasne rzusiłybysmy sie wzystkie na te kanapki heheheh;):D Aalex :) nie przejmuj się ja też nie byłam jeszcze na takim pokazie:) ale własnie na zlocie trzeba cos wymysleć,reinmar ma juz wprawe, napewno podszkoli naszych pozostałych panów hihi hehehe:) pozdrawiam :) Pozdrawiam gorąco:) jeszcze tu wrócę:):D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Ale mnie kurczę omija przez tą pracę:) Takie gorące dyskusje:) Striptiz męski... a owszem robiłem:D Po odrobinie alkoholu nie takie rzeczy się działy;) Ach... to były czasy:) Teraz jestem już poważnym, statecznym męzczyzną i na zlocie będę pełnił rolę przyzwoitki:) Aga-tko, już Cię nie ma pewnie do poniedziałku, ale jak rzeczywiście jesteś zainteresowana tą kawalerką, to napisz mi na maila (jest w nicku), napiszę Ci co i jak. Reinmar, Twój striptiz był porywający, aż mi ślinka poleciała na końcu:D Oczywiście, że rwę \"panienki\", a nie pracuję;) Dziś zaliczyłem kolejne firmy w terenie i znam już wiele recepcjonistek:D Ale pogłaskać kotka pozwolę tylko jednej:) Odpowiadając na pytanie, już w liceum przeszedłem szkolenie życia bez rodziców przez rok, a potem na studia do Wawy w akademiku. Pierwsza praca dopiero po studiach. Mi... zmysłowy buziaczek na powitanie:) Chyba sporo straciłem nie chodząc na religie w szkole;) Fascynujące sprawy!:) Kadarko 🖐️ święte słowa:) !!!!! Jest w tym sporo racji, ale nie będę wywoływał wilka z lasu:) Aalex... może jednak dam się namówić na zlocie;) Buziaczki! Czytelniku🖐️ Na koniec fragment kawału o jasiu:) Odpowiedzcie na pytania nauczycielki;): Pani Magda spytala: > - \"Co krowa ma cztery, czego ja mam tylko dwa? > Jasiu, po chwili: > - \"Nogi.\" > Pani Magda: > - \"Co ty masz w spodniach, a ja tego nie mam?\" > Jasiu: > - \"Kieszenie.\" > Pani Magda: > - \"Co zaczyna się na \"K\" kończy na \"S\", jest owłosione, > zaokrąglone, smakowite i zawiera białawy płyn?\" > Jasiu: > - \"Kokos.\" > Pani Magda: > - \"Co wchodzi twarde i różowe a wychodzi miękkie i klejące?\" > > Oczy dyra otworzyły się naprawdę szeroko ale zanim zdążył > powstrzymać odpowiedz Jasia, Jasiu powiedział: > - \"Guma do żucia.\" > Pani Magda: > - \"Co robi mężczyzna stojąc, kobieta siedząc, a pies na trzech > nogach?\" > Dyrektor ponownie otworzył szeroko oczy ale zanim zdążył się > odezwać ... > Jasiu: > - \"Podaje dłoń.\" > > Pani Magda: > - \"Teraz zadam kilka pytań z serii \"Kim jestem?\", dobrze?\" > Jasiu: > - \"OK\". > Pani Magda: > - \"Wkładasz we mnie swój drąg. Przywiązujesz mnie. Jest mi > mokro wcześniej niż tobie\". > Jasiu: > - \"Namiot.\" > Pani Magda: > - \"Palec wchodzi we mnie. Bawisz się mną, kiedy się nudzisz. > Drózba zawsze ma mnie pierwsza?\". > Dyrektor patrzy niespokojnie i widać, ze jest nieco spięty. > Jasiu: > - \"Obrączka ślubna.\" > Pani Magda: > - \"Mam różne rozmiary. Gdy nie czuje się dobrze, kapie. Kiedy > mnie dmuchasz, czujesz się dobrze\". > Jasiu: > - \"Nos.\" > Pani Magda: > - \"Mam twardy drążek. Mój szpic zagłębia się. Wchodzę z drżeniem\". > Jasiu: > - \"Strzała.\" A jak wy odpowiedzieliście na pytania? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula powodzenia trzymama kciuk ;)👄 Biegnacy Tobie uroczy Buziaczek ... no rozne rzeczy sie u nas ne reigi dzialy i byla nawet czarna lista zaufania ;) wiec sobie reszte dopisz A pytania hmmm mi sie chyba kojazyly jak temu dyrektorwi a Jasiu ma wyobraznie pozazdroscic :P a Tobie jak sie kojazyly ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula powodzenia trzymama kciuk ;)👄 Biegnacy Tobie uroczy Buziaczek ... no rozne rzeczy sie u nas ne reigi dzialy i byla nawet czarna lista zaufania ;) wiec sobie reszte dopisz A pytania hmmm mi sie chyba kojazyly jak temu dyrektorwi a Jasiu ma wyobraznie pozazdroscic :P a Tobie jak sie kojazyly ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To miło, ze Aalex pamięta moje poranne kawy :) Znaczy sie, nie wszystek umarłam :) Wybaczcie moje milczenie ostatnimi czasy, ale jakos nie mam weny... Ale odwiedzam Was codziennie i podczytuje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) To miło, ze Aalex pamięta moje poranne kawy :) Znaczy sie, nie wszystek umarłam :) Wybaczcie moje milczenie ostatnimi czasy, ale jakos nie mam weny... Ale odwiedzam Was codziennie i podczytuje... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie pod wieczorek:) Ja dziś piję piwko jak zwykle zresztą i jem pączki z wanilią:) Mi -> dla Ciebie jak zwykle specjalne pozdrowienia i buziaczki:) Dla pozostałej ekipy również:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... skoda, ze mnie nie bylo jak porywales sie upojony alkocholem do takiego tanca musialo byc ekscytujace mrrr:) ...powiem tylko jedno ,ze to siedzi we krwi ;) :P i jak juz sie przyznales to hmmmm przepadles ;) ...jezeli chodzi o mieszkanie to jak Aga-Ta sie nie pochwapi to ja popytam kuzynow mam rodzine w Wa-wie .Cmokusie!!! Hope ... szkoda ,ze nie piszesz ale milo ,ze czytasz. Wena wroci i mam nadzieje ,ze szybko :) w kazdym razie zawsze pamietamy o Tobie - kawa :D Szarku buziaczek dla Ciebie i pozdrawiam :) ja dzisaj tez bym sie opila i chyba wyciagne martini z barku :) nie jem slodkiego bo ostatnio przecholowalam z jedzeniem i nie mam pieniedzy na zmienianie garderoby ;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:) Szarku, czuje sie pominieta;) Przylaczam sie do winka, a paczki lepiej przede mna schowaj, mam dzis chrapke na slodycze;) Hmmm... I nie tylko:D Cordula, no to jeszcze wszystko przed nami;) Panowie beda mieli debiut przed niebylejaka pullicznoscia:D Biegnacy, czy aby napewno chcesz \"tanczyc\" dla nas?;) Dobrze sie zastanow;) Mi... Skad Ty bierzesz tyle energii i optymizmu:) Oj skus sie na paczka;) Hope, tradycja warta byla podtrzymania:) Zobacz, jaki mamy tu Klub Milosnikow Kawy:) Pozdrawiam obecnych i mniej... Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrowko Szarku :D Aalex :D no tobsze biore paczka ;) ... Martini z sokiem pomaranczoywm miodzio :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ... moj optymizm chyba sie z tym urodzilam zawsze sie smialam z byle czego :D:D:D Mialam okres gdzie bylo ze mna zle - depresja przez milosc , ale juz nie mam iciesze sie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... no jak już wyciągnęłaś martini, to ja ochocza się przysiadam. A jak zaszumi w głowie, to...:) A optymizmu nigdy za wiele. Tak trzymaj Mi... Hope, jak miło Cię czytać:) Brakuje Cię przy tej kawce, bo i herbatka mi mniej smakuje:) Już wszystkim mówię powoli papa😴 Kolorowych snów z ekscesami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy jak szumi to szumi i lepiej sie spi :) noi podobno Ty szalejesz wiec naleje Ci wiecej hihihihih papaptki i BUZIAM👄 cieplutko do podusi papapaptki Szarek .... powiedziales o paczkach i uciekles :P Aalex ..Ty mnei namowilas i co !!!!??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pózno-nocno:):) No ale mam słuchaweczki jesooooo:);) kurcze super odlot,teraz sobie siedze z nimi na uszach i słucham VooVOO ale jazdaaaaa;)No i było bardzo miło;) kaweczka i rozmowa o muzyce ..... ;):) a potem pojechalismy do jego firmy bo on czegos zapomnial i tak jeszcze zaczelismy przesłuchiwac zakupionej płytki i zciagac utwory z neta heheheh :) Reinmar :) oczywiscie zarzucałam,ale rece na szyję,jemu oczywiscie ,no bo wiesz włosy to długie były ale z 5 lat temu heheheh;) Biegnący........... kawal the best,oczywiscie myslałam o tym o czym chyba raczej wszyscy myśleli hihihi Kotek juz ma ogonek do głaskania;):) hihi MI👄 dzieki było fajowo;) Hope :) witaszki kochana i prosimy czesciej tu w nasze progi :) szarek:) paczki??? daj przegonie cie teraz dookoła stołu:D heheheh;)pozdrawiam Aalex:)no masz jeszcze co najlepsze to przed nami;) trzymaj sie :) Mi:) pijemy to martini kochana;) za nasze spotkanie juz niebawem myslę:) DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb
bbbb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jako pierwszy się z Was obudziłem i piję kawkę. Aalex-> dziś ja robię kawkę dla Ciebie specjalnie i zapraszam do ciasteczek z nadzieniem jagodowym:) Biegnący-> jak Ci idzie w nowej pracy, napisz... Mi-> ja jem dużo słodyczy ostatnio i pączków i jakoś nie mogę przytyć, być może jeszcze stres związany z rozstaniem mnie dręczy:( Dziś niestety znów wracają wspomnienia i jeszcze ta cholerna nadzieja:( Miłej soboty życzę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×