Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Fiku miku i po krzyku (nic innego mi się nie rymowało ;) Dla mnie już po Walentynkach, czyli.... jutro znowu jest \"normalny\" dzień. Mhm... w zasadzie nie było źle, bo róża czerwona była itp. Jednak \"substytuty miłości\" już mnie nie zadowalają, nawet nie cieszą. Im człowiek starszy tym większe ma wymagania. Czyli na rok spokój ;) Ale Wam Forumowicze z okazji Walentynek życzę życia dalekiego od tego spokoju, choć jak gdzieś dziś usłyszałam, miłość, zakochanie jest z fizjologicznego punktu widzenia stanem podobnym do upojenia narkotycznego czy też alkoholowego - więc w gruncie rzeczy też nie ma spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-> ja zamiast bielizny kupiłam sobie różne ciacha na poprawę humoru i wcinam .... hihihi a co mi tam ... buziaki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi:):D dziekuję bardzo i ja też slę ogromną podkowę na szczęście,żebys trafiła na faceta,który bedzie twoją jedyną cudowną,prawdziwą miłością i który bedzie Cię szanował:) Kolczyki masz przepiekne i do twarzy Ci w nich,nie mówiąc o bieliznie hihi;) no co tam ze mną moze napijesz sie malutki kieliszeczek wisnióweczki własnej roboty co;)??:D za nasze marzenia:) Pozdrawiam 👄 Biegnący.................. 👄 gdzie samotny jak to a my???? czekamy na Ciebie :D zreszta wez sobie proszeczek od bólu gowy i finito:) a tak a MI:) robi doskonałe masarze;):) pozdrawiam U mnie dzisiaj istna pogodowa hustawka,raz słonce ,raz sypał snieg.A niedawno leciały z nieba takie małe kuleczki,wygladało to tak na chodnikach jakby ktos rozsypał pokruszony styropian;) aha na polasacie moze byc fajny film,Miłosna samba\" takie klimaty latino i oczywiscie taniec:) chyba sobie obejzę a co;) trzymajcie sie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. masażyk głowy jak najbardziej:) Już się wdzięczę i składam ją na Twych kolanach..:) i już lepiej... miauuu:) I Ty Cordulko, jesteście kochane. Po prostu nie wiem, jak mogłem żyć wcześniej bez Was:) ❤️ ❤️ ❤️ A dziś był fajny program o zalotach w świecie zwięrząt. jest taki gatunek małp, gdzie wprawdzie jeden samiec ma mały harem, ale jego obowiązkiem jest stała troska o samice i dzieci. Musi temu poświecać większość czasu. Jeśli zaniedbuje je, to jest przepędzany. Jednym słowem kobiety rządzą:) A ja jeszcze sie poczęstuję tą czekoladką:) Słodkie papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula...witualnie z Toba moge wszystko :P ;) hihihi dawaj ta lampeczke za marzenia wszystkich :)Wlasnie ogladam ten film ja chce sie zapisac na jakis kurs tanca.Kurde ale unas nic nie ma .Uwielbiam taniec :( Bede szukac !!!! Biegnacy ... zawsze do uslog hihihih :) ...;) ah my kobiety :D Szczesliwa... ciesze sie woim szczesciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratibus ... smacznego mam nadzieje,ze poczestujesz - mala rzecz a cieszy i jeszcze jak slodko :) VVIKA ... wzajemnie i Tobie zycze pelnej milosci :) Biegnacy 👄 milej nocki dziekuje :) Zmykam do lozeczka moze uda mi sie wczesniej zasnac Buziam do podusi wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ogolnie bilans wczorajszego dnai do d....... dostalam jakas wirtualna walentynke ale nie podpisana a ja bardzo nie lubie tak. pogoda tez do d.........wszyscy sobie zrobil jakies przyjamnosci z okazji tego dnia a ja na czacie wpadlam na kumpla z podstawowki jezzzzzzzzzzzzzzzu ale obciach:)) Nie bede was z nazw wymieniac bo jakos jeszcze nie kojarze ale wszystkim 😘 na nowy lepszy dzien:) ano i za wszelkie nowe milosci oczywiscie trzymam kciuki i z ❤️ dopinguje\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was pieknie :) U mnie dzien poczmurny i sniezny,ja chce juz ciepełka,chce wiosnyyyy;) wpadłam na chwileczke :) robie wam własnie kawusie bo widze,ze Aalex nie ma,to czestujecie się aha i jeszcze zostały czekoladki z wczoraj:);) vvika:) no czerwona róza hmmmm to juz dobrze:) pozdrawiam szczęsliwa:) tak to jest po burzy przychodzi piekna pogoda i oby tak juz zawsze:) pozdrawiam Mi:)mnie tez ten wczorajszy film bardzo się podobał,podobło mi sie to jak fantastycznie mozna tanczyc w klubie i bawić sie wspólnie ,ten kawałek jak tanczą wszyscy razem i tak im to sprawnie wychodzi ,super sprawa:) Ale to chyba Kubanczykiem trzeba by bylo sie urodzic hihi:) ,zeby tak tańczyc ;) Pozdrawiam gorąco 👄 Ala............ spójż na to z innej strony;) chyba masz jakiegos wielbiciela,albo osobę,którą intrygujesz albo oniesmielasz:) ale miły gest jak by nie było:) Bedzie dobrze:) Zyczę wszystkim dobrego i udanego dnia:) a teraz zmykam :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całościowo 🖐️ Cordulko -nie łudź się , tez oglądałam ten film, nawet nie zdajesz sobie sprawy ile oni ten grupowy układ ćwiczyli :D (oczywiście nie tylko grupowy...) tu nie ma nic spontanicznego -można taką wspólną \"zgraną \" zabawę miedzy bajki włożyć.;) Prawie w każdym tego typu filmie są jakies grupowe układy- bardzo efektowne zresztą ..:)ale strasznie pod publiczkę ..;) No ale..jeśli to kogokolwiek zachęci do zgłębienia tajników tanecznych to oczywiście in plus..:) Pozdrawiam Wszystkich {kaiatek] coś nie widać Aalex ..zaczynam się martwić czy się nie zaraziła jakimś paskudztwem ..choćby od Reinmara ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... :) nic sie nie martw , masz jakiegos cichego wielbiciela moze sie z czasem ujawni i moze ... hmmmm !!! scickam Cordula ... a tam wazne ze sie lubi tanczyc ja chce dla przyjemnosci :) a nie dla nagrod hihihihihihihhi Aga-Ta ...ja tez sie czaynam martwic bo Aalex juz nawet kawy rano nam nie robi :( Pepper tez zniknela ??? Czytlenik wywolal burze i chyba odlecial do ciepplych krajow ;) Ja wlasnie sobie sciagam jakies fajne poseneczki Acid Jazz nawet niektore sa niezle :) Pogoda barowa dzisiaj.... ja chce juz wiosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno ten rok ma być jednym z najcieplejszych w historii..:) przynajmniej tak słyszałam..;) Echa...wiosna -wiosną ale wczesne lato to poezja..:) Te świersze..., wieczorne żabie koncerty ...CIEPŁE NOCE ..!:D Wszystko az tętni życiem ....słońce ...i te opalone ciała..hmm.;) No i moja ukochana Woda..!:) Jako zodiakalnego Wodnika -ciągnie mnie do niej niesamowicie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, miłego dzionka życzę !!! Już po Walentynkach, hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... tez tak slyszalam kwietniu ma byc podobno ok 30 stopni... te opaloneciala ;) ahhh dlugie noce ;) ...grile :) ...pikniki :) Ratibus ... ja walentynki przeszlam bez bolu wiekszego :) bez emocji ,emocje dopiero beda jak bede miala z kim je obchodzic hihihihi Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witak Aga-Ta:) no tam masz racje,godziny ćwiczeń i wylanego potu,ale to im tak naturalnie wychodziło,jakby juz mieli to we krwi,chociaz poczucie rytmu,napewno wyssali z mlekiem matki tego mogę,byc pewna;):) No tak własnie nie ma Aalex,moze nie ma dostepu do neta??? oj,zeby to nie był jednak jakis bakcyl......... ;) miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj. mi mi ..w czerwcu mamy najkrótsze noce w roku..:D Ale na pewno są bardziej namiętne..:D :D Biegnący nie wpada bo ciężko pracuje..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wysylam oferty pracy siedze od 8 rano i pisze listy motywacyjne WRRRRRR mozolna praca juz mnie oczy bola. Aga-Ta maszracje ciezko znalezc prace w malym miasteczku ( znalazlam oferte na slusarza, kucharke, ciesla, murarz ) morze cos z tego wybiore :Pteraz szukam w wiekszych miastach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta widzisz ja cholera nogdy sie nie naucze popelniac bledow chodzilo mi o dni a napisalam noce ;) hihihihihiihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula..:) gdyby nie mieli poczucia rytmu -nigdy nie zostaliby tancerzami ..:) Ale to jest pasja...:) jedna z najprzyjemniejszych czynności życiowych według mnie..:D - stawiam taniec prawie na równi z pływaniem ..:) i zastanawiam się czasem ...czy to nie lepsze od sexu..?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście chodzi mi o \"czynności\" wymagające wysiłku fizycznego..;) O jedzeniu nie wspominam ..bo to nałóg jest .!!..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ratibus:) witaszki no swieto ,wieto i po..... jak z kazdym hehehe ja tez nie przezywałam tego tak bardzo.było mineło i tyle;) pozdrawiam Mi:) powodzenia w słaniu listów motywacyjnych,czuje,przez skóre,ze wrescie trafisz na coś dobrego;) pozdrawiam Aga-Ta:D no powiem,Ci,że rzeczywiscie chyba dobre na równi z sexem heheheh a własnie chyba przekaczę cosik bo mnie zaczeło ssac:) A jezeli o temperatury to fakt słyszałm,ze w kwietniu maja byc juz 25 stopniowe:) natomiast czerwiec to juz tropiki około 40 jesoooooo jak to wytrzymać??;) Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie wczoraj bylam dzielna dziewczynka,trzymalm fason myslac o nim.oszukalm sie na chwile,ze to nic,ze nie wazne,ze nie jest mi potrzebny ale dzis nie wytrzymalam............wyslalm mu smsa a on milczy.wiedzialm ze tak bedzie,ze poplyna lzy ale nie mogalm inaczej tak mi dyktowalo serce bo rozum mowi nie;) teraz placze ale jest mi lzej bo napisalam,bo nie zastanawiam sie co bylo gdyby juz wiem...nie istnieje dla niego. wiem ze zrobie to jeszcze nie jeden raz az w koncu kiedys sie obudze i nie o nim pomysle a o swiecacym za oknem sloneczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... taniec i sex hmmm moglabym w tym momencie postawic znak rownosci , ale czy lepsze hmm nie sadze ale moze byc pociagajace bardzoo a fizycznie no tak :) To jets moja pasja tylko nie mam jej gdzie realizowac od czasu do czasu na jakiejs imprezce( 4 godziny nie zchodze z parkietu :) )tlyko tam tez najczesciej sama tancze albo w grupie przyajciol WRRRRRR plusy i minusy nowoczesnych tancow. Cordula ... wyslalam dzisiaj poszlam ostani dzien do pracy od jutra jestem bezrobotna bez prawa do zasilku :( i szukam pracy. Chcialabym zeby Twoje przeczucia byly jak najbardziej realne :) Aalex... moze jakas pomoc - ja chetnie ;) ?? Wiem,ze napewno wszystko sie pouklada :) BUZKA Ala... widzisz ten sms tylko utwierdzil Cie ,ze moze faktycznie nie ma co .Moze nalezy zaczac od nowa.Pomyslec o sobie i ... zajac sie czyms.Nie placz albo moze sie wyplacz ulzy !! Napewno istniejesz dla niego tylko moze nie tak jak Ty bys tego pragnela... Szkoda ,ze to tak Cie boli. Moze znajdziesz jakies lekarstwo ;) ...powtorze to po raz kolejny czemu to wszystko jest takie poplatane . Dla polepszenia humorku kawal ;) Do Puchatka wpada Tygrysek i mówi: - Puchatku mam dla Ciebie dobrą wiadomość - był u mnie Krzyś i zostawił nam 10 beczułek miodziku-po 8 dla każdego! Puchatek na to: - Jak to po 8? Przecież 10 na dwóch to wcale nie jest po osiem?!?! Na toTygrysek: - Chuj mnie to obchodzi ja swoje osiem zjadłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... taniec i sex hmmm moglabym w tym momencie postawic znak rownosci , ale czy lepsze hmm nie sadze ale moze byc pociagajace bardzoo a fizycznie no tak :) To jets moja pasja tylko nie mam jej gdzie realizowac od czasu do czasu na jakiejs imprezce( 4 godziny nie zchodze z parkietu :) )tlyko tam tez najczesciej sama tancze albo w grupie przyajciol WRRRRRR plusy i minusy nowoczesnych tancow. Cordula ... wyslalam dzisiaj poszlam ostani dzien do pracy od jutra jestem bezrobotna bez prawa do zasilku :( i szukam pracy. Chcialabym zeby Twoje przeczucia byly jak najbardziej realne :) Aalex... moze jakas pomoc - ja chetnie ;) ?? Wiem,ze napewno wszystko sie pouklada :) BUZKA Ala... widzisz ten sms tylko utwierdzil Cie ,ze moze faktycznie nie ma co .Moze nalezy zaczac od nowa.Pomyslec o sobie i ... zajac sie czyms.Nie placz albo moze sie wyplacz ulzy !! Napewno istniejesz dla niego tylko moze nie tak jak Ty bys tego pragnela... Szkoda ,ze to tak Cie boli. Moze znajdziesz jakies lekarstwo ;) ...powtorze to po raz kolejny czemu to wszystko jest takie poplatane ??????????????????. Dla polepszenia humorku kawal ;) Do Puchatka wpada Tygrysek i mówi: - Puchatku mam dla Ciebie dobrą wiadomość - był u mnie Krzyś i zostawił nam 10 beczułek miodziku-po 8 dla każdego! Puchatek na to: - Jak to po 8? Przecież 10 na dwóch to wcale nie jest po osiem?!?! Na toTygrysek: - Chuj mnie to obchodzi ja swoje osiem zjadłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi..a jeszcze lepiej ..najpierw Rumba lub Samba (to juz zalezy od indywidualnych preferencji-jedni wolą wolno drudzy szybko..);) - a potem sex..:D Jestem sama w Salonie -ale głupie wrażenie.! i słyszę że ktoś uparcie dzwoni na telefon szefowej -ale ignoruję totalnie i wytrwale ..:) nie chce mi się iść na górę ..wolę pobuszowac w necie ..;)skoro jestem \"wolna\" chwilowo..;) Ten \"ktoś\" dzwoni już od pół godziny.:) jeśli nie wytrzymam -odbiorę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani i Uwielbiani:)! Już po pracy. Wpsywałem sie wcześniej, ale gdzies to przepadło.WRRRR!!! Nie pracowałem za dużo, ale za to strasznie zmarzłem, bo tam okropnie zimno. Muszę ze dwa swetry wrzucić. Jak jeszcze do niedzieli zima mnie zachwycała, to już gorąco pragnę wiosny, a właściwie od razu lata:) Tych upałów juz sie doczekać nie mogę!:) Mi.. z pracą będzie wszystko dobrze. Uda Ci się na pewno. Trzymam kciuki! Alu, nie ten jeden na świecie. Widać nie był wart tego smsa, nawet jeśli był po 3 grosze;) A tak apropos ile wart jest mężczyzna? Aż 2 zł, kiedy pcha wózek na zakupy w hipermarkecie. Dla mnie sex i taniec są tak bliskie, ze trudno mi powiedziec co lepsze, jednak łatwiej mi teraz o taniec, to tęsknie za tym pierwszym:) Tu Mi... przyznam rację, że współczesne tańce są beznadziejne, wszystko na dystans, kazdy osobno. To fajne ale na chwilę. Nie ma to jak trzymać blisko siebie w ramionach tę kobiecą zmysłowość.. ale sie rozmarzyłem..:) Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga-tko
Odbierz, bo to może być szefowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... no fajnie polaczyc taniec z sexem ... ;) kurde nie wywolujmy wilka z lasu :P bo ja wole omijac juz marzenia pozniej chodze i mysle o niebieskich migdalach bujajac w oblokach a tu w rzeczywistoci ... KLAPA Biegnacy ... nie wiem ciezko to widze, troche dzisiaj do mine to dotarlo i :( lezka mi sie w oku zarkecila :( ...ciezki dzien i ciezka praca na szukaniu mnie czeka :( B... tez zes mnie rozmarzyl teraz nie bede mogla sie skupic :P 👄 Buziam ide chyba wlasnie nie wiem co zrobic ....Aga-Ta chyab odbiiore za Ciebie ten telefon a ty sobe pisaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×