Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

A ja wlasnie wstalam i dolaczam do kawki:) Szarku, mmmmm........ taka jak lubie:) I jeszcze te ciastaczka, sama rozkosz:D Mialam isc dzis do pracy, oczywiscie nie dlatego ze szef kazal;) Ale nie mam kompletnie ochoty... Czuje sie jakas zmeczona i wyeksploatowana... Walcze codziennie z apatia i znuzeniem, mam nadzieje ze to wplyw zimy, ze wiosna sprawi, ze moj stan sie zmieni... Chce wierzyc ze to przez zime, a nie przez ostatnie bardzo przykre dla mnie zdarzenia... Mi... Przepraszam, ze wczoraj zniknelam... Odpadlam po tym winku;) No i wlasnie zdecydowalam, nie jade dzis do pracy, musze odpoczac:) Buzka dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula trzymalam trzymalam i udalo sie JUPI :) Szarek... dziekuje za kawe.Wiem ,ze to nie bedzie pocieszenie z mojej strony ,ale jak bedziesz caly czas myslal i mial nadzieje to nigdy nie zapomnisz.Jak to mowia \"nadzieja matka glupich\" no matke sie ma jedna wiec nie jest zle tylko zeby poszla w innym kierunku ;) Ja wierze ,ze jeszcze spotkasz na swojej dorodze osobke ,ktora zmieni Twoj tok myslenia a nadzieja nie bedzie dla Ciebie przeklenstwem. Wiem juz wszystko zostalo powiedziane... z czasem beda tylko wspomnienia a przyszlosc przyniesie Ci szczescie.Trzymaj sie Buziak ogromny dla Ciebie :D Aalex ... wybaczam :P hihihihhi nie moglabym sie przeciez na Was gniewac :) ...ja tez z utesknieniem czekam na wiosne.Wydarzenia napewna sa przyczyna , ale zima jeszcze doklada swoje ;) Teraz zaczynasz nowe zycie wiec juz jest dobrze a dotego nadejdzie wiosna i wieksza radosc z zycia. Buzka dla ciebie ogroma :D Ja zmykam do ksiazek jutro egzamin buuuuuuuuu :0 Wszystkim udanej soboty ...moja przy ksiazkach :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!🖐️ Ale dziś się wyleżałem w lóżku:) I tak mi sie dziś nie chce nic robić, a mam dużo innej pracy:( Cordulko, ale super z tym spotkaniem i już widzę nie tylko koleżeńsko:) Kotek w Twoim wykonianiu będzie na pewno miauumiuśny:) Mi...załamuj się nauką, bo ja resztę dnia spędzę przy rememencie sklepu, chętnie zamieniłbym sie:) Hej Aalex, to na pewno przez pogodę, bo jest straszna a dziś znowu atak zimy. Niech już będzie, tylko więcej słońca!!! Hej Szarku, my faceci jesteśmy jeszcze bardziej naiwni niż kobiete:) Ja miałem nadzieję przez półtora roku, ale Twoja mam nadzieję minie Ci wcześniej. Może nasze panie przygotują jakis zmysłowy taniec brzucha na zlot i zapomnimy o bożym świecie;) A ja muszę wygrzebać sie w końcu z domu na jakiś spacerek nad morze. Może ktoś ma ochotę wybrać się ze mna:)? Milutkiej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy...rachunkowosc zaradcza to chyba gorsze niz ten remament chociaz hmmm no dobra wspolczuje Ci :) ..ablo moze pojdziesz za mnie przynajmniej bede wiedziec ,ze mam zdane:P tylko jakas peruke Ci skabinuje gorzej pewnie bedzie ze wzrostem no ale damy rade ;) ...ja chcetenie sie z Toba na spacerek wybiore juz jestem zwarta i gotowa :) :D ...a juz cwicze taniec brzucha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka na week:-) Czas na skoki po medale, mam nadzieję że będzie dobrze. Odpoczywam po trningu, żonka zrobiła mniamu obiad więc tym bardziej przyjąłem pozycje leżaco-siedzącą przed tv. Kurcze boli mnie szyja, a dokładniej kark. Konsekwencje trenownia sportów walki są niestety urazowe.Choć to ja w sumie się przyczyniłem, do krwiaka na piszczelu kolegi i na dokładke niechcąco wsadziłem mu palec w oko;-). No nic jutro dwie godzinki poprawki, pewnie znów będzie cikawie;-) Na pytanie kiedy się usamodzielniłem itd. juz kiedyś pisałem, ale może powtórze. Z domu wybyłem mając 15lat w sumie daleko bo 330km i już tak zostało do dziś. Pracowałem na początku będąc sportowcem,a kiedy kariera się zakonczyła, dośc szybko zabrałem się za zarabianie na życie. Tak to już jest że trzeba sobie w takiej sytuacji radzić a powrót w rodzinne strony odpadał kompletnie. Niezależność to piękne uczucie dla którego warto czasem pocierpieć. Oki reszte można znaleźc w historii topiku, wieć nie bedę sie za bardzo powtarzał. Skoki trwaja Marci Bachleda dał rade, poskacze sobie jeszcze w serii finałowej:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy Jak możesz mnie tak maltretować psychicznie? Jak pomyśle że masz morze w sasięgu ręki, to ci najzwyczajniej zazdroszcze. Widok bezkresu wody jest najlepszy na wszystko, pod warunkiem że nie jest on oddalony ponad 300km:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. baaardzo chętnie się zamienię, bo rach zarz. to mój konik:) I tym tez sie zajmuję w pracy. Czytelniku, przyznam, ze to fajnie tak mieszkać nad morzem, a na dodatek dodam, że pracuję w.. porcie. Od tego momentu jakoś rzadziej chodzę na spacery;) :D Skoków nie oglądam, za to w ramach angielskiego słucham radia NY o związkach les :) Od razu lepiej słówka wchodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik ... pociesze Cie ,ze ja mam jakies hmmm wlasnie nie wiem ale cala Polske bo ja pod granica Slowacka mieszkam :0 Biegnacy...przeciez ja wiedzialam, ze bedziesz umial :P to co idziesz za mnie ??odwdziecze sie :D:D to dla mnie czarna magia...i chyba bede musiala oczaroac albo zaczarowac wykladowce :P ... Ja sie ucze a przynajmniej tak mi sie wydaje :0:( ... a mialam na impreze a tu odwolali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik ... pociesze Cie ,ze ja mam jakies hmmm wlasnie nie wiem ale cala Polske bo ja pod granica Slowacka mieszkam :0 Biegnacy...przeciez ja wiedzialam, ze bedziesz umial :P to co idziesz za mnie ??odwdziecze sie :D:D to dla mnie czarna magia...i chyba bede musiala oczaroac albo zaczarowac wykladowce :P ... Ja sie ucze a przynajmniej tak mi sie wydaje :0:( ... a mialam na impreze a tu odwolali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drugiej strony tak sobie myślę, że mam pare godzin nad morze i pare w góry. Nad jeziorka chwilkę, więc w sumie nie jest źle, bo nie problem wsiąść w autko i wybrać się w dół lub w górę Polski:-) Jejku niech się już robi ciepeło, to może ten zlot znów się zrobi namacalnie realny:-D Konkurs coś kiepsko nasi:-( Choć wynik Bachledy (15msc.)jak taki zostanie po drugiej serii to dla niego wielki sukces!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szlag by trafił karka mnie boli strasznie, okręcanie głowy to już ałć ból okrótny:-( Będzie smarowanko maścią, na jutro muszę być kurde sprawny. mi.. Jak tak mogli!!! Imprezke odwołać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... Rachunkowosc zarzadcza, kiedy to bylo?;) Niby moj fach, ale wiedza ksiazkowa do tej pory na niewiele mi sie przydala:) Trzymam jutro kciuki za Ciebie:) Biegnacy, tak sie zastanawiam... Poznajesz w pracy recepcjonistki;), pracujesz w porcie, zdobywasz klientow... Hmmm... Czym Ty handlujesz?;) Czyteniku, ja tez jestem niepocieszona dzisiejszymi skokami... A liczylam na jakas adrenalinke... Coz, moze nastepnym razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, tajemniczość to najlepszy afrodyzjak;) Nie mogę wszystkiego od razu zdradzić:D Własnie słucham na internetowym radiu takiej muzyki, że odlatuję daleko w gwiazdy..:) Rety, jaka muza istnieje gdzieś na tym świecie. Mi.. rzeczywiście jak mogli z tą imprezką! Dziś jestem wolny na wieczór, to może wspólnie gdzieś wyskoczymy:) Aalex z Czytelnikiem z pewnością również się dołączą chyba z nami:) Rety, jakbym potańczył gdzieś...!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, tajemniczość to najlepszy afrodyzjak;) Nie mogę wszystkiego od razu zdradzić:D Własnie słucham na internetowym radiu takiej muzyki, że odlatuję daleko w gwiazdy..:) Rety, jaka muza istnieje gdzieś na tym świecie. Mi.. rzeczywiście jak mogli z tą imprezką! Dziś jestem wolny na wieczór, to może wspólnie gdzieś wyskoczymy:) Aalex z Czytelnikiem z pewnością również się dołączą chyba z nami:) Rety, jakbym potańczył gdzieś...!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik ...nie ogladalam skokow :0 i tez nie moge sie doczekac ciepla i zlotu :D a imprezka przelozona a takie chytre plany mialam :P:P jak pech to pech :( Aalex ... ze mnie taka ksiegowa jak z koziej d... trabka ;) dziekuje za kciuki.Buziak Biegnacy ... z tym afrodyzjakiem jestes bardzo hmmm :) :P Potanczyc tak chce a z Toba i aalex i Cytelnikiem to juz lece tlyko wypije redbula albo teleportator zalatwiam i bede za 20 min bo musze wyskoczyc z dresu :0 ja tez mam wolny wieczor jak kazdy zreszta :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik ...nie ogladalam skokow :0 i tez nie moge sie doczekac ciepla i zlotu :D a imprezka przelozona a takie chytre plany mialam :P:P jak pech to pech :( Aalex ... ze mnie taka ksiegowa jak z koziej d... trabka ;) dziekuje za kciuki.Buziak Biegnacy ... z tym afrodyzjakiem jestes bardzo hmmm :) :P Potanczyc tak chce a z Toba i Aalex i Cytelnikiem to juz lece tlyko wypije redbula albo teleportator zalatwiam i bede za 20 min bo musze wyskoczyc z dresu :0 ja tez mam wolny wieczor jak kazdy zreszta :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tańce dziś z tą szyją to bez szans, ale do pubu na 20 juz dzwoniłem zarezerwowac stolik:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam na tance sie pisze:) Zreszta juz dzis juz skakalam przy ciut za glosnej muzyce:P Mam takie momenty, gdy jeszcze nachodzi mnie zlosc i musze sie rozladowac... A lepszy taniec niz rzucanie czym popadnie;) To w przerwach na balety mam pyszna przekaske, salatke nicejska:) Zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik po procenty rozluzniaja miesnie szyji :P Aalex ja tez tak czesto rozladowuje energie ;) ... dzisiaj to by mi sie masaz albo masazysta sprzydal :P:P moze lepiej to druge ;) ta bezczynnosc mnie wykancza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... sałatka nicejska brzmi równie tajemniczo;) I dlatego warto spróbować:) ........ aaaa pychotka:)!!! Niestety moje hifi zostało w Wawie:( i tu tylko ze zwykłych głośników. Ale za tydzień pojadę do klubu muzycznego, który otworzyła kumpela na małe co nieco. Dość już siedzenia w domu!:) Ja już gotowy do wyjścia, a jak reszta:) Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Aalex salatka , ja po tych naszych pysznosciach urosne i bedzie \"wielka mi... \"zamiast \"mi...\" ale co sie nie robi dla towrzystwa :P Begnacy...czekaj tlyko przydpudruje nosek :P paptki . Jezu co tu robic dzisiaj zaraz chyba wyjde z siebie i stane obok :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... ta salatka jest bardzo zdrowa i nie tuczaca:) Zobacz, mamy ty rozna salaty, pomidorki, ogorki, cebulke, papryke, kurczaka w sezamie, melony, ananasa i tarte migdaly:) Mmmmmm.... Pycha:) Ja juz gotowa do wyjscia:) To gdzie sie spotykamy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ...jak nie tuczy to ja podwujna porcje prosze i na dodatek brzmi smakowicie juz mi slinka cieknie :):D Spotykamy sie w srodku ;) jakbym sie spoznila to zarezerwoj stolik z Biegnacym, bo kurde nie mam sie w co ubrac ( typowa kobieta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ...jak nie tuczy to ja podwujna porcje prosze i na dodatek brzmi smakowicie juz mi slinka cieknie :):D Spotykamy sie w srodku ;) jakbym sie spoznila to zarezerwoj stolik z Biegnacym, bo kurde nie mam sie w co ubrac ( typowa kobieta ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ogladam Idola i umieram..... ze smiechu:D Czy niektorzy z uczestnikow nie maja za grosz samokrytyki???? Biegnacy chyba poszedl sobie bez nas;) A tak w ogole smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam jakis fim na tvn ... mi tez :( poaje Ci reke :( Aalex a cos sie stalo , czy ...? Biegnacy ... tajemniczo sie wymknal ojoj ;):P cos kabinuje czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie stalo, tzn nie dzis... Ale wydarzenia ostatnich miesiecy sprawily, ze niepredko dojde do siebie, czasami sie zastanawiam, czy sama sobie ze soba poradze... Czy wiosna, zamiast mnie cieszyc, nie dobije mnie jeszcze bardziej... Nie mam tu nikogo, pozostaja mi rozmowy z bliskimi przez telefon... Chyba musze isc spac, bo wieczory mnie dobijaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex 👄buziaczek ...wiem jak jest z wieczorami ja mimo ,ze mam mnostwo tu przyjaciol i tak czuje sie sama wieczorami :( ...a ostanie wydarzenia hmmm jak wspomnialas cos zkonczylas i z pomoca rodziny i przyjaciol wiec mysle ,ze treaz tez Cie nie zawioda.Jeszcze nie nadeszla wiosna i moze bedzie calkiem inaczej/lepiej niz sie spodziewasz.Kurcze nie wiem co mam Ci powiedziec jedynie ,ze trzeba miec nadzieje i wieryc.Trzeba tez cos przecierpiec zeby modz pozniej docenic szczescie i Siebie :) ze mna tak bylo.Wiem to zadne pocieszenie, ale moje mysli... i pamietaj zawsze mozesz tu posiedziec pogadac... ja chetnie :) ...wierz mi ja jestem na skraju wytrzymalosci jedynie co mnie trzyma to nadzieja i wiara ;) chociaz to juz ... skraj :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem:) Nigdzie bez Was nie pójdę, moje Szaleństwa:) Mi smutno nie jest, tylko trochę zły, że zamiast wypoczywać po pierwszym pracowitym tygodniu:) muszę zasuwać cały weekend z remamentami. I jeszcze wciąż ten brak kasy, aby gdzieś wyjść. Ale za 3 tyg wypłata:) Aalex, pisałaś niedawno, że lubisz mieszkać sama. Ja nie. Kiedy mieszkałem w Wawie sam, to niecierpiałem wieczorów w domu. Zresztą i całych dni, a weekendy były najgorsze. Niby wielkie miasto, ale tragedia. Tu, w tej małej Ustce, choć zupełnie nie ma gdzie wyjść, jest mi znacznie lepiej:) Po domu szaleje 3-letni siostrzeniec i jest super:) Zawsze jest się do kogo odezwać, i internet jest:) Marzy mi się jeszcze tylko kablówka, albo sat z kanałami anglojęzycznymi:D Zmykam zaraz spać Kolorowych snów😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... Trzymaj sie, dziekuje Ci bardzo... W tej chwili jesli sama sobie nie pomoge to nikt tego nie zrobi... Nie moge pisac tu o wielu rzeczach, poniewaz jestem pewna ze czyta to ten, kto narobil mi w zyciu takiego \"bigosu\" Czasami mi sie wydaje ze juz nic dobrego mnie nie spotka, ze juz zawsze, tak jak do tej pory bede musiala wydzierac od zycia skrawki szczescia i zanim zdaze sie nimi nacieszyc, zostana mi odebrane... Wielu z Was mi powie: ciesz sie tym co masz... I sie ciesze, ciesze sie tym bardziej ze mam to dzieki sobie, lecz co to za radosc, gdy nie mozna sie z nikim tym podzielic? Od dawna odczywam pustke i mysle jak dlugo jeszcze? Jak dlugo jeszcze bede sie tak meczyc? Mi, przepraszam... Wiem ze tez masz kiepski nastroj, a ja jeszcze go pogarszam... Nie przejmuj sie mna, do jutra mi przejdzie... Ty sie dzielnie trzymaj, glowa do gory:) Buziak dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×