Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie kochani:) Przyłączam sie do usmiechów i dołączam po malutkim bukieciku fiołków z mojego ogródeczka.Własnie kwitna fiolki i na trawce zrobiło się fioletowo.Ilekroć patrzę na te malutkie ,pachnące kwiatuszki ,to serce sie raduje,ze to już wiosna:) A moze teraz ja zrobie kawusi?? zapraszam:):):) i zyczę pieknego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarazacie usmiechem ...mi sie troche nie usmiecha no ale moze moze... wlasnie wrocilam ze szkolu i przytaskalam 3 kg ksiazek zabieram sie za czytanie :0 ... tamten tydzien byl jakis taki jakby wszystko umarlo :0 ... bardzo refleksyjny jak dla mnie . Usmiech zawsze na mnie dziala kojaco :) dziekuje ,ze jestescie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI:) a po co tyle kilogramów tych ksiązek;):D nie wystarczy kilogram?? Uśmiechnij się mała.Chyba kazdy z nas miał zeszły tydzień pełen refleksjii i zadumy:) i oby ludzie stali sie własnie tacy lepsi ehhhhhh.Trzymaj się i bedzie dobrze:):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialm dzis bociana siedizal na gnezdzie wystawil mnie facet-umowil sie nie przyszedl i nawet nie raczyl mi powiedziec ze zmienia plany-czuje sie jak....kadrka to ja nawet moge sie przylaczyc do wyszukiwania galezi u mnie sie mowi powiesic sie nad Bugiem na suchcel gałezi z praca nie wiem juz sama-sprobuje najwyzej mnie wywali i tak nie mam nic do stracenia mialam kiedys honor i zasady teraz nie ma juz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAC...jak czesto przy niedzieli :0 Ala... bierz prace i powodzenia. Kadarka... mnie dopada , a jakie mi glupie mysli do glowy przychodza jezu skad ja mam taka wyiobraznie. Cordula...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie niedzielnie:) Szkoda tylko,ze jest u mnie pochmurno i zimno:( i tak sennie,nie czuje tego wigoru wiosennego ehhhhhh .To ,ze jest wiosna to wiem bo kwitna cały czas fiołeczki w mym ogródku. A tak to najlepiej bym sie zakopała gdzies i juz nie wiem sama kontemplowała?? myslała?? ale nad czym tu mysleć?? dzialac chyba trzeba,ale kiedy człowiek chce a tu jakos nie idzie ehhhh,Tak sobie rozmyslam dziwacznie. kadarko:) jestem z Tobą i nie martw się własnie tak juz jest ,ze kobieta silna musi byc nawet kiedy nie chce ehhhhhh:) Ala........:) własnie kopnij faceta jak taki jest nieodpowiedzialny ;) a co do pracy to bierz tak jak mówi Mi :) nic nie tracisz a zyskac mozna czasem wiele co tam...... powodzenia:) MI:) bądz silna i wierz ,ze bedzie wreście dobrze i uwierz w siebie :)👄 Zyczę spokojnego odpoczynku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co przyszla wiosna poczulam motylki ... i teraz lipie sie w ten telefon jak sroka w kosc i nic :0 ... oby z tego znowu niezyt zoladka byl :0??! Jezu nie moge sobie dzisiaj miejsca znalezc.Co sie ze mna dzieje...przesilenie, snpm , czy moze ... ????? Cordula ... ja chce zeby bylo tak a nie inaczej chce z nim byc , a oczywiscie jak mi zaczyna zaleze to druga strona jak zwykle odwrotnieproporcjonalnie do moich uczuc ... sie zmywa ...KURWA MAC . Plakac mi sie chce jak nie wiem 😭 Ja juz nie chce upadac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowannyy31
a co ze szczesliwą sie dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ... cholera wiem ale sciska w zoladku - odpisal po 12h ( z pewnych przyczyn i rozumiem ) ;) jezu dzisiaj to wyszlam z siebie stanelam obok i jeszcze sie sklonowalam ... no nie wierze co sie ze mna dzieje.Motylki mam takie ze latalam tam i spowrotem po calym domu. Ale oczywiscie wieczor byl elegancki tylko krotki , i tak nie wiem czy cos z tego bedzie narazie jest fajnie i milo ale grzecznie i kolezensko a ja chce motylki i inne gady nie tylko w zoladku. Kobiety to maja przesrane musza sie tak napierwiastkowac zeby cokolwiek wyszlo a bo nie wypada ,a bo costam ... a moze ja jestem jakas maloreformowalna albo cos ... dobra czekam dalej jak sie cos urodzi jaki motyl piekny to wam powiem a jak narazie to chyba bedziecie znosic moje wahania nastroju za co z gory przepraszam ... Uwielbiam was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wszystkim :) Mi... widzę,że nękają Cię wątpliwości .. ;) może zaczekaj jeszcze chwilkę - jak już mówiłem - cierpliwość jest prędzej czy później dobrze wynagradzana :):):) więc myślę,że powinnaś się uspokoić :P ;) będzie ok .. tylko weź to na spokojnie... :) 👄 Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia :):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zaś się tyczy motylków.. :) też czekam na inwazję :P:P :D 👄 Więc nie jesteś sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajfus
wy dziewczyny jesteście porąbane, a nie inteligentne. Jeśli nie możecie znaleźć faceta to znaczy, że popełniacie jakieś kardynalne błęðy. Gdybyście były inteligentne to poszukałybyście źródeł swoich kłopotów i rozwiązały je. Ale wy nie, wolicie się użalać nad sobą, utwierdzać wzajemnie w przekonaniu jakie to jesteście wspaniałe. Nie jesteście !!! Inaczej miałybyście branie. Być może niewiele wam brakuje do doskonałości jak wiecie ale łyżka dziegciu czyni niejadalną beczkę miodu. Pamiętajcie o tym i poszukajcie co czyni was "niejadalnymi" dla wartościowych facetów. I zmieńcie to. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny i chlopaki:) dzien jakis taki bylejaki ale ze to dopiero poczatek moze sie rozpogodzi. co do zyczen o motylki to ja tezzz chce:)) zeby cos sie dziac zaczelo bo glupieje. aha:) wczoraj uslyszalm teze od ginekologa:) ze paniom w moim wieku ktore nie maja kontaktow fizycznych z mezczyzna(w moim przypadku) odbija palma!!tak powiedziala:) wiec sobie pomyslalm ze moze ja na jaks silownie sie powinnam zapisac albo zapasy:) bo jest u mnie taka sekscja-sami faceci:) poobmacywalibysmy sie moze palma by sie zmniejszyla:) ja wiem ze my tu wszyscy tak zagubieni troche w samotnosci i z przykrymi doswiadczeniami ale mam pytanie bo ja juz nie wiem: dla faceta seks to seks a milosc to milosc i jak nie ma jednego to nie przeszkadza zeby bylo drugie. Facet jest w stanie oddzielic seks od uczuc i zaspokoic swoje potrzeby bez emocji ale mi chodzi o kobiety dziewczyny jak to jest. Oddzielamy to czy seks sie wiaze z uczuciami. Bo ja nie umiem tak bez uczuc ale podobno kobiety sa w tym duzo lepsze a najlepsze jak nie maja stalych partnerow!!to tez wyniklo z tej wczorajszej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isia123
Chciałam tylkopotwierdzić, ze jak nam zależy to im wręcz przeciwnie. Facet biega za mną jak piesek do czasu, az mi zacznie namin zależeć, ja tak nie chcę, chę żeby cały czas i mi i jemu zależało.................. a tak nie odzywa sie juz cały tydzien i nie wim co sie z nim dzieje. Oj niech tylko przyjedzie.............bęęęęędzie bal albo po prostu go rzucę. pa byłoby na tyle, musiałm to wyrzucić z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajfus ... ale z Ciebie ... FAJFUS :D normalnie myślałem,że dinozaury już wyginęły :P a tu sie okazało,że nie :D ależ się uśmiałem z Twojego postu.... ile Ty masz lat chłopczyku ?? :) Ala .. życzę Ci całej masy motylków :D żeby Cię prędko dopadły .. ;) a co do kontaktów fizycznych.. :) pobiegaj sobie albo coś :P może Ci się coś polepszy :D ;) Nie wiem co Ci w tej kwestii doradzić :) Pozdrooffka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajfus
życie pokazuje, że nigdy dość przypominania prostych prawd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No świetnie to napisałeś :) dajesz bardzo dobry tego przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co sie dzieje z sama28
a co sie dzieje z sama 28 ,dalej jest sama czy juz ma jakiegos pocieszyciela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka masz te motylki?? widzialm Cie na innym topiku i jesli to takie to nie chce.ja to przezylam. na kolejne takie motyle nie mam ani ochoty ani sily ani nerwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala -> tych bym Ci nie oddała.....po pierwsze dlatego, że zostały zamknięte w puszce i zakopane głęboko w ziemi, a po drugie - nie pragnę Twojej zguby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadrka:) spoko ja szybko sie nie odnajde:) na motyle pojde polowac na lake,ale to takie makabryczne mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Ala... Właśnie, takich motylków nie chcemy... Wiem Słonko o czym mówisz, buziak Kadarko, mam nadzieję, że kryzys mija, albo minął... Martwisz mnie:( trzymaj się! Jestem z Tobą... Mi, życzę Ci by wszystko się powiodło, ale nie naciskaj za bardzo... Będzie dobrze:) Fajfus... Moim number one nie jesteś... Nikt nie jest idealny, każda z nas ma za sobą jakieś mniej lub bardziej udane związki co nie oznacza, że tylko my jesteśmy \"nieudane\" Chciałabym zauważyć, że przyczyna nie tkwi głównie w nas...Aha... I kto tu się użala???? Pozdrawiam Was wszystkich, miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ Muszę się dzisiaj zająć wysyłką pewnych materiałów...;) więc nie będę miała laby.. A co do tego naszego rzekomego \"nieprzystosowania\" -każdy przypadek jest inny- nie można uogólniać .;) Kadarka -trzymaj się :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ... ja nie wiem jak to jest z kobietami bo ja nie mam doswiadczenia w zyciu seksualny az takiego ;) ... no ale ysli mam czasmi rozne ,hohohoho ;) nie wydaje mi sie ,ze moglabym isc z kims do lozka tlyko dlatego ,ze mam ochote na sex ... ale nie mowie nigdy. Fajfus... jest taki topik \"brutalna prawda zabija dobre chceci \" nie zabijaja w nas tego ... chcociaz kazdy ma swoj rozum i ... jak to mowia : \" punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia \":P KRZ... wiem wiem o co chodzi, ale to co napisalam to to co sie we mnie w srodku dzialo . Biegnacy... czy my tak groznie wygladamy :P ... Aga- Ta ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dmorzem, byłam nad morzem, byłam nad morzem....i mam zaproszenie na obiad, zaległe z resztą.....późny obiad....no może być kolacja :P :P :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dmorzem, byłam nad morzem, byłam nad morzem....i mam zaproszenie na obiad, zaległe z resztą.....późny obiad....no może być kolacja :P :P :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na dmorzem, byłam nad morzem, byłam nad morzem....i mam zaproszenie na obiad, zaległe z resztą.....późny obiad....no może być kolacja :P :P :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×