Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

uuuuuuuuu Witam dungusowo:) No trzeba przyznać,ze u nas była wspaniała pogoda cały boży dzień,ale rzeczywiście nie widziałam lejacych woda chłopców?? dziwne;) no tak swieta swieta i po ................ Goście sobie poszli już a ja, jestem znowu na rauszu bo całe swieta sączyłam gin z tonickiem mój ulubiony zestaw a co;) a jutro do pracy buuuuuuu. no tak i jutro mam spotkanie z facetem,nie wiem czy to randka ,ale klikamy ze soba juz z pół roku.Wrescie sie umówilismy ,bo do tej pory umawialismy sie dwa razy i nic z tego nie wychodziło,czyli ze znanym powiedzeniem do trzech razy sztuka:) no zobaczymy myslę,ze bedzie miło :) tak myslę;) i jush hihi;) Mi:) no prosze poczekaj a moze sok pomidorowy hihihi;) ales zabalowala ;):D KRZ:) Ala........... no co ty nie mysl tak ,no nie wiem co mam powiedziec bo czasami i ja tak mam ,ze juz tego nie wytrzymam ,że nic sie nie zmieni ale słuchaj ,zawsze jest ten nowy dzień i nowe możliwości i nowe szanse.To ,ze tak przezywasz to i czujesz emocje to tylko dobrze swiadczy o tobie ,ze jesteś uczuciowa a nie góra lodowa:) Zobaczysz jeszcze bedziesz miala swoje 5 minut jak to sie mówi trzymaj się:) pomykam sobie dalej saczyć swój gin:) i zyczę wzystkim bardzo łagodnego przejścia do rzeczywistości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA MAC... tak podsumuje wszystko .. zyczliwosc kolezanek mnie rozpier..ila 😠😭:( Milego wieczoru moi kochani i przepraszam za to ale dzisiaj mam lekkie zlamanie i bardzo sie zawiodlam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący.................. nieraz tak bywa ,ze człowiek jest w ku.......... na siebie samego,ale bywa,ze chcesz cos zmienic a tu idzie zupełnie inaczej ,tak to prawda duzo zalezy od nas ale............ ehhhhhhhh zeby to wszystko było takie proste,to nie mielibysmy takich problemów.Zresztą ktos powiedziła ,ze zycie jest proste,tylko my sobie je komplikujemy,ale jak bardzo my?? a jak bardzo to cos co nie umiemy nazwac ?? przeznaczenie??,los?? zresztą nic nie dzieje sie bez przyczyny:) ehhhhhh cały czas sobie to powtarzam ............pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy masz racje to tkwi we mnie i wlasnie siebie mam juz dosc i tego ze co bym nie orbila to nic sie nie udaje a juz niemyslenie najmniej MI..z ust mi to wyjelas ale na kolenzkai to juz sie skarzyc nie chcialm choc i one sa przyczyna mojej samotnosci Cordula dawaj ten dzin jakos przelkne jak dodamy soku z cytryny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.. powiedz kto, a Cię pomszczę;) Tak jakoś jest, że kobiety wobec siebie są bardziej przewrotne i \"życzliwe\". Mam nadzieję, że włączyłaś sobie \"Czy leci z nami pilot?\" na poprawę humoru:) Całuję Cieplutko👄 Alu, Cordulko, zawsze najlepiej zrzucić coś na kogoś, a szczególnie przeznaczenie, ale tak naprawde prawie wszystko zależy od nas.. Buziaczki do podusi:) 👄 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi everyone :) Widze,ze koniec świąt minął pod znakiem zdenerwowania... czyżby to wina przeznaczenia? a może w nas siedzi to \"coś\" co czeka tylko na odpowiedni moment żeby psuć nam nastrój?? :( Sam juz nie wiem .. Biegnący... nie żebym był przeciw Twojemu poglądowi na sprawę ;) ale myślę,że nie wszystko zależy od nas.. na niektóre rzeczy po prostu nie mamy wpływu...nie jesteśmy tak stworzeni,żeby kontrolować wszysko... a szkoda :( chociaż z drugiej strony.. czy ja wiem.. ? Mi.. nie daj się zwariować :) to tylko koleżanki.. które zawsze można \"zmienić\" :) 👄👄 Ala zero... wiem jak to jest.. :( do przyjemnych rzeczy takie załamania nie należą :( ale.. zawsze po burzy przychodzi słońce.. nowe możliwości ..trzeba żyć.. żeby wiedzieć :) nie poddawaj się.. :) 👄 cordula.... to dobre pytanie--->> jak bardzo my sobie komplikujemy życie.. a jak bardzo nam pomaga... \"coś\" ? ;) pozdrawiam Cie 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no tak wszytko zalezy ode mnie:) tylko trzeba mieć silna wole ktorj mi brak i ta odwage rozpychania sie lokciami i walczenia o swoje ktorej mi słabiej kobietce nie dano:) zreszta jakis czas temu ok 3 lat stwierdzilam ze im bardziej sie staram tym mniej sie udaje wiec jak cokolwiek zalezy ode mnie?gdyby zalezlao to bym mial to czego tak bardzo i chyba rozpaczliwie szukam:)) a narazie odpłynmy mam ptasie mleczko waniliowe-moje ulubione:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanka hmmm... swiadczy tylko o niej i o nim , jak sie zachowali a raczej ona , nie mam zamiaru sie rozpisywac , powiem jedno moja naiwnosc - wiedzialam ,ze czesto mine gubi no ale co poradze, ze taka jestem ...mi zostal zawl w sercu i troche przykre ... :( Poruszyliscie fajny temat... widzicie ja sie staralam i myslalam ,ze moze ...akurat... cos ... staralam sie , mialam nadzieje i tu jedna osoba za moimi plecami knula cos czego bym sie nie spodziewala.Stracilam szanse na cos... i troche zostalam upokorzona ... kurwa nigdy sie tak nie czulam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"powolicorazmniejsamej\" Hej, ciesze sie ze z kazdym dniem znajdujesz szczescie, mam jednak pewne obawy ze Twoja znajomosc ma nieco inny charakter..uwazam iz ty typowy zwiazek \"na sile\"..Podejrzewam ze \"wmowilas\" sobie tego faceta..sama zreszta piszesz ze na poczatku wcale Ci sie nie spodobal. Wiesz..ja ( jak wiekszosc ludzi zreszta) wierze w przyslowiowe \"pierwsze wrazenie\", zaiskrzyc miedzy dwoma osdobami ma od razu!!!!a nie po pewnym czasie!!wszyscy jestesmy wzrokowcami, i jak mam sie dany delikwent nie podoba, to sorrki, ale nagle z ksiezyca nie zacznie! ;) (no...czasem cuda sie zdarzaja..;)) Wiem z doswiadczenia, jestem zreszta starsza od Ciebie, i tez mialam kilka takich zwiazkow. Mezczyzni ci wcale mi sie nie podobali, wmawialam wiec ich sobie bo nie chcialam byc sama (ciezko czasem sie przyznac na forum ze jest sie samemu prawda?;>) Tak ze ja zycze Ci szczescia, ale pamietaj NIC NA SILE! to SAMO MA PRZYJSC!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"powolicorazmniejsamej\" Hej, ciesze sie ze z kazdym dniem znajdujesz szczescie, mam jednak pewne obawy ze Twoja znajomosc ma nieco inny charakter..uwazam iz ty typowy zwiazek \"na sile\"..Podejrzewam ze \"wmowilas\" sobie tego faceta..sama zreszta piszesz ze na poczatku wcale Ci sie nie spodobal. Wiesz..ja ( jak wiekszosc ludzi zreszta) wierze w przyslowiowe \"pierwsze wrazenie\", zaiskrzyc miedzy dwoma osdobami ma od razu!!!!a nie po pewnym czasie!!wszyscy jestesmy wzrokowcami, i jak mam sie dany delikwent nie podoba, to sorrki, ale nagle z ksiezyca nie zacznie! ;) (no...czasem cuda sie zdarzaja..;)) Wiem z doswiadczenia, jestem zreszta starsza od Ciebie, i tez mialam kilka takich zwiazkow. Mezczyzni ci wcale mi sie nie podobali, wmawialam wiec ich sobie bo nie chcialam byc sama (ciezko czasem sie przyznac na forum ze jest sie samemu prawda?;>) Tak ze ja zycze Ci szczescia, ale pamietaj NIC NA SILE! to SAMO MA PRZYJSC!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pieknie kochani:):) Ale piekne słonce u mnie:) dzisiaj w pracy wszyscy poprzynosili swiateczne ciasta ,tak ,ze na słodkie juz nie mogę patrzeć:) A teraz biegnę na spotkanie i musze sie zbierać;) Pozdrawiam was goraco👄 Ala:) MI:) KRZ:) Biegnący.....:) i wszyszcy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawyyy
SZCZESLIWA!!!!!!!! co sie z toba dzieje ....ze nic nawet nie napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Baaardzo boli mnie głowa:( W dodatku czuję, że jednak facet nie przedłuży mi umowy.. Czy to moja zasługa, czy okoliczności??? Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze wszystko kontrolujemy, bo ktoś lub coś nagle nas \"wygryzie\", wtedy jest lżej na duszy, że na kogoś można zwalić wszystko. Jednak wydaje mi się, że dużo częściej sami zasługujemy na swój los.. Przyznam się, dlaczego męczę tak nagle ten temat:) Wszystko z powodu swojej nieśmiałości. Od lat powtarza się ten sam scenariusz, że, kiedy nagle napotykam niezwykłą kobietę, to całkowicie blokuję się i nic nie robię. Tak właśnie było wczoraj:( Nie potrafię nawet posłać uśmiechu, choć okoliczności całkowicie sprzyjające do bliższej znajomości. To tego mam już dość!!! To jest głównie przyczyna dlaczego jestem sam. Ironią jest fakt, że postrzegany jestem jako osoba towarzyska i rozmowna, ale nie wtedy, kiedy nagle mam przed sobą wspaniałą kobietę. Tak drobna sprawa, jak nawiązanie rozmowy, a chyba łatwiej byłoby mi wylądować jutro na Marsie..:) Trudno tutaj zwalić winę na coś lub kogoś. Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Wpadam tylko zameldowac sie, ze cala i zdrowa wrocilam do domku:) Spedzilam dzis 11 godzin za kierownica, jestem skonana, niewyspana i nie mam pojecia jak jutro wstane do pracy... Swieta i wesele byly super, bawilam sie rewelacyjnie, ale czas wrocic do rzeczywistosci... Pozdrawiam Was goraco, milego wieczoru!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjjj No własnie ,czyli jak mozna to nazwac czy to cos co nam nie daje sie spotkac to los?? czy przeznaczenie ,albo nie ta godzina ,mimo ,ze szczere checi są ku temu???hmmmmm dzisiaj miałam miec spotkanie i co i klapa:( bo on nie mogł ,bo w firmie wszystko sie sypneło własnie dzisiaj.Umawiamy sie juz trzeci raz na spotkanie,bo nie widzielismy sie jeszcze i nie jest nam dane spotkac sie ,i zadaje sobie teraz pytanie co w tym przypadku zalezy ode mnie?? czasami sobie myslę,ze jakas siła sprawia,ze odstrasza ode mnie facetów,juz rózne mysli mnie nachodzą:) A tu wiosna i takie mozliwosci czuje,ze przypływ pozytywnej energii podzialłby na mnie jak zbawienie.Chcę juz zmian na cos lepszego ,chce więcej odwagi ,i jak sie odwazyłam to łup i nie idzie dalej ,moze to troche przerysowuje ale w tym momencie tak sie czuję:( pewnikiem jak jutro wstane bedzie nowy dzien i nowe mozliwości bo mozna sie umówic nastepnym razem.Ale sa własnie sytuacje których czasem nie idzie przeskoczyc . Biegnacy............:) tak czasem nie wzystko zalezy od nas:) ale to co napisales o swojej niesmialości hmmmmm może w tym przypadku prosze abyś przemógł w sobie tą blokadę,wiem ,ze jest to trudne,ale chcesz zmienic w swoim zyciu cos,jak sam napisałeś,moze jak przelamiesz ten mur niesmiałości to juz pójdzie dalej gładko,to jest tylko mały usmiech w strone tej kobiety,jakis znak na który byc moze ona czeka.I powiem Ci ,ze nic nie masz do stracenia bo zyskac mozesz wspaniala kobietę:) więc walcz i nie poddawaj sie :) I biegnij do przodu;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) super,ze juz jestes i ze swietnie sie bawiłas na weselu,widzisz a takie miłas watpliwości:) pozdrawiam goraco:) Mi:) Gdzie to sie podziewasz??? nie przejmuj sie dyc lacha ta kolezanke bede okładac ,pokaz ino która to:) pozdrowieńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarko:) jejku nawet nie wiesz jak sie cieszę na te zdjecia:) moze nawet zrobie sobie tapetkę na pulpit co by patrzec na miejsce ulubione;):) pozdrawiam cieplutko i współczuję,ze musisz byc w pracy o tej porze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) dziś taki piękny dzień był.. :) słoneczko o w ogóle :P normalnie wiosna jak się patrzy :D Biegnący... ekhm... jak CI to mam powiedzieć.. :P jakiś czas temu też tak miałem.. blokada i ni chu chu w żadną stronę :( ale .. nastał jeden piękny dzień,w którym sobie uświadomiłem,że juz jestem trochę za stary,żeby sie tak zamykać,wstydzić.... naprawdę - to nie jest aż takie trudne otworzyć się na .. kobiety :) pomyśl sobie ile Ci ucieka przez takie \"blokady\" .. gdy spotykasz piękną kobietę to nic nie stracisz,jeśli spróbujesz z nią porozmawiać, mrugnąć jej oczkiem ;) :) Starując od początku nic nie tracisz bo .. nic nie masz :) wiec .. do dzieła i nie \"zamulaj\" się :P :) cordula...:) 🖐️ Mi... 🖐️ :) dla reszty :):):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ...a ja moge zdjecia ?????? :0 Biegnacy ... poluzuj tam gdzie najbardziej cisnie.Uwolnij miesnie twarzy , przeciez masz taki ladny usmiech :D no ja tez mialam do tej pory blokade, ja tez sie nie usmicham ale podobno zerkam zimnym spojzeniem .... cholera no wiem mam takie spojzenie ale w gruncie to jestem bardzo milutka;) ale se przycukrowalam:P .Posprostu badz soba nic nie planuj ... chociaz .... ja juz sama nie wiem ;) Ja po tym weekendzie zglupialam i mam serdecznie wszystkiego dosc. Cordula... jak to napisalas ... \"dlugie czekanie na dobre sniadanie \" czy jakos tak to bylo Aalex..suuperascie :) KRZ i inni 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> czy jest może w Twoim otoczeniu kobieta, o któej wiesz że jest samotna i która odpowiadałaby Ci ? Może to być dawna znajoma ze szkoły lub z poprzedniej pracy, albo koleżanka koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplo Cordula bede brutalna:) jestes pewna, ze ten facet nie sciemnia??ja troche przewrazliwona jestem i po 3 niewypale zreszta ja juz po pierwsztm nabralbym podejrzen ze dran klamie. ja mam takie skrzywienie po przejsciach bo ten moj zawsze jak sie nie chcila spotkac to mowil ze ma wazne sprawy w firmie albo spotkanie sie przeciagneło albo... Kadarka bede wdzieczna:)moze dzieki tobie zobacze stare katy:) cala reszte pozdrawiam:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wczoraj miałam urlop -więc dzisiaj jestem pierwszy dzien w pracy po świętach ..i czuje się troche dziwnie.. Przeraża mnie to co się dzieje w pracy ..a może lepiej bym ujęla mówiąc -przerasta.. wszystko jest nie tak , z dużym opóźnieniem- a to do mnie mają pretensje..tzn klientki , prenumeratorki , kursantki -niedługo mnie to wykończy...chyba jestem zbyt słaba psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy tak tu sobie
analizujecie, pocieszacie itp itd. (skierowane do samotnych kobiet). Aprawda jest taka ze jestescie jebniete i dlatego nit was nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy tak tu sobie
analizujecie, pocieszacie itp itd. (skierowane do samotnych kobiet). Aprawda jest taka ze jestescie jebniete i dlatego nit was nie chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty \"Wy tu tak sobie\" to chyba jakiś *&%^$#&* jesteś .. po namyśle to jestem pewien tego :) więc zostaw proszę nasze kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty \"Wy tu tak sobie\" to chyba jakiś *&%^$#&* jesteś .. po namyśle to jestem pewien tego :) więc zostaw proszę nasze kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty \"Wy tu tak sobie\" to chyba jakiś *&%^$#&* jesteś .. po namyśle to jestem pewien tego :) więc zostaw proszę nasze kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty \"Wy tu tak sobie\" to chyba jakiś *&%^$#&* jesteś .. po namyśle to jestem pewien tego :) więc zostaw proszę nasze kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ -mio, ze wlaczysz o nasze dobre imię..;) ale chyba lepsze będzie ignorowanie ....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sie psuje pogoda:( KRZ- jak milo:) ale Aga- ta ma racje olac:) a wogole to mam ochote na jakis boks albo cos...mam ochote mocno w cos przywalic ale nie jeden raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×