Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

witam kochane Słoneczka:) widze sie panowie pojawili S i R fajne z wami wesolo no dobra powiem wam jak bylo na randce w ciemno:) bo pewnie zzera was ciekawosc:) randka byla naprawde w ciemno-facet z netu:) chyba mnie oszukal bo przyszedl facet starszy od mojego ojca:) sisy z broda w garniturze:) skarpetki z PRL-u takie elastyczne we wzorki:) ale ponieewaz nie zgodzilam sie na obiad w restauracji zaproponowal male co nieco w knajpie i zjadl pizze:) przy okazji zastanawialm sie czy gorna szczenke ma wlasna czy nabyta??i nie wiem ale znacznie roznila sie od zebow na dole:) mial niezle auto jak odwozil mnie na autobus to mi sie ta pizza cofala przy kazdym jego hamowaniu!!fatalnie jezdzi:) musialam po powrocie do domu zatrzec to wrazenie wiec umowilam sie z dzieciakiem:) przy nim nie musze udawac madrzejszej niz jestem.:) taki to urok randek w ciemno:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ja dziś w pracy, buuu:( Mam lenia, nie chciało mi się wstać, jestem zła od wczoraj, bardzo wkurzył mnie pewien \"ktoś\" i najgorsze, że nie mogę tu nic więcej napisać!!!! Kadarka, wiesz o co chodzi... Generalnie dziś jestem na NIE... Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkurzona jeszcze bardziej:(:(:( Czuję się jak marionetka...... Bezsensownie pozwalam komuś na manipulowanie swoimi uczuciami:( Czy to się nigdy nie skończy???? Nie pytajcie o co chodzi... Tak sobie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piknie:) No u nas była rano taka piekna pogoda a teraz szykuje sie burza;) i znowu dyszcz;) Ala........... hihihi tak to jest z randkami w ciemno;) szkoda ,ze nie przesłał ci swojego zdjęcia;) chociaz z tym róznie bywa.Kiedys klikałam z takim jednym co przysłał mi nie swoje zdjecie,i jeszcze sie pytał jak wyglada.Ale dobrze,że sie pózniej do tego przyznał ,antek-cwaniak;) Aalex :) bedzie dobrze :) nie wiem o co chodzi ;) ale dasz rade napewno:) Kadarka :) napewno ci pomoze;):D MI:) co tu ja za słowa słyszę?? jak to zgożkniała i tak dalej co to ma być?? nie wiierze i nie uwierze i w ogóle nie mów tak;):P bo tak nie bedzie i jeszcze samo co najlepsze jest przed toba rozumiesz??:) trzymaj sie mała i te kawke to koniecznie;) niech ja Cie dorwę w swoje łapy hihi;):P:P KRZ:) jak tam drineczki?? udały się??;):P:D No masz i zbiera sie na burze a juz myslałm ,ze zabiore swoje psiaki i pojade za miasto co by sie wybiegały no nie:( mam nadzieje ,ze jeszcze bedzie piekny dzień:) i słoneczko wyjdzie:) No to lece na obiadek i zycze wam super niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Cordula... moze nie drineczki ale sie udalo ;) bylo ostro.... :D:P cośmy to nie widzieli i gdzie nie byli :P:D:D pięknie :) po prostu pięknie... :) A co do pogody... no w Krakowie to polalo dosc ostro.. mokro... ale ciepło było w nocy :P:P:D teraz tak się coś chmurzy....narazie nie rzuca wodą ale kto wie co będzie po południu :| Mi... normalnie klapsa dostaniesz za chwilę :P;) co to za zamulanie się ? nie podoba mi się to,że się tak dołujesz... uśmiechnij się .. 👄👄 :) Życzę miłego dnia wszystkim - nie dajcie się pogodzie złej ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezrażona niepowodzeniami.... Dziś randka z policjantem:D Młodszym;) Muszę sobie jakoś humor poprawić, nie?;) Pozdrawiam i słonecznej niedzieli.... (haha, u mnie deszcz...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex.... szalejesz ;) ale nie ma to jak korzystać z życia :) :D czyż właśnie nie o to chodzi? :P Podoba mi się Twoje podejście do sprawy - nie zrażasz się niepowodzeniami :) to tak jak ja :) Szkoda czasu na płacz i narzekanie - trzeba się bawić.... \"Nie ten się przestaje bawić kto się starzeje,tylko starzeje się ten kto się przestaje bawić\" :D:D To tyle w tej kwestii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przy niedzieli:) Świętej :) Mi-> powiem Ci z własnego doświadczenia, że najgorszą rzeczą jest trwanie w takim stanie beznadzejności, bo to po pierwsze nie rozwiąże problemu, a po drugie doprowadzić może tylko do poważnej depresji. Nie będę Ci prawił kazań w stylu \"weź się w garść\", ale zastanów się, czy przypadkiem nie ma czegoś takiego w Twoim życiu, co sprawiało by Ci radość i dawało satysfakcję, mam na myśli jakąś dziedzinę w któej czujesz się dobrze, jakieś hobby, pasja. Kiedy zajmujesz umysł czymś, co Cię pasjonuje to nie myślisz o smutkach i braku drugiej połówki. Wiem, że nie jest to sposób na dokuczającą samotność, ale na pewno sposób na zabicie trudnych myśli. Ja taką pasję dla siebie znalazłem i powiem Ci, że pochłania mnie ona niesamowicie. Podobnie jak Biegnący czuję się chwilami samotny i brakuje mi kogoś, ale moja pasja jest dla mnie w tej chwili moim sposobem na życie. Dlatego polecam Ci coś podobnego, bo to dobry sposób na chandrę. Trzymaj się i nie daj się, specjalny buziaczek dla Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no brawo Aalex ja jestem za:) wlasnie zaraz znowu wypadam z domu z 17 latkiem:) wygladam troche jak jego ciocia:) ale kurna mam dosc siedzenia w 4 scianach:) teraz to ja sie przyznam ze Szarek to pamietam ale Rainmar zawsze mialam na mysli Rainmana -bo to moj ulubiony film:) dzis sobie napisalm czarnym markerem Rainmar i mam nadzieje ze w koncu zapamietam:) To pisalam ja Ala, Ala zero:) z parasoelem pod pacha bo zanosi sie na deszcz:) milej niedzielki kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) super;) bedziesz sie czuła bezpiecznie jak nikt;):D KRZ:);) Szarek:) wspaniale ,ze masz pasję ,lubie facetów którzy maja konika na punkcie czegos tam ;) a co to jest jesli mozna wiedzieć?? :)pozdrawiam:) Ala........ no to trzymaj sie parasola i 17-stolatka ;) i miłego dnia:) A ja dzisiaj nie randkuje:( ale za to ma przyjść kolezanka na babskie pogaduchy hehehe;) a za oknem bleee zrobiło sie pochmurno:) ale to nic wazne zeby miec słonce w srodku :) no to bawmy się;):D!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem spowrotem:) Bylo milo, nawet bardzo:) Fajny chlopak, dwa lata mlodszy:) Byl punktualny co do sekundy:) Milo sie rozmawialo, przyjechal po mnie, odwiozl grzecznie:) Hmmm.... Zly dzien dobrze sie konczy:) Milego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka..... chyba nie tylko Ty się dzisiejszego wieczoru źle czujesz... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Sloneczka... co sie dzieje? Kadarka, wiem jak to jest... w zasadzie prawie wszystkie wieczory ostatnich dwoch lat tak spedzalam... Z wlasnej, nieprzymuszonej woli... Trzymaj sie... KRZ, a Tobie co sie stalo? Przykro mi.... No nie smuc sie:( bo mi sie udziela.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Aalex... jakiś dziwny niepokój mnie ogarnął... takie skręcanie żołądka.. :( qwa o co chodzi ? :| może to po prostu zmęczenie po nieprzespanej nocy .. a może ... sam nie wiem co ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalaal mam dobry humor;) nio po paru pifach ;) to tak jest;) Aalex:) no prosze super fajna sprawa ten policeman;) cieszę się:) kadarka:) jeszcze przyjdzie na Cię czas:) KRZ:) cio jest a może to zatrucie;)???? albo......... hmmmm .Moze jakie ziółka ,albo tak mieta na zoładek tak dobra na wszystko:) i cosik głowa mnie zaczyna bolec:( oj oj i słucham kawałka który wbił mi sie w pamiec i chodzi cały dzien za mną ,.......... ale fajny jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Cordulo.... no nie wiem co to jest.... ale próbuje to zbić lekko czerwonym winem :P:P;) mam nadzieję,że przejdzie... w sumie już mi trochę lepiej... moja ex dzwoniła do mnie .. :) wczoraj troche poszaleliśmy :P;) no nie potrafię jej odmówić kiedy mnie gdzieś zaprasza... ;) może to przez to,że się nie wyspałem alebo.. za dużo wrażeń jak na jedną noc :P :D heh no zobaczymy... coraz lepiej się czuję... :) :) :) będzie ok - zawsze jest:) Cordula.. na ból głowy jest dobry sen :) a jeszcze po piwkach to już w ogóle wskazany :P Pozdrawiam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ, no no:) Takie dobre kontakty z ex, tylko pozazdroscic;) Ale chyba nie pakujesz sie w zadne klopoty? Cordulko, no z policjantem zanosi sie raczej na znajomosc, nic wiecej.... Ale kto wie...:) Ja juz zmykam spac, dzis pol dnia pracowalam, jutro znow do pracy... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee..... żadne kłopoty... naprawdę życzę każdemu facetowi takiej koleżanki.. :) zawsze była \"przy mnie\" mimo,że mieszkamy tysiące kilometrów od siebie:) no i zawsze mogę z nią porozmawiać na każdy temat i bez ukrywania emocji... a tak przy okazji .. nie przeszkadza mi to mieć dziewczyny,na której mi zależy :) :) :) Złoty środek naprawdę istnieje...tylko czasem go nie zauważamy,bo za bardzo myślimy żeby go znaleźć.. :) Życzę wszystkim dobrej nocy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale sie ciesze,ze dzis sloneczko swieci bo wszystko inne za chmurami widze:( ale tak szaleje na zakupach:) stypendium dali:) wioze prace do pani promotor-ale sama teoria bo badan do dzis nie mam:( glupi skurwiel -nic sie nie zmienil jak zadzwoni pan to znowu mam randke w ciemno-albo moze bezpieczniej bedzie powiedziec spotkanie w ciemno:) jestem gotowa na wszystko-doslownie:) ide w kocu pierwszy raz w zyciu na solarium bo mnie to zimno wykonczy-musze sie nagrzac-nikt mnie nie tyka to choc promienie Aalex ..to milo,ze milo bylo:) Cordula ..zazdroszcze takich pogaduch-ja zaczynam sie zalic 16 letniej siostrzenicy Kadarka ..ja ci jednak podesle tego mojego znajomego:) co prawda Mlody ale przystojny i ma pol akademika znajomych -jutro spytam o kontakt do niego :) Krz..a moze to tasiemiec?? Mi..cos cie ostatnio jakby mniej;) nie znikaj:) wracaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ciepło..🖐️ Pogoda nas nie rozpieszcza w tym roku..i obawiam się, że przez całe lato z kurtki nie wyjdę ..;) Chociaz mam cichą nadzieję ze jednak tak nie będzie..;) Panowie w końcu się odezwali..:) Jak miło ..;) Randka Aalex i Kadarki chyba była udana..;) Szalejecie dziewczyny ..:)a Ala to już na maxa -randki w ciemno..;):D Chyba ja tez musze się w końcu ruszyć...mam za dużo zapasów tzw \"miłości\" do przelania - musze to gdzieś ulokować bo sie ze mnie wylewa..;) No a z siedzenia przed telewizorem jeszcze nigdy się nic nie urodziło..;) Trzymajcie się ..:) Mi..😘 Acha ..Aalex -skąd wiesz, że Biegnący jest przystojny..?:) No i co z tym naszym zlotem..????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)!!1 Nio u mnie tez słoneczko,ale i jakoweś chmury tez po niebie przemykają.A ja jestem w pracy i taki mamy leniwy dzień.Nikomu sie nic nie chce.Ale wiadomo po weekendach zawsze tak u nas jest;) Ala.........no prosze to pewnikiem poszalejesz na zakupach;) ja musze poczekac do wypłaty;) no no i te randki ;) zycze Ci oczywiscie,zeby ten kolejny okazał sie tym na dobre i na złe;) Aalex:) no to super przyjemnej pracy i miłego dnia:) Aga-ta;) wypluj te słowa odnosnie ciepłych kurtek,ja juz znudziłam sie ciepłymi sweterkami;) czuje,ze to dobre ciepło juz jest tuz tuż;) no własnie i kedy nastepna data zlotu,bo jakos 14-sty nie wypalił,no kiedy nastepna data?? No no i co ja słysze Biegnacy........przystojny ;):D A własnie Biegnacy........ a gdzie ty sie podziewasz?? cio?? czyzbys pobiegł za daleko?? wracaj tu ino mik;):D Ide dalej popracowac ;) zyczę wszystkim super dobrego dnia;) takiego goracego na zewnatrz i wewnatrz;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiamza bardzo nie jestem rozmowna ;) Aalex,Cordula,Kadarka,Aga-Ta,Biegnacy,Krz, Szarek, Reinmar. Ala i inni 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi... ja tez ostatnio nie jestem rozmowna... ale powod jest bardzo konkretny... Juz nie jedna, a dwie osoby czytaja to co pisze... Nie chce sie zaglebiac, to troche skomplikowane... Chyba zmienie nick i kazdego z Was o tym poinformuje na maila... Kurwa...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, oczywiscie masz racje... A ja temat uwazam za ostatecznie zamkniety... o ile szanowny pan o sobie nie przypomni... co mam nadzieje juz nie nastapi. Zauwazylam, ze ostatnio dyskusja u nas zwolnila... Co sie dzieje Kochani? Zmyslowa, czekam na ciekawa, jak mysle, relacje:) Pozdrawiam wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi slow a mysle cay czas :( Aalex... kurde nie wiem jak cie pocieszyc a chcialabym :0 Dobrej nocki wam zycze 👄 kochani moi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wam kochane Miski zycze spokojnej nocki:) Nio jakos tak stanelo troszki :) ale myslę,ze sie ruszy jak zrobi sie juz całkiem ciepło;) aaaa no własnie u mnie sie ruszyło ;) zadzwonila do mnie kolezanka z którą nie wiadzialam sie az 7 lat,o mało z krzesełka nie spadłam jak ja usłyszałam bo przez ten czas słuch o niej zaginął przynajmniej dla mnie;) aaaa tu taka niespodzianka:):D jejku i to z samego poniedzialku;) myslę,ze teraz tydzien taki bede miala ;) Aalex:) hmmm pocieszam i przytulam a i tak wiesz jak i co zrobic;):) Mi:) niunia ja w kazdym razie jestem jak by co;):D KRZ:) trzymaj się i badz dzielny;) spijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×