Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witojcie piknie:) zimno i pochmurno juz u mnie jest brrrrrrrr ale za to od jutra pogoda fest ,przydałby sie jaki grzaniec na rozgrzewke albo meskie ramionka ehhhhh;) Aalex noooooooo prosze ;):D Ala..... oj niunia przestan tak mysleć ,a moze weekend bedzie dla Ciebie super weekendem:) i zaszalejesz?? i nie jestes sama bo masz nas:) Biegnacy...........jak tam w nowej pracy cio??;):D Aga ta:) ciekawy artykół ,o i nie wiedziałm ze pracujesz redakcjii czasopisma nio nio masz chyba fajnie wszystkie nowości kosmetyczne w jednym palcu;):D no zmykam kochani obowiązki wzywają:) narazie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Aalex .. ten koles nie jest niemcem.... jeśli ma jakis obco brzmiący adres email (z zagranicznego portalu) to znaczy,że trochę się kryje... poza tym jego angielski jesrt KOSZMARNY!!!! dzieci w podstawówkach lepiej by to napisały :) :) i nie przesadzam z tym nic a nic :D :D Twój adres mógł dostać od kogoś - takiego listu nie pisze się dla spamu - w spamie jest przynajmniej zachwana jakaś zwiąłość textu - tutaj tego strasznie brakuje :P:) możesz mi wierzyć lub nie - troche angielski znam i jak dla mnie koleś to pisał z czyjąś \"pomocą\",która delikatnie mówiąc jest ... niefachowa :P:P :D Nie daj się nabrać - to jakaś prowokacja :) pozdrawiam :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ, chyba nie masz mnie za blondynkę;) Domyslam się, że może to być prowokacja, jak również, że to jakiś cwany polaczek, udający obcokrajowca by „wyrwać” więcej kobiet... Domyślam się, że wysyła ten list masowo, ponieważ dostałam go już drugi raz, mimo, że na poprzedni nie odpisałam... Kij mu w oko, jestem pewna, że znajdzie taką, która pójdzie na taki układ... Ja osobiscie jestem uczulona na takich kolesi... W ogóle nie mam dziś humoru, chyba tylko mi się przytrafiają takie przypadki jak dziś. Otóż byłam na jutro umówiona na sympatyczną kawkę... I co? I dziś niestety okazało się, że z kawy nici.... Oficjalna wersja: szkolenie... Nieoficjalnej nie znam... Nie lubię, gdy się mnie tak wystawia, wrrrrr........... Ala, daj trochę czekoladki, please:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie świeci słońce, deszcze już chyba sobie poszły w inne miejsce :). Ale za to boli mnie głowa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ciepło, ślicznie:) Jutro wolne, dzisiejsza kawka nie wypaliła, za to jutro będzie.... ale z kimś innym:D Wybieramy się na Stilo i do Sasina:) Zapowiada się bardzo sympatycznie:) No i w niedzielę wreszcie wyprawa na wydmy:) Nie byłam tam od podstawówki... Wstyd;) Mam dziś lenia, piję kawę i nic nie robię... Kto poleniuchuje przy kawce ze mną? Pozdrawiam Was cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Sasinie jest taki pałacyk - hotel, byłam tam dwa razy :). Z pierwszego pobytu pamietam, jak w takiej strasznie długiej i szerokiej spódnicy i w szpilkach przechodziłam przez ogrodzenie tego hotelu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka ja tez
wkladam palec pod budkę - tez sama, ale co tam, plunąć na te chlopy. Jedziecie gdizes na weeka razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie:) Piekna pogoda ,błekitne niebo i słonceeeee:) ja dzisiaj zaszaleje;) zapłacę rachunek za telefon komórkowy buuuuu;) pije kawkę kto ze mną?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kawe to ja sie chetnie skusze:) co prawda wieje zimny wiatr,niebo wcale nie jest blekitne ale slonko wyszlo tylko nie wiem na jak dlugo. weekend w domku z ksiazka albo kodeksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..Moi Kochani {czesc] Nareszcie mamy normalną pogodę..:):D Biegnący ..😘 Aaelx - nie przejmuj sie tym Haiko..ja od niego tez już sporo listów dostałam ..;) -i nie tylko od niego ..;)pewnoie masz zainstalowanego TLEN\'A..;):) Co do Sasina -byłam tam na szkoleniu z zakresu sprzedaży kiedy jeszcze pracowałam w pewnej firmie.;) cóż..wypiłam wtedy ciut za dużo i przykleiłam się do pewnego sporo młodszego kolegi...potem nie patrzyliśmy sobie w oczy przez miesiąc..:P Nie robiłam oczywiście niczego bardzo zdrożnego ale ..szczerze mówiąc niewiele pamiętałam ..;) a kac rano był GIGANTYCZNY...umierałam cała droge do W-wy ..;) a reklamówka w której miałam materiały szkoleniowe uratowała mi życie..:P -kilkakrotnie..:D Taa. wspomnień czar..:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala - trochę to dziwne ..o ile się nie mylę mieszkasz w okolicach Okuninki ..;) często tam latem jeździłami na \"wypoczyn\" i zawsze było ciepło..:) Nadal tam u Was w Białym grasuje krokodyl ..? :P czy to już zamierzchła przeszłość..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie, przed południem, dostaję na gg wiadomość - Miłego dnia. I tyle. Autor dalej milczy. Co prawda to dobrze, że milczy, ale pomysł sam w sobie przedni. Jestem pod wrażeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -jestem zwarta i gotowa..;P:) Nie ukrywam ze chętnie bym odwiedziła te wasze \"morskie\" okolice..:) nie widziałam dużych fal od ładnych kilku lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta no widzisz nawet pogoda mnie nie lubi:) a moze tak zimno dlatego ze jeszcze nie lato???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, kotleciki sie zjarały..........Ja też chcę na te balety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka -kotleciki..na śniadanie..?:P Może spróbujemy coś ustalić..tzn ewentualny termin tych baletów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie piszę na te balety ,Biegnący ma winko ,a ja moze jakie przednie piweczko ,albo gin z tonickiem;) po tym to sie smieje jak gupi do sera ale co tam;):D Ala...... no własnie Okuninka ;) słyszałam ponoc fajne miejsce A kiedys szłam ze znajomymi piechotą do latarni stilo przez park narodowy chyba ściezka rowerową ,kurcze jeszcze takiech wielkich borówek to nie widziałam;) ale oczywiscie nie dotarlismy do latarni bo my piechota a tu już zmierzchało i trzeba było wracać,ale wtedy to myslałm ,ze nogi to zostawie w tym parku ;) nie mialam siły juz isć dalej ,no i tak sobie popatrzyłam na latarnie morską>) Nio i nie wiem czy czasem nie znajde sie w tym roku w wakacje w trójmieście;) mam ochotę iść do SOPOTU -KAMIENNY POTOK I załapac się na imprezkę w KOLIBIE;) pozdrowieńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc szczerze to z tą Okuninką to nie jest zły pomysł..:) Ala nas już kiedyś zapraszała...;) Można by było zarezerwować ze 2 domki..:D i jazda..:) Nie mówię, ze namioty sa złe..ale ..wygodnicka się na \"starość\" zrobiłam...i kręgosłup już nie ten.:P..że nie wspomne o reumatyzmie..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest ale się zgadzam :) To blisko Warszawki????? Cholera, znów mi nastrój spada w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he....nikt nie mówił ze to blisko -lubelszczyzna po prostu..;) Od W--wy będzie jakies 200 kilo z dużym kawałkiem ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nad morzem jest najlepiej
a nie na tych wsiach pod ruska granicą :P Ala ty wiesniaro!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×