Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Dzień dobry, a dlaczego tu dziś nikt nie podaje kawy??? Przecież już jest po 9-tej !!!! Zaspałyście czy co? :) Serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Szarku, proszę:) oto kawka specjalnie dla Ciebie:) Dla wszystkich również się znajdzie... Ja dziś trochę nieprzytomna, oczy \"na zapałki\";) Łapię się na tym, że zastanawiam się, kiedy kolejne spotkanie z moim nowym kolegą:) Kadarka, no nie bądź taka, powiedz co to:P Buźka dla wszystkich i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{cześć] :) kawyyyyyyyy!!!! bo chyba padnę;) jak dobrze.ze jest kawusia:) moja symapatie za to wzbudzają błękitne dziury miedzy chmurami ,takowe od czasu do czasu sie pojawiają:) w pracy dzieje sie oj dzieje a i ide dzisiaj do fryzjera:) tyle dobrego;) no to buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem genialna pogonilam dzis kota kolejnemu tchorzliwemu facetowi-oby juz zaden nie zaznal spokoju jak wpadnie w moje rece. a chcial mi debil wmowic ze zmienil numer:)) nawet tchorz-zwierzak to przy facecie odwazniak:)) dumna jestem z siebie;:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo wpadli my w jaką czarną dziurę czy co?? ;):D i mam nową fryzurę całkiem króciutką ;) i zaraz sie udusze chyba ,bo tak drapie mnie w gardle,totez musze czymś popić najlepiej tym winkiem ,które wygrała Kadarka;):D no i zyczę miski dobrej i spokojnej nocki Ala........... tak trzymaj mała przynajmniej satysfakcja gwarantowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Ostatnio uslyszalam tekst , ktory mnie rozlozyl na lopatki .Po tygodniu nieodzywania sie zadzownil do mnie z pytaniem co robie bo on sie nudzi ...zajebiscie poporstu. Cordula nie daj sie chorobie. Kadarka.... podziel sie winem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dopiero wstalam:) dawno nie spalm do tej pory:) a u mnie sloneczko swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo kawy kawy,stawiam kawe;) a u mnie jest pochmurno z lekkim przeswitem nieba błekitnego:) Kilka dni pod rząd nie moge sie dobudzić ,cos chyba w powietrzu musi byc . Ide pic kawe:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie..🖐️ Cordula -to po prostu niskie ciśnienie..;) Ale za to jutro sobota i się w końcu wyśpię..:D Pogoda niestety do d..py..:( Ale cieszmy się, że przymrozków nie ma..:P Trzymajcie się >.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie słoneczna i ciepła pogoda... Brrrrr.... Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja tylko na chwilkę, zameldowac się i uciekam... Zaczyna mi się czas, w którym czasu mi będzie brakowało na wszystko.... U nas pojawię się może w niedzielę, albo później... Trzymajcie dziś kciuki, jadę załatwiać bankowe sprawy:) Życzę Wam słonecznego i bardzo udanego weekendu Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiaczki-Pysiaczki:) O rety! Właśnie dostałem w pracy swoją imienną pieczątkę:O Pierwszą w życiu:) i teraz strzeliłem sobie serię po czystej kartce:O Teraz to mi nikt nie podskoczy;) U nas ciągle jesiennie:( Dziś również ledwo żyję i napiłem się kawy, co robię raz na miesiąc. Dobrze że już weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy no swoj swoj , podniosl mi tak cisnienie ,ze nie musialam kawy pic :P poszedl do odstrzalu ;) chociaz :0... opis taki moj , wlasnie w takim chodze ostatnio stanie.I dzieki za komplement:P...No prosze juz wlasna pieczatka - tak szybko !! nie chce mowic co bedzie zaniedlugo :) Aalex... tobie zycze powodzenia noi udanego weekendu [ usta] Fca ... mam nadzieje ,ze jutro bedzie ladnie w Krakowie bo sie wybieram troche poszalec :P a co !!! Cordula... ja juz dzisiaj 4 kawy pilam bo myslalam ,ze nad tymi pitami zasne. Aga- Ta ;) Ala... :) Dzisiaj mam ochote sie opic , i tak zrobie :) chcec to modz hihihihhihihih u mnie juz weekendowo juhu... dzisiaj kierownik mojego dzialu zapytal sie czy ma mi przedluzac umowe:D:D odpowiedzialam mu : no jasne :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka eeee weekend a ja jutro do pracy ide;) i tez mam ochote sie opić;) ale jutro ,po pracy chyba sie opiję,zresztą mam w planach koncert Perfectu,przypomne sobie kultowe kawałki;) Aalex:) trzymam kciuki cały czas;) Biegnący....... no gratulacje z okazjii pieczątki;) to kiedy opijamy??;):D MI:)szalej mała szalej po Krakowie,i cieszę sie ,ze masz takiego fajnego szefa;):D Ala... Aga-ta zycze wszystkim udanego weekendu,ale zaglądac tu bede a jak;) a teraz ide zrobic sobie herbatki z cytrynką ,bo kaw to dzisiaj sie opiłam jak nigdy;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już "wstany", urocza Kadarko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie też nie... Ale jest szansa !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry :) wstałem już... Wczoraj bylem na kolacji przy świecach :D baaaaardzo dobre jedzonko podawali :):):) no i winko też było... ahhh ... chyba jeszcze raz pójdę .. ;) :D ojej normalnie jestem cały czas pod wrażeniem.. :) dodam,że zostałem na tą kolację zaproszony :D;) niee no po prostu klasyka... ;) Biegnący... gratz :) masz włąsną pieczątkę... i nie ma mocnych :P na Ciebie ofkors :P ;) Cordula... ojej ale pech,że musisz iść do pracy w weekend :P:P;) dasz rade :) nie bój nic ;) Mi... pięknie.. :) baw się dobrze w Krakowie ;) pogoda dziś ładna więc randka powinna się udać :P :P ;) pozdrówka dla was wszystkich ;) korzystajcie z soboty :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż mam powiedzieć? Przykro mi urocza Kadarko mówiąca słodkie hmmmmm.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urocza Kadarko mówiaca słodkie hmmmm... Po prostu w Krakowie mieszkaja prawdziwi mężczyźni... Dlatego wydaje sie że jest nas tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki... Ale miejsca przed komputerem muszę ustąpić drugiemu prawdziwemu... Bo sie domaga stanowczo. Miłego nia urocza Kadarko mówiąca słodkie hmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kadarko, Twoje przeurocze hmmm... dla 10 kropel może przerodzić w głębszą refleksję, bo mnie na chwilę zalało, a wszystko idzie powoli na Gdynię;) Radzę ćwiczyć głebokie ommmmmm.... dla cierpliwości:) KRZ, prawdziwi męzczyzni podobno są również na środkowym wybrzeżu:) Mi... jak Twoje samopoczucie po wczarajszych zapowiedziach:) Cordulko, szybko wracaj do domku FCE przybij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejeczka tam gdzie ja mieszkam nie ma juz prawdziwych mężczyzn;) gdzie te chłopy;) ehhhhhhhhhhh jak nie północ,to południe a ja sama pośrodku ;) nio juz jestem po pracy i fajnie ,myslę,ze ten koncert dzisiaj wypali ,chociaz pogoda oj z tą jest gorzej:) ale to nic,jednak musze trzymac tzw.optymizm bo bez niego to juz tylko wielkie nic............. pozdrawiam was kochani i trzymajcie się ,zyczę odpoczynku wszelkiego czy to w domku czy to poza domkiem;) ide pic kawkę bo znowu nosem sie podpieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam slonce swieci ja mam goraczke ale co tam naszprycuje sie antybiotykiami i caly dzien spedze na dworze,mam juz dosc lozka domu i wogole pop........pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×