Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

heja a ja to nawet juz w pracy jestem;) i kaweczke własnie własnie to jest to;).Za oknem przecudowny widok zieleń zieleń i błekitne niebo ,aż chce sie wyjść z pracy:) zycze super dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc i rozmowy kwalifikacyjne????to chyba ze soba nie wspolgra trzezwa ocena sytuacji to innego wiec najwyzej mozemy ograniczyc spozycie trunkow procentowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzio
nie czytalem calych 200-ilus stron ale na pytanie czemu atrakcyjna niezalezna kobieta jest samotna jest jedna odpowiedz: bo szuka facetow ktorzy sa chamscy prostaccy i uwazaja sie za boga. i tylko dlatego bo sa przystojni. a przeciez niezalezna kobieta nie wybierze przecietnego faceta, nawet gdyby niewiem jakby sie z nim dogadywal jakim bylby super przyjacielem, bo jak sie z nim pokaze wsrod kolezanek, przeciez powinien to byc super blyskotliwy facet, megaprzystojny, na imprezie bedacy dusza towarzystwa, i potrafiacy podporzadkowac sobie reszte towarzystwa, i powinien sie podobac kolezankom. a wlasnie tacy faceci sa tym co jak tu piszecie nie chcecie spotkac, ktorzy beda zdradzac, olewac kobiete..itd. a najgorsze tu sa kolerzanki ktore tylko podjudzaja, "patrz jaki przystojniak, bierz go" albo gdy czujesz sie szczesliwa z facetem "patrz jaki cienias z niego moj facet zalatwil to i tamto, a on jest taki szary, stac cie na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey🖐️ Jestem ...i czytam..;) I zastanawiam się czy 11 lat różnicy to az tak wiele na krótki wakacyjny romans..;) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko- mnie na pewno nie połamie.. zdecydowanie bardziej boję się o tego 25 latka.. Chyba perfidna jestem..;) tak kalkuluję sobie na zimno...wiem ze dłużej z nim nie wytrzymam- zbyt duża przepaść intelektualna nas dzieli..;)ale jakoś nie potrafię sobie odmówić tych \"kontaktów\"...:) To bardzo miłe jest...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to sobie tak tłumaczę..;) Szkoda tylko, że kiedyś myślałam nieco inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak odczytalam slowa kadarki \"romantyzm romantyzmem a interes własny najważniejszy\" wlasnie stad. ja tez jestem zla na caly meski rod i chcialbym zeby mi bylo dobrze ale zeby bylo dobrze w jakimkolwiek zwiazku potrzebna jest wola swoch stron. jak sie mysli o wlasnym interesie to jest sie zimna suka i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ali -> to takie afirmacje miłości, które dostałem kiedyś mailem. ------------------------- Kocham siebie i jestem kochany. Jestem kochający dla innych i oni są kochający dla mnie. Wyrażanie Miłości jest czymś bezpiecznym. Ponieważ kocham siebie potrafię kochać innych. Kocham i akceptuję siebie. Doceniam i akceptuję każdy aspekt mojej osobowości. Potrafię dawać bezinteresownie Miłość. Otwieram się na przyjmowanie Miłości. Potrafię być czuły dla siebie i innych. Z każdym dniem coraz bardziej kocham siebie i innych. Dzisiaj moje serce jest pełne Miłości. Jestem pełen zrozumienia i wybaczenia dla siebie i innych. Kocham każdy aspekt siebie - jestem piękną osobą. Nie muszę być nikim specjalnym ani robić niczego specjalnego by kochać i być kochanym. ---------------- Mnie też się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka ja cie nie chcialm wcale obrazic i nie wymienilam twojego nika przy zimnej suce. wydaje mi sie ze po pewnych doswiadczeniach nawet nie trzeba mowic o tym o ze kolejny kadndydat nie moze byc obciazony a to z ema spelniac pewne kryteria to normalka u kadego. moze i jestem zla na wszystko i wszystkich, moze ja myle pojecia, a moze o tym co piszecie ja wiem juz dawno tylko nie mowilam o tym glosno. moze jednak jest troche racji w tym ze jestem poprostu glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, nigdy tak o sobie nie myśl! Wydaje mi sie, że jesteś trochę zła na cały świat, ale każdy ma trudne chwile, co nie znaczy, że jest z nim coś nie tak. Jednak dobrze, że wstawiłem to powyżej:) Uśmiechnij się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo widzę,ze troszkę goraco sie zrobiło na topiku Ala:) słuchaj a czemu nie mówilas nam tego?? powiem ci ,ze takie gadanie nawet o głupotach przynosi ulgę.Jezeli cos Cie uciska pod serduchem ,to wywal to z siebie i już,kazdy przezywa swoje rozterki na swój sposób. I masz prawo byc zła na wszystkich i wszystko,kopac ,gryzdz i tak dalej. Ostatnio tez rozmawiałysmy z kumpelą,ze facet to powinien wiedziec,czego tak naprawde chce i byc konkretny,bo ja mam dośc domyslania sie i czekania i snucia jakis mrzonek.Jezeli sam sie miota i nie wie czego pragnie i nie potrafi tego ująć no to juz naprawde jest to jego sprawa i ja mówie grzecznie dowidzenia:) Ja naprawde chce tylko ,zebym była dla tego kogoś kimś waznym i zebym to wiedziała . Zresztą ,....... nie no tak myslę;) No to spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiązana na zawsze
Pochwycona, uwięziona Zamieniona w oddech twój, Ledwo zbiegłam, znów uległam Znów uległam Boże mój Co to takiego jest, że jeden gest to dość Czego odemnie chesz, że czuje gniew i złość Do czego znowu mnie namawiasz, Dlaczego znowu kusisz mnie Co to takiego ciągle sprawia, Że cię chcę Powiedziałam nigdy więcej, Nigdy więcej nie dam się, Zbajerować, Zapuszkować Gorsze dla mnie to niż śmierć Co to takiego jest, że jeden gest to dość Czego odemnie chesz, że czuje gniew i złość Do czego znowu mnie namawiasz, Dlaczego znowu kusisz mnie Co to takiego ciągle sprawia, Że cię chcę Do czego znowu mnie namawiasz, Dlaczego znowu kusisz mnie Co to takiego ciągle sprawia, że cię chcę Do czego znowu mnie namawiasz, Jaka w tym tajemnica tkwi, Że twoje czułe słówka prawie Mam we krwi Nigdy więcej Do czego znowu mnie namawiasz, Dlaczego znowu kusisz mnie Co to takiego ciągle sprawia, Że cię chcę Że cię chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka, na spotkanie pięknego dnia:)! Wczoraj wszedłem do sklepu obuwniczego kupić buty, a tymczasem ekspedientka zaproponowała mi.. mały romans:) Tzn. była to moja kumpela, dużo młodsza ode mnie, i wszystko było niby w żartach, ale..:) Hmm, czy zajrzeć tam jeszcze raz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW Biegnący............:) Nad ranem miałam koszmarny sen. Śnił mi się morderca dzieci, z jakąś bardzo zniekształconą twarzą. Okropność. Brrrrrrr..... Mimo wszystko miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) łapie sie na pyszną kawkę ,a za oknem coś pięknego czyli pogoda;) Biegnący..... jak fajna dziewczyna to warto spróbować a co;) kadarka:) a mnie sie sniło ze byłam w pomieszczeniu gdzie słyszałam pisk szczurów bleeeee cos okropnego,ciekawe co oznacza szczur we snie,oj wydaje mi sie ,ze to nic dobrego pozdrawiam i zycze udango dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dosiądę się do kawki:) Z moim Panem zobaczę się dopiero w piątek, buuuuu.... O ile oczywiście się nic nie zmieni... Wczoraj spędziłam całe popołudnie u fryzjera, trzeba czasem zaszaleć:P Mam na włosach pasemka w kolorze ognistej czerwieni:D A w ogóle, to dalej jestem chora:( Biegnący, korzystaj:D powodzenia! Pozdrawiam Was Słonka i życzę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Chyba dzisiaj troszkę przesadziłam z ciepłotą ubioru..;) Wszyscy roznegliżowani a ja mam na sobie dwie bluzki i długie spodnie ..;) No ale cyz to moja wina że pogoda jest taka zmienna..??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×