Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hi:) Widzę, że już dziś poranna gimnastyka się zaczęła;) Alu, Twój optymizm jest nieuleczalny:) Taak na Sympatii tyle wspaniałych ludzi.. Mają rację, sam znam wiele wspaniałych kobiet, ale najczęściej brakuje tego czegoś, iskrzenia, jak mówi moja znajoma. Jest coś w tym dziwnego i przekornego, że najbardziej podobają sie osoby te najmniej odpowiednie. Kafeteria jest pełna takich romansów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienń dobry przy kawce:) Ale dziś pospałam, zaspałam do pracy:) Jak dobrze, że to już piątek:) Co do Sympatii, powiem Wam, ze tam właśnie poznałam mojego serdecznego przyjaciela, z którym wypłynę w rejs (o ile w ciągu tygodnia załatwię przeprowadzkę:() Ale jeśli się nie uda, trudno, popłynę innym razem:) Wczoraj miałam dziwną sytuację, znalazła mnie dziewczyna, z którą uczyłam się w średniej szkole, a której nie widziałam 10 lat... Nie miałam z nią żadnego kontaktu przez ten czas, a w czasach szkolnych nigdy nie byłyśmy jakoś specjalnie zaprzyjaźnione... Mi, dziękuję za propozycję, ale to daleko:) No i trzymaj się, czasami mam wrażenie, że za bardzo chcesz... Znam to:) Postaraj się trochę wyluzować, pozwól pewnym sprawom toczyś się własnym torem:) A będzie dobrze, zobaczysz:) Cordulko 👄, dziękuję:) Właśnie sęk w tym, żeby zawrócić w głowie facetowi, ale samej zachować zimną krew i głowy nie stracić;) Kadarko, co ta fryzjerka Ci nawyczyniała na tej głowie? Aż tak źle? Nic się już z tym nie da zrobić?? Ja zmykam w swoje papierzyska, choć dziś skupić się za bardzo nie mogę.. Już dziś wyczekiwane spotkanie:) (Haha, a ja mówię, że nie tracę głowy:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Tak przy okazji tej miotły..;) mam teraz gdzieniegdzie czerwone włosy..;) fantazja mojej znajomej fryzjerki..;) W międzyczasie zmiotło moją wypowiedź ale się nie zrażam..;) Truskawki napędzają apetyt..?? Cordula- to nie truskawki tylko ta śmietana..:P Uiwelbiam sezon truskawkowy bo wtedy chudnę ..;) właśnie jestem w trakcie diety..:) zamiast obiadu -truskawki..ale jedynie z odrobiną cukru ..! Trzeba korzystac bo za chwilę ich nie będzie !;) Jadę dzisiaj do domciu jak wrócę to opowiem Wam co z tym \"młodym\"..;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ranne ptaszęta;) ja juz po kawce.moze ktos reflktuje jeszcze na kaweczkę?? Ala........ czekam niecierpliwie na strategię;) bo jakos ta moja jest chyba niewiele warta;) Biegnący.........no własnie podobaja nam sie osoby najmniej odpowiednie,moze to jest na zasadzie sprzeczności ,bo czemu tak sie dzieje??? Kadarko:) wiesz co przyjedz do mnie to zaprowadze Cie do mojej fryzjerki .jest dobra w strzyzeniu i dobieraniu fryzurek;) po co CI taka czapka na lato;)?? Aalex:) no własnie ja tez mialam taka sytuacje niedawno z kolezanka ,której nie widziałam 7 lat.A co do zachowania zimnej krwi,bedzie trudno ,przecie ja gorąca dziewczyna;) nooo Tu energia mnie rozpiera ,poszłoby sie na randeczke a tu co?? ehhhh chyba zaczne jeść znowu truskawki i to ze smietaną;):P Aga -ta:) nie ma to jak spijac dobra smietankę;):P no własnie czyzby jaka randeczka z młodzianem?? pomykam w robote bo cos szefowa krzywo patrzy dzisiaj;) no to przyjemnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu sie dzieje?? Gdzie wszscy baluja? Mój mezczyzna wlasnie pojechal do domku, byla kolacja z winkiem... Troche mi szumi w glowie:) Ale bylo fajnie:) Jest coraz lepiej, tak grzecznie, powolutku:) Hmmm.... To chyba dobry znak (mam nadzieje) Ok, iide spac, bo glupoty juz gadam dzis:) Wieczor zaliczam do baaardzo udanych:D Buziaki dla wszystkich na dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie o mnie myslisz. Jest cudnie. Chłodno, zachmurzone niebo, wiaterek i może nawet będzie padać. Mniammmmmmmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Właśnie wstałam.... Kawka dobra, jakieś ciacho by się przydało:) Miałam ambitny plan, by zacząć się dziś pakować, załatwiłam juz kartony, ale po miłym wieczorze noc miałam koszmarną, dopadła mnie comiesięczna przypadłość, do 6 spać nie mogłam... Dziś nie ruszam się wobec tego nigdzie i nic nie robię.... Spakuję się jutro, bo jak dobrze pójdzie w przyszły weekend przeprowadzam się na swoje:D Oglądałam wczoraj kawalerkę, którą mam zamiar kupić, a wprowadzić sie mogę już po zawarciu umowy przedwstępnej:) Co prawda prawie wszystko w niej jest do remontu, ale już widzę, jak ją sobię zrobię:D Ale już teraz wiem, że rejs będzie, ale kiedy indziej.... Szkoda... Wy tu o truskawkach, a ja jeszcze nie jadłam:) Jak co roku obudzę się, jak już się skończą;) Pozdrawiam Was cieplutko i udanego weeekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sie oprzeć, to na miły początek weekendu:) Dwóm przyjaciółkom po długich namowach, udalo sie wreszcie przekonac mezow, zeby zostali w domu i same wychodza na kolacje do knajpy zeby przypomniec sobie \"dawne czasy\". Po zabawnie spedzonym wieczorze, dwoch butelkach bialego wina, szampanie i buteleczce wodki opuszczaja restauracje calkowicie pijane! W drodze powrotnej obie nachodzi \"nagla potrzeba\", moze dlatego ze duzo wypily. Nie wiedzac gdzie isc się wysikac, bo było juz bardzo pozno, jedna wpada na pomysl i mowi do drugiej: - wejdźmy na ten cmentarz, tutaj napewno nikogo nie bedzie, Wchodza na cmentarz, najpierw jedna sciaga majtki, sika, wyciera sie tymi majtkami i oczywiscie je wyrzuca... Widzac to, druga od razu sobie przypomina, ze ma na sobie droga markowa bielizne i szkoda by ja bylo tak wyrzucic. Sciaga wiec majtki, wklada je do kieszeni, sika i zrywa kokarde z pierwszego lepszego wienca, zeby sie \"podetrzec\". Na drugi dzien maz pierwszej, dzwoni do meza drugiej: - Jurek, nawet sobie nie wyobrazasz co sie stalo! To koniec mojego malzenstwa! - Dlaczego? - Moja zona wrocila o 5 rano kompletnie pijana i na dodatek bez majtek. Od razu wywalilem ja z domu. Na to drugi: - Marek, to jeszcze nic, wiesz co do wykombinowala moja? Nie tylko przyszla pijana i bez majtek, ale miala wlozona w tylek czerwona kokarde z napisem: \"NIGDY CIE NIE ZAPOMNIMY, LUKASZ, IGNAC, STASIEK I POZOSTALI PRZYJACIELE Z SILOWNI\" Ps. Właśnie się dogadałam w sprawie mieszkania:) W tym tygodniu finalizuję transakcję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj fuj fuj
jak to miło znowu wiedzieć, że Alex ma miesiączkę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aalex super, kiedy parapetówa:)??? Kadarko, a u mnie piękne słońce i idę trochę poopalać pyszczek:) Właśnie wróciłem z festiwalu filmów amatorskich. Przez 6 godzin zobaczyłem 29 filmów:) Poziom różny. Jedne fajne, a inne po prostu żenada. W każdym razie mam wielką ochotę spróbować sam, tym bardziej, że kamera w domu już jest:) W końcu trochę odpocznę w ten weekend. W przyszły jadę aż do Lublina na targi. Miłej soboty kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka kochani;) Kurcze u mnie pogoda taka ja by była początek jesieni.Ołowiane chmury pedzą po niebie i jest bardzo silny wiatr.Ale mnie to nie przeszkadza ja uwielbiam wiatr.Tak sobie pomyslałam ,jakie by musiały byc teraz fale na morzu:). Aalex:) >> no rewelacja,widzisz i nie bedziesz bezdomna jak myslałaś;) juz się wpraszam na parapetówe;) hihi .A co do faceta no to tylko pozazdrościć;) trzymam kciuki i zyczę własnie tego czego tak sie najbardziej pragnie;) kawał super:D:D Ala.......nigdy sie nie poddawaj :) kadarka:) a jak lezałąm dzisiaj do 10 a co;) takiego miłam leniwca:) Biegnący........ a nie bolało Cię dupsko od tego odlądania filmów;):D hihi ooo widzę ,ze bedziesz całkiem blisko mnie w przyszły weekend;) no no:) ja dzisiaj dalej prowadze eksperymenta i robie pierwszyraz karpatkę hihi ciekawe co mi z tego wyjdzie.jak by co to zapraszam na świerze ciacho. A co do mojego faceta z gg wczoraj sie odezwał i od razu kochanie woła:P nie rozumiem facetów jak rany. No to leniwce;) fajnej soboty takiej super leniwej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle pada:( Biegnacy jedzie do lublina w weekend a ja we wtorek na ostatni egzamin w tej sesji-trzymac kciuki bo to wazne :) najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina19
mam ten sam problem.Ttylko ja lubie fantaziowac klikajac .rajcuje mie to ,tylko niewien czy wole kobiety czy meszczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak widać
nie wiesz czy znasz język polski czy nie... a poza tym wszyscy zdrowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to oczywiscie do Karoliny było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kadarko i pozostałe misiaki:D No jasne, że miesiączka nie jest tematem tabu, ale jak dziewczyna mówi mi, że ma ZNP to i tak zaczynam nerwowo rozglądać się na boki rozważając w myslach ewentualne drogi ucieczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina19
malo kto dyskutuje o tak oczywistych zeczach .Miesiczka no jest bolesna ,ale do przerzycia .a facet chsial by uzywac do woli ,a nawet nie jnteresuje sie konsekfenciani.TO kobieta musi myslec o pigulkach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wpadłem, ale znając moje szczęście to tylko kwestia czasu:D Ja Was czytam prawie codziennie i uśmiecham się jak głupi do monitora(czasami oczywiście również żałośnie jęczę w ramach wsparcia i współczucia). :D A na parapetówę do Aalex też zamierzam się wprosić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeejjj:) Reinmar, stary druhu:), jak świetnie, że wpadłeś;) Kope lat, co słychać?:) I jak tak możesz nasz podczytywać, bez choćby jednego słowa!!! Widzę, że Aalex nie ma już wyjcia i nasz zlot będzie na jej parapetówie;) A dziś mi się śniło,ze byłem nad morzem śródziemnym:) Jakby mało było mi wody;) W tym momencie wolałbym piękne góry, już tak dawno nie byłem:( Całuję Was i miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie i niedzielnie:) No narescie piekna pogoda słoneczko i błekitne niebo:) Chodzi za mną piosenka Kasi Kowalskiej \"Domek z kart\" hmmmm Dzisiaj ide do kina na \"karol- o człowieku który został papiezem\" słyszałam wiele przeychylnych recenzjii i sama jestem ciekawa jak Adamczyk sprostał tej roli.Kiedys byłam na spotkaniu z tym aktorem i mam nawet zdjecie z nim.W tym dniu kiedy był u nas w miescie własnie dowiedzaił sie ,ze bedzie grac papieza fajnie co;)? reinmarek przybij piąteczkę;) no cos podobnego miło no miło a dlaczego tylko czytasz?? cio?? gadaj co tam u Ciebie;) Ala........ juz zaczynam trzymac kciuki:) jak by co;) aa i kopa na szczęście;) kadarka:) jak to tak sama to winko?? nalej i mnie tez spróbuje;) Biegnący......... no ja w górach to juz z 15 lat nie byłam;) zawsze morze było na tapecie;) no to fajnej niedzieli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Kochani.... Wracam z weekendu, a tu widzę że zlot się u mnie organizuje:D Super!! Mam nadzieję, ze się pomieścimy na moich (wkrótce) 28 metrach:) Jednak zapraszam najwcześniej na jesień, wcześniej będzie kapitalny remont.... Już mam stertę gazetek z pomysłami urządzenia mieszkanka:) Od wczoraj mnie nosi, ale koncepcja już jest:) Reinmar, witaj:D Alu, trzymam kciuki barrrrrdzo mocno! Pozdrawiam wszystkich ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj 17-latek nazwal moje zachowanie \" milym, przyjacielskim chamstwem\" nic dodac nic ujac. chyba ze ktos z was cos by chcial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać, szkoda dnia..:) Alu, co Ty nabroiłaś??? A mnie dziś strasznie suszy, zupełnie nie wiem dlaczego. Chyba na samą myśl o winie Kadarki;) Dziś idę zapisać się na yoge:) Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaTTinka*
więc panowie poswięćcie się i niech ją którys z was dobrze wygrzmoci i wtedy już nie bedzie płakać ze jest sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:) U mnie fajna pogoda i malownicze chmurki na niebie. A ja mam w planach wykupienie karnetu na basen i wrescie sobie popływam;) Biegnący..... fajna rzecz yoga tez troszke cwiczyłam;) kadarka:) Ala..... no co ty wyluzuj ;) aalex :);) no jasne parapetówa bedzie pierwsza klasa;) i twoja kawalerka też ;) No dzisiaj wpadnie mi troszke gotówki do kieszeni juz sie ciesżę na sama mysl;) a co; pójdziemy sobie z kolezanką poprawiac humorki;) miłego dnia:) MI:) KRZ:) a wy gdzie robaczki?? zakopaliscie sie już na zimę??;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×