Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość zapłakana...
Ja tylko Cordula wspomnę, że w Trójmieście pogoda jesienna. dziś tam byłam wiem coś o tym wiem. Kurczę, a ja o upałach marzyłam. No ale może do poniedziałku się wypogodzi i będzie nieprzyzwoicie gorąco. W końcu opalić by sie można, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplakana buziak za ta prognoze pogody. Będzie ładnie na 100% bo ja zawsze jak mam urlop ta sa upały ,że sie pupa gotuje ( pupa - tak mówimy na Kujawach na dupe :) ) laczki - trune słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłakana:) jak jesienna to bede musiala jednak te kaloszki wziąć ale twu twu ;) na koci urok;) zeby tylko nie padało;) czarowniczko :) to ja piszę petycje o pogodę i prosze o pozytywne rozpatrzenie ;) chociaz to co napisalaś brzmi bardzo optymistycznie;) a kujawy ojej jak masz tam piknie toz tam duuzoo jezior macie;ehhhhhhh takim to dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Nikt nie ma więcej jezior niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłakana;) ooo zaintrygowłas mnie ;) gdzie jest tak dużzzooo wiecej;)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
W granicach mojego miasta jest 11 jezior. Zgadujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordulko u mnie i owszem duzo jezior i lasów i jest ładnie ale zapłakna ma tam aż 11 jezior? chyle czoła . Wokół mojej mieściny sa tylko 3 - ale -urocze. A i Twój wniosek o ładna pogode lezy juz w mojej czarodziejskiej szufladzie - nabiera mocy urzedowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłakana :) daj no tutaj w moje strony ze 3 jeziora;) i zupełnie nie wiem nie mam pojecia co to za czarowne miejsce;) kadarka:) daje ci znak i namiary na meila;) bo nie wiem jak i kiedy najlepiej jak bysmy sie zesemesowały;) hihi chyba na wyjezdzie nie bede miała stycznosci z netem;) czarowniczko:) a wokół mojej miesciny nie ma wcale jezior buuuuu tylko sobie taka mikra rzeczka płynie;) a co do wniosku to spoko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
No to Wam podpowiem gdzie to czarowne miejsce jest:) Stolica Warmii i Mazur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana;) no to juz wiem;) i tam jest chyba taki fajny hotel gdzie sa fajne baseny cio??;) kadarka> ;) czarowniczko:) no własnie gdzie Twoja przyjaciółka netowa?? moze tez sie pakuje??? no to teraz napiłabym sie dobrego drineczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Cordula, to nie tam, ale blisko jesteś:) Ja w troszkę większej mieścinie niż ta o której chyba myslisz:) No to zdrówko, ja herbatką toast za pogodę wznoszę. W nasze urlopy na pewno będzie wyśmienita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana;) juuużż wiem :) chyba z twojego miasta pochodzi Czerwony Tulipan;) a pogoda musi byc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któż tam domaga się drineczka, bo mam pokaźny arsenał, a i okazja wzniosła bom ojcem chrzestnym został :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderator chyba padł osłabiony naszym entuzjazmem. To go tłumaczy, ale i nie zwalnia z obowiązku dbania o przepływ. Łączność się kiepści. Heeeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam baniak wina... wieeeeeeeeeelki:D:D:D Samo zło, toaścik chętnie, gratulacje:) Ale dziś dzień, stało się, mam mam mam mieszkanie:D Jupiiiiiiiiiii!!!!!!!! Już kupiłam sobie materiał na zasłonki:) I w nagrodę za czkanie obkupiłam się w ciuchy, haha:) Kochani, zdróweczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło Ty zostań ojcem - to będziemy opijać !!! ;) ja mam znów problem z wejściem na forum wrrrrrrrr!!!!! Kto tu polewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo_zło ma poparcie sił ciemności i się przebija przez niemoc światłowodów. Mój płaszcz z gronostajów lśni teraz jeszcze jaśniej i rzuca cień na ogrów, w którym urządzam dla wszystkich w upalny dzień grillowanie z nieograniczonym dostępem do pivka i basenu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło>;) no to polej i wzniesmy toast za twojego chrzesniaka i Ciebie jako tatuska chrzesnego:) narescie udało mi sie wejśc na forum czy to juz tak bedzie wieczorami panowie moderatorzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam Widzę że Panie same zostały - cuż za niedopatrzenie - zatem dołączam i winko serwuję. A bojkotującym urodzinowa imprezkę forumową mówimy stanowcze i zdecydowanie NIE!! Czekałem cały wieczór w wyjścowym wdzianku i tylko "klamkę macałem", a napis na "drzwiach" wciąż ten sam :[ ughhh ... Ale jeszcze poimprezujemy - jutro urodzinki ma Ala zero, a 24 Alex - okzji nie zabraknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ciesze sie razem z Tobą. Firanki będą pikne i okienka z nimi będą pikne :) no to chlup !! UWAGA !! Zaraz na forum wkroczy Śnieżynka i kazała powiedzieć, że czeka Was zamieć śnieżna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) superrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!! dawaj ten baniak wina toz to trzeba opić bo taka rzecz nie zdaza sie często;):D czarowniczko nadstawiaj kielicha;) samo zło> czyzbyc mieniał sie królem swiatłowodów;):D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo_zło - gratuluję i dołaczam do toastów - zdrówko chrześniaka i twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leo:) witaj no tak ty stałes we fraku a my mokłysmy w pieknych sukienkach dreptajac z nózki na nózkę;) ale nic to odpijemy i popijemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz raz dwa trzy ;) i na druga nózkę szybki toascik dla zdrowotnosci a drugi za przybyłych gości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×