Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość michael
zaraz zaraz kto tu stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaplakana ile masz wiosenek ? Jesli nie chcesz - nie odpowiadaj . I gdzie Ty kobito pracujesz ? Usmiech przez caly dzień ? Kto Ci płaci za operacje plastyczne? :) Ja tam musze miec groźna mine wrrrr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael
pozdrawiam otwartą na życie kobietkę , będzie dobrz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael
pozdrowienia dla otwartej kobietki bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Czarownico, ja w swej pracy muszę zmieniać się jak kameleon, raz usmiech, a raz groźna mina też, a czasem przeklinanko nawet w cenie. Jedakże w 90% to uśmiech niestety, który u mnie teraz jest chyba bardzo sztuczny, choć dziś ktoś mi powiedział :o jaka pani dziś szczęśliwa, zupełnie inna niż ostatnio.Hmmm, Może aktorką powinnam zostać? Twarz się śmieje, a dusza płacze... A wiosenek mam 26...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana : Ja bedzie juz taka stara jak ja to wszystko Cie bedzie cieszyc ( Sniezynko prawda? ) No jak nie jak tak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael_5
dasz sobie radę będzie dobrze . lubię otwartość u kobiet i niezależność czyli masz już dwa plusy pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Michael? Ty mówisz do mnie? Bo już nic nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dziś dzień! Rety, co się działo! W pracy było wyjątkowo dużo zamieszania, ale najlepsze zaczeło się tuż przed wyjściem. Rozpętała się straszna burza i potworna ulewa. Kolega skoczył po samochód i podwoził mnie wolno zalanymi ulicami do przystanku, rozganiając wode jak statek. W pewnym momencie skręcaliśmy przy sławetnym wiadukcie w Słupsku, gdzie woda kiedyś siegała nawet 2 metry. Były tam 2 samochody z wodą po szyby:D Ciekawe co czuli ci kierowcy..:) W końcu dotarliśmy na przystanek i stałem na nim prawie godzinę. Nic nie jechało, choć powinny już 3 autobusy. W końcu pobiegłem na pobliski dworzec i okazało się, że zaraz mam pociąg:) Hurra! Wskoczyłem i zostawiając w ulewie na przystanku cały tłum ludzi, pomknęłem do Ustki w zupełnie pustym pociągu. Wyjeżdzając ze stacji z zachwytem patrzyłem jak pociąg przejeżdza przez jezioro, bo wszystkie tory były pod wodą. Kiedy dotarłem do Ustki wciąż lało. Już wykończony i zgłodniały, uświadomiłem sobie, że w plecaku mam letnie klapki. I wtedy na dworcu zdjęłem spodnie i buty, i w samych majtkach i podkoszulku ruszyłem do domu przez całe miasto:) Było po prostu bosko:) Ja domyslam się, że wszystko to było za sprawą mojej ukochanej Czarownicy👄, taki psikus z okazji urodzin topiku:) Tak wiec już z podsuszonym i wyczesanym futerkiem, przysiadam się do Was wznosząc kolejny toast za nas i nasze szczęscie. Zapłakana:) miło Cię widziec w dobrym nastroju. Siadaj z nami, bo zaraz będzie wielki urodzinowy tort:) Ja już zajmuję dogodną pozycję z telerzem i czekam, aż ktoś zgasi na chwilę światło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Sniezynki,biegajacy,czarodziejki i inne sympatyczne osobki... Siedze sobie pije piwko, ogladam obcego i tak sobie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie muzyczka gra ??? no co jest ja wchodze na stól i wywijam kankana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"tańczę na stole, kieckę zadzieram, tłukę butelki deptam szkła,smutni panowie ćwiczą pokera , a ja przed nimi kankana\" :) cześć cordula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sniezynka. Nie siedzialem na necie cztery dni bo mialem kupke spraw na glowie.......a poza tym prace zmienilem i nie ma mnie od 8-17.Ale mi milo ze ,mnie pamietasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) i co z tym tortem?? mam go juz zjeśc po kryjomu czy jak?? a i muzyka przestała grac a moze jakiego obertasa;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula, to raz na ludowo: boli mnie noga w biodrze, nie mogę chodzić dobrze, ale tańcować mogę, choć mam złamaną nogę\" :)jjjuuhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos znowu oblewamy ... bo ja od kilku dni nie w temacie?? Jakas podpowiedz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pamietam pamietam:) Widze ze atmosfera tu ciagle jest bardzo mila:) Chociaz martwie sia jedna duszyczka w naszym towarzystwie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pamietam pamietam:) Widze ze atmosfera tu ciagle jest bardzo mila:) Chociaz martwie sia jedna duszyczka w naszym towarzystwie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×