Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ile razy miller skłamał, ile kwach obietnic składał, ile owsa begier zjadła, ile kalisz nosi sadła, ile rywin dał na boku, tyle szczęścia w pierwszym roku :-) Śniezynka, jesteś niezmordowana. Wczoraj nocna zmiana, pilnowanie coby ogień nie zgasł, a dziś, proszę ... pluszaki dla Was wszystkich kochani. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezmordowana powiadzasz...to się da wytłumaczyć takim jednym słowem na w..., ale ono Ci podnosi ciśnienie, o ile się zdążyłam zorientować:) ja zmykam na razie trochę pomieszkać, jakieś żywe twarze pooglądać... do potem, słonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanii!!!!!!!:D 🌼🌼🌼🌼 i 👄dla kazdego Sto lat sto lat :) dla Szczęsliwej ,która topik załozyła i dla nas którzy sie tutaj zabralismy:) ijest nam tu jak w domku:) ja osobiscie to juz uzalezniłam sie od was ludziska;):D Sniezynko:) jesteś niezmordowana ;):D a lampka mała niech sie pali co by jaki zbłakany wędrowiec mógł trafić do nas jak do domku:) samo zło;) twoje tekst mnie dzisiaj rano rozbroiły hihi od razu humora dostałam ;) czarowniczko:) dzielnie kibicowałas nocnym mareczkom;) 👄 dla Szczęsliwa ,MI,Biegnący......Aalex,Kadarka,KRZ;) ,Agatko.Ala,Szarku,Zmysłowa,Reinmar,Czytelniku,Hope,Watro,Zdzbło trawy,Leoo,Sniezynko,Czarowniczko,Samo-zło, chyba nikogo nie pominełam:) ale nas jest luda ;):D no to ja lece sprawic sobie jakąś pikną kieckę na ten wieczorny bal topikowy;) u mnie dzisiaj pochmurno i burzowo ale za to jet czym oddychać;) no to dobrego dnia wszystkim zyczę :) jak to dobrze ,ze ja juz na urlopie co za fajny stan ;) aha jak by ktos chciał kawy to świezo zaparzona stoi w ekspresie proszę się częstowac w przerwach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka, unikamy słowa na \"w\". To bardzo drażliwy i delikatny ;-) dla mnie temat. Zostałem odarty z prawa do kanikuły, lat temu kilka. Niebywałe, że praca na tyle ogłupia człowieka, że ten potrafi się cieszyć i skacze do góry z powodu wolnej niedzieli. Najdalej w tej kwestii zawędrowali japończycy. Oni zapindalają caly rok, jak małe samochodziki, a jak sie ich wyśle na tygodniowy urlop to dzwonią już we wtorek, z pytaniem, czy mogą się w środę stawić w biurze. No ale jedni zbieraja znaczki, a inni mieszkają na wyspie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji pierwszego roku naszego topicu wszystkim Wam składam gorące podziękowania za to że tu jesteście a w szczeólności założycielce topicu:) Dzięki Wam udało mi się kiedyś pozbierać. Buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulo, Twoje uzależnienie od ludzisków w tym pokoju jest zdrowym objawem, ale zachowawczo będziemy leczyć dzisiaj bąbelkami z szampana. Pochmurno jest dzisiaj chyba nad całym naszym, w kółko golonym, krajem, ale wieczorkiem odtańczymy zbiorowy taniec szamana, coby przegonić chmury typu cummulus w kolorze białym; natomiast niebo jest przy tym niebieskie. A jeżeli jest czym oddychać to powód do oddychania i radości :-) (albo do dumy, bo kontext zdania jest dla mnie nieczytelny) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło, nie filozofuj, tylko bierz piwko w łapkę i siup w dziób za Szczęsliwą i naszych ukochanych topikowiczów:) Szczęsliwa🌻, taką po prostu bądź:) Śnieżynko, jesteś niezłomna, chwała Ci i 👄 za to:) Agatko, bawić się będziemy niezależnie od tej młodości:) ide zaraz wyczesać futerko i podkręcić wąsa do zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie się tu za dużo robi, niech mnie ktoś w końcu pogoni! :)Przez Was ucierpi moje życie rodzinne, pogorszą się stosunki ze znajomymi, wszyscy się ode mnie odsuną , przestanę jeść i spać , aż wreszcie rozpłynę sie w otchłani wirtualnej rzeczywistości:) Słuchajcie, mam zlotą myśl na dziś, u Tischnera znalazłam: \"źle se siednies, a pote krzycys, ze Pon Bóg winien\".A było to tak:po wnikliwyk badaniak podhalańskik uconyk okazuje się, ze Diogenes ze Synopy to naprowde jest Józek Bryjka z Ochotnicy.Godali o nim: \"głupi, ale swój rozum mo\".Mozeście o nim słyseli, bo to ón przesiadowoł w becce. Raz Józka przewiedło.Pasterze namówieli go, coby siod do koryta, a oni go spuscom Dunajcem dołu, to dopłynie do Krościenka, ka sóm jest jesce lepse becki. I Józek sie złakomiył. Roz w zyciu. Coz kie koryto sie przekopyrtło i Józek o mało co, a byłby sie utopiył. Narzykoł potem na Pana Boga, ze go z opieki swojej wypuścił. Ale pasterze mu pedzieli: \"ty na Pana Boga nie narzekoj, bo Pón Bóg ci nie winowaty, boś se źle siod\". Tak to bywo: Źle se siednies, a pote krzycys, ze Pon Bóg winien. Hej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra... my na zlagodzenie cierpienia , Cie tu przytulamy :) cieplutko. Cordula... brak mi slow a moze zaczne krzyczec.Ja znou sie ucze do kolejnego egzaminu juz ostatniego w tej sesji tzn do poprawek. Szarek...dziekuje, ale ja juz to umiem od dechy do dechy... chociaz ;) ...no koniecznie musimy ;) Szczesliwa.... stolat i dziekuje :) pozdrawiam Sniezynka...dyć prowde gogocie ;):P Aalex... kiedy ta parapetowa ;) sliwowica sie chlodzi. Biegnacy.... ;) Ciekawe co sie dzieje u Reinmara, Zmyslowej , Czytelnika , Szczesliwej ,Aga-Ty, noi mojej krajanki ;) Pepper ( ktora to chyba juz o nas zapomniala :P Ala... ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerownica 99
No witam ludziska !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaczki dla Was. ZDROWIA ZDROWIA I JESZCZE RAZ PIENIĘDZY !!! Będe wieczorkiem. Samo zło : słowo : dzisiaj po... zapale ostatniego papieroska i rzucam (trudne słowo) to dziadostwo. Dzisiaj podpisałam nowy regulamun w pracy zakazujący całkowitego palenia na calym terenie i zgodzilam sie ponieść wszelkie konsekwenvje wynikające z powyższego zakazu! O Boże !!!! Jak ja wytrzymam ?? Bob Budowniczy mówi : Damy rade ! Śniezynko - Ty to masz zdrowie - no nie mogę :) spałas dzisiaj wogóle hahahaha Polewajcie myszki -jak łykne i ide z synkiem na spacer coby nie mówił ,że matka tylko chleje przed monitorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Trochę mi głupio, że tak większość z Was mi dziekuje za założenie topiku... bo tak naprawdę to Wy teraz go tworzycie- ja tylko czasem zaglądam, czy topik jest wysoko-i z reguły jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oCzarownica, normalnie jestem z Cię dumny, jak tata kogut z pierwszej wykopanej dżdżownicy przez syna kurczaczka :-) Nabieram rozpędu i też rzucam palenie. Ustalam nieprzekraczalny termin - sylwester 05/06 Terozki nie mam odwrotu ;-) Sprawdź, czy tego papierka nie dało by się zaskarżyć do Strasburga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś mnie czeka duuuużo pracy ( bo ja nie mam wakacji - strzał z biodra do Śnieżki :-) ), ale postaram sie poklikać w Wami ludziska, boście kochani i ckno za Wami. Biegnący, kufle w dłoń, w górę szmaty, niech się święci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica 99-> jeśli mogę się wtrącić- mój facet nie pali już od 3 miesięcy, był na terapii komputerowej i rzucił właściwie z dnia na dzień... jego mama po tej terapii nie pali już ponad roku... przyznam, że na początku był strasznie nerwowy, sam mówił, że cały czas myslał o papierosach, ale specjalnie nie chciało mu się palić... podobno terapia bierze w łeb z chwilą zapalenia... dlatego na początku trzeba unikać osób palących i sytuacji w których z reguły się paliło... z czasem sam dym papierosowy zaczyna przeszkadzać... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sniezynka takie trudne słowa ? Ty juz lepiej zapodaj wina !!! :) i prosze wszytkich!!! - nie rozmawiajy juz o paleniu. Podobno liczba nałogów jest zawsze równa wiec : OGŁASZAM KONKURS !!! na nowy nałóg dla czarownicy ! nagroda : hmmmm ? OGŁASZAM KONKURS !!! na nagrode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, już nie będę;) Na nowy nałóg proponuję... No tak, alkohol odpada, bo nie ma jak fajeczka do piwka (ja też palę), sex też, bo nie ma jak ten papieros tuż po.... Czarowniczko... proponuję zbieranie znaczków:P W konkursie na nagrodę stawiam na flaszkę;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na razie tak z doskoku-wiecie wakacyjne obowiązki(oczko do samo zło:) ), ale w nocyyy...zawładnę tym topikiem :) czarownico, to trzymajmy się już tych kabaretów. Ja proponuję gilanie.Uzależniona od gilania. Gila ojciec, gila matka , gila sąsiad i sąsiadka.Gili gili...Normalnie wstajesz rano i gilasz. Tak cały dzień.Jestęś osobą gilającą, a my osobami gilanymi.Trzy cztery:gili gili...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z palenia to ja moge zrezygnować ale z SEXu ? czyśty żeśty ? :) po.. nie bedzie fajki - będzie najwyżej ...jeszcze raz zamiast fajki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezynka a co to jest -to gilanie i z czym to bedę jadła ? :) i czy na to oby sie nie umiera z przedawkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
A ja wciąż zapłakana, nawet bardziej...Ale jako, że obchodzicie dzis tę rocznicę to się nawet uśmiechnę :) . Założycielko topicu - mam nadzieję, że i ja za rok będę szczęśliwa, ech. Bo Wy wszyscy tu zebrani chyba już jesteście szczęśliwi, prawda? Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana Ty mordko kochana - usmiechasz się! Jak mi jest miło na serduszku. Żeby Cie pocieszyc to powiem ,że nam tez czasami życie daje w d.... Ja dzisiaj miałam w pracy koszmarny dzień..ale co tam ! jutro tez wschodzi słonko więc nie martwie sie. Zawsze jest jakies wyjście awaryjne no nie ? Buziaczki i nalewam dla Ciebie mojej wódeczki z Ukariny ( czy Litwy?- nie pamietam) co mi kolezanka przywiozła. Ostrzegam tylko : 40% uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludziska mój chłop Was pozdrawia goraco i stawia wzystkim siarczystego kielonka !!! ;) Jest nadal w szoku ,że jest takie forum ,na którym ludzie pisza pełnymi zdaniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael
pozdrawiam otwartą na życie kobietkę tak trzymaj a będzie dobrze jak chcesz pogadać to wal śmiało pozdrówka michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Czarownico, uśmiecham się, ale tylko przez chwilkę, to taka poza. W pracy muszę uśmiechać się bez przerwy, co mnie jeszzce bardziej denerwuje.No ale cóż...Nikt nie powiedział, że życie jest łatwe, prawda? Dziekuję za wódeczkę, chętnie skorzystam,a przy tym jeszcze głośno wykrzyczę : Twoje życie w Twoich rękach! Tylko, że ja już nie wiem czy mam te ręce. Koszmar. AAAAAAAA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×