Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

gromadze materiały do pogłębionego go studium psychoanalizy, jesteście odpowiednim materiałem...samo zło, raz dwa na kozetkę...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka się ucieszy, ale ja się martwię bo od jutra (podobno od 12) ma być modernizowana sieć, czy coś takiego i przez kilka dni będę bez tlenu (dostępu do sieci) Ale powrócę odrodzony z popiołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak Pani będzie z Panem na kozetce to ja uciekam :) ide spać robaczki bo jutro mam ciężki dzień w pracy. Musze Wam sie pochwalić,że chyba powiększyło mi sie grono kolegów :) Dobranoc Robaczki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Doktor Ś. Ta kozetka jest zimna. Odmawiam współpracy. I raz jeszcze: Ona śnieżnobiała, On zły do szpiku. Zaczyna nam się zarysowywać schemat. Gdzie te ludziki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak tu nauka polska ma kwitnąć, skoro pacjenci tacy opieszali...złej tanecznicy przeszkadza nawet rąbek od spódnicy, samo zlo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynkaa, idę śnić. Pamiętaj o pogaszeniu świateł i zostaw małą narożną lampkę dla błądzących. Uściski Dla Wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałem iść spać ale ten rebus mnie zaciekawił. Powinienem się tak czuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho na paluszkach, bo wszyscy jeszcze spią, albo kaca leczą..:) No to ładne imprezy na tym topiku, nie ma co:) POBUDKAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale dziś dzień, prawdziwa jesień:( Może ktoś ma kawy??:) Buziaki na mily dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Biegnący, nie krzycz tak, tu się pracuje;) Mam kawki, częstuj się, ale mleko mi się skończyło, więc będzie mała czarna:) Ktoś jeszcze ma chęć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, dla ciebie porcja kawuli na czarno, parzonej po turecku. Stawia na nogi, nie ma co. A co do pogody, no to wychodzi nam prawdziwa jesień tego lata. Łączę się w bólu ze wszystkimi ludzikami na urlopach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex, co za timing. Serwujemy kawkę Biegnącemu w zestawach 1+1. Biedaczysko nie pośpi dziś. Biegnący, wiem jedno, że nie ma dobrej czy złej pogody. Wszystko jest kwestią ubioru. Ostatnio śmigałeś w deszczu nieco skąpo odziany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jeżeli ktoś mnie wyleczy z ciucholizmu to wtedy będę mogła sobie z Wami wieczorikem także pogaworzyć..;) Na razie -nie mam szans..;) Czarownico- wracając do kwestii obuwia- miałas na myśli po prostu kapcie ? Słuszałam, ze nieco dalej na wschód oficjalnie używa się słówka \"ciapy\"..nawet w sklepie..:D Cordula -czyżbys mieszkała na wschód od W-wy ..?;) Acha -ale o tych \"dybach\" nadal nic nie wiem .. Pozdrawiam..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno u ordynatora na kawie :-) A o Biegnącego bym się nie obawiał, bo to wysportowany gość. Kawa nie zabija, no chyba, że taka w 50 kilogramowych workach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło- kawa bezpośrednio może nie.. ale zawały serca bywają śmiertelne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta, w czym sie przejawia Twój ciucholizm? Czy to przypadek kliniczny, czy może wystarczy recepta i dwa tygodnie w sanatorium ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×