Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

pani doktor, on nam schodzi!!!arytmia serca, migotanie przedsionków, ślinotok....i piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę rozwalony, Śnieżyna wielopłaszczyznowość kojarzenia onieśmiela mnie. Polewajże siostro, aż spłynę na kafelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjjjj siostro. Operacja sie udała ale pacjent \"sztywny\"\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tu leże i kwicze ze smiechu ale powaga bo pacjent wymaga opieki. Siostro jedziemy do Leśnej Góry !!! ale mi szybko pacjenta na plecy i do karetki - tylko nie do tej co zŁodzi podjechała . To juz lepszy dla pacjenta czerwony autobus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może niebieski tramwaj...\"mkną po szynach niebieskie tramwaje po wroclawskich ilic...coś tam\" laj laj laj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIOSTRO !!!!! Co siostra spaliła ???? Gdzie jest nasz jedyny pacjent ? Panie Samozło ? Gdzie Pan ? Wypisu ze szpitala Pan nie odebrał !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, teraz to już wiem, że po zajściu to organy zachowam dla siębie zamiast dla dobra medycyny przeznaczyć. Jeszcze mi siostry z organów sztukę użytkowa uczynią i wstyd i sromota będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostra wsiada na rower i pędzi za tym chłopem. ja mam dyżur nocny i sama tu nie bedę siedziała a to był jedyny pacjent pći przeciwnej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siostro, toż to sromota tak za chłopem lecieć na złamanie karku-co na to Liga powie, klątwę rzucą jaką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siosto śniezynko na oddziale dla nerwowo i psychicznie chorych badałam pacjenta . Pamieta Pani? To nie była ta choroba , o która go posądzałysmy. A gdzie pacjent Samozlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi sąsiedzi znowu zaczynają libacyjkę. Kolejna nocka na popielniczkę. Skoro taka tendencja to i ja Wam kochani poleję po kielonku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żelazny zestaw do gaszenia świateł Ś+S, a dzisiaj nawet +C99 Gzie są ludziska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło ale szkoda . Smotno mi ale może kiedyś , gdzieś ... w parku albo na zakupach w.. miescie się spotkamy. Ja mam szczęscie do swoich pacjentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×