Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Cześć wszystkim!!! Ale mialam ubaw przed chwilą na gadulcu.Relacja z meczu hurlingu z Irlandii: \"no wiesz, ciekawe to nawet, coś a\'la hokej na trawie , ale brutalniejsze i faceciki tak biegają biegają jak male samochodziki i na jajka mają osłony, i mają kije jak od nie wiem czego i piłkę coś a\'la palantową i po prostu tą piłką mają trafiać coś do a\'la bramki\". :) Zgadnijcie płeć i kolor wlosów tego, kto to pisał:) Cordula, jak zostało Ci trochę tej kawy z rana, to ja poproszę, bo zaraz tu padnę trupexem!Pogoda się coś psuje, ciśnienie idzie w dół. \"A Irlandia podobno jest taka zielona jak włosy syreny o świcie...\" laj laj laj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz wyjeżdżam do domu ...i młodego..;) Bedę dopiero we wtorek..:) całuski pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i mam zamiar w sobote poszalec na disco ze swoją chrześnicą..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta... Ty wrócisz we wtorek powiadasz ... ? ja już od dzisiaj na Ciebie czekam :> ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeellllloooooo! Dawno mnie tu nie bylo..... zapraszam na zubrowke:) kto sie przylaczy???? bede w poblizu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się chętnie poczęstuje,jeśli można... tak na lepsze spanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokuj
no od razu humor mi sie poprawil bo cosik ostatnio slabo u mnie z humorem:( jeszcze raz Czesiek dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooops... już jest proszę bardzo ;) 4L soku jabłkowego :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ja tylko jednego i zmykam do spania - obowiązki jutro od rana wzywają ;) miłej zabawy :] hałasujcie do woli - WEEKEND SIĘ ZACZĄŁ:D :D :D miłej zabawy ;) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impreza tu jakaś była ?? Tyle pustych butelek w tym pokoju to juz dawno nie było ;) . Śniezyna jak zwykle my zamykamy drzwi i sprzatamy po imprezie hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhhheeeeeeeeeeejjjjjjjjjj! Właśnie otwieram nowy piękny dzień naszego wspaniałego życia!!!:) To nic, że za oknem pogada jak w listopadzie, bo jest po prostu bosko:) Wstawać i butelki..znaczy się kwiatki:) w dłoń i heja na podbój świata!!!!!!!!! Buziaki Kochani 👄 i uroczej soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pieknie no cudowne słonecxko nareście wyszło;) Biegnący......... ten optymizm sie udzielił i odbiło sie na pogodzie ;) no napewno jakas kobieta;):D kadarka Sniezynko Czarowniczko Rodzinka zjechała z Chorwacjii i raczyłam sie wczoraj rakiją kurcze jakie to mocne ;) ale fajnie wchodzi w nózki;) potem to juz tylko jak na pokładzie jachtu;) heheh A kawusia ?? była juz pita?? bo jak nie to zostawiam w ekspresie jak by co;) oj dobrze ,ze mam ten alkaprim na lodówce;) Miski dobrej soboty i co wieczorem jakas imprezka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziiiiiiiiiimnooo miiiiiiiii...głos mi się trzęsie, kiedy śpiewam, a wszyscy myślą, że tak trzeba(podpisano:M. Bajor :D ) Cordula, masz jeszcze kapkę tego trunku z Chorwacji? tak na rozgrzewkę, bo naprawdę u nas zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne stare panny
którym się wydaje, że są Bog wie czym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pomarańczowy, bystrzak z ciebie, cóż za dogłębna psychoanaliza... Wiesz, tak poza tym to my jesteśmy grube, pryszczate, chodzimy w okularach (szkła takie jak denka od butelek) i uwielbiamy chodzić w moherowych beretach;)Całymi dniami robimy na drutach i oglądamy kolumbijskie telenowele. A właśnie , nie wiesz może co tam w 74584584565558555 odcinku \'Marii Celeste\"? Przegapiłam, musiałam nakarmić moich 12 kotów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) nie umieraj swiat całkiem całkiem ;) a to moze wysle Ci fotki to się rozerwiesz troszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jesteście tu jeszcze? Opowiem coś tylko Wam, bo faceci nie chwytają takich drobiazgów;) Dziś miałam trochę smutny dzień(pewna niemiła rocznica, nieważne) i wieczorkiem poszłam sobie sama na spacer nad stawy;było już szarawo, trochę chłodno, zupełna cisza...Nagle słyszę coś, co przypomina tętent kopyt...No ale skąd konie w mieście???Po chwili zza drzew wyłania się ...dorożka! a w niej gostek w cylindrze, taki niedzisiejszy, zupełnie zakręcony, i wrzeszczy jak opętany: \" zaczarowana dorożka, zaczarowny dorożkarz, zaczarowany koń...!\"Wyobrażacie sobie???normalnie magia!!! od razu mi się humor poprawił:) Pomachałam temu panu i pomyślalam sobie, ze czas chyba uwierzyć w anioła stróża:) Dobranoc wszystkim:) Ps: jak ja lubię krakowskie klimaty....:)a dziś właśnie się tak poczułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooooo..... a najlepsze klimaty są w snach. Ja mam zazwyczaj takie pokręcone i surrealistyczne, np. kiedys mi się śniło, ze zjadałam zeszyt:D wyrywałam tak kartka po kartce i jadłam:Dalbo wyścig gadających dinozaurów-normalnie tak zapierrrrrrrniczaly i sobie gadały hahaaaaaa:) no nic, ja idę śnić:) Do jutra! mam temat na jutro: nasze najbardziej zakręcone sny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wczoraj poczulam sie czarodziejsko kiedy na niebie zobaczyłam podwójna tęczę,a była tak wyrazista jak na obrazkach z bajki,a tecza to dla mnie zawsze symbol szczęscia i odrazu lepiej zrobiło mi sie na duszy:) no a potem widok chmur i te kolory ahhhhhh a mój zwarjowany sen?? hmmmm ide spac moze cos mi sie takiego narescie przysni ;) dobranoc:) aha to ja teraz mam pogasic swiatla?? do dobra to gasze swiatło drzwi zamykam , aha zostawiam lampeczke w rogu dla spóznialskich co by mogli trafic w drzwi:) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie miauuuuuuuu na sliczny poranek:) Po Śniezynkowej opowieści o dorożce (piękna i czarodziejska), że niby faceci tego nie chwytają, utknęlem w głębokiej zadumie nad swoją płcią...;) Poprzedniej nocy śniły mi się ogromne fale na morzu. Stałem w porcie i nagle dostrzegłem taką wielometrową, więc wspinam sie po drabinie przy budynku i fala przeszła podemną, mocząc tylko nogi. Za chwilę jechałem pociągiem po.. molo:) i krzyczę do maszynisty żeby zawrócił, bo nadciąga kolejna wielka fala, a on się tylko uśmiechnął i dodał gazu:) Uwielbiam takie sny. Śnieżynko, Twoje dinozaury musiały być boskie:) Kadarko, Ty znudzona?? Normalnie nadciąga koniec swiata:) Trzeba było przyjechać do Ustki. Wczoraj grał Lech Janerka i WW. Prawdziwy czad na samej plaży:) Buziaki moi mili👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×