Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Mi:) jak ja sie cieszę;) ,ze wrescie wraca Ci dobre samopoczucie huuuraaaaa a temu panu juz podziekujemy ;) ja juz tez moge powiedziec ,ze pomału wychodze z cienia bo załozyłam dobre szkła hmmm kontaktowe??;) Sniezynka:) a jak ty wygladasz?? Bo z kolei Ty wydajesz mi sie niedużą brunetką ;) Ala ........a kcesz moje foto;):D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala... jaka armata nono nie pogada.;) zdjecia fajne i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wladnie Sniezynka moze jakies picture na maila . Cordula ... ja wlasnie temu panu dziekuje ,ze przypadek mnie oswiecil a jego zachowanie hmmm no coz nie byl mnie wart jak to powiedzial Krz :P hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi, spox, tylko nie mam tego maila do cię...:) i ty mi swoje też w rewanżu, to nie będę musiala sie wysilać i sobie wyobrażać, bo to dla blondi duży wysiłek umysłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka kliknij na moim nicku i bedziesz miec ale ok moge ci wyslac. Luzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka nic nie ma ... :( Ja ide do lozeczka bo jutro o 6 musze wstac Sniezynka jutro sobie ogladne Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.. ok :) mam juz :) zaraz Ci się ... odwdzięczę... :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka:) dzieki no tez dziwcze jak malowanie;) Moje tez juz poszły Ide w ramiona Morfeusza a Tobie sniezynko wedle tradycjii zostawiam topik pod opieką tylko pozamykaj pokoje co by przeciagu nie było;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula-the same about U:) niezła akcja z tymi fotkami, dobry pomysł:) zamykam, gaszę, idę...Pa, kolorowych snów!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, przynajmniej przez wakacje poparzę Wam trochę tej kawy, przyda się, bo widze, ze znów zabalowaliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ cordula wybacz z rana blysnelam inteligencja:) wczoraj w zwiazku z zamazpojsciem kolezanki wraz z druga stwierdzilysmy ze chciec to moc:) wiec kobietki i panowie wypisujemy zadania:) i trzymamy sie planu a noz cos sie uda:) najlepiej duzymi literami na sciane obok lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejaaaaa!!!! Widzę, że ominął mnie milutki wieczór z wymianą fotek:) Ja też chcę:) Odeślę swoje:) A ja wczoraj cudownie zabalowałem:) Były urodziny dwóch osób z pracy i była trochę ludzi z firmy i poza. Wytańczyłem sie za wszystkie czasy i jestem teraz diabelnie zmęczony, ale cały happy:) Mi... miło Cię widzieć w dobrym humorze. W końcu wszystko powolutku się układa. Całuję radośnie 👄 Cordulko:) przyjaźń z facetami jak najbardziej możliwa. Jakieś podteksty pojawiaja sie zawsze, ale u mnie bynajmniej nigdy nie przeraczam tej cienkiej granicy. Już o tym było zreszta kilka dni temu na topiku. Kadarko:) Alu:) Agatko:) A co jest z Aalex???? Krz:) Hope:) Śnieżynko:) Czarownico:) i inne ukochane mysie-pysie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Najpierw się pojawię ..:)a potem postaram się nieco nadrobić czytelnicze zaległości...;) Wczoraj byłam wykończona fizycznie i psychicznie..okazało ise ze Wszyscy sa jeszcze na urlopie a tylko ja muszę harować..ale dzisiaj jest już lepiej -pewnie do momentu spotkania z szefową..:D- wczoraj mnie z błotem zmieszała... Zdjęcia -może ja tez się załapię..?? na razie Was opuszczam.. pa..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) Aga-Ta....... nie lubię Twojej szefowej - to jakaś zła kobieta jest chyba :P hmm... tak sobie myślę,że fajnie byłoby zjeść jakieś śniadanie - drugie, bo na pierwsze skosiłem trawnik naogrodzie :P życzę miłego dnia :) nie przepracowujcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope, Ala, Aga-ta, Biegnący, Kadarka...witajcie ludki! Widzę, że akcja \"fotki\" trwa:)Ja też poproszę o wszystkie buziole, których jeszcze nie mam w swojej kolekcji(maila już dodałam do profilu). Obiecuję, że odeślę swoje:) Cordula, Twój mail mnie rozwalił, szczególnie jego temat:)Codziennie sobie zadaję to pytanie hahahahaa...I baaardzo dziękuję za życzenia! A ja mam dziś malowanie , oj jak ja to lubię:( Aga-ta, szefową się nie przejmuj, pewnie przechodzi menopauzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieżynka -ubawiłaś mnie do łez ..:D..szefowa jest ode mnie sporo młodsza..:P..ale nie przepadamy za sobą ogólnie rzecz ujmując..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka- z tym moge się zgodzić..;) -dodałam maila do info- jeśli ktoś chce zebym go zobaczyła -proszę słać zdjęcia..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×