Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

🖐️ Duzej różnicy nie odczułam -rano co prawda było \"zaledwie\" -20 stopni...;) jasne, ze to nie to samo co -33...;) ale jednak \"chłodnawo\"...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowite:) właśnie mnie odwiedził proboszc:) był chwilke ale jak było miło- ;) co prawda miał sprawe ;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie misiole;) tak juz odczuwa się lekkie ocieplenie ale za to straszą nas opadami sniegu a potem wielką odwilżą i powodziami ,ciekawe co jeszcze się wydarzy. ja jestem w pracy i bede do wieczora;) i marze o wiosnie i zieleni drzew i tulipanach;) aha kolezanka wyciaga mnie na kurs tai -chi moze sie skuszę bo jednak takie wyciszenie i równowaga wewnętrzna jest mi potrzebna.Mam taki natłok mysli ,ze robi sie to juz uciązliwe;) pozdrawiam wszystkich gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moi kochani, juz nie moge sie doczekac wieczoru. Dzisiaj o 20 leci mój film \"zagubieni\" - niestety ostatnie 2 odcinki. Jest taki wciągajacy. Szkoda tylko, że mój blondyn wsiadł na te dratwe- może być mniej pokazywany . A jest taki przystojny!!!!, ze \"wymiekam\". Mówie wam już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) nawet jest przyjemnie na dworku słoneczko świeci i mrozek mniejszy;) ale pogoda sprawia ,ze jestem zakrecona i nieprzytomna,ah chciałabym zeby to sprawiał jakis sympatyczny pan;) a nie pogoda;) trzymajcie się cieplutko i mięciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo jazdy
Kobity ale nuda tu u was.Nic tylko pogoda buuu .Przeciez wszyscy wiedza jaka jest wystarczy za okno spojrzec.Powiem wam ze nie ma sensu podtrzymywac topiku na sile a wasz juz powoli umiera.Najbardziej intersujace osoby( ktore dało sie czytac) poodchodzily lub wola sie nie udzielac .A szkoda. Wiem zapewne zaraz beda komentarze typu to po co tu zagladasz po co czytasz. Zagaladam z sentymentu ...mam nadzieje ze przeczytam tu znow cos co porusza,smieszy,wciaga.Bo nie da sie ukryc ze takie topik to isntny serial pisany przez zycie.No ale kazdy serial kiedys sie konczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawo jazdy:) a moze byś tak sama tez napisała cos co porusza,smieszy i przyjemnie sie czyta?? Nie bedziemy wiecznie użalać sie nad sobą ,a kazdy ma dobre albo złe dni ,chce pisać o tym lub nie> fajnie jest gdy pamieta i przesle pozdrowienia ,i tak zaznaczy swoja obecność,Najlepiej to krytykować ,ale nic od siebie:P nie napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjdojwjojdaljpaow
Dlaczego jestes sama ? Bo masz za duże wymagania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawo jazdy
Cordula niestety nie udzielam sie bo moje zycie jest rownie nudne jak wasze ;P wiec po co kolejna meteorolozka na tym topiku ;) A z drugiej strony to jaka tam krytyka ;) o ile wiem to jest forum i kazdy wyraza sowje opinie na dany temat ;P No i podzillam sie z wami swoja wiec nie pisz ze nic od siebie nie daje ;P No i nie najezajcie sie takPrzeciez sami pewnie odczuwacie ze to juz nie to samo co kiedys ;)taka kolej rzeczy i wszyscy to wiemy... No juz usmiechnijcie ...no i koniecznie zoabczcie jaka mamy łada zime za oknem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
Jak długo jestescie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawo jazdy:) wcale sie nie najeżam ale lepiej cos pisac niz tak czytac w ukryciu;) nawet jak jest to prognoza pogody;):P sama sama:) ja z kolei jestem fanką serialu \"Gotowe na szystko \"i dowiedziałam sie ,ze to dzisiaj ostatni odcinek tej serii ,ciekawa jestem kiedy puszcza nastepne odcinki.A takie były zabawne czwartkowe wieczory;) noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) a ja przeziebiona siedze w domku i nosem pociagam ;) (o pogodzie nic nie wspomnie hihihih) prawo jazdy - hahahhahaa fajne poczucie humoru,szczere i bez ogrodek :D ,tez taka jestem hehehe,ale czemu mowisz \' nudne zycie?\',kazde zycie jest choc troche ciekawe....tak mysle przynajmniej biegnacy - naprawde zazdroszcze tego morza,pooddychalaby jodem troszke,moze by mnie tak przeziebienie nie bralo.a moze to brak witaminy M ???hmmmm sama nie wiem ;) wiecie co?duzo sie porobilo topicow o znajomosciach internetowych - ja sie chyba boje tak kogos poznac i na randke umawiac,jakos sztuczna to jest rzeczywistosc dla mnie.wole real.a jak Wy sadzicie? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajdijjoajowokepokqpwaoONA
zebrał się lezby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, że styczeń jest takim miesiącem krytyki;) Starzy bywalcy pamietają zapewne, jaką burzę wywołał wpis Czytelnika:) to było właśnie w styczniu. To prawda, że topik się zmienia, nie ma tak dramatycznego przebiegu jak kiedyś, ale jest za to dokładnie taki jak związki: na początku burza, a potem spokój, stateczność, już bez szaleństw, ale za to można się powyżalać i poczuć lepiej, coś wypisując i będąc zrozumianą/ym...:) Szczerze mówiąc, to co mnie najbardziej wkurza, że każdy chce, aby było tak jak na początku. Czy to topik, czy miłośc. Wieczne szaleństwo.. a gdzie miejsce na normalne, prawdziwe życie? Właśnie takie, kiedy siedzi się fajnie w oknie i gapi na przelatujące chmury...:) A tak poza tym... widziałem właśnie film \"Dziewczyna z New Jersey\" i baaardzo chciałbym mieć córeczkę:) Kurdę, a człowiek sam jak palec w...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący.......... nie ma to jak córeczka tatusia;) no własnie niektórzy to by chcieli zeby topik był jak brazylijski serial ;) a pro po seriali własnie dzisiaj skonczył sie mój ulubiony ,czekam na kolejne odcinki tylko kiedy???????? zyczę wszystkim dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 miejsce
a mnie tutaj sie podoba! przygoda i biernosc. Choc czytam z ukrycia! Kazdy ma cos do powiedzenia. Ten topikjest bardzo fajny! W przeciwieństwie do Prawo Jazdy uważam, że najlepsi nie poodchodzili- po prostu nie maja nic do powiedzenia- zostali niewolnikami rutyny, drobnych spraw, które można zaplanowac i wykonać. Sympatycy przygód i miłosci - pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! A ja dzisiaj wyjeżdżam na weekend i już mi się japka drze z radości!!!!:):):) Mam ochotę zrobić sobie krótki wypad w góry-najlepiej w okolicach końca lutego jak już dzieciarnia będzie się pilnie uczyć:P Może ktoś z Was mógłby mi polecić jakieś ciekawe miejsca w górach:)Najlepiej sprawdzone przez Was,bo przecież w sieci aż roi się od propozycji. Pozdrawiam i życzę milusiego dnia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz w który rejon Polski lub Europy masz ochote podjechać? Pod koniec lutego juz słońce wysoko świeci w górach, snieg topnieje i zaczyna byc fajnie. Jesli chcesz to Zakopane chyba jest najfajniejsze, ale mozesz pojechac w Karpaty pozjezdzac na linie pojezdzic konno, pochodzic po górach- popic, wymeczyc sie i wrócic do domu:) Oczywiscie narty tez wchodza w gre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgan
jak ci włożę swoja pałę to zemdlejesz z podniecenia umów sie ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pepper, super... odpocznij sobie:) Biegnący, zdjęcia prześliczne:) Dziekuję... W poniedziałek, rano tuż przed pracą poszłam na plażę i żałowałam, że nie mam aparatu przy sobie... Na dworzu -22 stopnie, morze miało około -1, a nad wodą unosiła się para.... Jak z term:) Coś pięknego:D Wczoraj degustowałam 10-letnie wino, było pyszne, ale dziś głowa mi pęka... Jak dobrze że mamy już piątek:) Pozdrawiam Was Kochani i życzę miłego dnia i weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w radiu Z
w wiadomościach mówili, że mrozy szkodzą aparatom cyfrowym, że mogą się one od pleneru ( -10-20-stopniowego ) popsuć, uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×