Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość cpu
W sumie nie bede siebie (nas) bronil bo homo sapiens ma racje jakbym sie nie pojawil przypadkiem to ta dziewczyna by nie zwatpila w sojego faceta ehh nic nie boli tak jak zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... jestem jestem:) tak wysłałam meile a potem jak chciałam na topik to nie było zasilania;):D ja już po kolejnym wyjezdzie ;) nad jeziora:) było typowo wakacyjnie ehhhhhhh a tu juz dni coraz krótsze i o godzinie 20 robi sie ciemno;)ehhhh dobrze ze zaglądałąś na topiczek i go do góry jak by nie było my tu jak gospodynie:D heheheh pozdrawiam pieknie i lece spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo:) kochani nie spimy!!;) co jest?? no ja wiem wakacje jeszcze trwają;) dzisiaj zakupiłam kolejnego fiołka do swojej kuchennej kolekcjii:) posiadam metlik w glowie co do pewnego faceta,ja mu ponoc w glowie zawrócilam on mnie mniej,ehhh cały w tym ambaras zeby dwoje chcialo naraz,jakie to prawdziwe ;) w tym momencie ehhhh pozdrawiam sierpniowo:) dni juz sa coraz krótsze jaka szkoda i czyzyki juz odlecialy ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... co zrobic takie jest zycie;) mam tylko nadzieję ,ze jesien będzie ciepła i będzie polska złota jesień. Czyzyków juz nie ma ale sa jeszcze bocianki;) w tym roku bardzo duzo ich widziałam;) ale faktycznie żal,ze lato juz pomału się konczy ehhhhhhh a ja mam metlik w głowie ,kolowrót sama nie wiem jak to się wszystko skończy a moze i zacznie??;) ehhhhhhhhh pozdrawiam z wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutko:)............ po trosze masz rację z tym ze pewne sprawy mnie przerastają .Ale to nie jest facet od roweru,tak fajny z niego kumpel zawdzęczam mu to ze mam rower i ze się wrescie zebrałam z kupnem.Natomiast jest facet z którym znam sie dwa lata ale tylko pzrez necik, i teraz niedawno było spotkanie.On chyba sie we mnie zakochał,ja nie moge powiedziec zebym dazyła go uczuciem na które on zasługuje bo jest bardzo fajnym facetem.On nie daje za wygraną zreszta są inne okoliczności które nie pozwalają mi w pełni cieszyć sie znajomością ,mozemy być przyjaciółmi ,ja bym tak chciała on ma inne postrzeganie.Zawsze znajdzie się jakas przewszkoda.Moze ja jestem pzrewrazliwiona?? ale chyba nie ,mja intuicja raczej nigdy mnie nie zawiodła:) Ala nie będziesz sama na topiku bo ja tu będe :) i nie mozesz mnie zostawić.Nie martw się przyjdzie na Ciebie kolej i z miłością i z pracą ,Przewaznie tak jest nic nic a potem nie mozna opędzić się od propozycjii,Zobaczysz wspomnisz moje słowa:) mam nadzieję ze kiedys znajdziemy to zcego szukamy:) u mnie teraz wyszło słoneczko ,upiekam placek ze sliwkami rodzinka ma przyjść bedziemy sie gościć:) wszystkiego dobrego !!!:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemsama
Jestem sama...bo przeoczylam uciekajacy czas..Zylam ponad 20 lat dla meza,dzieci...Maz odszedl, dzieci dorosly ...a ja zostalam sama..Nie szykam faceta,bo kto zechce 50 letnia babe,ale przydalaby mi sie kolezanka- taka od serca..Tez takiej nie mam,bo musialaby to byc osoba tez samotna a ja znam mezatki..Szkopul,ze mieszkam w jednym miescie- pracuje w drugim...Bledne kolo...a samotnosc jest taka przekleta..Chyba chcialabym umrzec- zwlaszcza w weekendy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........zobaczysz nabiorą mocy sprawczej;) a co do wyjazdy za granicę to juz bys była 7 osoba którą znam ,ktora szykuje się na emigrację czasowa albo i nie.Większość moich znajomych siedzi w Wielkiej Brytanii ehhhhhh.Cośmy za czasów doczekali u mnie pada cały dzień i tak ma ponoc padac jeszzce dwa dni.Urlop pomału mi się konczy ehhh w poniedziałek do pracy,ale weekend mam zamiar spedzić w Górach Swiętokrzyskich,zobaczymy jak to wyjdzie;) pozdrawiam wszystkich słonecznie:) Ka nie czytaj tylko;) napisz choc pare słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczęta
zróbcie coś ze swoim życiem - ruszcie dupki. Ile można wypisywać te same smutne teksty - żal Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długi
Może faceci się ciebie boją, taka jesteś zadbana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala>.......ja w kazdym razie trzymam za Ciebie kciuki ,myslę ze wszystko sie ułozy po Twojej mysli:) Ty wiesz co jest dla Ciebie dobre i napewno dobrze wybierzesz:) opiekuj się znowu topikiem bo ja wyjezdzam na weekend trzymaj się i pozdrawiam Cie bardzo serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPREZYNKA
Heja sama, ja nie jestem sama, ale z facetem, w ktorym nie jestem pewna byc zakochana. Juz sie zareczylismy, a mnie ciagle nawiedzaja mysli niepewnosci... Wolalabym byc czasem sama... ale tylko czasem, pozdrawiam Sprezynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy ja trafie na normalnego faceta??? czy to w dzisiejszych czasach ma się zaliczac do nie lada wyczynów?? ehhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazil mnie jeden z reportazy nt. emigracji polakow do wielkiej brytanii. jednym ze szkutkow ubocznych dla NAS moze okazac sie brak partnera na przyszlosc.fakt,ze wyspy odbieraja nam coraz wiecej polakow :( i co teraz,gonic za owczym pedem i tez wybywac z kraju- w poszukiwaniu milosci,ktorej tutaj zaczyna byc jak na lekarstwo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj spedziłam super dzień w Lublinie;) co do facetów dalej ich nie panimaju.chociaz troszke rozgryzam ich psychikę ,wydaje się raczej nieskomplikowana;) czas pokaze co bedzie dalej ,chociaz mam obawy jak to wykle ja ale co zrobic pozdrawiam :) coraz mniejsze grono topikowców;) nie dajmy się i nie szorujmy dołów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutka;)......... oj duzo wspanialości;) hehehe zauroczyłam się skansenem;) wsi lubelskiej;) kurcze tam dopiero poczułam ducha polskiej dawnej wsi;) hehehe i mamy piekna pogodę i jeszcze lato jak dobrze, ze jest ciepło a ja Cie ciepło pozdrawiam;) i co tam u Ciebie/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oeona
A ja mam tego dosyc!! dosc gierek rozgryzania niby skomplikowanej psychiki facetow. Tak naprawde oni sa prosci , jak nie dzwonia to dlatego ze nie chca zadzwonic , wiec po co tracicie na nich czas . Jak nie okazuja uczuc to ich wobec was nie maja. Nie wierzcie w niesmialych romatykow. Jak MEZCZYZNA kocha to okaze , a jak nie to was olewa. Nie traccie wiec czasu natych pajacow tylko zajmmijcie sie czyms konktretnym , a milosc sie znajdzie w najmniej oczekiwanym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem i żyję:) Kochanie, przepraszam za nieobecność, ale obecna moja praca pochłania mi cały czas, który tu spędzam. Niedowiarkom powiem, że wszystko układa się idealnie, od 4 miesięcy mieszkam z moim Szczęściem i jestem bardzo szczęśliwa:) Czas leci nieubłaganie, za niespełna 6 tyg. ślub:) Pozdrawiam Was gorąco!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne faceci sa prości ,tak teraz to już wiem jest albo tak albo nie;) przeciez to proste Ala........ no jak to mozliwe grypa teraz/? bidulko pij duzo soku z malin i miodek i kuruj się trzymaj sie ciepło:) Aalex:) no to cudownie poprostu az tu napewno bedzie słychac weselne dzwony wszystkiego dobrego!!!!🌼 Biegnący........ mas zracje facet potrafi pokazać jak kocha a kobiety maja fazy;) własnei się zastanawiam czy ja czasem nie mam takiej fazy;) ehhhhhhh pozdrawiam i biegne na zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący......... no stary brachu;) wszystkiego co najlepsze;) pieknej spelnionej miłości i oczywiscie wymarzonej wycieczki rowerowej:) tam gdzie oczy poniosą wszystkiego dobrego STO LAT!!!!! 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zamist myśleć o tym żę jesteś wykształcona niezależna atrakcyjna, pomyśl ten facet jest przystojny, wykształcony, niezależny. Może za dużó o sobie myślisz, o tym co ty chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
prawda!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaz
Witaj szczęsliwa :) Jak pozycie małżenskie :) jest juz jakis maluszek u Ciebie w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj slabiutko idzie słuabiutko to pisanie;) lato juz pomału nas opuszcza,za pasem jesień kolorowa a moze miłość jesienią zawita;) Alutka........ gdzie się zakopałaś mam nadzieje ze jeszcze z kraju nie wyjechałaś:) u mnie sie dzieje ostatnio czas przyspieszył ;) pozdrawiam wszystkich i zyczę pogodnej jesieni takiej polskiej złotej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×