Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość caarmen
Ja jestem młodsza i pomimo, że jestem wykształcona, atrakcyjna to wszyscy się dziwią że nikogo nie mam, a Ja już nie wierzę, że kogoś to znaczy tą "osobę"spotkam. Przyzwyczaiłam się już do tego. A co do wieku to on nie ma znaczenia, bo mam poniżej 25. Niektórzy spotykają swoje drugie połówki a drugie osoby nie:(takie życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia**
Ja miałam kogos ale nam się nie ułozyło, byłam 2 lata z tą osobą. Teraz jestem od roku samotna i też już straciłam nadzieję że kogoś spotkam. Chyba bedę musiała się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarmen
Przykro mi bardzo:(. Ja natomiast żyję sobie normalnie i nawet nie wiem czy bym chciała już kogoś poznać, przyzwyczaiłam się do mojego życia. Nie mam rozczarowań:)i dobrze mi tak jak żyje. Trudno jednak drugiej osobie zaufac i nie oszukujmy się z biegiem czasu mamy większe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia**
Dokładnie bo juz coś mamy, nie jesteśmy zakomplesione i naiwne. Może dlatego faceci się boją takich kobiet, bo one nie są potulnymi myszkami i nie są naiwne oraz nie dają sobą rządzić. Ja też sobie spokojnie żyję i aż tak nie rozpaczam nad swoją samotnością, może kiedys... spotkam właściwego faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarmen
To na pewno. Znamy swoją wartość, jesteśmy pewnymi siebie kobietami a w dodatku inteligentnymi i nie oszukujmy się niektórzy mężczyźni się tego właśnie boją;)Ja też wierzę w to, że kiedyś spotkam swojego wymarzonego mężczyznę:)ale nie będzie łatwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak samotni spędzają
sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z samotnych
ja spedzam sylwestra w domu, staram sie za duzo nie myslec, bo co to pomoze, mowie sobie ze sa wieksze problemy niz samotny wieczor sylwestrowy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako 34-letni facet, muszę powiedzieć coś na temat kobiet. Niestety z mojej praktyki spotykania się kobietami wynika, ze mają takie same wymagania i swoje \"ale\" jak faceci. Wiele z nich niby chce stworzyć rodzinę, ale coś tam nie pasuje, zawsze coś, zawsze coś:) Ja napotykam nawet kobiety, które mówią wprost, ze nie chcą mieć dzieci, i masz babo placek;) Co tu zrobić zatem. Oczywiście, że też spotykam takie, które tego wszystkiego chcą i nie są wymagające, ale z mojej strony jakoś nie zaiskrzyło i tak się wszystko gdzieś rozmywa, rozbiega... Zresztą na tym polega mój problem: lubię kobiety zdecydowane, które mają swoje zainteresowania, są aktywne itp., ale to właśnie z nimi jest największy kłopot:) Nie jest lekko jednym słowem. Ka, a dla Ciebie wielki buziak 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam......Trzeba było mnie słuchać. Zresztą......ja też słyszałam o orchideii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witaski 🌼 - eh duuzo jest tutaj wypowiedzi wiec nie czytalam wszystkich ;) Autorko topicu i jak......znalazlas jakiegos faceta czy nee?? Pisalas \" jestem atrakcyjną, zgrabną, zadbaną kobietą... mam pracę, jestem samodzielna i niezależna... wiem, że podobam się facetom, czuję te spojrzenia na ulicy mam sporo znajomych, kolegów... nie jestem osoba samotną... \" wiec o sylwetke nie chodzi i wydaje mi sie,ze o wiek tez nie !!! Moze podswiadomoie sugerujesz facetom,ze chcesz juz zwiazac sie na cale zycie ale to chyba normalne,wiekszosc ludzi chce miec ta jedna jedyne osobe !!! A moze trafialas na \"zygolakow\":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) trudno mi samej sie oceniac czy ladna, atrakcyjna czy tez nie ;) ale jedno jest pewne - SAMA!!!!!!! i wcale mi to nie odpowida, ale niestety tak się ulozylo życie:( ale nie trce te nadzieii na zmiany i staram się myślec pozytywnie :) pozdrowienia dla wszystkich singli (takie modne slowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich odwiedzających \"mój\" (???) topik;) Czasem tu jeszcze zaglądam... informuję wszystkich, że około rok od założenia na kafeterii tego tematu- poznałam w końcu właściwego faceta:) do tego- na czacie... minęło już ponad 2 lata od tego zdarzenia, od lipca b.r. jesteśmy małżeństwem;) JESTEM SZCZĘŚLIWA!!! :) Pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja misjonarska
widzisz, Goldi, a mi zablokowały nicka i dały bana.... wmawiały, że ja jestem Ka.... co do topiku, biło po oczach, co się tam odbywa.... szkoda, że tyle osób na tym ucierpiało, a zwłaszcza jedna - bardzo mi droga.... co do netowych pajaców, są i będą.... nic nie poradzimy.... smutne tylko, że to naprawdę żywi ludzie, których pewnego dnia można spotkać i wplątać się w coś cynicznego, żałosnego przy tym. innych nie upilnujesz... lepiej pomyśleć o sobie - co z tego wszystkiego wynika?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_74
SZCZĘŚLIWA-->> wielkie gratulacje :) i niech to Wasze szczęście trwa jak najdlużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący_w _zbożu
do Katy74 to modne słowo oznacza-stara panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący_w_zbożu-->> to wszystko zależy od punktu widzenia, a ten zależy od punktu siedzenia a poza tym singiel brzmi łagodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący_w _zbożu
Łagodniej tak, jednak zawsze to samo. Czy przypadkiem nie jesteś samotna z wyboru. Czy to nie jest powód akceptacji tego określenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący_w _zbożu
Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rzeczywiście byl, to mój wybór swego czasu ale w tej chwili zaczęla mi doskwierc samotność i dltego chce to zmienić i wierze że mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, ja tam słyszałam, że chcesz mi skopać dupę dla zabawy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja misjonarska
a ja miałam wrażenie, że nie przeszkadzają Ci zupełnie czyjeś uczucia w akcji metodycznego wyrywania czyjegos faceta.... i nawet padło tam parę określeń na temat tej osoby i jej uczuć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buszujący_w _zbożu
Szykasz TEGO na forum? Każdy kto widział „Masz wiadomość” chce poznać kogoś… Każdy kto widział „Amelię” chce być lepszy… Szkoda że nie wszystkim to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja misjonarska
dodam dla ułatwienia, że nie mam na myśli faceta, co się stąd pospiesznie oddalił, aby nadawać na innych falach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goldi ja się wściekłam o Twoją pogawędkę z Shatynem o mnie. Uważam, że nie powinna była mieć miejsca. Tyle, że to była głównie pretensja do Niego. Tobie się oberwało na zasadzie \"co sie będzie obca baba wpieprzać w moje podwórko\". A potem to już było podgrzewanie atmosferki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he zgadnij, kogo mam na myśli....Taka zabawa była w czasach mojego dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja misjonarska
ten pajac istotnie wszystkimi bardzo zręcznie kręcił.... ale w swojej technicznej sprawności nie przewidział jednego: że kiedyś wszyscy się ze wszystkimi zgadają i porównają wersje... może dlatego tak dbał, żeby konflikty uniemożliwiały rozmowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycja misjonarska
a w ogóle to nie wiem, jak Wam, ale mnie się podoba idea konfrontacji - wywalenia tego, co komu o kim itd. nadawał :-D może to bedzie nauczka i jedenaste przykazanie do przestrzegania: nie manipuluj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszujący_w_zbożu-->> nie szukm faceta na forum, w zasadzie to nie szukam na silę, po prostu staram sie otworzyć na ludzi a na forum szukam może wsparcia może dobrego slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×