Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam wszystkich bardzo serdecznie :):):) Nati Dzięki za dobre rady :) muszę spróbować z tą melisą... To przykre co Cię ostatnio spotyka, tyle wiary w dobro i nagle klapa i to jaka!!! Widzisz wydaje Ci się że to ten a tutaj taka intryga i jak się nie załamać w takiej sytuacji, dobre jest to, że cała sprawa nie nabrała większego obrotu, bo wtedy było by Ci trudniej i dobrze że wyszło to tak szybko. Inni mają rację, zostaw go i zerwij wszelki kontakt tak będzie najlepiej dla Ciebie, taka osoba nie jest Ciebie godna i Twojego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
Witam w sloneczną wakacyjną (juz ostatnią, niestety) niedzielę Kristek, Ja tez dzisiaj pracuje a mi sie nie chce jak rzadko! Nati, przykro mi bardzo - kawał chama z tego kolesia. Nie mam slow. Wydaje sie, ze jedyni porzadni faceci to zagoscili na tym forum. Ale nie zamykaj sie w domu dziwczyno, czasami poznajemy wartosciowych ludzi w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Szkoda, że znów smutny dzień, na naszym topiku, i to jak zwykle przez tych niedobrych facetów....:-( Ja właśnie tak na spontana stwierdziłem, że coś dawno nie byłem w górach i..................jadę zaraz z moją kobietką na pare godzin do Karpacza, bo nudna w tym moim mieście coś ta niedziela. Mimo wszystkich problemów, życzę wam uśmiechów na buźkach:-) Jak tylko wrócę to zaraz napiszę czy te nasze górki są tam gdzie w tamtym roku.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik Zycze miłego wypadu i udanego wypoczynku , trzeba mieć cos z tego życia w końcu to ostatnia niedziela wakacji:) Spokojna No to meczymy sie razem w pracy ale nie ma tego złego,...:) u mnie jescze tylko 4 godzinki:) mam nadzieje że Ty równiez nie bedziesz musiała długo siedzieć i cięzko pracować :) pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik, Pozdrow ode mnie Karpacz, uwielbiam to miejsce!! :) Milego odpoczynku zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik-> normalnie zazdroszczę Ci tego Karpacza;) byłam tam pod koniec czerwca... oczywiście- musowo Śnieżkę zaliczyłam:) jak dotychczas byłam jeszcze w Tatrach-i to jest właśnie to, co kocham najbardziej... Karkonosze, mimo wszystko nie zrobiły na mnie az takiego wrażenia...ale Tatry- są niesamowite;) staram się tam bywać w każde wakacje, w te niestety nie udało się:( zawsze jest problem z dobraniem ekipy do wyjazdu... nie każdy jest w stanie \"mieć w nogach\" 20-30km dziennie...a niestety-samo siedzenie na Krupówkach mnie nie urządza... mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się znaleźć kogoś chętnego na górskie wędrówki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna, Krystek ach wy pracusie :D natychmiast do domów i zrelaksować się :) Czytelnik Fajnie masz z tymi spontanicznymi wypadami, udanego pobytu i pozdrów Karpacz od nas ;) Szczęśliwa Myślę że ekipa by się znalazła może na tym topiku? ale po tych 30 km trzeba odpocząć na Krupówkach ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raf-> odpocząć- jak najbardziej trzeba;) zresztą- wiesz, co mam na myśli:) a co do zorganizowania ekipy- jestem ZA! może pogadamy na ten temat na planowanym spotkaniu? myślę, że jednak nie nastapi ono w najbliższym czasie, bo przecież Czytelnik jakos chyba na początku września jedzie do Egiptu... szczęściarz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raf Zgadzam sie z Tobą szcególmie po przejsciu 30 km ....... Proponuje piwko:) a Wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka-> witaj!:) u mnie dziś całkiem fajny dzionek, przez jakis czas nawet słonko świeciło:) właśnie wybieram się do sklepu- bo już zeżarłam wszystkie owoce;) no i gdzieś wieczorkiem wyjść by się przydało... jak narazie nie bardzo mam z kim...ale kto wie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpadało, szczęście że zdążyłam wejść do domu przed deszczem. Wczoraj w pracy jeden gościu poskarżył sie mojej szefowej, iż za mało wczówam się w jego potrzeby. Ciekawe co miał na myśli???Obrzydliwy, stary typ z drobną kasą, udajacy arystokratę...ochyda!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KADARKA Nawet sie nie przejmuj takimi pajacami , to sie nazywa przerost formy nad treścia.... a jak ma problemy to niech sie wybierze do psychologa a nie ze skarga do kierownika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystek też tak sadzę, ale niestey w prywatnej firmie kochamy jego pieniądze, bo z nich żyjemy. A takie buraki jak on to wykorzystują do pieszczenia swoich małych, brzydkich duszyczek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga-33
WITAM MLODZIEZY Ja to chyba sie wylamuje ,ale was sledze i widze co sie dzieje. Oj NATI mialas tej nocki ale tak juz bywa tych fajnych to szukac trzeba ze swieczka ,ale no za ktoryms razem musisz trafic wlasciwie nie?????? Oj chyba spokojniejsza jestes sama. Raf-u ciebie to nerwy?bo pijesz to melise.Wez sobie jakis sport to dobrze robi. Kaderka gdzie pracujesz ?Tacy palanci nawet w niedziele?? Czytelnik-jak tam w domku sloneczko swieci pewnie cooooo???? oj juz nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć aaaaaaaga-33 właśnie przymierzam się do aikido mam nadzieję że mnie wciągnie... Kadarka olej pajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę sobie zaraz do pracy...........bogowie mam te swoje sposoby na weekend................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga-33
No to raf dobrze nie bedziesz mial czasu myslec .Ja tez musze cos wymyslec wczesniej chodzilam na silownie i basen teraz mi sie nie chce biegac samej nie ma jak to babskie gadanie na silowni. kadarka-znowu do roboty???juz nic nie rozumiem- Szczeslia Witam-i co bedziesz robic podczas twojego urlopiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaga-33 -hej! już mam koniec wakacji, w zasadzie to już ubiegły tydzień miałam bardzo pracowity, mimo że 1 wrzesień dopiero w środę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga-33
Rozumiem pani nauczyciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaga-33
Mysle ze grzeczniutkie te twoje dzieci chociaz.Widze ze reszta "samotnych" znowu na wypadzie a ty szczesliwa w domku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodzież jest naprawdę w porządku- pracuję w gimnazjum:) ...a wieczór- jakoś tak nie bardzo mam z kim wyjść... brak znajomych na gg... może jeszcze coś się wyklaruje... a jak nie- trudno, posiedzę sobie tutaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze chwilkę z Wami posiedzę, ale później umówiłem się z Krystkiem i zniknę na chwilę :) Szczęśliwa To fajnie, że nie masz problemów z młodzieżą bo to co się teraz obserwuje wśród młodych ludzi to przechodzi ludzkie pojęcie: żadnych ambicji, zainteresowań, tylko zabawa, picie, ćpanie i łatwa kasa im w głowach. aaaaaaaga-33 Widzę, że też wieczorek przed kopmpem u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie- myślałam, że spędzę wieczór przed kompem...a tu- los przygotował chyba niespodziankę;) idę wkrótce na randkę:) ale szczegóły-po powrocie:) muszę się przygotować do wyjścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Szczęściara :):):) zrób się na BÓSTWO ale bądź ostrożna i luzik... Kadarka Nie wątpię, że takowa młodzież też istnieje i to bardzo dobrze. Tylko ta \"zła młodzież\" bardziej się rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×