Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Kadarka Czytelnik ma rację, przyłącz się do nas bo tak jakoś głupio :) Czytelnik też go już oglądałem, ale dawno, czasem lubię odświerzyć sobie taki dobry film, ten z Bradem Pitem też widziałem - dobry, dobry. \"Semaforki\" często potrafią nas wprowadzić na złą drogę a to niebezpieczne, mam nadzieję że podzielisz się wiedzą w tym temacie :D prawojazdy co prawda mam ale nie na kolej ;) Też uważam, że stworzyliśmy całkiem niezłą paczkę. Podłączysz się pod światłowód w hotelu i będzie wporzo ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka no nie mów mi skarbie, że ty znów w pracy!!!! Dawaj namiary na szefa, to zaraz jakiś urlopik załatwimy!!! Boziu Ty ciągle w tej pracy, aż mnie tak sumienie zaczęło gryźć, że może ja się trochę opierdzielam na tym świecie???? skoro inni tak dają radę!!!! Podziwiam i szacuneczek dla Polski pracującej:-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka To hlip, hlip to znaczy że coś pijesz czy co? Mam taką malutką, prośbę, normalnie ciupińką WEŻ Ty mi powiedz gdzie Ty pracujesz, bo chyba nie dojdę z TĄ POGODĄ DLA BOGACZY. Za dużo wariantów, nie daję rady z tym rebusikiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Właśnie wróciłam od kolezanki,... napiłyśmy się sobie winka i trochę pogadałyśmy;) no i oczywiście ponarzekałyśmy na facetów;) ...uprzytomniłam jej, ze całe szczęście nie wszyscy przedstawiciele płci męskiej są tacy beznadziejni, bo poznałam tu Was, tzn. Czytelnika, Rafa, Szczęśliwego, no i ostatnio Krystka;) opowiedziałam jej o planach naszego spotkania... koleżanka twierdzi, że jestem odważna... że ona tak by nie potrafiła- otworzyć się przed nieznanymi ludźmi i jeszcze jechać kilkaset kilometrów, żeby się z nimi spotkać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam lubię mroczność, niepewność, a schizofrenia to fascynujący temat. Sam nie raz myślę, że jestem podwójny, z resztą to u rybek zodiakalnych to norma, a ja jestem w 100% RYBA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Prawdziwy z Ciebie pracocholik ;) zwolnij trochę tempo o ile możesz. No i zdradż nam wreszcie gdzie Ty tak tyrasz, nie trzymaj nas w niepewności.... Szczęśliwa Fajnie że Ci się udał wieczorek :D Wiesz czasami warto się tak otworzyć wiem to po sobie i naprawdę pomaga, co do kilometrów to coś wymyślimy, żeby Wszyscy mieli jak najbliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka-> tez się cieszę, ze tu do Was już wróciłam..:) Czytelnik-> co do schizofrenii- oglądałam \"Piękny umysł\"... niesamowity film...dzięki niemu choć trochę zrozumiałam istotę tej choroby.... dodam, ze przydaje mi sie to w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raf-> dla mnie te kilometry, to żaden problem- w końcu prawie wszędzie można dojechac-jak nie pociągiem, to autobusem... jej chodziło bardziej o to, że to swego rodzaju odwaga- otworzyć się przed nieznanymi ludźmi i planowac spędzić z nimi weekend...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Dzięki za podpowiedź:-) Siemano, Ty nie jesteś odważna, tylko nie tchórzliwa i to mi się podoba!!!!! Weź Ty powiedz koleżance, że z takimi ludzmi to i na arktantydzie byś się spotkała jakby było trzeba to może wykuma o co tu chodzi:-) (bez urazy dla koleżanki, bo jesteśmy niewątpliwie wyjąkowym zbiegiem okoliczności) Kadarka Nie hlipaj, bo mi smutno się robi, no nie hlipaj proszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik-> na pewno jesteśmy szczęśliwym zbiegiem okoliczności:) zakładajac ten topik nawet nie pomyślałam, ze spotkam tu tak wspaniałych ludzi... fajnie, że jesteście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raf widzę, że też masz zgryza z tą pracą Kadarki:-) Szczęśliwa Czyżby to, że Ci się to w pracy przydaje to następny rebusik. Kobietki litości, bo mi się resztki zwojów w mózgu wypala, ale jesteście okrutnickie.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Miejsce jeszcze nie jest ustalone, ale to tylko kwestia czasu :D Co do zbiegów okoliczności to wydaje mi się, że jesteśmy \"fenomenalnym zjawiskiem\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka napewno robi w sektorze prywatnym, tylko gdzie? Właśnie Szczęśliwa może troszkę jaśniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morza szum, ptaków śpiew.............Żubrzyk robi swoje, lubię ten stan, a Wy................ ?????Nie mylić z uzależnieniem!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojna
Witam Nocne Marki, Nie wiem czy mnie pamietacie - zagladalam tu w zeszlym tygodniu (o nie, to juz tydzien minął - ale ten czas leci) Oj, czuję, że narobilam sobie zaległości w czytaniu topiku. Ale widzę, że tu coraz sympatyczniej, dowcipy dobre, mysli złote i te porady takie szczere. Fajnie spotkac w necie takich ludzi ... musze tylko Was doczytać bo poki co troche sie pogubilam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM POMYSŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zbliżamy się co raz bliżej do 1000 WPISU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Może, by tak na zlocie, osoba z tym wpisem??????????????? Do przemyślenia na naszym topiku!!!!!!!!!!!!!! Proszę o propozycję dla tega honorowego wpisu:-):-):-) Hej!!! Spokojna!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok- spokojnie panowie... już wyjaśniam;) pracuję jako nauczyciel w gimnazjum...a jako takie pojęcie o schizofrenii przydaje mi sie w pracy, bo mam w swojej klasie uczennicę, u której stwierdzono jej objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądacie film, w schizie najbardziej mnie fascynuje, że w człowieku w tym samym ciele może żyć bardzo słaba osobowość i zarazem ktoś tak niesamowicie silny. Wszystko zależy od naszych główek............ Dlatego tak często Wam powtarzam, że wpływ na nasze samopoczucie mamy my sami, a nie nasze otoczenie. Im wcześniej sobie to każdy uświadomi tym prędzej, będzie mógł realnie myśleć o szczęściu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Czasami po Żubrzyku to czasem mądrze gadam co?????? Czy ktoś ma inne zdanie na temat wpływu na nasze samopoczucie???? Szczęśliwa Dzięki za info o pracy Kadarka Bierz przykład z koleżanki i dawaj gdzie Cię tak męczą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik-> zgadzam się z Tobą w 100%-tach;) to my sami mamy wpływ na wiele spraw, które nas dotyczą, wszystko to kwestia podświadomości... polecam \"Potęgę podświadomości\" Murphy\'ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojna nadrabiaj i to już, bo Ci się nazbiera tego co nie miara a wiesz my tu dzień i noc parcujemy jak mróweczki;) Czytelnik wymyślimy jakąś \"karę\" hi hi ;) Dziewczyny kolorowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Masz rację, tylko kwestia w tym żeby to kontrolować:-) Szczęśliwa Nie czytałem, ale jak polecasz to przeczytam z chęcią raf spałeś pół dnia i już wymiękłeś, no trzymaj chłopie fason, tak po jednym drinku znikać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik Ja nie wymiękam, tylkopożegnałem dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik-> jezeli interesują Cię sprawy psychologii, podświadomości- to naprawdę polecam...mnie ta książka bardzo pomogła, czuję na własnej skórze, że potrafię sama kierować swoim losem...tylko muszę odpowiednio ustawi c swoją podświadomość... noszę się z zamiarem przeczytania na nowo tej książki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa Cieszę się że jeszcze pobędziesz, książkę też chyba przeczytam bo zdaje się że warto. Muszę wyjść z pieskiem i przy okazji zapalę, niedługo wracam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×