Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

heheh no to na dobranoc Zapłakana ;) maluj maluj ciekawe jaki obraz wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
taak - nie znasz dnia ani godziny! i to czasem nawet nie zapanujesz nad czarodziejem, który Cie uwiodzi.... Ale Kreowanie odpowiedniego monogamistycznego image swojej osoby w gronie meżatek jest jak najbardziej wskazane. Biegajacy z wilkami - sami faceci powiadasz...mmmm.... u mnie 87% to kobiety (dodam, ze w wieku mojej matki czyli po 40-50 lat). Zatem odczuwamy deficyt facetów- jakoś można ich zastapić substytutem pacjentów - ale to nie to samo:) ja moi kochani mam kreacje- długa czarna spódnica na dole rozkloszowana, biały gorset zakładany na szyi, czerwony szal i czerwona róża z tafty upieta na szyi i zadnej bizuterii no i czerwone buty. wysmarowałam sie samoopalaczem - i rodzinka umiera ze smiechu:) mam tylko problem z fryzura- w zeszłym tygodniu postanowiłam uczcić moją znajomość z moim o 9 lat młodszym kolegą i obcielam wlosy - zrobiłam fryzure na "niego" czyli włosy obcielam dokładnie tak jak on ma obciete. A dodam, ze jego fryzura jest nie zupełnie krótka - ale ponoc wygladam swietnie, czuje sie doskonale. wiec szukam teraz uczesania - wpadłam na pomysł i otworzyłam strone magdy mołek - bo te włosy mam podobne i chyba cos od niej zgapie. Ach moje kochane kobiety.... szkoda, ze nie jestem młodsza.... taki torcik mi sie trafił...ach szkoda........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
wypiłam 2 kawy - i nadal chce mi sie spać okropne to uczucie.... dzisiaj wygladam "jak skocz po żura i nie wracaj"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dopiero 15 lat, ale wiem o oc tobie chodzi.. masz racje, a propo tych tlenionych... oni hcyba lubia, jak kobieta w sukcecha itp. ich nie wyprzedza, a ty jak pisalas jestes utalentowana i samodzielna, daltego chlopacy nie moga sie przy tobie czuc dowartosciowani... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Końcówka roku to bilans strat i zysków oraz postanowienia, z którymi wejdziemy w 2006 rok. No 2005 nie był taki zły, ale z życiu uczuciowym nic się nie ruszyło, może w tym roku? Cordula mój instynkt macierzyński wariuje. Ostatnio jestem bardzo złośliwa wobec dzieci, że niby mam czas na ich pilnowanie, bo jestem sama :( , a ja wcale nie chcę siedzieć z obcymi dziećmi. Pragnę mieć swoje. KRZ ja bardzo rzadko rzucam słowa na wiatr. Może nie mam silnej woli, by pić mniej kawy (dochodzi do 6 filiżanek dziennie), być bardziej systematyczną (wypracowania uczniów sprawdzam dzień przed oddaniem i siedzę do 3 nad ranem), ale na 100% dziękuję za związek z żonatym. Zgadzam się, że nikt nie zna dnia ani godziny, ale nic z tego :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) nie bedzie mnie dwa dni może trzy ;) toteż składam naserdeczniejsze zyczenia noworoczne aby ten Nowy Rok:)był dla nas pełen nadziei i szczęśliwych zdarzeń i aby wrescie kazdy z nas znalazł swoja połówkę pomarańczy:) mam nadzieje ze na drogach nie bedzie tak okropnie bo dzisiaj jade chociaz za oknem hmmmm cały czas pada śnieg:) 👄 👄👄 dla wszystkich i mocne usciski:) HAPPY NEW YEAR 2006 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia81
A ja postanowiłam isc na sylwestra do znajomych, pomimo,ze znaczaca wiekszoscia beda parki.Wole jednak to niz o 23 popasc w czarna rozpacz ( wiem, bo ubieglego sylwestra spedzałam z telewizyjna dwojka:(). Narazie nie mam postanowien na Nowy Rok. Zycze wszystkim smotnym i niesamotnym wspanialej zabawy sylwestrowej i odnalezienia tego czego sie szuka w Nowym Roku:)pozdrwiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 najserdeczniejsze zyczenia noworoczne!!!!!!!! SPELNIENIA MARZEN , WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE DUZO ZDROWKA I RADOSCI 👄🖐️ pozdrawiam calusnie wszysktich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala...nie jesteś żałosna...taki czas po prostu...i tak sobię będę powtarzać...Ty też powtarzaj...może pomoże:) Buziak dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200gadugady
hgfgo[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim, żeby ten rok był jak kolorowy prezent, który otwieramy z wiarą, że kryje cudowne niespodzianki, by spełniały się pragnienia te banalne i baaardzo trudne. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaszki w Nowym Roku!!!!:) To będzie super rok, u mnie już zaczął sie ciekawie i mam nadzieję, ze będzie jak filmie Hitchcocka: zaczyna się fajowo, a potem tylko emocje rosną;) Radości i uśmiechów życzę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
CUDOWNIE, było cudownie!!!! mam nadzieje, ze ten rok 2006 bedzie cudowny taki jak sylwester i 1-wszy dzien 2006! Wybawiłam się na maxa, super exstra towarzycho. W 4 byłyśmy jak lwice parkietu, z parek porobiłysmy kułeczka i węzyki. Co prawda bal był na bardzo wysokim poziomie ale dałysmy rade. Było 500 osób wiec było się z kim bawić. Chłopaki pobrali wielkie czerwone, krecące prułki(peruki) i odlot był niezły - jak te gwaizady :) :) :) :) Kochani a wy jak się bawiliscie??? A Nowy Rok spedzilismy na pogaduchach przy kawce w naszym pensjonacie- tematy iście egzystencjonalne... ale był klimacik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
oj ale byków narobiłam- to z emocji - niezapanowałam nad ortografią- wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ w Nowym Roku :) Sylwester niestety nie był huczny-ale jest karnawał więc moze jeszcze zdąże poszaleć..;) Pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie w tym Nowym Roku życząc wszystkim wszystkiego co najlepsze i duuuuużooo miłosci;) myslę,ze ten rok bedzie dla nas wszystkich rokiem zmian i to pozytywnych:) Sylwester był udany ,ale juz myslałam,ze nie dojade tam gdzie miałam go spedzać .dotarłam ale z dwugodzinnym opóznieniem;) 👄 dla kazdego dzisiaj byczę się w domku i dobrze,ze mam wolne w pracy ,bo dwie nocki mam do tyłu i chodzę niedospana;) trzymajcie sie kochani :) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W NOWYM ROKU życzę Wam spełnienia jednego marzenia. Po roku nadziei roku spełnienia. Niech każdy pomyśli co jest dla niego najważniejsze. Zajrzyjcie głęboko do swoich najskrytszych mysli, nigdy już o tej jednej nie zapominajcie i czekajcie, aż właśnie ona stanie sie rzeczywistością.... Pozdrawiam Was wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila nieuwagi i mamy juz 2006 rok ... Życzę Wam by ten rok przyniósł Wam dużo radości, uśmiechu, upragnionych prezentów, wyczekiwaną miłość, całą masę \"wyładowań atmosferycznych\" ... niech Wasze niebo rozbłyśnie milionem gwiazd a serce zapłonie jak nigdy dotąd ... życzę Wam by Wasze miłości były odwzajemnione. Byście byli doceniani jak niewątpliwie na to zasługujecie. Sukcesów zawodowych i osobistych i wszystkiego co najlepsze dla Was :-) Pozdrawiam ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w Nowym Roku:) Wpadłam się przywitać i życzyć Wam wszystkiego najlepszego, wiary w to, że piękne dni nadejdą... Szczęśliwego Nowego Roku:) Mój Sylwester był przełomowy, dostałam śliczy pierścionek i usłyszałam pytanie... na które odpowiedziałam TAK Los sprawił mi najpiękniejszą niespodziankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sama
GRATULUJE AALEX!!!! musisz byc szczesliwa..... mmmmmmmm az ci zazdroszcze ale tak pozytywnie! Jeszcze raz gratuluje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex szczęścia życzę i duuuuuuuuuuuuuuuużo niewyczerpanej miłośći. To ciekawa sprawa, bo ja też tej nocy miałem tą przyjemność przeżyć zaręczyny. Oczywiście to ja byłem tym wręczającym pierścionek w blasku rozbłyskujących fajerwerków i też usłyszałem TAK. U mnie były to powtórne zaręczyny z moją żonką, która z tego powodu była najszczęśliwszą kobietką na balu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) Nowy rok i nowe obowiązki ,kupa pracy i tyle i jeszcze zmiany zmiany i ciekawe jak to bedzie ;) Aalex:) wiesz to chyba najlepsze zakonczenie minionego roku było:) bardzo gratuluje :) jednak przez rok może sie wiele wydarzyć:) czytelniku :) gratuluję tak samo:) i super,ze jest wspaniale: no ciekawe kto bedzie następny w kolejce;) pozdrawiam pieknie i aby do wiosny bo pogoda nas nie rozpieszcza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×