Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

heey :) 🖐️ dawno mnie nie było ... widzę,że troche napisane zostało ostatnimi czasy.. :) mam nadzieję,że wszyscy zdrowi i w ogóle :) pozdrawiam - nie dajcie się chorobom i smutkom :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór;) ooo jakos tak nas chyba ten snieżek przysypał;) KRZ dawno Cie nie bylo;) no i nie dajemy sie chorobom i smutkom oby do wiosny ,która przychodzi do nas w poniedziałek ale chyba tylko w kalendarzu:) Jutro ide na sztuke \"Goło i wesoło\" kiedys ogladałam film,który rozbawił mnie do łez,ciekawe jak to wyjdzie z naszymi polskimi aktorami;) już sie doczekac nie moge heheh:D trzymajcie się cieplutko i mam nadzieje,że u was wszystko w nalezytym porządeczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie to w ogóle :D. Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! nareszcie mamy slonce za oknem:) uff moze jednak wiosna przyjdzie cordula jak film??? dlaczego nikt tu nie bywa?? KRZ GDYBY NIE EMAILE TO myslalbym ze zmiotlo cie z powierzchni planety a ja sobie zafundowalam na koszt faceta oczwyiscie wieczor rozpusty, chce sprawiac przyjemnosci:) dalam mozliwosc i nie mam kaca moralnego ani wyrzutow sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć fajne zadbane dziewczyny no jak nic się musze do was przyłączyć pozwolicie prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudryhfuiwfiu
szukam dziewczyny w Londynie mam 26 lat i jestem po studiach tw2005@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala....... gdyby nie my to ten topik wpadł by w otchłań niebytu;):D sztuka Alu sztuka;) była suuperrr usmiałam sie i ubawiłam na maxa,striptizy aktorów i to znanych aktorów rozbawiały mnie do łez:D jeżeli będziesz miała okazje to polecam:) a dzisiaj kupiłam sobie fajne buty na wiosenne dni ,tylko jak dalej tak pójdzie z tą pogodą to nie wiem kiedy je założe;) ciekawe gdzie się reszta podziewa?? ;) pozdrawiam cieplutko i ide zrobic sobie caco:) Madzix ;) jasne ,że przyjmiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekaj wiem:) ale cos mi sie ubzduralo ze to mialy byc wyznania gejszy:) ide do robotybez zadnych checi.ale za to nauczylam sie wiazac krawat witam nowa kolezanke🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, buty- powiadasz- nowiutkie i śliczne:) ja tez sobie kupilam miesiac temu na 6 cm obcasie- i nie wzielam pod uwage faktu, ze poznam fantastycznego faceta - ale mojego wzrostu. Wiec w bucikach pomykam w pracy- a na randki musze sobie kupic nowe:( a są takie ładne z takim okraglym przodem i na maxa wygodne. pozdrawiam wszystkie samotne koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, No fajnie tak poczytać co porabiacie i jak sobie radzicie z facetami. Ale ja chyba nie mogę za bardzo wypowidzieć się w tej kwestii. Mam 23 lata i jestem beznadziejna, a co z tym się wiąże nie mam faceta. Ale tak szczerze to mi nie przeszkadza, nie rozumiem babek, które polują na mężczyzn, dziewczyny odrobinę szacunku dla siebie samej. Nie piszę tego do wam kobietki z tego forum, ale tak ogólenie do całej damskiej części społeczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miski jesteście niemozliwi,tłok taki że dopchac sie nie idzie;) Ala........ wcale nie byłaś w błedzie dobrze pamietałaś ,ze miałam iśc na Wyznania gejszy,no ale miałam..... facet jakos do tej pory czasu nie ma a jak on ma to ja nie mam;) a krawata nie umiem wiazac do tej pory;) sama sama :) wychodzi na to ,że Ty juz taka sama nie jesteś;) i na dodatek super facet a gdzie takich sieją?? bo jakos moje tereny obsiewane są chyba oziminką;) no dobra ide spac :) dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula sieja u nas sieja:) tylko chyba powinnysmy byly sie za nim rozgladac w wieku 18 lat bo teraz to juz nic dla nas nie zostalo, wiecie mam na osiedlu taka sasiadke mlodsza ode mnie o rok, nawet dosc ładna i połaszczyła sie na duuzo starszego ukrainca-biedaka i jak zobaczylam ze on ma prawie wszystkie zlote zeby to stwierdzilam ze wole byc sama niz sie wstydzic za kazdym razem jak moj facet otwiera usta-nawet jesli ma cos madrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane moje! to fakt sama juz nie jestem. Powiem wam, ze to wszystko co sie u mnie toczy od 6m-cy to mnie sama zaskakuje. tak naprawde to nawet nie zdażylam sie nacieszyc samotnością. Jak rozstalam sie ze swoim facetem - to kolezanki mnie wziely w obroty- wiec troszke szalałyśmy. potem moja duzo starsza kolezanka - dała mi kilka wskazówek- a mianowicie - najważniejsza byla taka- DAWAJ SYGNAŁY- ale tylko sygnały. no i dajac te sygnały - zaczelo sie wariactwo. poznałam cudownych facetów, którzy wyleczyli mnie z nieudanej miłości, dowartosciowali na maxa i wogóle traktowali jak księzniczke. Ten ostatni to juz po prostu- przechodzi sam siebie. Wogóle to mieszkamy w tej samej miejscowości. Poznalismy sie 5 lat temu i ja mu sie ciagle podobalam, ale bylam zajeta. Potem dowiedział sie, ze jestem sama i .... sluchajcie- po prostu 100% facet- chyba oprócz wzrostu niczego mu nie brakuje. Jest szarmancki, z klasa, z kasą, władczy, ladny, inteligentny... wiecie co on wczoraj zrobił- poszedł do mojej mamy i spytał sie kiedy zaprosi go na ciasto- bo ja mu chyba nigdy nie upieke. :) szalony wiec moje kochane- powtórze słowa mojej kolezanki- dawajcie sygnały. Ja to jestem taka mała kokietka - wiec mi troszke łatwiej- ale to sie sprawdza. Nie ganianie za nimi i desperackie szukanie ale tylko małe subtelne sygnały. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......:) ano własnie ,ale wiosna idzie a w raz z wiosną nowe obsiewy;) trzeba miec cholera jasna nadzieję,chociaz u mnie tez niby cos tam zaczęło sie dziać,ale to nie jest tak jak by sie chciało,sama się zastanawiam czy ja wiem czego chce?? a może juz nie chce mi sie chcieć?? sama sama:) no gratuluję jak to sie mówi i potwierdza,za długie czekanie dobre sniadanie;) czyli opłacało sie twojemu mężczyźnie czekać na Ciebie:D Trzymam kciuki za was:) siedze w pracy patrzę za okno i az mnie skręca ,snieg pada na całego i zrobiło sie biało na całej połaci i jak ti miec dobry humor?? chyba pójdę cos przekąszę z tego wszystkiego pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem bardzo niekonsekwentna, wiec ani nie sieje ani nie zbieram, Cordulka co wiosne mam skryta nadzieje, ze to juz teraz ale zycie konsekwentnie mi pokazuje, ze ze wiosna owszem jest( choc nnie w tym roku) ale ja ja sama przyzje, nie bedzie u mojego boku zadnego przystojniaka. no a z weselszych rzeczy to wczoraj zaszalalam i kupilam sobie buty na szpilce a ok 7 cm moze wiecj ma obcas:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR27
Jak facet chce by kobieta chodziła tam gdzie on to niech lepiej kupi sobie psaPAN I WŁADCA egoista wszystko po jego myśli albo nicTakich omijać z dzleka.Kompromisy kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR27
Jaki kolorek tych bucików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SENIOR27
Z kobietami jeszcze większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam :) Ostatnio rozmawiałam z Aaleź na GG o tym, ze minął ponad rok, odkąd poznałyśmy się na tym topiku. W tzw. międzyczasie udało sie nam nawet spotkać latem zeszłego roku i wszystko wskazuje na to, że i w te wakacje się zobaczymy gdzieś nad Bałtykiem. Taki szmat czasu i takie zmiany - u Aalex i Zmysłowej - dowód na to, ze jak się naprawdę czegoś w życiu pragnie to cały wszechświat sprzyja, by to się spełniło w najodpowiedniejszym czasie i miejscu :) Oczywiście aktywna postawa jak najbardziej wskazana... U mnie niby wszystko po staremu, ale nie do końca.... Zycie nabiera rumieńców (wszak mamy wiosnę) i przyśpiesza - dobrze, że dni coraz dłuższe.... Ostatnio rozszalałam się na nartach, przeprosiłam się z nimi po wielu latach udawania, że nie istnieją. Czeka mnie kolejny narciarski weekend w Czechach.... katowanie na stoku, a potem grzane wino, smażony ser, piękne okoliczności przyrody.... Dzis widze taki dzień na starą kadrę - przypomniał się Czytelnik (pozdrawiam :) ), może wpadnie Zmysłowa i Aalex.... Pozdrawiam Was wszystkich ciepło i życzę serdecznej i ciepłej wiosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Hope, wpadnę później, znów dostałam robotę z terminem na wczoraj, poza tym auta nie mam, drugie w sobote się rozkraczyło na trasie (pierwszy raz uczestniczyłam w holowaniu), mam wszystkiego po dziurki w nosie i bardzo potrzebuję odpoczynku:( Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala...... nie kracz,ze nie bedzie przystojniaka bo będzie:) w zyciu potrafią byc takie zwroty akcjii ,że człowiek potem nie nadąża za szybkością wydarzeń:) a z tymi butami to zaszalałaś;) kurcze to teraz musi juz szybciuko topnieć snieg:) Hope Aalex Czytelniku Pepper u mnie dzisiaj piękne słoneczko ale mroźne powietrze czekam ciepłego powietrza jak zbawienia i kiedy zakwitną fiołki w moim ogródku,w tedy juz naprawde bedzie wiosna:) pozdrawiam wszystkich słonecznie i gorąco aaaa no prawdopodobnie też w wakacje mogę znaleźdz nad morzem:) zobaczymy jak to sie wszystko potoczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROMA30
witam;0 a gdyby jakims niesamowitym zrządzeniem losu znalazła się tu kobieta,,,całkiem sympatyczna,która szuka,,,,,KOBIETY.....to zapraszam na maila;)))) wszystkim miłego dnia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jaka opcja
zapasowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow zawsze mnie ciekawiło jak to jest z kobietą.... ale takie anonse - to chyba bym sie nie przemogła... kurcze , chyba za nowoczesna jestem... a wy co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow rzeczywiście smiały anons:) ja raczej gustuje w panach:) dzisiaj kolejny słoneczny dzień ,ja w pracy do wieczora i jeszcze jutro do pracy oo matko ;) ale co zrobic mus to mus wczoraj kolezanka dowiedziała sie od faceta w którym jest zakochana,ze moga zostac tylko przyjaciółmi,czy faceci bardziej wierzą w przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną?? zdołowało ja to co usłyszała niby kazdy szuka przyjaciela,ale czy mozna przyjaźnic się z kimś kto jest dla Ciebie kimś wiecej ?? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , mam komputer w naprawie , bywam na forum krótko i gościnnie narazie... pozdrawiam Was ciepło i dużo słoneczka życzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Widzę trochę topik zasłabł;) Pozdrawiam wszystkich moich ukochanych topikowiczów:) 👄 Mam nadzieję, że pomimo różnych perypetii wszyscu macie się dobrze. A u mnie? Od 2 tygodni spotykam się się z dziewczyną 9 lat młodszą. Ma ostry charakterek (lubię takie;) ) i jest z mojego miata. Jest fajna i seksowna. Z jednej strony nie mogę się z nią nudzić, bo dostarcza mnóstwa wrażeń i emocji, a zdrugiej... rozmiajamy się totalnie na wszystkich płaszczyznach zainteresowań. Jednym słowem nic z tego nie będzie, i znowu będę sam...:( Jednak póki co jest niezła jazda;) I proszę mnie nie posądzać o wykorzystywanie biednej dziewczyny, bo to raczej z pewnych względów to ja jestem wykorzystywany, z czym poddaję sie z rozkoszą:) Po tych wszystkich spotkaniach....\"wiem, że nic nie wiem\";) Tzn. dziewczyny wykorzystują tak samo facetów jak oni je:) Nie ma tu żadnej różnicy. Tysiące skarg kobiet tutaj na facetów, a nie odwrotnie, jest wynikiem tylko tego, że kobiety tutaj zaglądają częściej i więcej wyrzucają swoje żale. Zdradzony i zniszczony facet trzyma żale w sobie. I oczywiście jemu nie wypada się wyżalać, bo traci twarz \"faceta\". No i poza tym jest super:) Idzie wiosna i te sprawy;) Jest nawet powiedziałbym kurwa zajebiście:) A jutro jadę po swój nowy rower i trochę popedałuję dla odmiany:) I tak się kończy mój dzień w pracy i zaczyna weekend:) I pozdrawiam wszystkich słonecznie i w letnim słońcu, do którego przyjebiście daleko jeszcze, ale tuż tuż;) Papa!!!!!! Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×