Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość Magda wolna
A ja Ali nie lubie,jest beznadziejna.Kto by z nia wytrzymal????????????????///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tam
przepraszam sama sama już zrozumiałam - po prostu nie podoba ci się, że Ali się nic nie podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Oj tam czepiacie się dziewczyny;) to trzreba miec pecha chyba,zeby trafiać cały czas na sytuacje albo rzeczy które sa beznadziejne albo się nie podobają,zresztą gdzie jest napisane ,żeby wszystko nam sie podobało albo nam pasowało;) dzisiaj jak zobaczyłm za oknem znowu bialy puch to jak szybko otworzyłam żaluzje,tak szybko je zamknęłam;) ah dzisiaj znowu kolejna porcja gimnastyki tai chi :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ala beznadziejna ala nikt mnie nie lubi a ja mam to w tyle i nie mam zamiaru zmieniac sie dla was nie musicie mnie akceptowac nie jestem z plasteliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.....zauważyłas,ze my jestesmy tylko na tym topiku??? heheheh co za przesteń;) ja siedze w pracy i zagryzam od czasu do czasu \'Grześkiem\" dzisiaj w radiu pytali sie słuchaczy czego tak naprawde nie potrafimy sobie odmówić,i ktos napisał,ze nie potrafi sobie odmówić drugiej połówki batonika,chowa ją w szafce a potem gryzie jeden kęs ,potem drugi heheh całkowicie się z ta osobą solidaryzuje;) pozdrawiam ,tych co we swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zerwal ze mna facet.normalnie bajka jak mawia znajoma!!! cordula temat topiku bedzie odpowiedni jak zostanie jedna z nas:) wtedy bedziemy szukac odpowiedzi na pytanie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.........ale jesteśmy narazie we dwie;) jak to zerwał?? jak on tak mógł taki skarb zostawic;) faceci ehhhhhhhhhh nie przejmuj się :) jeszcze trzeba było mu życzyć szerokiej drogi i odsniezonej;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula ja nie mam chwilowo ochoty odchodzic, nie dam tej satysfakcji tym co to mni enie lubia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię lubię. A buraka olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama samotna
Witam wszystkich:) Dopiero dzisiaj zauważyłąm ten topik, więc weszłam, nie cytając dużo poprzednich wypowiedzi:) Ja też jestem sama, choć nie uważam się za jakiegoś okropnego potwora;) Niby mam znajomych-facetów, ale...... Raz w życiu sie zakochałam, było to ok. 4 lata temu, dotąd nie wiem, co On czuje......chociaż wie, że ja na Niego"lecę". Wprawdzie wzbudzam zainteresowanie osobników płci brzydszej, ale nikt nie zafascynował mnie jak ON. Zamknęłam się i czekam na jakieś zmiany. Jest mi trochę ciężko, bo ile można wytrzymać?? No i ta niepewność. Pozdrawiam wszystkich samotnych (nie tylko kobiety) i wzoszę toast grzanym winem;) Trzymajcie się ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hooop:) Przez sentyment podniose nas troszeczkę:) Mam ostatnio pecha jak nic... Cholerna kontrola w pracy mnie wykończy:( Wczoraj spędziłam dzień w pracy, co gorsza auto mojego Lubego (użyczył mi na czas naprawy mojego) odmówiło wvczoraj posłuszeństwa... Dziś od rana ślęczę nad papierami i dopiero kończę... Jutro na szczęście ostatni dzień kontroli, ale będę drżała do czasu jak dostanę decyzję z wynikiem kontroli... Nie chcę już tej pracy, oddam juz dziś, są chętni???? Ok, lecę kończyć te moje wypociny, miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka zwa mnie
Aalex raczej nie zachecilas ta praca ;) Kiedy wyprowadzka do lubego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szkoda;) Przeprowadziłabym sie już dziś, ale to nie jest takie proste... Skończyłam na dziś, przyszly weekend nic nie robie... Nic a nic:) Ale moze jednak chetni na moje miejsce się znajdą? Dopłacę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) nie dziękuję wolę swoją pracę;) przynajmniej nie jest tak bardzo stresująca,a niema jak mieć swiety spokój;) i oczywiście uważaj na te samochody;) dzisiaj czytając ksiązkę wyłowiłam bardzo fajne zdanie\" odległość dla miłości jest jak wiatr dla ognia.Małe gasi,wielkie wznieca...:) pozdrawiam i zyczę udanego tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala- chyba trafiłam na nieodpowiedni moment z tym osądem ! Przepraszam - nie chciałam Cie urazić! pewnie miałas kłopoty w związku i dlatego ci wiecznie nic nie pasowało. Przykro mi z powodu tego faceta - powiedział ci chociaż dlaczego? Ja kochani własnie jestem bardzo chora! zlapala mnie grypa, angina i wogóle .... zycze wam miłego tygodnia. Ala - głowa do góry i nie narzekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ide do dentysty;) Sama Sama:) oj to koniecznie herbarke z imbirem i cytrynką i zyczę zdrowia jak najszybciej:) dzisiaj jest pierońsko zimno i jak tu funkcjonować ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex dzieki wielkie. Wczoraj nie mogłam, bo byłam w kamieniołomach, ale dziś stawiam zaległą kawę imieninową. I tiramisu 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ka:) wszystkiego najlepszego .zdrówka zdrówka i pieniędzy i oczywiście normalnego faceta;) 👄🌼 aaa i serdecznie gratuluje........ ;) dzisiaj kawałek Tiramisu bardzo dobrze mi zrobi:) juz o lampce wineczka nie wspominając cmokale dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KA 100 lat w szcześciu zdrowiu zycze wlasnie sie dowiedizlam ze w polsce jest 5590461 pan o takim samym imieniu jak ja:(( alez maialm nie oryginalnych rodzicow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie porobiło ,nikogo nie ma;) Ala......... Twoje a moje imie ;) ma chyba co trzecia dziewczyna;) no i wiosny jakos też nie widać,tak jakoś juz mam dośc tej szarugi zimowej i tak jakoś nie wiem co pisać;) aha cieszy mnie jedno ze bede miała płytę Katie Melua której uwielbiam słuchać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszlam do fryzjera poprowic sobie humor ale to co ujrzalm po tym jak sie zobaczylam w lusterku dzis rano przeszlo moje oczekiwania-moge isc straszyc bez czapki,serio!!!!!!!!!!!!!!!!!! wygladam okropnie jeszcze tylko mi jakiejs brodawki na brodzie brak!!!!!!!!!!! nie ma to jak ujrzec wiedzme z samego rana i stanać z nia twarza w twarz. niech ta zima juz sie skonczy, idzmy chodzmy utopic marzanne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moge troche pitow przyniesc bo tego takie sterty ze jak widze to piewrwsza mysl-szkoda drzew!!!! nie mam kasy a tu jak na zlosc rozwalil mi sie suwak w kurtce a w jednynym sklepie w moim miescie nie ma o takiej dlugosci!!!! normalnie szkal mnie trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszyskich bardzo ciepło :) Za oknem nieustające białe płatki lecące z nieba, których tak jak większość chyba mam serdecznie dość. Niech ta zima sobie już idzie w diabły. Z prognoz meteorologów wynika, ze wiosna pojawi sie dopiero w pierwszej dekadzie kwietnia ... poprostu super ... a mówią, że efekt cieplarniany mamy ;-) U mnie w sumie bez zmian. Miłość kwitnie mimo, że zima mrozi wszystko wokół. Nie obywa się bez problemów, które trzeba rozwiązywać. Los płata różne figle jakby chciał nas sprawdzić czy damy radę to wszystko przezwyciężyć. To co nas w życiu spotkało ... to co kiedyś było naszym przekleństwem teraz jest tym co pomaga nam znajdować racjonalne kompromisy. To wszystko nauczyło nas szanować szczęście, które spotyka nas każdego dnia. Poza tym na około sypnęły się ciąże. Moje koleżanki i przyjaciółki jedna po drugiej donoszą mi wspaniałe wieści. Bardzo sie cieszę z nimi ich szczęściem a jednak gdzieś w środku jakaś żałość sie rodzi, że na mnie wciąż nie jest jeszcze czas bo ciągle dzieje sie coś co nas powstrzymuje przed tą ważną decyzją jaką jest sprowadzenie małego cudu na świat. I tak wciąż na coś czekam ... czasem jestem tym czekaniem zmęczona tak jak tą zimą ... Alu przyznaję, ze nie nadrobiłam zaległości w czytaniu, ale choć to co Ci teraz powiem będzie dla Ciebie banałem i bzdurą to za jakiś czas dojdziesz do wniosku, że cos w tym jest ... Gdy coś się kończy to po to by mogło zacząć sie coś lepszego - taką tezę sobie załóżmy i tego sie trzymajmy. Życzę wszystkim miłego i spokojnego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) rzeczywiście nic tylko sie pochlastać ,jak zobaczyłam to co za oknem jest wstając rano z łózka:) Ala....... co ty za fryzjerkę masz?? zmienić;) zresztą przewaznie jak wstaje sie rano z pieleszy to raczej nikt gwiazdą z Bulwaru zachodzącego słońca nie jest ,więc sie nie przejmuj:) Zmysłowa:) fajnie ,ze sie odezwałaś,wszystko bedzie dobrze i na Ciebie tez przyjdzie czas,ja sie też zastanawiam nad tym bo zegar biologiczny bije a potem bedzie za późno,tylko tatuś musi byc na swoim miejscu;) siedze w pracy i padam chyba napije sie kawusi,tak bardzio tesknie do zieleni,chyba kupie sobie jakąs rosline cebulową i zaczne codziennie podlewac;) trzymajcie sie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zimowo , u mnie znów pada snieg... jestem w pracy a za oknem ni widać wiosny brrr.... komputer mam zepsuty , potrwa to chyba z 2 tyg... wypad w góry się udał i urodziny też ... pozdrawiam Was ciepło mimo tego śniegu za oknem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×