Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

witam:) Biegnący.... no prosze nareście troszkę ekstazy;) może tak do konca nie skazuj tej znajomosci na nie?? Ala....... co tak oszczędnie?? hmmmm;) pepper:) ja tez macham wiosennie🌼 tez siedze w pracy i padam na nos cisnienie chyba spada i głowa o mału mi nie trzasnie ,ale dzisiaj poraz pierwszy poczułam inny zapach powietrza własnie taki wiosenny ,czyli to jest to;) aha i pamietajcie z soboty na niedziele śpimy o godzine krócej ehhhhh Trzeymajcie się wiosennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) A ja pozdrawiam ze słonecznego Mazowsza o dziwo miał padac deszcz a jest słonce:) mam dzisiaj wolne w pracy więc polatam po miescie pozałatwiam pare spraw:) trzymajcie się i juz wiosna naprawde jest cieplutko:D a w radiu takie gorące rytmy juhuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Zapewniam Was,że nie tylko na kafe jestem gościem;)Jestem gościem we własnym domu,ale niestety póki nie zmienię tej pracy, muszę tak się męczyć. Byle do wiosny.Buziam wiosennie!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co to za wiosna jak za mgla nawet czubka wlanego nosa nie moge dostrzec wiec niby jak mam ja zobaczyc? chyba swiatloterapia by sie przydała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ przyjedz do mnie to zobaczysz nawet błękitne niebo ,tak mam własnie za oknem;) kurcze juz naprawde jest wiosna juhuuu i ciepełko:) tylko najgorsze jest to ze teraz wyłaza wszedzie sterty smieci i psuje to widok,a w ogródku moim pojawił się znowu kret. zycze wszystkim udanego wiosennego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwgdlgfogfhlfhp6fhi
hjggjkgk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prócz sterty śmieci radosnym i jakże prawdziwym przejawem wiosny są psie kupki:)Wiosna jak nic!!! Ja jakoś nie mogę dostrzec wiosny,ponieważ od rana do wieczora jestem w pracy. Ale.... czuje, że mam więcej siły, więcej energii, więcej witalności, mniej zapału do pracy:PMniej kasy,bo kupiłam pare łaszków:PWiosna jak nic!!! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha,co do tych kupek to chodziłomi o to,że mnoża się geometrycznie,gdy złazi śnieg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala..... a czemu miałabyś nie skorzystac;) Pepper.... tak psie kupki są wszechobecne ,kurcze ale zwiastun wiosny heheh no a wczoraj juz widziałam pierwsze bazie na wierzbie wprawdzie ogrodowej ale to juz coś ja tez w pracy a za oknem jakos tak mgliscie iscie pogoda londyńska;) ja skolei mam ochotę strzelić sobie nową fryzurkę zawsze to jakas odmiana:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->cordula Czytasz w moich myślach;)??Mi też sie marzy fryzurka. Ale salon do którego chodze od czasu do czasu w tym miesiącu przerasta moje możliwości finansowe.Samo cięcie kosztuje 70 złotych.A to 1/12 mojej pensyjki.....Poczekam jeszcze troche,bo w kwietniu kroją mo się wydatki i to spore.. Ale w maju-nia ma bata,zaszaleje!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enge 33
Ciekawe ci u Mi słychac ;) odjechała tak bez pozegnania i ani słychu ani widu ......... Aalex juz wiosna ....mialas sie przeprowadzac a tu nic...czyzby luby sie rozyslił lub Ty .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enge 33
No a jest cos? ......nie nic .....praca ta sama...dom ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wschodzie mgła jak cholera:) pozdrawiam i musimy chyba jakies kafeteryjne modły odprawic zeby wiosna zechciala do nas zawitac, snieg znikł(zniknał) ale slonca jak nie bylo tak nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala......... a ty wiesz ,ze mgła bardzo dobrze robi na cere;)? u mnie z rana było słonecznie i rzeźko:) Papper:) moja fryzjerka poszła na urlop macierzyński i teraz musze szukac innej, mam z tego powodu troszkę zawirowan bo nie wiem czy ta inna tez mi tak dobrze bedzie ciąć włosy ale trzeba spróbowac:) Aalex dzisiaj po raz pierwszy widziałm krokusy u sąsiada czyli wiosna!!! pozdrawiam moi mili i cieszmy sie chwilą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale nas wywiało;) ja siedzę u siostry popijlam dobrą kawusie i czekam na film Edi ,którego nie oglądałam jeszcze.Szkoda ,ze już tak żadko pojawiają sie wpisy na topiku. pozdrawiam was wszystkich i zycze udanej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 z okazjii \"bez okazji\" ;) a za oknem szaro ,dobrze,ze przynajmniej cieplo aha byłam u fryzjera dzisuaj mam wolne i w planach spotkanie z kumpelą z pracy ,która matkuje juz trójce swoich dziatek i własnie ide zobaczyć najmłodszą latorośl:) wszystkim zyczę słoneczka na cały tydzień ,nowy tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko Nie wiem czy nadal tu zaglądasz, ale jeśłi tak to pozwól, ze złożę Ci serdeczne i ciepłe choć spóźnione życzenia urodzinowe :-) Życzę Ci tego czego Ty sama sobie życzysz. Spokoju duszy i radości umysłu, gorączki serca i spełnienia najskrytszych pragnień :-) Widzę, że coraz mniej wpisów. Idzie wiosna, na biurkach piętrzą sie papiery. Nastapiło zmęczenie materiału po tak długiej zimie. Miejmy nadzieję, ze wiosna w końcu zagości na stałę i porozpieszcza nas ciepłymi promieniami słońca i może w końcu dla odmiany zieleń nie biel będzie cieszyć nasze oczy. Czuję sie zmęczona tą długą zimą, czekaniem w życiu na wszystko ... czasem mam wrażenie, ze życie trzyma na sznurku przede mną marchewkę a ja próbuję ją dogonić ... tak wiem cierpliwość jest cnotą, ale jak długo można być świętym ;-) Pozdrawiam Was wszystkich ciepło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda,ze wiecznie sie na cos czeka ,własciwie całe życie to niekończące się czekanie:) ja czekam aż wyjdę z pracy dzisiaj ;) a tak serio to czekam na zieleń drzew i kwitnące wiśnie i jabłonie i zapach powietrza po burzy to mi teraz przyszło do głowy;) pozdrawiam wszystkich chociaz już tak sporadycznie tu zaglądamy ale optymista by powiedział,ze ciagle zaglądamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuu
waże 65 kg i nie jestem łatdna. Myślę że to dlatego jestem sama. Poza tym kiedys byłam chora psych. więc ludzie raczej nie chca sie ze mna przyjażnić. Nie mowcie żeby schudła bo to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa dziękuję bardzo za życzenia, które oczywiscie przesyłam w dugą sronę ;). Niech Ci się w końcu sznurek urwie i obyś mogła schrupać marchewkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×