Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość magula80
gdzie wszyscy ???????????????????????? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane szczury lądowe:D:D powróciłam,z mojego kochanego Trójmiasta ach żal było wyjeżdzać Ala....... to prawda pogoda dopisała jak zadko kiedy,nawet zazywałam kapieli morskich heheh woda cieplutka,niebo błekitne ehhhh i zaglóweczki dookoła było tak jak lubię:) i fajnie ,że opiekowałas sie topikiem Czy u Ciebie wszystko w porządku?? mam nadzieję ze nie stało sie nic co bedzie Ci zachmurzać piekne mysli:) pozdrawiam Cie gorąco:) trzymaj się:) mam jeszcze cały miesiąc urlopu ale sie wylabuje na maksa,teraz musze przejśc klimatyzacje ;) i pomału przyzwyczajac się do miejsca;) a co bedzie dalej zobaczymy.Kolega namawia mnie na kupno roweru , to dobry pomysł zwazyszy na to z emam 4 kilo do zrzucenia;) pozdrawiam wszystkich gorąco i pijmy duzo wody;) ufff Nie pamietam tak upalnego lipca ehhh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irladnia taka zielona
Żabi kruk - weź mnie do siebie :) ale nie jestem w Londynie, ale chętnie zmienię miejsce zamieszkania :) i wszystko w swoim życiu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irladnia taka zielona
a dlaczego Ci smutno? dodam, że jestem w Polsce :) i jestem młoda:D ale może jesteś młodszy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irladnia taka zielona
kogoś kto się mną zaopiekuje, kto będzie mnie kochał i kogo ja będę mogła kochać. generalnie myslę o wyjeździe tak czy siak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy masz zamiar tu zamieszkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert73
może faceci boją się nie mogą się odważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz miyagi
PIERDOLNIJCIE SIE W LEB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie dzieci
trzeba na pierwszej randce SLUCHAC tej drugiej osoby..... Dac sie jej wypowiedziec zeby bylo wiadomo jak mysli. Jezeli ci sie podoba to przystepujemy do ataku. Oczywiscie wygrywamy momentalnie i potem to juz on bedzie sluchal . Moj robi to przez 30 lat Acha jeszcze jedno, 28 lat to nie jest duzo. Jest jeszcze czas aby spotkac swojego" amatora" ( kazda potwora znajdzie swojego amatora) Ja mam super meza , naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ a skąd wiesz o upałach w sierpniu?? ja bym wolała jednak temp.26-27 stopni ale z drugiej strony lato było by super,jezeli prognozy by sie sprawdziły.Gorzej z roslinnosciąwszystko wyschnięte na wiór.I tak zle i tak nie dobrze;) a ja dalej zmagam sie z dentystą ,juz myslałam,ze będe miec spokój ,a tu znowu masz babo placek i czeka mnie kilka wizyt o rany jak ja tego nie znoszę.Ale co zrobić ehhhhhhh. jutro kolejny upalny dzień a ja pędze dokonczyc ksiązkę ,która pochoneła mnie bez reszty:) Pozdrawiam letnio i orzeżwiająco;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PCT
musi byc pogoda w sierpniu, bo ja jade nad morze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!Jestem tu nowa.Moze przyjmiecie mnie,a moze i nie.Moj problem dotyczy tego,ze ja nie potrafie byc w zwiazku.Wciaz zazdrosna i podejrzliwa:( Chciala bym to zmienic,ale nie moge sie do tego przymusic.Boje sie,ze zrobie blad,ze oddam sie w 100% dla ...fakt faceta ,ktorego mocno kocham.Boje sie zdrady w myslach bardziej niz cielesnej,ktorej bym i tak nie wybaczyla.Co robic?Zaprzestac zwiazki?Byc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady-> nie wiem czy wiesz ale jest taka zasada, że nasze myśli kreują naszą rzeczywistość i to na czym się najbardziej skupiamy materializuje się. Jeśli więc nie przestaniesz zadręczać się myślami o możliwej zdradzie to raczej na bank Cię ona spotka. Zamiast bać się czegoś co nie nastąpiło zacznij myśleć pozytywnie o swoim partnerze, o tym że jest wierny i wspaniały dla Ciebie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarek//🌼Witaj!masz racje.Staram sie wciaz tak o tym nie myslec , a skupiac sie na tym co jest dobre:) Wiem,ze jemu bardzo zalezy.Wciaz daje mi to do zrozumienia.Nie pozwala mi odejsc od siebie,a tak naprawde nie ma powodu bym Go zostawiala.Chyba,ze przez to myslenie wlasnie.Dziekuje za wsparcie:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szarek
Co tam u Ciebie? Fajnie ze sie odezwales. Zawsze milo sie ciebie czytalo :) Bardzo mnie poruszyla twoja historia i w taki sposb probowales sobie z nia radzic. Masz dobre serducho chlopie i kiedys ktos ci to wynagrodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala....... no tak jadłas lody piłas zimne i teraz angina;) ale słyszałam ,ze własnie sporo osób lezy z bolacym gardłem pzrez te upały.Nawet mój komp cos odmawiał posłuszeństwa chyba za gorąco mu było:) upały ,ze trudno wytrzymać ehhhhhhh mam jeszcze urlop jak dobrze,że nie muszę smarzyć sie w robocie;) chyba kupię sobie rower i będe robic wycieczki rowerowe:) szarek :) fajnie ,że jesteś:) pozdrawiam wszystkich i nie przegrzewajmy się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Waszystkich serdecznie :-) Widzę, że topik kwitnie :-) w przeciwieństwie do roślinności, która woła o pomstę do nieba więdnąc z braku wody. Ja słyszałam, ze nie dość, ze tak będzie w sierpniu to i jeszcze we wrześniu ma tak być. Podobno to najcieplejszy lipiec w Polsce od 200 lat (ale ile w tym prawdy nie mam pojęcia, choć ja takiego lipca nie pamiętam). Wróciłam z urlopu wpadając od razu w wir pracy, co umożliwiło mi (niestety ;-) ) szybkie zapomnienie dwu-tygodniowego błogiego lenistwa. Echh ... to było piękne. Prawie dwa tygodnie garden - party ;-) To stanowczo zbyt krótko by odpocząć w pełni ;-) Pozdrawiam Was serdecznie :-) i wracam do papierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zmyslowa:) tak wolne czyli urlop to fajna sprawa Ala........ narescie ,ale mnie coś gardło zaczyna bolec oj;)dobrze,ze mam septolete na lodówce;) urlop mija mi dość towarzysko;) tak ,że narazie się nie nudzę w planach kupno roweru to chyba pewne będzie;) oczywiście namawia mnie na rower jeden z kolegów;) wszak kuszące są wycieczki rowerowe>:) Pozdrawiam wszystkich i ide robic sobie sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
wiatam,wudzę,ze nikogo nie ma :) ale wszyscy sie urlopują i wczasują.to bardzo dobrze !! :-) ja własnie wróciłam z Łeby było fantastycznie ic hceę jeszcze :-) !! oprócz tego to jeszcze ze dwie duże krople deszczu by styknęły i moze jeszcze coś ...... :-) pozdrawiam serdecznie,bużka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszka3
Czesc jestem tu dzis pierwszy raz. Poczytalam sobie wiele wypowiedzi i tak sobie mysle: dziewczyny, ktore jestescie same - rozejrzyjcie sie dookola bo moze w waszym srodowisku tez sa wspaniali faceci !!! tylko wy ich po prostu nie zauwazacie. Jest wielu wspanialych mezczyzn ale oni tez bywaja zagubieni. Trudno im sie odnalezc w nowej rzeczywistosci bo ich ojcowie byli zywicielami rodzin a oni wciaz napotykaja na silne kobietki. Od kogo maja sie uczyc partnerstwa? Zauwazcie facetow w waszym otoczeniu np tych schowanych za monitorami komputerow i szczerze odpowiedzcie co o nich wiecie? Bo moze zyjecie cale lata obok nich a zupelnie ich nie znacie? A gdybyscie poznaly ktoregos blizej to moze sie okaze, ze kogos takiego szukacie? Nie szukajcie idealow. Ciezko zyc ze swiadomoscia, ze wasz partner jest taki doskonaly a wy macie tyle wad. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszka3
Czesc jestem tu dzis pierwszy raz. Poczytalam sobie wiele wypowiedzi i tak sobie mysle: dziewczyny, ktore jestescie same - rozejrzyjcie sie dookola bo moze w waszym srodowisku tez sa wspaniali faceci !!! tylko wy ich po prostu nie zauwazacie. Jest wielu wspanialych mezczyzn ale oni tez bywaja zagubieni. Trudno im sie odnalezc w nowej rzeczywistosci bo ich ojcowie byli zywicielami rodzin a oni wciaz napotykaja na silne kobietki. Od kogo maja sie uczyc partnerstwa? Zauwazcie facetow w waszym otoczeniu np tych schowanych za monitorami komputerow i szczerze odpowiedzcie co o nich wiecie? Bo moze zyjecie cale lata obok nich a zupelnie ich nie znacie? A gdybyscie poznaly ktoregos blizej to moze sie okaze, ze kogos takiego szukacie? Nie szukajcie idealow. Ciezko zyc ze swiadomoscia, ze wasz partner jest taki doskonaly a wy macie tyle wad. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
halo ludziska co tam u was. Pamietam jak kiedts ten topik buzowal energia a teraz co ! Zmyslowa, Aalex, szczesliwa, biegnący jak tam zycie wam sie układa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Melduję, ze u mnie wszystko w porządku:) W przyszły piątek jadę w rodzinne strony, już się nie mogę doczekać:) Chciałam Was gorąco pozdrowić:) A dla Ka, Hope i Zmysłowej przesylam buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aalex
Aalex czołem :) Na urlop jedziesz ze swoim czy raczej sama? I jak praca? Ciekawsza od poprzedniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek25
siedzac na kafe nie poznacie facetow wyjdzcie do ludzi a nie uzalajcie sie nad swoim losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aalex:) fajnie ,ze wszystko u Ciebie okey:) Ala..... co to ?? jaki z Ciebie niewybuch? a wiesz,z eniewybuchy mozna rozbroić??;) U mnie nareście pada deszcz ,jest pochmurno i włsciwie leje jak z cebra,ale było to potrzebne roślinkom.W moim ogródku trawa przypomina zółta słomę;) Jutro byc może wybiore sobie rower i go zakupię a potem będzie \" ludzie zejdzcie z drogi bo listonosz jedzie\" kolega strasznie mo głowę suszy o ten rower ehhh a to tak zupełnie niedawno poznany kolega a juz tak zakrecił mi w głowe z tym rowerem;) co to będzie dalej??? pozdrawiam wszystkich waniliowo i czekoladawo;) czyli słodko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma.......
Miłość jest wtedy, gdy dwoje ludzi potrafi się doskonale zrozumieć nie wypowiedziawszy ani jednego słowa. Miłość jest wtedy, gdy wiemy, że w drugiej osobie jest nasze schronienie. Miłość jest wtedy, gdy chcemy całym sobą żyć dla drugiej osoby. Miłość jest wtedy, kiedy wzajemne relacje między dwojgiem ludzi opierają się na zrozumieniu, na zaufaniu, na cierpliwości... Miłość jest potężna, ale powinna być też wyrozumiała i powinna umieć wybaczać. cytat: http://wiecek.biz/czym_jest_milosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×