Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Uciekam powoli w stronę domu. Czas rozpocząć weekend :-) Ściskam Was wszystkich cieplutko i życzę roziskrzonego weekendu pełnego miłych niespodzianek. Do poniedziałku moi Drodzy. Będę tęsknić. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety wbrew temu co pisze większość nie jestem bardzo atrakcyjna i pewno stąd moje kłopoty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wcale nie napisalam , że jestem bardzo atrakcyjna..........wręcz przeciwnie - paskudztwo takie jakieś...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randia To nie jest tak jak myslisz ..........bo może to co zaraz napisze zabrzmi jak frazes ale wygląd nie jest najważniejszy!!! Bo ważne jest to jaką jesteś osobą - byłem kiedyś z dziewczyną która była naprawde bardzo atrakcyjna ....stało sie rozstaliśmy się ..........po roku zakochałem sie w dziewczynie która z wyglądu była normalna żaden wamp i okazała sie być cudowną osobą:) ( ale też nie przetrwało ale to już mniej wazne) troche wiary w siebie , napewno masz w sobie coś atrakcyjnego :) moze są to usta , moze oczy każdy ma coś w sobie ważne żeby o tym pamiętać!!! i może ........wyeksponować swoje piękno , piękno które jest w każdym z nas:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam się w lustrze porządnie dokładnie i z lekkim obrzydzeniem.......Ohyda, oczka jakieś niewydarzone, nos idiotyczny zgoła, czółko kretynki myslącej......z usteczkami też nie najlepiej......Oceniłam się obiektywnie i bezlitościwie....jakim cudem coś takiego mogłoby wzbudzić zachwyt w mężczyźnie. Jaki by ze mnie nie tryskał intelekt, osobowość oraz inne ukryte zalety, nie może sie facet zakochać nie tylko na smierć ale nawet na lekką grypę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka chyba troszke przesadzasz:) a moze spytaj sie przyjaciółki to oceni obiektywnie , bo tak to każdy z nasz ma pełno wad w swoim wyglądzie i każdy może sobie coś zarzucić:ja banderasem tez nie jestem ..... ale jakos staram sobie radzić:) i tego tobie też zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka chyba troszke przesadzasz:) a moze spytaj sie przyjaciółki to oceni obiektywnie , bo tak to każdy z nasz ma pełno wad w swoim wyglądzie i każdy może sobie coś zarzucić:ja banderasem tez nie jestem ..... ale jakos staram sobie radzić:) i tego tobie też zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystek sorrki ja żartuję oczywiście, źle mnie zrozumiałeś. To cytat z ksiązki J. Chmielewskiej.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moja reakcja na fakt, iż kobiety czesto dochodza do wniosku, ze skoro facet je zostawił, albo w ogóle są same, to na pewno sa brzydkie i nic niewarte. W tej ksiązce autorka też tak twierdzi..na początku - potem zmienia zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie przesadzajcie!!! Każdy ma jakieś niedociągnięcia i zawsze sobie coś znajdzie co mu się nie podoba. Fakt Krystek nie jest Banderasem ;) ale ma powodzenie u przeciwnej płci :) Ja u siebie też znalazłbym parę rzeczy do poprawy, ale to nie ma sensu, akceptujmy się takimi jakimi jesteśmy a wtedy inni będą nas postrzegali innaczej. A propo mojego wczorajszego spotkania, to dzisiaj chodzę jakiś bardzo zmulony, jakbym dostał bejsbolem w głowę ;( ale mam nadzieję, że się pozbieram przez weekend, liczę na to bardzo. Kadarka Ale z Ciebie przewrotna osoba ;) (cytat) Krystek się nie domyślił, ja zresztą też :D Co się dzieje z Ivetą - może ktoś wie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Ty tu nie kręć uczciwych ludzi:-) Przecież wczoraj mówiłaś, że spojrzałaś w lustro i z Twoim urokiem wszystko ok!!!Nam się nie schowasz, to przez kabelki czuć, że jest ok:-) Krystek Siemanko!!!!!! Hmm... czarny tak w jeden dzień? Nie dziwie się wcale, bo gdzie Ty byś chłopie takich konkret ludzi znalazł jak nie tu:-) Przepraszam moi drodzy, ale ja mam dziś zajebiasty humorek i nie zamierzam go za nic na świecie stracić!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ja też ja też mam dobry nastrój............troche jestem niewyspana ale jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Randia Każda potwora znajdzie swego amatora :-) A powszechnie wiadomo, ze piękno jest ulotne. Jeśli mężczyzna (a niestety jesteście wzrokowcami) patrzy na Ciebie tylko przez pryzmat wyglądu zapominając o tym, ze kobieta ma również piekne wnętrze (patrz: duszę i serce) ;-) to nie jest Ciebie wart. Pozdrawiam serdecznie i teraz chyba w końcu uda mi sie wyjść z pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Czytelnik!!:) Raf - Dzięki ............ ja Cie kiedyś zabije.......:):)::):):)::):):) kadarka sorki nie skumałem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHEHE no właśnie gdzie można znależć takich zajefajnych ludzi jak nie tu;) Pozdro Czytelnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie to że wam humorki dopisują może i mnie się udzieli... Krystek ale mam nadzieję, że oszczędzisz mi cierpień :D Czytelnik no wreszcie zawitałeś, mam nadzieję że na dłużej ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcue kto będzie wieczorkiem tutaj? Ja już spadam tradycyjnie poprzerzucać żelastwo, żeby się nie zakurzyło na siłowni. he,he....... I właśnie żonka mi dzwoniła, że umówiła mnie na masaż, wię c pełen relaksik się jeszcze szykuje do tego dobrego humorku:-) Kadarka Fajnie, że Ty też, Ty też, Ty też masz humorek:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytelnik czy przypadkiem nie masz za dobrze? przyznaj się ;) Kadarka Sen to bardzo ważna rzecz, ja dzisiaj pewnie też wcześniej pójdę w piórka. Miło, że ci humorek dopisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze jak najbardziej!!! ale sama przyznasz racje że piatkowy wieczór , to nie jest chyba dobry czas na szybkie chodzenie w piórka ....:) tak mi sie przynajmniej wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystek napisałem wcześniej a nie że zaraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie Ci się wydaje............niestety osobiscie nie posiadam planów na dzisiejszy wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm to może Ci coś zasugeruje jeśli pozwolisz?:) 1. telefon do koleżanki , tudzież dobrej psiapsióły:) i wychodzicie na fajny flmik do kina:) 2. j/w wypad do klubu na piwko,lub soczek :) jak wolisz:) 3.spacer wieczorkiem po miescie:) 4.obejrzenie olimpiady wieczorkiem w domciu 5. super spontan i wyjazd na wiecziorną kawke np do Krakowa lub na Hel:) Mam nadzieje że coś wybierzesz i że teraz masz już swoje plany na wieczór:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej podoba mi sie punkt 5 tylko musze się pospieszyć bo jutro od poranka zarabiam na chlebek..........ale z Helu zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdążysz na pewno trzymam kciuki:) ja niestety jutro tez od rana zarabiam na chlebek no może jescze pączka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest mały problem.........rano wróciłam z pracy i taka jestem troszkę padnięta, Jak wsiądę w samochód to zaparkuję w połowie drogi i zasnę. Po piwie tym bardziej zasnę.............nic tylko te piórka mi zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje : nie było by to zbyt rozsądne w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyc kolorowych snów i miłego wypoczynku:) Ja chyba dzis wyskocze dziś wieczorem :) chyba należy odreagować wszystkie stresy:) Raf a TY:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×