Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie:) Biegnący, jestes po prostu uroczy....... A tak na marginesie, to teraz kobiety wykorzystują??:P Kadarko, M nie bywal w Krakowie... a ciasteczko już mu ktoś buchnął sprzed nosa;) Pozdrawiam cieplutko wszystkich i wracam do pracki, toż to ostatni dzień przed urlopem, musze p-odopinać pewne sprawy na ostatni guzik:) Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest ten czaruś Reinmar, bo chciałam zlożyć reklamację!Nie wiem jak u Corduli, ale u mnie z tym snem d..a:( Mi, czemu tak rzadko tu zaglądasz dziołcho:( Biegnący...no no;)Pierwsza myśl po Twoich słowach:ale fajnie, że facet spędził hmmm....miły wieczór;)Druga myśl-o kurcze, tak dla sportu???to się chyba w socjologii teraz nazywa\"fucking friends\":D:DAle mnie natchnąłeś, od dziś chodzę do łóżka ze wszystkimi moimi kolegami, jak szaleć to szaleć;):D Kadarka🖐️ Udanego dnia wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o ile znam Biegnącego -to nie jestem pewna czy wogóle do czegoś \"konkretnego\" w naszym mniemaniu doszło..;) Oczywiście niczego nie ujmując jego męskości....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga- Ta zazdrosci Biegnacemu
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś pomarańczowy mnie rozgryzł..:P No to cóż...Biegnący \"zbrukałeś\" nieco swój wizerunek..;) Ale ja nadal Cię lubię..:)-niezależnie od intensywności wieczornych przeżyć..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i cieszę sie, ze bywam czasem balsamem dla Kadarek..;) Filantropia to dobra rzecz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta... jesteś moją nową idolką... to jeszcze nie fu-club :P ale może kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki - miało być \"fun-club\" - żeby nie było niedomówień albo co gorsza pomówień :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż..Fun Club jeszcze niezbyt liczny ale od czegoś trzeba zacząć...;) -Czekam na kolejne zgłoszenia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ mój czas sie kończy a wielbicieli nie przybywa musze sie pożegnac ....;) pa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pustke w głowie i nie wiem co pisac więc sobie tak posiedzę tutaj w kąciku;) aha z piweczkiem w ręku A co do snów dzisiejszych to całą noc jezdziłam kolejką;) i nie wiem czy to było takie erotyczne;) to chyba zemsta tego drinka \"orgazm\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar .. właśnie tak sobie pomyślałem,że bycie popaprańcem nie jest takie złe.. na początku myślałem,że się żalisz jak o tym piszesz :P ale teraz to jestem prawie pewien,że Ty się z tego cieszysz :D :D w sumie to zauważam( zauważam to nie to samo co "widzę") dużo .. \"dobrych stron\" bycia P. :D coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ udanego weekendu ja mam zamiar taki miec ;) jade na mala kolonie przedizal do 22 do 40 z hakiem oj ... az strach sie bac. Cordula... oj cos mi sie nie podobasz Biegnacy... to ja cie chlopie nie znalam z tej strony :P Sniezynka... jakos nie wiem o czym pisac ale czytam codziennie ;) Buziaki dla wszystkich bawcie sie dborze ja napewno bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no!!!! trzeba podciagnąc statystyke bo cos tu się opuszczamy;) pogoda do bani u mnie leje;) czekam na kolegę miał mnie zabrac na dobra kawę;) porządki porobione, własnie zadzwonił telegon;) więc ...... zycze wzystkim dobrej ,szalonej ,udanej soboty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
a ja cały tydzien na spotkaniach z kolezankami z zagranicy Londyn,Barcelona i Kawałek Włoch sie mi pozjezdzały dziewczyny... miłego weekendu dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opuszczacie sie moi mili i opuszczacie forum:) wiem, niedzielny sloneczny poranek powinnam leniuchowac w wyrku ale nie umiem. Mi baluje na hmm jak ona to nazwala?????nie pamietam ja sobie ubzduralam kolonie:)) Cordula jak kawa byla w koncu pyszna czy sama sobie musials zaparzyc??? Aalex urlop pogody zycze:) biegnacy to sie daje podrywac to nwet ni epytam bo pisze ze super:) Aga- ta a co tam u ciebie?? Sniezynkaa, czarownica, krz, rainmar 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups Kadraka pominelam niechcacy:) ostroznie na tych rolkach po gdyni bo mi mozesz moja kochana struszke potracic- mama pojechala odpoczac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miski:) No tak większość urlopuje na cacy;) Ala.......jesne kawa była pyszna ale nie tylko;) i wineczko i sałatki i rózne desery kurcze no sponsor miał gest;) zreszta spotkałam wczoraj jeszcze dwóch kolegów i okazało sie ze .ze mój kolega od kawy zna sie z kolegą spotkanym bo chodzili razem do szkoły hehe ale swiat jest mały. I pozegnałam swojego kumpla który jedzie dzisiaj do Anglii czyli miałam wczoraj dośc towarzyski dzień i to w gronie meskim kurcze;) A mój pan M zakończył dzień sumując przez gg ze jestem boska hahah sadzi takie teksty ale odzywac to się odzywa raz na dwa tygodnie ,cwaniaczek:P kadarka:) wyciągaj te rolki i jazda;) szkoda dnia ;) u mnie tez pogoda rano była super,a teraz sie skiepsciła cos nie coś i znowu szaro i buro:) ide kaweczke sobie zrobić moze ktos reflektuje ,zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale sie tu pustki porobiły uuuuuuu;) tak słoneczko wychodzi ,ale jakos tak jesienią juz pachnie;) aaaa w radiu powiedzieli ,ze pogoda idealna na swiąteczne spacery;) hihi no to ide polezeć;):P A jak by co to kawa w ekspresie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po cudownym weekendzie!:) Stęskniłam się za Wami przez te 3 dni:)Kadarka🌻, Ala🌻, Cordula🌻:) Poniedziałek zapowiada się całkiem wesoło-dziś spotkam się z mężczyzną mojego życia, czyli moim dziadkiem:), który jak zwykle upije mnie winem podanym elegancko w literatkach;) a potem postawi przede mną całą zawartość lodówki ze słowami:Andzia, jidz, boś zmarniała! (hi hi:))A babcia zada sakramentalne pytanie:Kiedy wychodzisz za mąż? Na co ja (jak zwykle) odpowiem: Jutro babciu. I puszczę oczko do dziadka, a on mnie kopnie porozumiewawczo pod stołem:D Udanego dnia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten słoneczny (w końcu) dzień. Widzę, że pustki tu straszliwe były. Chyba macie dużo zajęć, co? Ale to dobrze, bo chyba lepiej cosik robić niż siedzieć przed komputerem. Ech...Ja już myslę, że jutro do pacy i strasznie mi się nie chce:( Poza tym po staremu. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezynka🌼oj bardzo Ci zazdroszczę męzczyzny Twojego zycia :) niestety ja juz nie mam ani dziadków ani babć ale wspomnienia sa piękne i skąd ja to znam z tym częstowaniem jedzeniem;) babcia szczególnie uwazała nas wnuczeta za wiecznie zamorzone :) Zapłakana:) witaj ,oj współczuję rzecywiście ale jakos dasz rade ;) mnie tez to czeka ale za dwa tygodnie:) ja mam w planach jeszcze wypad w góry ale potem sie zastanawiam jak ja sie przestawię z takiego lenistwa do pracy;):P ooo ranyyy :) no to miski życzę wszystkim super świetowania\' Ala....... kadarka i wszyscy pozostali których nosi ..........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no ja juz wrocilam , wypilam kawke , nastawilam pranie i ide odsypiac. Ah co sie nie dzialo na tym wypadzie ok 30 osob pijanstwo , opalania i kapiel w nocy w kraterze oczywiscie w bieliznie...zajebanka a teraz trzeba wrocic do rzeczywistosci mniej kolorowej. A jak wy po weekendzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! I po wspaniałym weekendzie:) Może nie był tak emocjonujący jak u Mi..;) ale fajny. Najeździłem sie rowerem za wszystkie czasy. Dziś ledwo chodzę:D Wieczorem wrzucę zdjęcia do netu i dam adres. I w końcu lato. Niedz i pon były czysto plażowe. A teraz coś dla .. panów:), nie ma to jak piękne okoliczności przyrody..;) http://www.swann.webpark.pl/piekna_plaza.jpg Miłego dnia kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×