Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość to ty autorko
Sama28-35, to wciąż Ty? Wciąż sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28 - 35
tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28 - 35
:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty autorko
Przez 6 lat nie znalazłaś faceta? Gdzie są teraz te dziołchy, co to twierdzą, że miłości nie powinno się szukać, ona sama nas powinna znaleźć? Zgodziłbym się z tym twierdzeniem, gdyby czas stał w miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli jesteś 7 lat sama
..ehhhhh życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma jak to samotny sylweste
;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werus
A dajcie spokoj z tymi facetami. Tak to sie wydaja ciekawi i fajni, a jak juz ich poznasz to co lipa. Ja tam jednak wole tylko flirtowac, bo naprawde jak juz poznajesz ich lepiej to okazuje sie ze jednak wiecej jest roznic i chemia tez szybko znika ;/ Spotykam sie caly czas z takim jednym kolega, jeżeli zadna dziewczyna mi go nie skradnie to mysle, ze ktoregos dnia zaczne z nim chodzic, ale poki co wole flirtowac i sie bawic. Chyba jeszcze nie jestem gotowa na kolejny powazny zwiazek, a szkoda, bo ten moj kolega jest naprawde fajny i ciekawe jak dlugo bedzie na mnie jeszcze czekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie byliscie na sylwka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester 2011
😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werus
Przed telewizorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werus
hej nie bylam przed telewizorem ;p sylwka spedzilam z bartem i 60 innymi znajomymi, bylo fajnie :D potanczylam i sie napilam i kazdy facet byl moj hehe ;p nie no swiruje. Pozniej pojechalam do siostry i tam zostalam do rana ;p ale bylo super dawo tak swietnie sie nie bawilam. Chce wiecej takich imprez, alkohol, tance i mila atmosfera :D super :D, a dzis bylam na piwku i tez bylo milo, ale nie wiem jak to jest ze wole meskie towazystwo, moze dlatego ze mam 3 braci. no nie wiem ale z facetami szybciej idzie sie dogadac i posmiac i super bylo! milych snow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To najgłupszy tekst
nie_chce_mi_sie_myślećo_nicku "To najgłupszy tekst wiem jak to jest spotkać fałszywych przyjaciół. Ja ma to szczeście ze mam jedną przyjaciółkę, na którą mogę liczyć co mnie bardzo cieszy. To, ze świat jest fałszywy to nie znacz, ze wszyscy są fałszywi, są wyjątki od tej reguły. Życzę powodzenia w szukaniu przyjaciół". Dziękuję za miłe słowa, ale już nie szukam ani przyjaciół, ani faceta, bo w dzisiejszych czasach nie ma już normalnych, bezinteresownych ludzi. Każdy spotyka się z nami, bo węszy w tym jakąś korzyść. Szkoda tylko, że zrozumiałam to tak późno. Ja już na nic nie liczę i pogodziłam się z tym, że zawsze będę sama. Wolę być sama niż z kimś, kto będzie ze mną po to, by po moich plecach wskoczyć np. na szczeble kariery (to nie wymyślony przykład, tylko sytuacja z jednym z moich eks, który dzięki mojej pomocy awansował, a potem dał mi kopa). Dość pozwalania innym na ranienie siebie. Czas zacząć żyć dla siebie i liczyć tylko na siebie, bo na nikogo innego liczyć nie można. Bardzo się cieszę, że Ty kogoś spotkałeś. I życzę, aby tym razem okazało się, że to ta prawdziwa miłość, mimo odległości! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama 28,35 sie upila
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28 - 35
tak było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po 30 kobiecie trudniej kogos
poznac, na pewno. Albo juz pozajmowani albo z bagazem dziecmi, zniecheceni do wszystkiego. Im ktos starszy tym jest trudniej o nowe zwiazki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo w Polsce przypada 2 baby na
1 faceta Statystycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_chce_mi_sie_myślećo_nicku
Nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_chce_mi_sie_myślećo_nicku
To najgłupszy tekst każdy jest sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DLACZEGO JESTEM SAMA??
Co to znaczy sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gryzli
dobre :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj samotnosc to epidemia
Dziękuję za miłe słowa, ale już nie szukam ani przyjaciół, ani faceta, bo w dzisiejszych czasach nie ma już normalnych, bezinteresownych ludzi. Każdy spotyka się z nami, bo węszy w tym jakąś korzyść. Szkoda tylko, że zrozumiałam to tak późno. Ja już na nic nie liczę i pogodziłam się z tym, że zawsze będę sama. Wolę być sama niż z kimś, kto będzie ze mną po to, by po moich plecach wskoczyć np. na szczeble kariery (to nie wymyślony przykład, tylko sytuacja z jednym z moich eks, który dzięki mojej pomocy awansował, a potem dał mi kopa). Dość pozwalania innym na ranienie siebie. Czas zacząć żyć dla siebie i liczyć tylko na siebie, bo na nikogo innego liczyć nie można. " to tez prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama28 czy teraz 36 dalej jest
sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez jestem sama własciwie chyba moglabym podpisac sie pod słowami autorki tego topiku a przeczytałam tylko pierwszą i dwie ostatnie strony, wlasciwie czytajac poczatek zastanawialam sie czy autorka spotkala kogos ... a tu sie okazuje ze dalej jest sama ... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury ktos pisze
juz dawno, chyba w tym samym roku w ktorym zalozyla temat kogos spotkala, pobrali sie i nawet byla w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja też niestety sama:( a tak bardzo chciałabym kogoś mieć, z kimś dzilić to życie.... no ale cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda , że nikogo nie ma, bo gdyby było inaczej , mielibyśmy jakąś nadzieję , że los do nas się uśmiechnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury ktos pisze
poinformowany, nie sciemniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury ktos pisze
w dodatku liczyc nie umiesz, nawet w zakresie do 28+6=34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilekolwiek kto ma lat to smutne, ze jest się samemu a im wiecej lat - tym bardziej smutno wiem to doskonale mam wlasnie 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×