Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość mała Lola
dziekuje za milusie powitanie:) i witam Was wszystkie ponownie Eveline> teraz waże 60 kg, bo schudlam ostatnio kilka, normalna moja waga zawsze wynosila 64-65 kg. Moze nie jest to aż tak wiele, ale dla mnie najwazniejsze jest to jak wyglądam, a nie ile waże, wiecie o co chodzi... dlatego najlepiej jest sprawdzac po swoich ciuszkach czy sie schudlo czy nie:) Teraz waże sie raz na tydzien, bo od codziennego wazenia i wahań mojej wagi dostawalam nerwicy i to jest dobre rozwiązanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ja mam ostatnio potrzeskane dni. Tyle załatwiania.... Dziś jestem w domu dopiero o 21. W pracy już wydłużony dzień zasuwania. Robota!!! Po pracy odwiedzam mojego nowego kolegę w szpitalu. Pamiętacie jak wam pisałam o tym małym co płakał? Poznaliśmy się i jesteśmy kumplami. Dziś jak mnie zobaczył to wyściskał mnie bardziej niż moje dzieci. Super chłopak. Dostałam już misia na pamiątkę i zdjęcie. Będzie chyba do piątku w szpitalu, to mam co robić popołudniami. Oprócz tego załatwianie wszystkiego przed wyjazdem. Książki, opłaty i różne śmieszne sprawy. Dużo tego, padam na nos. Raczej nie poćwiczę, ale przebiegałam dziś tyle kilometrów, że chyba się nie obrazicie na mnie? Witaj Mała Lola 🌻 chce schudnąć - obiecuję poćwiczyć jeszcze w tym tygodniu. Słowo! Alicja - nawet nie obejrzełam M jak miłość. Niezdążyłam.... :( Eweline - Najtańszą wagę to moze się nie będzie opłacało kupić. Mam już drugą więc doradzam: kup z podziałką co 100g. Lepiej widać co się dzieje, bo jak miałam co 500 g to różnie bywało. A kosztuje ok. 130 zł. Witaj Amelka 🌻 Dotta - tez mam kłopoty z serwerem. :) To co u Ciebie słychać? A M B E R G D Z I E J E S T E Ś ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Amber gdzie jestes?????????? Xeniu 3mam Cie za slowo ze pocwiczysz:) amel-ka brawo :):) mala Lola Ja sie waze codziennie ,mam zle doswiadczenia zwiazane z brakiem kontroli wagi:( Dotta przepadlo? pewnie to co wpisalas? Xeniu musisz miec extra charakter skoro ten chlopiec Cie tak polubil :):):) Editha mialas kiedys tabletki "zielona herbata"? wczoraj widzialam w aptece Dziewczyny jak sie odtruwa organizm? Ja cos czuje ze musze od tego zaczac odchudzanie Pisze ze teraz zaczne ? no wlasnie znow postanowilam na nowo wiecie ze z dnia na dzien waga mi skacze +1kg +2kg no to od mojej rekordowej wagi 83.500 mialam tak 82,900....dzis 82.700 Jakos z dnia na dzien nie chce spadac 1kg 2kg:( Alicjo strasznie mi sie spodobalo ze bedziecie ze mna do konca jestes kochana:):) Sciskam was mocno Zaraz rowerek:) Potem sie zamelduje❤️❤️ Xeniu zapomnialam wpisac ze czytalam o gr krwi i wiesz hihi znalazlam wielki plakat i na nim wypisane jak powinnam jesc zgodnie ze swoja gr krwi:):):) 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 xenia....M jak Milosc moge ci streszczac;) chce schudnac:) Ciesze sie, ze sie nie poddajesz...przeciez kazdy ma chwile slabosci, wazne zeby caly czas miec swiadomosc, ze chce sie schudnac...ja tez mam chwili zalamanie...wczoraj dostalam paczuszke wedlowskiego ptasiego mleczka....zgadnij co sie z nim stalo:) Amber....widzialam, ze udzielalas sie w innych tematach....a tutaj ciebie nie ma znami....WRACAJ!!! Dotta....mi czasami tez cos sie psuje, nie wklejaja sie wpisy...zaczyna szwankowac ta kafeteria..nie ma wyjscia, musisz nam napisac wszystko jeszcze raz...a jak tam bratowa? acha, Xenia...tamte konto na poczcie mam, wiec nie wiem czemu ta kartka nie doszla:(Ale dziekuje bardzo za zyczenia....i za pamiec... Ja wczoraj cwiczylam....a wy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ Witam serdecznie wszystkie dziewczyny 🌼 Taki esej wam napisałam i przepadło.....takie mam szczęscie :o wiecie ,ze jesteście moim pierwszym kontaktem z siecią o poranku.....od razu gdy przychodze zaglądam.i oczywiście czytam ąz boje sie teraz wiecej pisać bo przepada!!!!!!!!!! wiec bedzie krócej.....a czy częściej nie wiem.....u mnie też w pracy młyn i brak czasu >chce schudnąc dobrze,że nie poddałaś się......a ta tarczyca? hm moze mieć wpływ na wagę , mój mąz miał nadczynnośc....to chudł.......a TY chyba niedoczynność? HEniu gdzie się wybierasz????? zapomniałam -GRECJA? czy to ALA?jak syn? jestes dobra dziewczyną,,,,,serce na dłoni.. ALU martwie sie TOBA tzn tymi słodyczami......nunu.... AMBER faktycznie gdzies sie zaszyła i młoci chyba .....hihi JA przed okresem bebzon mam,że hej niby waże dobrze, ale ten brzuch.....staram sie nie jeść za wiele ale mam już napady.....a i nastrój ALU nie najlepszy....zawsze tak mam. Czuje sie dobrze tzn.....musze funkconować.....usmiecham się.....pracuje....ale w sobie -wracają te mysli.....wtedy jest żle...... No coż życie toczy się dalej i gna nas do przodu czy chcemy czy nie. TAK bardzo bym chciała choc utrzymac wage......ale nie jest to łatwe...... A to ważenie macie rację rodzi takie frustracje...... A bratowa trzyma się.......> chce schudnac ---------ona ma nadciśnienie wieć i skłonnośc do tycia......i schudła w sumie 8 kg. ALE się pilnuje......ja przy niej to wsuwam.......i pijemy obie czerwoną herbate......wynalazłam jakąs mieszaną z cynamonem i jabłkiem.....obleci acha i klimuszki Nova pije. Przynajmniej mam lepsza po nich przemiane materii 🌼 zagląde potem papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane moje 🌼 >Alicjo,ale mi narobiłaś ochoty na ptasie mleczko,jeszcze wedlowskie:) >Xeniu dziękuję Ci bardzo za rady dotyczące wagi.Chyba nją kupię,no chyba,że będą fajne spodnie,rozmiar mniejsze niż do tej pory:) >Amelko,pochwal się jak to zrobiłaś?W ciągu roku spadło z Ciebie trochę tych kilogramów.... Muszę się pochwalić,że odzwyczaiłam się od jedzenia pieczywa.Nie ciągnie mnie do niego,nawet wasy nie muszę kupować.To samo z ziemniakami i makaronem,chociaż je uwielbiam.ZA to jeszcze jem ryż.Wieczorkiem jem tylko owoce,chociaż to trochę trudne,bo zawsze wieczorami mnie ciągnie do jedzenia,a wcale nie jestem głodna:) Ćwiczę codziennie.Mam nadzieję,że spadnie mi jeszcze parę kilogramów(oczywiście góra 5),jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mało , wciąż za mało czasu... Zaczęłaam pakować. Kto to udźwignie? Jeszcze kupowanie książek, dziś było zebranie w szkole. Jestem w Trójce klasowej. Ale fart :( No, co tam! Mój syn się rozchorował i leży. Raczej w tym tygodniu znowu nie pójdzie do szkoły. Mały też właśnie teraz kaszle. Boże, co ja zrobię jak on też się rozłoży? Mama mi tego nie daruje. Dziś znowu byłam taka zalatana. Odwiedziłam małego Kamilka, ale byłam ze 40 minut. Strasznie krótko. Powiedział mi, ze jak będzie jechał do domu to będzie płakał... Tak mnie wzruszył. Mam nadzieję, że naprawdę wyjdzie w piątek. Chce schudnąć - mam prośbę do Ciebie. Nadaj sobie jakiś fajny nick. Długo się pisze ten Twój. Dziewczyny, co o tym myślicie.?????????????? Pomysł z odtruwaniem jest super. Dla A: 1-2 filiżanki dziennie naparu z przytulii czepnej. (Może uda się kupić?) Dwie figi suszone przed snem zjeść i popić szklanką wody, Masować ciało przed kąpielą suchą w miare miękką szczotką od kończyn do serca. Stosować przez 1 tydzień. Naturalny sposób detox. Ala - już mi w pracy opowiedzieli film. Nie wiem czy dziś był, znowu nie widziałam. Też KOCHAM ptasie mleczko!!! Dotta - jadę do Grecji. Już w piątek!!! :):):):):) Eveline - podziwiam za ćwiczenia. ❤️ Idę spać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam mało , wciąż za mało czasu... Zaczęłaam pakować. Kto to udźwignie? Jeszcze kupowanie książek, dziś było zebranie w szkole. Jestem w Trójce klasowej. Ale fart :( No, co tam! Mój syn się rozchorował i leży. Raczej w tym tygodniu znowu nie pójdzie do szkoły. Mały też właśnie teraz kaszle. Boże, co ja zrobię jak on też się rozłoży? Mama mi tego nie daruje. Dziś znowu byłam taka zalatana. Odwiedziłam małego Kamilka, ale byłam ze 40 minut. Strasznie krótko. Powiedział mi, ze jak będzie jechał do domu to będzie płakał... Tak mnie wzruszył. Mam nadzieję, że naprawdę wyjdzie w piątek. Chce schudnąć - mam prośbę do Ciebie. Nadaj sobie jakiś fajny nick. Długo się pisze ten Twój. Dziewczyny, co o tym myślicie.?????????????? Pomysł z odtruwaniem jest super. Dla A: 1-2 filiżanki dziennie naparu z przytulii czepnej. (Może uda się kupić?) Dwie figi suszone przed snem zjeść i popić szklanką wody, Masować ciało przed kąpielą suchą w miare miękką szczotką od kończyn do serca. Stosować przez 1 tydzień. Naturalny sposób detox. Ala - już mi w pracy opowiedzieli film. Nie wiem czy dziś był, znowu nie widziałam. Też KOCHAM ptasie mleczko!!! Dotta - jadę do Grecji. Już w piątek!!! :):):):):) Eveline - podziwiam za ćwiczenia. ❤️ Idę spać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam dziewczyny kiedy ja sie uwolnie od tego? mam juz dosc meza i jego zachowan on mnie niszczy nigdy nie bede chuda i nie dam sobie rady :(:(:( najadlam sie wlasnie :( tak mi smutno ze plakac mi sie chce ,nie jest najwazniejsze byc szczupla,ale jest wazne poczuc sie wyzwolona i niezalezna poniewaz zawsze chcialam schudnac to tym bardziej sie drecze ze jestem doniczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, nie siedzialam ostatnio dlugo i weszlam na swoje dwa tematy ktore ostatnio znowu ruszyly dzisiaj nie pojechalam na silownie bo stanie w korku na autostradzie kiedy wracalam do domu tak mnie psychicznie wykonczylo, ze zamarzylam tylko o wcisnieciu sie w fotel, kubku goracej herbaty (owocowa, a jej nazwa to... dietetyczny partner) i ogladnieciu jakiegos lekkiego filmiku. Jeju, jak aweredna pogoda, ciemno za oknem i deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witaj amberangelic:) Wstalam dzis o 4 rano Wczoraj fakt faktem jadlam po 23 ale przez caly dzien prawie nic i tak sie zdenerwowalam czekaniem na meza ze zabralam sie za jedzenie zaraz staje na wage .....82.700 nie jest zle tyle co wczoraj Jedno co stalo sie pocieszajace wczoraj kolezanka, ktorej nie widzialam jakis czas powiedziala ze ladnie wygladam i jakos inaczej ,pewnie schudlam ,strasznie mnie to ucieszylo:) Wracajac do wczorajszego zdenerwowania,dziewczyny jak sobie mozna poradzic z poznymi powrotami meza ,co zrobic zeby tyle mnie to nie kosztowalo nerwow i zdrowia???? Czasem zastanawiam sie po co ja z nim jestem ,odp dla dzieci dlatego ze go kocham ,a dlaczego on ze mna? nie umiem odpowiedziec:( Ciagle mnie niszczy,czuje sie niedowartosciowana,moj swiat kreci sie wokol niego, a jego swiat jest na innej planecie do ktorej ja nie mam dostepu Sory musialam to wreszcie napisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny..... 🌼 mała lulu XENIA- grecja..jejku , ale zazdroszczę CI.......baw sie jmilo i nie zapoinaj o nas ALU spóznione zyczenia urodzinowe.....napisałam je w tym co przepadło selenko? gdzie jesteś? amber witaj.....dlugo Cie nie było eveline A szczegolnie chce schudnac--plis załoz sobie jakis fajny nick .PLISSSSSSSSSSSSSS jejku kochana.....dobrze,że napisałaś....o tym ja też się tutaj wyżalałam..... HM przemysle temat bo teraz jest kłotnia pracownika z szefem....nie mogę sie skupić......napisze na pewno na ten temat 4 rano? matkooooooooo nie mogłaś z nerwów spać? Trzymaj sie cieplutko coś zaradzimt .choc ciepłym słowem..nie jestes sama.......i pamiętaj nic.lubi imię.plis ściskam ❤️ pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selena22
czesc dziewczyny! ja caly czas jestem z wami jako cichy obserwator:) Moja waga stoi w miesjscu wiec co tu pisac :( Wiecie, ja nie mam męża ale czesto czuje sie wlasnie jak by to moj swiat krecil sie wokol mojego chlopaka, jego cele, plany, znajomi.... ech, trzymajmy się!!!:) Dotta - miło mi bardzo, ze o mnie pamietałas:) ciekawe ile ten topik ma cichych obserwatorow:) moze cała polska was zna dziewczyny?:) Xenia- zycze super zabawy w Grecji... co ja bym dała...:) Chce schudnac- trzymaj sie i przypomij sobie te dobre chwile, pocatek, mi to zawsze pomaga- myslenie o tym, dlaczego z nim jestem. Milego dnia !!!!! Nie dajcie sie lodówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem selenko...... pisz co chcesz..nie muszą to byc wyniki w odchudzaniu.Ja tez nie chudne wcale ,a nawet troszkę nabieram pocieszajac sie ,ze to przez okres. Ja pamietam o was wszystkich, tylko w pracy mam tak mało czasu na skupienie sie bo wdrazamy nowy program komp. ja mam go niby sama rozgryzac......a idzie mi to........powiem wam szczerze,że powinnam iść na urlop teraz (calkiem niemożliwe)....by odpocząc od tego co bylo. NIe mam głowy wcale do niczego....nic mi sie nie chce myśleć....a tutaj takie spietrzenie w pracy.Inwestycje w domu.....ktore chyba sobie odpuszcze. Chce schudnąc Hm te powroty.zalezy jaki mają charakter.trudno mi powiedzieć...myslisz,ze unika domu? ile jesteście po ślubie? Wiesz to normalne z czasem malżenstwo rozlużnia się co nie znaczy,że jest zle. Gdyby nie daj Boze okazało sie jakieś nieszczęscie zobaczyłabys jak maz by zabiegał o wasze małżenstwo ( o Ciebie.mam nadzieje) U nas tak było.musi być buuuum by docenic co się ma. Choć ogólnie uważam ,ze męza mam najlepszego na świecie.Znoszącego mnie....troche dziwoląga.Ja tez taka jakas dziwna.zawsze sama muśze na siebie liczyć.Tak naprawde ja jestem motorem tego domu....od tych 16 lat.....takiego mam męza.układy.Ale żle mi z tym.....czasem jak teraz.Gdy od kwietnia żyłam w takim stresie. Poprostu nauczyłam sama na siebie liczyć......wspomagac się.nie obarczac innnych sobą......sama sie izoluję. Taka jest prawda.Bo chyab sami najlepiejj wiemy co nam trzeba tak naprawde. Facet to facet.....poprostu. dziecko też.......ja mam skomplikowaną psychikę. Dobrze,że on to toleruje.....hihi. ALE ja nie mam oparcia w domu.......a szyscy mówią skad ma te siły radość....pozorną....ech wystarczy. CHce schudnąc...... moze za wiele myślisz jak ja? moze trzeba brac los jakim jest nie wymagajac.....(ja nie potrafie) ostatnio na spowiedzi po .....wiecie czym.....powiedzialm ksiedzu \"PO co ja wyszłam za mąż\": by mieć wiecznie robote....stresy.....nie umiał odpowiedzieć.Ale ja zawsze wale takie teksty psych......zwlaszcza przed. Pamietaj jestes wartoscią samą w sobie......ja o dziwo mam tak wysoka samoocenę bo radze sobie poprostu od lat bez pomocy faceta.......i mam o nich zdanie jakie mam..są fajni.....ale...... Nie waga Twoja jest ważna...pamiętaj .mnmoja bratowa jak Ty wuiecznie sie odchudza..ale jak wazy 85 kg wyglada seksi.....ładnie TY zapewne też....schudnij trodszke dla siebie. ale nie katuj sie .....pamietaj dla siebie.ubierz sie seksi faceci naprawdę...lubia kragłosci.....i wiećej wiary w siebie..PROSZE> Ja Ci nie dam zwatpić..... Pamietaj jak sie czujemy jest wazne a nie nasza waga.,wyglad.Ludzie garną do pogodnych , dobrych ludzi. A innych unikaj jak ognia.i nie daj sie stłamsić nikomu..... Tak nas traktuja jak dajemy sie traktować....pamiętaj ❤️ jak przepadnie zastrzele się pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem selenko...... pisz co chcesz..nie muszą to byc wyniki w odchudzaniu.Ja tez nie chudne wcale ,a nawet troszkę nabieram pocieszajac sie ,ze to przez okres. Ja pamietam o was wszystkich, tylko w pracy mam tak mało czasu na skupienie sie bo wdrazamy nowy program komp. ja mam go niby sama rozgryzac......a idzie mi to........powiem wam szczerze,że powinnam iść na urlop teraz (calkiem niemożliwe)....by odpocząc od tego co bylo. NIe mam głowy wcale do niczego....nic mi sie nie chce myśleć....a tutaj takie spietrzenie w pracy.Inwestycje w domu.....ktore chyba sobie odpuszcze. Chce schudnąc Hm te powroty.zalezy jaki mają charakter.trudno mi powiedzieć...myslisz,ze unika domu? ile jesteście po ślubie? Wiesz to normalne z czasem malżenstwo rozlużnia się co nie znaczy,że jest zle. Gdyby nie daj Boze okazało sie jakieś nieszczęscie zobaczyłabys jak maz by zabiegał o wasze małżenstwo ( o Ciebie.mam nadzieje) U nas tak było.musi być buuuum by docenic co się ma. Choć ogólnie uważam ,ze męza mam najlepszego na świecie.Znoszącego mnie....troche dziwoląga.Ja tez taka jakas dziwna.zawsze sama muśze na siebie liczyć.Tak naprawde ja jestem motorem tego domu....od tych 16 lat.....takiego mam męza.układy.Ale żle mi z tym.....czasem jak teraz.Gdy od kwietnia żyłam w takim stresie. Poprostu nauczyłam sama na siebie liczyć......wspomagac się.nie obarczac innnych sobą......sama sie izoluję. Taka jest prawda.Bo chyab sami najlepiejj wiemy co nam trzeba tak naprawde. Facet to facet.....poprostu. dziecko też.......ja mam skomplikowaną psychikę. Dobrze,że on to toleruje.....hihi. ALE ja nie mam oparcia w domu.......a szyscy mówią skad ma te siły radość....pozorną....ech wystarczy. CHce schudnąc...... moze za wiele myślisz jak ja? moze trzeba brac los jakim jest nie wymagajac.....(ja nie potrafie) ostatnio na spowiedzi po .....wiecie czym.....powiedzialm ksiedzu \"PO co ja wyszłam za mąż\": by mieć wiecznie robote....stresy.....nie umiał odpowiedzieć.Ale ja zawsze wale takie teksty psych......zwlaszcza przed. Pamietaj jestes wartoscią samą w sobie......ja o dziwo mam tak wysoka samoocenę bo radze sobie poprostu od lat bez pomocy faceta.......i mam o nich zdanie jakie mam..są fajni.....ale...... Nie waga Twoja jest ważna...pamiętaj .mnmoja bratowa jak Ty wuiecznie sie odchudza..ale jak wazy 85 kg wyglada seksi.....ładnie TY zapewne też....schudnij trodszke dla siebie. ale nie katuj sie .....pamietaj dla siebie.ubierz sie seksi faceci naprawdę...lubia kragłosci.....i wiećej wiary w siebie..PROSZE> Ja Ci nie dam zwatpić..... Pamietaj jak sie czujemy jest wazne a nie nasza waga.,wyglad.Ludzie garną do pogodnych , dobrych ludzi. A innych unikaj jak ognia.i nie daj sie stłamsić nikomu..... Tak nas traktuja jak dajemy sie traktować....pamiętaj ❤️ jak przepadnie zastrzele się pa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
witam:) Xeniu baw sie dobrze w Grecji:) pisz do mnie Misia moze byc taki nik? zapytam w aptece z ziolami mam taka blisko oprzytule czepna tak mam pytac? selna pisz badz co widzisz, ze ja nie chudne i co ciagle was mecze moimi problemami Dotta jezeli chodzi o mojego meza ,moze masz racje unika domu ,sama nie wiem,ale faktycznie moze tak byc. Jaki maja charakter te jego powroty? No coz nie przychodzi pijany jezeli o tym pomyslalas,on ma swoich znajomych ,czasem mysle ze ma swoj swiat a dom jest tylko przystania miejscem gdzie spi lub odpoczywa. Czuje ze powoli sie staje dla niego obca osoba,przyjdzie i wcale nie pragnie ze mna rozmawiac nie stesknil sie nie widzac mnie caly dzien,jest jakby to powiedziec samolubem robi to co jemu jest potrzebne ,to ja zawsze wychodze z inicjatywa np rozmowy czy z oferta pomocy gdy zle sie czuje hmmm wlasciwie zle to napisalam to nie oferta tylko ja po prostu sie o niego troszcze i chce mu pomoc jak mu zle ,w ten sposob caly swiat sie kreci wokol niego bo on mysli o sobie ja o nim Jestem juz nascie lat po slubie Czy za wiele mysle? pewnie tak brak mi osoby ktora dalaby to co ja daje jemu.Jezeli chodzi o to czy jestem wartosciowa osoba wiele razy sie nad tym zastanawialam Wiesz co przychodzi mi do glowy? To ze ja daje siebie ,a to jest tak malo dla mojego meza . Gdyby ktos dzis go zapytal co zona robi dla niego odpowiedzialby ze nic on nawet tego nie zauwaza po prostu to jest cos czego teraz nie potrzebuje Wiesz co on oczekuje odemnie ze dam mu swiety spokoj tego pragnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Dziewczyny jestem po rozmowie z mezem niby jest oki Udowadnia mi ze nie jestem mu obojetna, tylko ze ja tak nie umiem zyc i zmieniac co chwile nastroju ,wykancza mnie ta hustawka Jutro jest nowy dzien ,moze teraz mi sie uda:) Pozdrawiam wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
zapomnialam dopisac Misia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ KOBITKI
CHCIALA BYM SCHUDNAC CHOC 1 KG TYGODNIOWO, MAM SIEDZACA PRACE-WIEC RUCHU ZBYTNIO NIE MAM , JAK WRACAM DO DOMU OK 16 TO SIE ZAJADAM I ROBIE PORZADKI DOMOWE, DORADZCIE COS JAK MAM TO ROBIC ABY CHOC 1 KG TYGODNIOWO ZRZUCIC!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę schudnąć - zrób nicka na czarno! A co do facetów, myślę, że najlepiej to OLAĆ. Dobrze że pogadaliście. Ale postaraj się coś zmienić. Zrób cos z włosami, coś innego, zacznij sie uśmiechać bez powodu (nie do niego, ale do innych). Kup sobie jakieś ładne ubranko i wyjdź z domu! Nie czekaj aż on się wybawi. Zrób sobie z koleżankami babski wieczór. Albo idź z koleżanką do kina. Zostaw go samego z tym bałaganem w domu, niech sie martwi. Nie wiem czy macie dzieci, ale zajmowanie się nimi też da mu do myślenia. Czasami nie rób obiadu. Jak głodny to niech zje kanapkę. Nie bądź cały czas dla niego. Bądź dla siebie!!! To powinno nim wstrząsnąć. Oczywiście trzeba to robić z umiarem, bo łatwo przecholować. Ale to powinno go zaszokować!!! ❤️ Witaj Amber 🌻 Selena 🌻 Dotta 🌻 Ala 🌻 Już więcej tu nie zajrzę w tym miesiącu. Niestety. :( Jestem spakowana, i chyba wyrobiona. Jutro wcześnie muszę wstać. Dziś smutne pożegnanie z Kamilkiem w szpitalu. Dobrze, że jutro wychodzi, byłoby źle gdyby nikt go nie odwiedzał. Oczywiście płakałam. Ja nie wiem jak można sie tak przyzwyczaić do obcego dziecka? Jak wrócę to pewnie będę miała dużo czytania. Oczywiście nie waże jak zaplanowałam 63 kg. No trudno. 64 też może być. Ciekawe ile przyytyję? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Nie objadajcie się za dużo i czekajcie na mnie. Będę za Wami tęsknić. 😘 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę schudnąć - zrób nicka na czarno! A co do facetów, myślę, że najlepiej to OLAĆ. Dobrze że pogadaliście. Ale postaraj się coś zmienić. Zrób cos z włosami, coś innego, zacznij sie uśmiechać bez powodu (nie do niego, ale do innych). Kup sobie jakieś ładne ubranko i wyjdź z domu! Nie czekaj aż on się wybawi. Zrób sobie z koleżankami babski wieczór. Albo idź z koleżanką do kina. Zostaw go samego z tym bałaganem w domu, niech sie martwi. Nie wiem czy macie dzieci, ale zajmowanie się nimi też da mu do myślenia. Czasami nie rób obiadu. Jak głodny to niech zje kanapkę. Nie bądź cały czas dla niego. Bądź dla siebie!!! To powinno nim wstrząsnąć. Oczywiście trzeba to robić z umiarem, bo łatwo przecholować. Ale to powinno go zaszokować!!! ❤️ Witaj Amber 🌻 Selena 🌻 Dotta 🌻 Ala 🌻 Już więcej tu nie zajrzę w tym miesiącu. Niestety. :( Jestem spakowana, i chyba wyrobiona. Jutro wcześnie muszę wstać. Dziś smutne pożegnanie z Kamilkiem w szpitalu. Dobrze, że jutro wychodzi, byłoby źle gdyby nikt go nie odwiedzał. Oczywiście płakałam. Ja nie wiem jak można sie tak przyzwyczaić do obcego dziecka? Jak wrócę to pewnie będę miała dużo czytania. Oczywiście nie waże jak zaplanowałam 63 kg. No trudno. 64 też może być. Ciekawe ile przyytyję? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Nie objadajcie się za dużo i czekajcie na mnie. Będę za Wami tęsknić. 😘 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj jakiegos dziwnego doła.. Powinnam sie cieszyc,bo nie kupiłam spódniczki,bo taka ładna w rozmiarze M była na mnie za duża,a S nie było,ale tak straszliwie tęsknię za moim chłopakiem,że nie mogę sobie z tym poradzić.Związki na odległość bywają trudne..... 🌼🌼 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eveline 🌻 Wszystko będzie dobrze. ❤️ Jak się kocha to trzeba tęsknić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ KOBITKI
PROSZE POWIEDZCIE JAK MAM SCHUDNAC 1 KG W TYDZIEN? JAKIS PROST SPOSOB NA TO -BLAGAM??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powyzszego wpisu, zapraszam tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=828252&id_f=12 ja tez mam prace siedzaca! Chce schudnac - wiem co czujesz, nie jest latwo gdy potrzeba czulosci a sie jej nie dostaje. Glowa do gory, jak ci zle masz nas! Wirtualnie co prawda tylko ale zawsze cos. Pomysl, ze mozesz sie tu wygadac i posiapac nosem a zostanie to miedzy nami i nikt nie zrobi z tego afery. Co do diety to trzymaj sie jej! To jest dla ciebie, dla twego lepszego samopoczucia, dla siebie piekniejszej - i nie pozwol nikomu ani niczemu tego zmarnowac. Zajadaniem problemow szkodzisz tylko sobie i to ty zostaniesz z dodatkowymi kilogramami. I zrob tego nick\'a na czarno bo bedziesz klac ja jak w swoim czasie. :-) Xenia32 - bedziemy czekac na powrot, malo na szczescie tego miesiaca zostalo, tylko 14 dni! :-) Pozatym pozdrawiam oczywiscie wszystkie bywajace tu panie! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×