Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Hello! Hello! Zargana, dzieki jeszcze raz za fotki! Super sie prezentujesz! Gratulacje 7kg mniej!!! Dla mnie ciekawa i jedyna jest wlasnie South Beach, ale to juz chyba zauwazylas, ze mam w tym kierunku fijola, ale dlaczego mialabym nei meic skoro jestem 16 kg mniejsza i to utrzymuje. Tez Ci wyslalam przed chwila fotki. Krupcia, bo ci wpier... - wybacz slownictwo jak spod budki z piwem, ale.... Nie jedz sniadania na kolacje!!! Odstaw ten chleb, naprawde nic ci sie nie stanie - zobaczysz jak po czasie sie go nie chce. Przeciez ci pisalam ze bylam chleboholikiem i... nie jestem. Naprawde sprobuj moich przekasek, nawet jesli na poczatku mialabys je zjesc 2 czy 3. Problem jest w glowie!!! Ty soba rzadzisz, swoja glowa, nawykami i nikt inny! Brzuch nie moze toba rzadzic! :-D Czytalas ten temat? Widzisz ja przez to przebrnelam!!! Acha, tam chyba zapomnialam napisac ze kiedys wieczorami uwielbiam wchlonac porcje lodow i to wcale nie mala :-D Zargana, ja tez chce zdjecia z waga 93, tak aby porownac. Wygladasz naprawde super, ale ja ci nie bede pisac, ze masz zaprzestac odchudzania, tak to sie wlasnie zaczyna: jeszcze wygladam dobrze, jeszcze wygladam dobrze, tak zle ze mna nei jest... a potem bum! Deprecha i neiwiara, ze mozna cos zmienic. A przeciez najlepiej wlaczyc z 2-3 kilogramkami niz ponad 10. W kazdym razie mysle, ze jak sie schudlo z wiekszej wagi to potem sie bardziej uwaza by nei wrocilo :-D Krupcia, ja ci gwarantuje, ze schudniesz jesli tylko zaczniesz w to wierzyc. to twoja niewiara podszeptuje ci aby zaprzestawac, machac reka w najalepszym momencie. Jak mi sie udalo to czemu ma sie tobie nei udac??? Doboju, gratulacje!!! Esma9, tak samo gratulacje!!! Xenia, ja mysle, ze to wazenie cie stresuje! Powtarzam - problem jest w glowie, tak jak twoja glowa kaze ci sie nakrecac i wazyc codziennie tak ja mozesz odkrecic i tego nie robic! Chyba zaraz sobie zmierze nadgarstek - o tym jeszcze nie slyszalam! Czy w tym miejscu gdzie kostka? To mam 15.5 ha ha ha. Zargana, mi na grubokoscista nie wygladasz. Ja za bardzo w te kosci nie wierze, bo jak ktos moze nawet miec wieksze kosci a zero tluszczu to i tak na szczuplego bedzie wygladac to co to za znaczenie? Te osoby, ktore w swoim zyciu spotykalam i twierdzily, ze ich wyglad to przez grube kosci mialy na sobie sporo kilogramow. Dobrze, rozumiem, ze mozna byc szersza w biodrach czyli wieksze kosci w tym miejscu, ale gdzie indziej? Bo chyba nei bedzie ktos mial wielkich kosci ramion i dlatego grubych rak? Krupcia, ja juz sie zmeczylam mierzeniem nadgarstka a ty tu takich pomiarow zadasz, ja sie nei sugeruje tym bo jestem wysoka i moje pomiary i tak nie beda jakies oszalamiajace, tym bardziej jak pisalam swojemu odchudzaniu powiedzialam stop i jestem ciezsza niz jak mialam lat 18 jakies 5kg, a wtedy uwazalam sie za naprawde szczupla, teraz jestem w normie. Krupcia, bravo, ze jesz wedlug opisu, na poczatku sie zmusisz - potem rutyna!!! Jedz te sniadania, chocby to miala byc kawa i zwiniety plaster sera zoltego i szynki, ja tak robie, gdy nie mam czasu! Xenia, a ja tez dzisiaj ryba z cukinia pieczona, a potem dwa mielone z pomidorem (swiezym0, do tego jablko wielkie zolte, dwa plastry arbuza, kawalek sera zoltego i... jablecznika, bo pisalam, ze jak kiedys nei bylam do slodyczy to teraz codziennie cos slodkiego do popoludniowej kawy, ale przestalam z tym walczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amberangelic:) wow ale dostalam opierniczanke hihi ,nalezalo mi sie:) powalcze z moimi przyzwyczajeniami ,juz kiedys nie jadalm tyle chleba,ale jak widzisz machnelam reka.. Wczoraj waga wieczorem byla tylko o 200g wieksza niz rano poradzilam sobie i nie jadlam o 23! tylko po 20,ale niestety zjadlam chlebus,kierowalam sie zasada lepiej zjesc wczesniej Dzis postaram sie wieczorem nie jesc chleba,moze malymi kroczkami dojde do wyznaczonych zasad w diecie:) Jest jednak sukces bo waga dzis rano byla mniejsza niz wczoraj rano:) Dziewczyny na nowo biore sie za rower! Jezeli chodzi o grubosc kosci to mysle ze niektorzy po prostu wygladaja lepiej z wieksza waga,ze nie zawsze powinnismy kierowac sie cyferkami jakie zobaczymy a wygladem,ja kiedys bylam szczupla nie mialam klopotow z waga,ale wazylam 58-60kg przy wzroscie 160 dla niektorych to duza waga,ale ja przy mniejszej wygladalam zle,tak samo moj maz przy wzroscie 178 zle wyglada z waga ponizej 78kg.Czytalam topiki i wiem ze duzo osob chce wazyc o 10 kg mniej niz swoj wzrost np 170 cm i 60 kg Napiszcie czy robilyscie pomiar tluszczu takim urzadzonkiem co trzyma sie w rekach wklepuje sie tam wiek plec wage a potem wyskakuje ile sie ma % tluszczu Pozdrawiam ❤️ zaraz wsiadam na rowerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D Co do tych kości to obstaję przy swoim. Są różne typy. Mam w pracy szczupłą koleżankę, mojego wzrostu. Porównać ja, do mnie to... :P Właśnie w nadgarstkach i kostkach widać tą grubość. Tam nie ma tłuszczu, nawet grubasy tam mają mało, albo wcale sadełka. U mnie to nawet widać na palcach u rąk. Są czasem grubsze dziewczyny, a mają smukłe palce. Ja mam właśnie takie mocne i szerokie ręce, ramiona...itp Co do mierzenia tym analizatorem tłuszczu to ja miałam ostatnio mierzone. Wyszło 30% i to podobno nie jest duzy wynik. :) Moja szczupła koleżanka ma 25%. To nie wielka różnica, prawda? A ja wam powiem, ze już 4 dzeień stsouję dietę zgodną z grupą. Jedynie to piję maleńką kawę ze śmietanką, ale i z tego już zrezygnuję. Samopoczucie ok. Szczególnie w brzuchu :) Wymiary- Obecne Oczekiwane łydka - 37,5 cm 35 cm udo 55,5 cm 53 cm talia- 76 cm 70 cm biodra- 98 cm 93 cm pod biustem - 79 cm 77 cm biodra- 98 cm 93 cm Wzrost 168,5 cm + 3 cm :D Waga dziś - 68,4 kg 62 kg - 64 kg W sumie do zrzucenia 23 cm i co najmniej 4,5 kg. :D:D:D Ale fajnie........................................................ Aha i wiecie co? kiedyś byłam na Bailain. Są to ćwiczenia przy pomocy prądu elektrycznego. Tam miałam też wszystko mierzone i ważone. Komputer mi wyliczył, że moja idealna waga to właśnie 64 kg. Ja zawsze marzyłam o 58kg, ale to nierealne. Trzymcie się dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krupcia, dotychczas nic nie skutkowalo a probowalam wszystkimi silami wiec zaczne ostrzej - ha ha ha ;-) Ustal sobie kolacje - najpepiej taka jak ci pisalam bo nie nakreca glodu (ryba + warzywa, kurczak + salata) a jak cie pozno wezmie to przekaski i juz! Krupcia, nastepna w klubie obsesyjnego wazenia, waga rano i wieczorem!!! Co to wazenie sie wieczorem! Jakbym sie wieczorem wazyla to bym miala neizla obsesje, waze sie raz na tydzien rano, rano, rano, nago i po tym jak skorzystam z toalety!!! Nie, nie robilam pomiaru takim urzadzeniem, a to ciekawe. Xenia, jakie mamy dolnie to zasluga rodzicow i dziedziczenia. Ja sie tym dawno przestalam przejmowac, a kiedys tak, ze ja taka wychudzona - jako nastolatka - ale piersionkow kolezanek w moim wieku to moglam wlozyc tylko na maly palec. Trudno - z tym nic nei zrobie. A gdzie Zargana? Nawet nie wiem czy dostala fotki ode mnie... :-O Nie, nie - mnie nie wciagniecie w to mierzenie, ja jestem wysoka i bede miala wszystko wiecej, potem sie bede porownywac do was nizszych i bede marudzic... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu ja mam 44% tluszczu wow ale masz wymiary:) Dobrze pisalam ze szczupla jestes:) Amberangelic wczoraj przekasilam pare orzeszkow nie solonych takie wazenie to obsesja wiem ja jestem mniejsza od Xeni a i tak wymiary mam duzo duzo wieksze hihi wiec moge sie porownywac Zargana gdzie sie ukrylas? Zaraz wsiadam na rower wczoraj stepowalam spocilam sie okropnie:) Waga rano duza nawet nie pisze jaka Ponoc w gazecie \"przyjaciolka \" jest dodatek \"Moj komputerowy dietetyk \"http://www.dietetyk.com.pl/die_pln_demo.php kupie sobie jak chcecie zobaczyc to kliknijcie na link pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdeczki wybaczcie ale jokoś jestem zabiegana w weekend sie poprawie, a tym czasem kończe jeść sałatkę i brykam do kosmetyczki Ps. dziś ide na pierwsze zajęcia fitness:) Oczywiście napisze jutro jak było POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny 🌻 Ale mam dziś zalatany dzień. Dopiero wróciłam do domu, po pracy, zakupy :P Nie lubię tego taszczenia do domu. Dziś dieta bardzo dobrze. Zakupy też dostosowane, nawet kawy nie piłam :) Co prawda jadłam dziś Toffefee, szef nas ostatnio rozpieszcza. Jak stoją na stole, to ciężko nie jeść :P Kupiłam sobie spodnie, białe w paseczki. Kosztowały :) 15 zł.!!! Nawet nie myślałam, ze za tyle mozna kupić spodnie. Ciekawe czy po praniu jeszcze się w nie wcisnę ? Jutro imieniny teściowej, ciekawe jak mi pójdzie. Krupciu - gdzie miałaś mierzoną tą tkankę, na jakim urządzeniu? Zargana- jak możesz to też mi wyślij takie stare zdjęcie. Ja mogę wysłać jak byłam chudsza :) Amberek - Ja będę co tydzień meldować się z tą wagą, ale nie wiem czy mi się uda nie ważyć co dziennie :) Też waże się rano, nago i po toalecie. Ważę sie wieczorem, chociaż nie wiem po co? Pa!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xenia:) Widze ze zadowolona :) Brawo ze dietke 3masz:) Milej zabawy na imieninkach:) Mierzylam w Geancie taka dziewczyna stala z urzdzonkiem:) Bierzesz do dloni wyciagasz rece przed siebie i czekasz wczesniej wklepuje twoj wiek plec i wage , a i wzrost. Zargana pisz jak bylo na fitness:) amberangelic:) pozdrawiam❤️ zaraz wskakuje na rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D Jakaś cisza tutaj... Dziś już 7 dzień dietki i nadal OK. Waga minimalnie nawet się zmniejszyła. Dziś byłam na grilu u kuzynki, zjadłam sporo mieska, sałatkę i owoce. Ciekawe co jutro mi z tego wyjdzie??? U teściowej też udało mi się nie nagrzeszyć :) Krupciu - to ja miałam takim samym mierzone ii nawet tak myślałam czy sobie takiego czegoś nie kupić. To w sumie bardziej prawdę powie niż waga. hihi Amber 😘 Zargana ❤️ Piszcie dziewczyny co u was. Ja znów rozmyślam nad rowerem stacjonarnym, ale to bym chciała elektromagnetyczny, a to dużo kosztuje. :O Pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xeniu:) Wczoraj nie siedzialam na kompie. Zrobilismy sobie wycieczke ,moje dzieci i maz sie objadali takimi smakolykami od samego patrzenia mozna bylo utyc hihi Ja tylko zjadlam lody i koktajl truskawkowy a i to mnie zamulilo .. Jedli jakies bajecznie przystrojone nalesniki. Rower to dobry pomysl,ja juz mam drugi. Zaraz na niego wsiadam:) Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie jestem zdesperowana... chce efektów!! Od dziś przeszłam na KoPeNCHaSką...(już 3 raz, dwa poprzednie pozytywnie) Trzymajcie kciuki i prosze piszcie jak wam idzie :) Wczorajszy dzień spedziłam na BASENIE :D Ps. na fitness niedotarłam spedziłam 3 h u kosmetyczki a po wizycie umniej juz na nic niemiałam ochoty:P Ale poważnie zastanwaiwm sie nad kursem instruktorskim fitness... Kto wie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🌻 U mnie nadal OK z dietką. Wczoraj może jednak ciut za wiele zjadłam :P Bo mi przybrało minimalnie zamiast spaść... Dziś minął tydzień stosowania diety z gr. krwi. Straciłam 1,6 kg. Sama nie wiem czy to dużo czy mało i co dalej z tego wyniknie. Dziś zrobiłam pyszny obiadek. Dorsz smażony, podany na sałacie rzymskiej też usmażonej na masełku, posypany koperkiem. Wyglądało jakby w restauracji podane :P i było pyyyyszne. Zróbcie sobie. :) Zargana - ja mam torsje na myśl o kopenhaskiej. Przez tą dietę nie lubię jeść jajek :P Czy jesteś pewna, ze tego potrzebujesz? Tak ładnie schudłaś na warzywkach... Ale jak musisz to życzę wytrwałości. ❤️ Krupciu - brawo, że byłaś taka dzielna!❤️ A nie było tam jakichś warzywek do wyboru? zamiast tych lodów hihi :) A jaki masz rewerek? Amber - co u Ciebie? {serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Xeniu:) Bylismy w kawiarni nie bylo warzywek,ale lody zjadlam nie te duze w pucharku a 1 maly włoski ,a drugi to 1 galka brzoskwiniowych koktajl tez w malym waskim kielichu nie bylo zle. Wczoraj jechalam 40 min na rowerku:) Waga nie spadla Amberangelic gdzie sie schowalas ze cie nie widac? Zargana fajne plany:) Pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeej ❤️ Krupciu - napisz mi o tym rowerku , jaki masz. Ja nawet dziś ćwiczyłam 25 minut, ale dziecko mi strasznie \"pomagało\" :P Było to dość męczące. Zawsze jak się czymś zajmuję, przypomina sobie jak bardzo mnie kocha... :) Dieta dziś ok. zupełnie nie mam kłopotów z przestrzeganiem, jednak ponad rok stosowania, zostawił piętno na mojej psychice. haha Na obiad jadłam duszoną wołowinę i sałatę z oliwą. Jadam też co dzień niestety słodycze, niewiele, ale jednak... Jakoś trudno mi z tego rezygnować. Głównie to czekolada :P Dziś jeszcze nawet troszkę posprzątałam, aż sie dziwie dłaczego mi się chciało. :P Zargana - odezwij się 😘 Amberek - gdzie ty uciekasz? Odzwyczaiłaś się od internetu zupełnie :D pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooooooo! jest tu ktoś???????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem na necie - ale wlasciwie nie mam co pisac :-D Juz dwa tygodnie nei rozmawialam z mama - albo nie moge jej zastac, albo przegapiam godzine kiedy moge zadzwonic do Polski :-O Jestem ciekawa jak jej idzie. Ja sama rzucilam sie ostatnio na lody :-) Zargana - nadal nie wiem czy odebralas moje fotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wreszcie mam net:) Xeniu:) Rower mam mechanichny ale dobrze sie spisuje :) Cena byla podobna do magnetycznego ,ale sprzedawca go tak zachwalal,ze ten wybralam,mam ruchoma kierownice tzn moge ja podciagac do klatki piersiowej wykonujac dodatkowe cwiczenia,na kierownicy mam zamocowane gumy do sciskania (cw na dlonie) mam licznik kcal ,mierzy tez ilosc km,czas, predkosc ,jest tez pulsomierz,wpina sie go do ucha. Waga spadla prawie 3 kg ,niestety jeden dzien i nadrobilam nie objadajac sie,to chyba woda . amberangelic:) Zargana:) pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber - fajnie masz, że już możesz jeść tyle rzeczy! Co prawda ja akurat nie przepadam za lodami, ale te słodycze i owoce.... hmmmm...... Ja nie mam się czym pochwalić, co prawda przez cały tydzień przestrzegałam diety, ale jadłam na pewno dużo, za dużo :O i poza tym mam okr. tak, że za tydzień podam wagę. :) i nie wiem co pisać , jakoś brak natchnienia.... pa! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wczoraj jechalam na rowerku 50 min:) Obiecalam sobie ze codziennie bede zwiekszac czas,az dojdzie do 28km/h:) Tez zglosze wage mniej wiecej za tydzien:) Zargana:) Amberangelic Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :D Mam mały luzik, albo raczej miałam.... Moje chłopaki pojechały na biwak i choć raz się porządnie wyspałam :) Spało mi się tak dobrze, że mało co zapomniałabym pójść do pracy :D Mama mnie obudziła, na szczęście :O No, ale już wracają, jutro, albo pojutrze. Dietę trzymam, choć zdarzają mi sie maleńkie odstępstwa. I za duzo słodyczy, niestety.... Waga b.z od kilku dni i to mnie dziwi, bo zawsze mam jakieś wahnięcia +/- a teraz nic, dziwne.... Może w końcu zacznie spadać. Samopoczucie dobre, choć nie mam tak wiele siły jak kiedyś, ale to może przyjdzie z czasem. No i koniecznie muszę zapisać się na fitness. Krupciu 😘 Zargana - ???????????????????????????????? Amberek 😘 Pa! piszcie co u was ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszyskim ja schudłam na adim 5 kg w dwa tygodnie czuje się dobrze tylko jestem troszke podenerwowana ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterix
ja zaczęłam trzy dni temu diete plaż południa i UWAGA: z 73,5 spadla mi waga do 71,3! czyż to nie wspaniałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogramek
Witam Dziewczyny Przepraszam że wcinam się w Wasz topick ale strasznie mnie on zaciekawił...kiedyś ważyłam 66 kilo przy wzroście 166....źle się z tym czułam ale nie stosowałam żadnych diet...było to mało realne...mieszkałam wtedy w internacie i systematyczne stołówkowe jedzenie uniemożliwiało mi stosowanie diet. Intensywnie wówczas uprawiałam sport codzienne 4 godzinne treningi a i tak waga pozostawała nienaruszona rozbudowywała się tylko tkanka mięśniowa. Nie pomogło mi na schudnięcie nawet powrót do domu, po zakończeniu nauki...nadal byłam przysadzista. Gdy byłam w 2 miesiącu ciąży dostałam się do szpitala z ostrym bólem brzucha okazało się że mam torbiel na jajniku, który musiałbyć usunięty....w przeciągu tygodnia pobytu w szpitalu schudłam 10 kilogramów i nigdy potem nawet po następnym porodzie nie wróciłam do swojej (66kg) wagi....myślę że wiele z was ma problemy hormonalne i bez regulacji tego żadna dieta nie pomoże... Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje ulubione Chudzinki:) Ale sie umnie porobiło... zmieniam własnie prace , myśle nad zmianą partnera:P Zmieniłam kolor włosów!!! (na ciemny brąz) nio i troszke na kopenhaskiej schudłam w zasadzie bez żadnych kłopotów , ale bez rewelacji . Tzn. 3 kg co oznacza że od 27 maja schudłam 10 kg. Obecnie waze 65kg . Jeszcze tylko 7 :) Piszcie prosze jak wam idzie Buziaki Ps. Amberangelic- fotki niedoszły:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny :D Nowe też - zapraszamy piszcie o swoich sukcesach. Zargana - strasznie dużo zmian. Co się dzieje, ze aż tak wszystko zmieniasz? Chętnie zobaczę nowe włoski :) Krupciu - gdzie znowu zniknęłaś? Amber - też???? U mnie wciąż gr, krwi. No chyba już tak zostanie. Zaczynam się juz dobrze czuć, bo miałam jakieś drobne problemy. Podejrzewałam, że to jakieś chyba odtruwanie organizmu. Ale już OK. :D Teraz mam urlop i będę sobie odpoczywać całe 2 tygodnie. Dziś mam straszny apetyt na czekoladę. Zjadłam sporo śliwek w czekoladzie i cukierki truflowe... :O A późniejk się dziwię, że waga stoi w miejscu :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Xeniu:) Zniklam bo jezdzilam sobie po Slowacji,bylam w termal Parku:) Przed samym wyjazdem poszlam do lekarza ,porozmawialam sobie o odchudzaniu:) W srode mam zrobic badania ,jak wyjda mi dobrze lekarka ma dla mnie kilka propozycji odchudzania i wspolnie wybierzemy najlepsza dla mnie. Ciekawe jest to ze polecala mi diete South Beach:):) Ma mi zapisac jakies wspomagacze. Radzilam sie jej w sprawie mojej opuchlizny (nogi ,rece) Powiedziala z tego co widzi to od nadwagi,ogladajac mnie stwierdzila ze mam 15kg do zrzucenia. Robilam przeswietlenie kregoslupa szyjnego ,EKG i pierwszy raz w zyciu mialam podwyzszone cisnienie,chciala mi dac lekarstwo pod jezyk. Teraz czekaja mnie badania krwi i moczu,a potem ustalimy razem jak mam sie odchudzac. Na poczatek to poradzila mi nie jesc chleba i owocow. Pozdrawiam wszystkich:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! :D Krupciu 😘 - to dobry krok. Ciekawe, że lekarka to właśnie ci zaproponowała... Czyli coś ci nasi lekarze przyswajają z nowości. Też uważam , że to dla ciebie dobry wybór. U mnie dietka nadal się trzyma... Choć waga ta sama: 67,4 kg Tyle co 2 tyg. temu. Czyli nie chudnę na tej diecie. Za to chociaż mam dużo energii i chce mi się ćwiczyć. Już od 3 dni ćwiczę codziennie ok 20-30 min. Wydaje mi się, że brzuszek mi się zmniejszył i w ogóle to czuję się tak jakbym schudła, ale waga tego mi nie pokazuje. :( Będę czekać.... Pozdrawiam zargana 😘 amber 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Dzis robilam badania ,na piatek jestem umowiona z lekarka:) Xeniu 🌼amberangelic🌼 zargana🌼 Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×