Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

Gość ja też....
to fajny topick, niech nie spada!!! Panie tu piszące, podtrzymują wiarę niektórych uczniów, że istnieją normalni, zaangażowani nauczyciele! uczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej jest tu może
jakis nauczyciel od polskiego i chciałby przeczytać moja prezentację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej jest tu może
jakis nauczyciel od polskiego i chciałby przeczytać i sprawdzić moja prezentację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nauczyciele poloniści są tutaj, choć wątpię by któryś zareagował na \"Ej\" ;P Pozdrawiam :) Wszystkich :) I uczniów i nauczycieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie nad tym zastanawiam. Mam z moja klasa jutro godzine wychowawcza, ale nie wiem czym dam rade porozmawiac z nimi o Papiezu. Na pewno sie \"rozkleje\", a nie chcialabym zeby widzialy to dzieciaki. Wiem, placz to zaden wstyd, ale kilkoro uczniow bedzie mialo z tego ubaw. Moze wezme ich do kosciola i razem sie pomodlimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A moim w piatek na ostatniej ławce rozlało się wino marki WINO:D To chyba przez mój wzrok...Znalazł się jeden winowajca ,po czym okazało się ,ze to wcale nie on...Przy czym przyszedł i poprosił o karę ...Lepiej niż w cyrku :DCo mam zrobić jutro?-nie mam pojęcia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej A moim w piatek na ostatniej ławce rozlało się wino marki WINO:D To chyba przez mój wzrok...Znalazł się jeden winowajca ,po czym okazało się ,ze to wcale nie on...Przy czym przyszedł i poprosił o karę ...Lepiej niż w cyrku :DCo mam zrobić jutro?-nie mam pojęcia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam słów, zeby coś sensownego napisać... Nie jestem wierzącą osobą, ale i dla mnie skończyła się jakaś epoka. Odszedł ktoś do końca wierny swoim przekonaniom, autorytet i po prostu dobry człowiek... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nie mam słów, zeby coś sensownego napisać... Nie jestem wierzącą osobą, ale i dla mnie skończyła się jakaś epoka. Odszedł ktoś do końca wierny swoim przekonaniom, autorytet i po prostu dobry człowiek... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i padł nam topik zupełnie.... :( Mimo wszystko - pozdrawiam serdecznie! 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topiku
no topiku !!! nie padaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa miesiace o tej porze będziemy już mieć wakacje :D pozdrowienia dla wszystkich nauczających i uczących się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Też mnie dawno nie było ...... Zgadzam sie,że to już zmęczenie, wypalenie i czas wyczekiwania na wakacje i odpoczynek. Chociaż te najbliższe tygodnie nie będą wcale bajkowe :0 Ja usiłuję pisać pracę magisterską, a idzie mi to tak ciężko, jak tylko możliwe to jest :0 Na kafe jestem obecna na jednym topiku, na inne nie mam sił, ale może spróbuję coś wykrzesać z siebie .... Co jedyne mam do przodu to wywiadówkę - ostatnią w tym roku szkolnym. A Wy?? Życzę Wam odpoczynku przez te parę dni i mam nadzieję,ze do zobaczenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kicior
Oh wy nieroby. Wam to dobrze - nie dość ze cały rok gówno robicie to jeszcze 2 miesiące urlopu macie. Paranoja. Ludzie po fabryka, hutach itp zapieprzają i wolne mają raz na miesiąc a wy cały rok nic nierobicie, każda sobota i niedziela wolna, każde święto wolne i jeszcze 2 miesiące. Dziękujcie Bogu za tę pracę i przestańcie być wrednymi gnojami którzy pragną uprzykrzać życie młodym. Trochę litości i człowieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ale kicior
zazdrość przemawia przez Ciebie-pewnie jesteś tępakiem który z trudem przebrnął przez gimnazjum i na tym zakończył edukację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kicior
a co ma do tego zazdrość dziecko drogie. zauważam tylko ze są w kraju nieroby i narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rraaannyyy
...a kto temu pracownikowi huty bronił wstępu na uniwerek? Wolny wybór---zreszta, podejrzewam,że po tygodniu pracy w szkole błagałby o przeniesienie na halę.Wpis ale kiciora jest przykładem typowej dla niektórych ignorancji i umysłowego stereotypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czlowiek
Ale w hutach czy fabrykach pracuja nie tylko pracownicy fizyczni, ale takze kadra umyslowa: technicy, inzynierowie, dyrektorzy itp. ktorzy czesto rownie dlugo przesiaduja w pracy w tygodniu po godzinach, w lykendy, swieta itp. Biora krotkie urlopy i nie narzekaja. A konczyli czesto "trudniejsze" kierunki studiow niz typowe uniwersyteckie, a zwlaszcza nauczycielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Poszukuję \"Europo, witaj nam...\" Krawczyka i nigdzie nie mogę znaleźć...Moze któraś z koleżanek po fachu ma tę piosenkę ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jak się cieszę że niedługo wakacje :D:D:D już mam dość. Teraz jeszcze to zamieszanie z końcem stażu. Pisanie sprawozdania itd. Powiedzcie, ile wynosiło wasze sprawozdanie ze stażu? Załączałyście konspekty i scenariusze? Mi powiedziano że stażystka nie ma obowiązku załączać konspektów do teczki. A jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Ja jak chyba wszyscy czekam na wakacje.... Sunnysmile - to chyba zależy od szkoły.. ja musiałam dołączyć wszystkie konspekty oraz notatki z odbytych przeze mnie hospitacji, wszystkie świstki.. pomoce do zajęć i mnóstwo pierdół... teczke miałam wielką... jak każdy stażysta w mojej szkole : Życzę Ci powodzenia... w pisaniu oczywiście :D Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! 🌻 Sunny! U mnie trzeba było załączyć konspekty zajęć hospitowanych i obserwowanych, ale to teraz chyba nie jest obowiązkowe! Nie daj się papierkom! ;) pozdrawiam wszystkich serdecznie! 🖐️ p.s. Do końca roku szkolnego pozostało: 28 dni roboczych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka - > ja własnie nie wiem. Z tego co pamiętam to dyrka nie kazała mi tego robić. Próbuję sie od tego wymigać, bo nie mam tylu godzin oberwacji, ile miałam mieć ;) ale zostały mi jeszcze 2 tygdonie, więc spróbuje jakoś to nadgonić. Może jeszcze 5 uda mi się zrobić, choć wątpie. Jak tam wasze samopoczucia? Tęsknicie do wakacji, co? Ja też :) Jestem zmęczona już wszystkim, a jeszcze szukam pracy za granicą na wakacje. Może Wy coś polecicie? Jakąś tanią agencję pracy czy też dobry adres www? Pozdrówka :D a to dla Was 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻[🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzka_i
Hej:) Witam wszystkich, ja stazystka, pokorna sługa swojego zawodu: nauczyciel i wychowawca... Anglista/ polonista/ wychowawca świetlicy. Teczka się składa;)), opiekun stazu pogania, dyrekcja angazuje w coraz to nowe zadania, uczniowie nieznośni-> połowa nadaje się do placówek specjalnych... A ja, nie wiedzieć czemu-ciesze się. Mam pracę, robię to, co lubię (?). Może nawet będą jakies efekty.... Pozdrawiam braci i siostry nauczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już tylko miesiac do wakacji!!!! Yupiii!!! :D :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się cieszę że już wakacje niedługo :D Dziś miałam Dzień Europy w szkole. Wyszło świetnie :) Zebrałam pochwały od dyrki i nauczycieli ;) Jestem teraz baaardzo zadowolona :) Teraz sobie leniuchuję .......... :D:D:D:D:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×