Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

Witajcie!! Przed nami ostatni szkolny weekend ;) Do Magdooosia_85 : Na Twoim miejscu zostałabym w studium i skończyła informatykę a tam wybrała jakąś specjalizacje językową - będziesz miała później wiecej mozliwości. Z tytułem technika i przygotowaniem pedagogicznym takze można uczyć w szkole :-) Mam nadzieję że pomogłam... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich( ?chyba raczej wszystkie...:)) Czujecie już ten oddech wakacji? :D Czy ktoś oprócz mnie siedzi teraz i zaczyna liczyć te wszystkie średnie , frekwencje itd?A może któras z Was ma taki program do liczenia tego badziewia?Jakby co-to ja bardzo proszę o znak :) Jam humanistka i cos czuję ,ze do poniedziałku mi zejdzie z tym wszystkim... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bra
"Jutro konferencja klasyfikacyjna, a 23-ego podsumowująca. A piątek 24 czerwiec to będzie mój ulubiony dzień w roku chyba heheh" 24 czerwca,, szanowna pani nauczycielko! Uczniów należy dobrze nauczać i wpajać im dobrą wiedzę a nie badziewne przyzwyczajenia jak na przykład zła odmiana dat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi IDEAŁ CZŁOWIEKA POLONISTY SIĘ ZNALAZŁ :p a co to za uczenie słowa \"badziewne\"? Takie słowo da się zastąpić wieeeloma innymi piękniejszymi, bardziej polskimi i dystyngowniej brzmiącymi :P więc skoro taka idealna jesteś, dlaczego posługujesz się słownictwem plebsu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bra
nie przesadzaj sunny. przyznaj się do błędu i nie popełniaj go proszę więcej :P musimy godnie prezentować się przed uczniami, bo w nich przyszłość narodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Chcę się pochwalić, ze wczoraj obroniłam pracę i zakończyłam studia :D:D:D:D:D:D Cieszę się z tego niezmiernie, bo pod koniec to już ciężko było .... Teraz jeszcze jutro rada, potem wypisanie 22 swiadectw i arkuszy, i takich tam innych pierdołek;) o których wiecie, że są i trzeba uzupełnić i chyba będę mogła mieć wakacje;) Ambro ---> programu takowego nie mam, polegam na kalkulatorze;) A musze podszkolić sie w Exelu, to wtedy programy do obliczania mają dla mnie sens. Ale mam nadzieję,że sobie poradziłaś :) A co do poprawiania błędów językowych, to ja byłabym w tym ostrożna. Każdemu może sie zdarzyć, bo choćby dlatego, że pisząc mysli się o innej konstrukcji zdania, a napisze sie coś innego. I ja nigdy nikogo nie poprawiam - uczniów jedynie. Dorosłych - nigdy, no chyba że ktoś się mi spyta. To samo dotyczy błędów ortograficznych. Jesli tak bym robiła, to nikt by ze mną nie chciał rozmawiać np. tu na kafe. Więcej luzu i wszystkim żyje się lepiej :) Nauczycielki też mają prawo do błędów, moim zdaniem. Sunny ---> napisz, jak bedziesz po rozmowie z szanowną komisją, bo to chyba jutro, prawda?? Pozdrawiam Was, miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana -> gratuluje :D:D:D:D:D:D a to dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Zasłużyłaś teraz na odpoczynek :) A pochwal się jakie to uczucie, kiedy wiesz że nie musisz już studiować? Bo ja to uczucie poznam dopiero za 1,5 roku. :( Masz świetną pamięć :) Rozmowe z komisją mam jutro i zaczynam się stresować... No ale może będzie ok tak jak mi dyrka w piątek mówiła, bym się nie martwiła bo to nie jest nic strasznego. Zobaczymy Bra-> przyznaję się do błędu. Nie wykluczam że jeszcze jakieś będę popełniać :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--> gratulacje 🌻 Sunnysmile --> powodzenia jutro :) No i byle do piątku :) my w pierwszym tygodniu wakacji mamy jeszcze duzyry podczas tzw. półkolonii, ale to da sie juz przeżyć :) tym bardziej, ze Dyrekcji nie będzie, bo zaraz w pierwszym tygodniu jadą z dzieciakami na obóz :) pozdrowionka i wakacyjnej pogody życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola73
Witam wszystkich. Uczę niemieckiego w podstawowce i gimnazjum. Na przyszły rok zapowiada się mniej nadgodzin, ponieważ klasy nie zostaną podzielone na grupy. To raczej standard, że języki obce mają być nauczane w mniejszych grupach, atu oszczędności... (Jak jest u Was , dzielą klasy na jezyki obce? ) Jak ja wyrobię w przyszłym roku z pensji za goły etacik??? A tu wypadałoby się dokształcić. Za co? Czesne 500 zl. miesięcznie ... A może wiecie, gdzie jest taniej w okolicach Łodzi? Muszę zrobić mgr. Pozdrawiam i idę wypełniac arkusze (31 sztuk!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Od razu dodaję że jestem uśmiechnięta, radosna i zadowolona :) Rozmowa na kontraktowego przebiegła spokojnie i w miłej atmosferze. Najpierw dyrektorka poprosiła mnie bym podsumowała swój rok pracy, swoje osiągnięcia i to co nie wyszło, jak to widzę, jakie mam refleksje itd. NOoo to chyba była najgorsza częśc bo nie lubię takich opowiadań, wolę odpowiadać na konkretne pytania. Ale spoko :) Potem moja opiekunka zadała mi pytanie dot. mojej pracy z uczniami, z tymi słabszymi i lepszymi, jak rozdzielam pracę w klasie o zróżnicowanym poziomie uczniów, co robie by lepsi nie nudzili się a gorsi coś się nauczyli. Potem druga nauczycielka (moja ulubiona ;) ) spytała się mnie jakie były moje relacje z rodzicami uczniów i czy wpłynęły w jakimś stopniu na nauke dzieci. Potem rozmawiałyśmy o moim kółku j.angielskiego, o tym jak przebiegało, jak zamierzam to robić w przyszłym roku szkolnym. A potem to juz mnie chwaliły za ten \"Dzień Europy\" a w szczególności za \"Lokomotywę\" po angielsku. Dostałam też pochwały za inne wydarzenie które organizowałam w szkole, np Szkolny Konkurs wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii. Szczerze mówiąc to się stresowałam od rana (bo taka moja natura ;) ) ale atmosfera była naprawdę miła i sympatyczna. Czułam się swietnie. No, może nie od początku bo na początku był stres, ale później, jak zaczęłyśmy wszystkie fajnie rozmawiać o mojej pracy i tym co robiłam, to było już super :) Dziewczyny, dzięki za trzymanie kciuków i słowa otuchy !!!!!!!🌻 🌻 🌻 🌻 👄 Wszystkim, którzy mają rozmowę na kontraktowego przed sobą życzę uśmiechu na twarzy i powodzenia! To rzeczywiście nie jest takie straszne jak się wydawało, tym bardziej że jesteście w środowisku i wśród nauczycieli, których znacie świetnie od roku :) Pozdrawiam, 🌻 pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK -> dziękuję 🌻 Jak tam Twoje przygotowania do wakacji? Wszystko co kojarzy się z pracą chowasz do szafy w najciemniejszy kąt i będziesz się napawać wakacjami ;) ? Ja tak zrobiłam już :) hihihi :D Wszystko schowane, posprzątałam swój pokoik, pomyłam co się dało, wszystko lśni i teraz odpoczywam i czekam na wakacje :D 🌻 dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo allo! 🌻 Kigana, sunny smile - gratulacje !!! 🌻 [w tle oklaski, jakiś marsz triumfalny na orkiestrę dętą, konfetti sypie się z nieba] Jakiś etap w życiu macie już za sobą! A teraz czeka Was zasłużony odpoczynek. :) Dziewczyny, jeszcze 3 dni! U mnie dwie konferencje do odsiedzenia (środa i czwartek), akademia na zakończenie roku szkolnego, a zaraz po niej rozmowa na kontraktowego (nie moja tylko pana stażysty). Pierwszy raz będę po \"drugiej stronie barykady\", hihihihi! Jejku, dziwne uczucie - ależ będę ważna, he! :classic_cool: Pozdrawiam słonecznie w pierwszy dzień lata, niechaj wam papierologia lekką będzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czepialskiego \"purysty \" Proponuję zastosować oficjalną odmianę polszczyzny ,najlepiej styl urzędowy zwany kancelaryjnym :D Zdecydowanie lepiej bedzie się rozmawiało...:D Moj Boże ,ze też ludzie nie mają co robić Pozdrawiam całą brać szkolną ... MOZNA ZACZĄĆ ODLICZAĆ GODZINY !!!;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam :) za gratulacje, fanfary, konfetii ;) Sunny ---> gratulacje 🌻🌻🌻🌻 Oj ta papierologia w tym roku przyciężkawa była :( ale tak prawie zrobiona i padam z nóg. Narazie do mnie to nie dociera, że już mam koniec studiów ;) Ale powoli dotrze, jak nie co ochłonę z tego zmęczenia. Pola ---> nie wiem, gdzie są tańsze studia. Ja kończyłam w Łodzi na uniwerku, tam się płaci za semestr i chyba ta kwota, jak się ją podzieli, da te 500 miesięcznie. Musisz popytać na uczelniach, bo ceny zmieniają się co roku. KK ---> dzięki za życzenia :) Miłej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) jeszcze dzis, jutro... i w przyszłym tygodniu jeden dyżur i wakacjeee :D Kigana--> czy dostałas cos od moich uczniów (w ogóle to chyba wpisałam źle Twoje nazwisko, przepraszam 🌻 ), bo miał to wysłać Dyrektor a z nim to różnie a w ogóle to tak przegina ostatnio, ze.. ja do niego w sumie nic nigdy nie miałam, ale są pewne granice przyzwoitosci. Cisnienie mi się dźwiga od razu ale już się nie denerwuję, bo po co? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, ja chyba jestem nieprzytomna :( Kigana--> to rozumiem, że doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji zakończenia roku szkolnego życzę wszystkim Nauczycielom (obecnym, emerytowanym, jak również tym, którzy dopiero przymierzają się do tego zawodu) wspaniałych wakacji. sunnysmile, Kigana - gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola73
Ufff! Nareszcie po wszystkim. te przemówienia, gratulacje, podsumowania............ marzę o plazy..... Wszystkim cudownych wakacji !!!!!!!!!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy!!! Ja tez mam juz wakacje.... szykuję remoncik no i na wyjazd kasy już brak.. Ale i tak strasznie sie cieszę!!! Kigana, Sunnysmile -- GRATULACJE!! Pozdrawiam.. juz wakacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella82
hej. dołączam się do was belfrzy. niestety przede mną jeszcze rozmowa na kontraktowego, więc wakacje jeszcze jakby sie nie zaczęly. mimo to pozdrawiam wakacyjnie, fajne to wasze forum. anglistka z LO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Zerkam tu tylko w przelocie, więc pewnie o mnie nie pamiętacie;-) Mam bardzo ważne pytanie: czy wiecie już ile godzinek będziecie miały od września? Przyszło mi ono do głowy w związku z tym, ze w mojej szkole wisi karteczka o wolnych godiznkach w innych szkołach - przypuszczam, ze i u Was tez tak jest - wiec może możnabyło by się wyminienić tymi informacjami i poratować kogoś kto ma marne widoki:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LITOSCI
SMIERC NAUCZYCIELOM!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Super wakacji i udanego odpoczynku wszystkim nauczycielom :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D: Mam nadzieję że przez wakacje i po wakacjach też tu bedziecie zaglądać ;) Słoneczna -> wieki Cię nie było :O ale Witaj :) 🌻 Tilia -> wziełas te 7 godzin? o których mówiłaś? stella82 -> witaj moja rówieśniczko i również anglistko 🌻 KK -> teraz będziesz mogła odpocząć od wszystkiego, udanego wypoczynku :D Litości-> no comments otherwise I\'ll swear :P Wszystkim życzę zasłużonego odpoczynku, wspaniałych wakacji, super przeżyć i .. zaglądania na forum ;) :D 🌻 🌻 👄 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella82
witam po raz drugi na tym forum. pogoda cudowna, a ja siedzę nad statutem szkoły i innymi papierami, bo nasz dyrektor lubi te wszystkie dokumenty, więc chyba lepiej się przygotować na pytania o ustawy itd. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×