Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość Amusiaaa
a ja się urzeram z nimi. Juz idą maile z pogróżkami prawnymi dlatego że znam swoje prawa. Mówią mi że odesłanie paczki listem jest na moją odpowiedzialnośc więc im odpisałam A ja jako członek rodziny prawniczej informuje że nie mam obowiązku na swój koszt odsyłać paczki i mogłam poczekac aż ktoś na wasz koszt sie po nią zgłosi a tym samym nie mam obowiązku płacić za paczkę której nie zamawiałam a wasze dowody wpłaty nie mają mocy prawnej więc powodzenia w roszczeniu swoich praw. Pozdrawiam Zoabczymy co beda odpissywać nie mówiąc ze blankiet dostalam na 72 zł ale na stronie widnieje zapłata 102 zł a innego blankietu nigdy nie otrzymałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaBTF
WITAM!! ja miałam taki problem: zamowilam bieliznę za 30zł, a po pol roku wyslano mi rachunek na kwotę 102zł. na nim wyróżniona była bielizna, której ani nie zamawiałam, ani nie widziałam na oczy.zadzwoniłam do biura obsługi, odebrała miła pani która powiedziała, ze sprawę będą wyjaśniać z pocztą, a ja mam zaplacic tylko te 30zł. od razu bez problemu zlikwidowałam konto, co zablokowało wysyłanie mi dalszych paczek. pierwsze wrażenie bardzo negatywne, ale cieszę się, że szybko to wyjaśniłam. NIE DAJCIE SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 24
to są oszuści już mam ich dość przysłali mi dwie paczki mimo że pisałam do nich że rezygnuję ale oni mają nasze maile głęboko w d....przysłali mi upomnienie nie zapłaciłam bo z jakiej racji zadzwoniłam a oni że e maili nie dostali niby jakim cudem jak adresu nie pomyliłam karzą zwrócić na muj koszt a dlaczego na mój ja nie zamawiałam dlaczego mam ponosić koszty oni niesamowicie wałkują ludzi co można z nimi zrobić czy dać sprawę do sądu czy co jestem wkurzona aż mnie nerwy biorą p.... firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 24
Ja mam te ich dwie paczki w domu nie otworzone od blisko roku niech sobie robią co chcą w razie czego mam zapisane meile do nich wysłane w związku z rezygnacją to będzie dowód na to że pomimo zgłoszenia rezygnacji przysłali. A drugie co nie mają ze mną rzadnej umowy podpisanej. Ja się im nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabetka
Właśnie dostałam pismo wzywające mnie do zapłaty za przesyłkę jakiegoś szyfrowanego produktu!! A nic nie zamawiałam, oprócz tego, że kiedyś w telefonicznej rozmowie zgodziłam się na informowanie mnie o ich produktach. Miałam za jakąs minimalna cenę dostać męskie majtki. nic nie przyszło, a teraz się okazuje m, że jeszcze coś zamówiłam. Co to jest Flawian i Neal? Czy składać gdzieś zawiadomienie o przestępstwie i próbie wyłudzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia431
ja zamawiam od dawna ta bielizne i zakazdym razem dostaje a pozatym nie placi sie odrazu za bielizne samemu sie oplaca na poczcie lub w banku ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczekmi
Czy ktos może podać maila na jakiego należy wysłac rezygnacje z przesyłek? Dosałam już pierwszą paczke ale ni chce otzrymywać kolejnych...a problemy z rezygnacją troche mnie zmartwiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandrietta
Przyszła kolejna paczuszka.....co za debilizm, przecież nie dostali ode mnie zapłaty za ostatnią. Oni są nienormalni. Cóż... zobaczymy ile jeszcze, narazie odkładam nie otwartą na półeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczekmil
wysłałam rezygnecje wczoraj i juz dzis dostalam odpowiedz ze moja rezygnacja zostala przyjeta a dane usuniete z bazy, mam nadzieje ze to koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoska20
hej. oni sa jacys nie noramalni nigdy w zyciu u nich nic nie zamawialam ;/ a oni mi wezwania do zaplaty za cos czego nie mialam w rekach ;/ smieszni sa;/ co mam zrobic by mi kolejnych nie przysylali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam i czytam wszystkie 24 strony i dziwię się, że tej firmy jeszcze nikt nie "przymknął" za oszustwa. Sama jestem ich ofiarą. Na szczęście to było jakoś w 2004 roku, napisałam kilka maili w tej sprawie i odpuścili. Tylko, że teraz to już nie jestem taka pewna, czy mi nie przyślą znowu majtasów, jak niektórym z Was, po kilku latach... Pozdrawiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfa44
Witam mam pytanie czy ktoś już dostał jakiś świstek z firmy windykacyjnej o nazwie A ALEKTUM.BO Ja dzisiaj dostałam po roku przerwy że mam załacić 122 zł.Jestem w szoku kiedy oni dadzą spokój z tymi grożbami ja nic nigdy od nich nie zamawiałam.Ludzie przecież musi być jakiś sposób na ich naciąganie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mriolka
Masakra, a ja zamówiłam u nich bieliznę 3 pary stringów za promocyjną cenę jedyne 19,90 + koszt przesył. i to niedawno, dziś dostałam list, że paczka zostanie przysłana do 6 tygodni. Mam nadzieje że nie będę miała z nimi takich problemów jak wy. Co prawda w liście pisze że jeszcze mogę do 15.09 zrezygnować - po tym co przeczytałam spróbuje ale czy coś to da. P.S. Konsultantka, która dzwoniła mówiła , że ta firma dopiero na rynek wchodzi a tu proszę od 2004 roku ludzie problemy z nią mają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriale i firma oferujaca układanki nauczanki to ci sami ludzie uważajcie na nich tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odesłałam dwie paczki poleconym a oni że mam im wysłać ksero potwierdzające wysłanie jeśli doszły to po co ksero myślę sobie jakby nie doszły to poczta by odesłała do mnie zresztą można by iść na pocztę i spytać czy mają potwierdzone że odebrali napisałam że jestem czysta i nic nie zrobią grożąc mi windykacją bo towar wrócił do nich a jak pisałam z firmą oferującą układanki nauczanki napisałam im dlaczego przysyłają drugą paczkę skoro zrezygnowałam od razu telefonicznie po otrzymaniu pierwszej a oni że gdy dzwoniłam paczka została wysłana to dlaczego mi tego nie powiedzieli a drugie co paczka druga przyszła 21 dni po mojej rezygnacji to tak długo by szła niemożliwe kit to sobie wciskają ale ja im nie wierzę gdy pogroziłam im policją jak nie odczepia się odemnie przestali pisać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Szukam osób, które zostały oszukane w jakiś sposób przez tą firmę (Provea), bo zamierzam z nimi tak walczyć, żeby ich zabolało. Dostałam ostatnio kolejne upomnienie do zapłaty za coś czego nie otrzymałam (teraz już od ich przedstawiciela - firmy Alektum) nie wiem czy będę musiała zapłacić za towar-widmo czy nie (chyba sprawa skończy się u Rzecznika), ale oni na pewno zapłacą swoją i tak wątpliwą reputacją. Pierwszym krokiem bedzie skontaktowanie się z Januszem Weissem, który prowadzi dość ciekawe audycje radiowe, właśnie w takich wątpliwych prawnie przypadkach (dzwoni do osób, które mają rzetelną wiedzę na temat jak z takimi firmami i drąży temat do bólu). Proszę piszcie do mnie na mail angel_from_hell_666@op.pl bo chciałabym, aby choć kilka osób podjęło ten temat publicznie razem ze mną (większa siła przebicia). Myślę też o jakimś artykule w gazecie, ale jeszcze muszę przemyśleć co i jak. pozdrawiam i liczę na odzewwink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa i jeszcze jedno ja dostałam pismo od ALEKTUM z datą umowy o rok później niż zamówienie było złożone i oczywiście niezrealizowane przez Miriale. Mam wcześniejsze ponaglenia z roku 2007 i tym samym numerem umowy. Prawdopodobnie zmieniono datę, bo dostałam list polecony z upomnieniem zapłaty który odebrałam (właśnie w okolicach sfałszowanej daty umowy) i stwierdzili, że mają dowód na to iż odebrałam rzekomą przesyłkę. Sprawdźcie jak to się ma z waszymi pismami, porównajcie daty wpisane w upomnieniu ALEKTUM, wydaje mi się że w moim przypadku to jest już fałszowanie dokumentów, a to już poważniejsza sprawa, która kończy się postępowaniem w prokuraturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawka...nie fałszowanie dokumentów tylko kolejne nieistniejące zamówienie na taką samą kwotę. Nadal dziwi mnie że "umowa" ma taki sam numer jak poprzednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie odpisali mi że zablokowali konto doszły do nich dziś paczki zwrotne wysłałam poleconym do Warszawy z Wrocławia szły 10 dni ale ulga a paczkę z firmy Editions Atlas karteczki De Agostini którą mi wysłali po zablokowaniu konta kazali zwrócić super już więcej nie nabiorę się na taki firmy pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candi
A ja widze ze wątek rozpoczęto w 2004 roku firma jak była tak jest ...chyba nikt sie jednak nie zajał ta sprawa albo nic sie w tej sprawie nie da zrobic wygladałoby na to ze można tak sobie ludzi oszukiwac i nie ma na nich mocnych To ja sie tez dołącze do groa naciaganych ale nie zamierzam sie tym przejmowac ,każda przesyłke odsyłam sadze ze mozna to udokumentowac Przeciez kazdy mogłby wysyłac do innych jakies paczki a pozniej żądac zapłaty ;) PS ciekawe czy skierowała ta firma jakas sprawe do sadu....? z tego co wyczytałam w necie naciagaja tysiące ludzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx1
no dziewczyny patrzac na wasze maile jestem zaniepokojona poniewaz ja tez od nich zamowilam bielizne, a dokladnie 3 pary majtek i bylo to w polowie lipca i mialy dotrzec w ciagu 6tyg. i dnia dzisiejszego ich nie otrzymałam. Boje sie ze i mi przysla wezwanie do zapłaty za towar ktorego jak wyzej pisalam nie otrzymalam. Narazie czekam w razie jakis problemow bede sie z wami kontaktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ktoś mógłby mi podać namiary na tą oszukańczą firmę, bo zamówiłam u nich dzisiaj bielizną i chciałabym do nich napisać lub zadzwonić aby mi nic nie przysyłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandeczka15
czesc, ja tez zamowiłam tą pechową bielizne, ale zaraz po przeczytaniu waszych wypowiedzi zadzwoniłam do nich i wysłałam liistem poleconym rezygnację. mam nadzieję że to pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis czas temu ... kupiłam ale bardzo dawno... od kilku miesiecy kupuję bieliznę gattactive !!! jest bardzo wygodna - szybko wysyłka zapraszam na gattaactiveshop.pl ..... polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xandrietta
A oni dalej swoje. Co za debilizm, żeby wysyłać drugą paczkę, skoro nie została uiszczona opłata za poprzednią. Ręce opadają. Ja jestem w takiej sytuacji, że owe paczki do mnie dochodzą, chociaż ich NIE ZAMAWIAŁAM. Przedostatnią uczciwie odesłałam za 4, 50 wraz z rezygnacją jakiejkolwiek współpracy. Myślicie, że dotarło? A skąd! Trudno czekam dalej. Leżą u mnie dwie nienaruszone paczki od nich plus 3 ponaglenia. Na początku mnie to denerwowało a teraz wprost śmieszy. Nie będę na swój koszt odsyłać ich rzeczy. Adres mój mają, mogą po nie wpaść. Na pewno oddam. Jak czara goryczy się przeleje wyślę im list "miłosny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodziu
ZOSTAŁA MI PRZYSŁANA BIELIZNA NIE JESTEM Z NIEJ ZADOWOLONA PO KILKU PRANIACH ZMECHACIŁA SIE CO DO CENY MOIM ZDANIEM ZA WYSOKA OSTATNIA PRZESYŁKE ODESŁAŁAM ZOBACZYMY CO BEDZIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest jakaś masakra!!! Jakiś czas temu podczas telefonicznej rozmowy z konsultantką dałam się namówić na promocyjną paczuszkę,wczoraj otrzymałam list potwierdzający zamówienie i dla pewności chciałam sobie jeszcze poszukać w necie czegoś na temat firmy i produktów.O zgrozo trafiłam na tę stronę!!!Dziś zadzwoniłam z rezygnacją i odbyłam bardzo nieprzyjemną rozmowę z konsultantką, która odwołując się do mojej konsekwencji w podejmowaniu decyzji starała się mnie namówić ponownie,po czym dowiedziałam się że to jest jednorazowa rezygnacja i jak chce zrezygnować również z kolejnej paczki muszę znów zadzwonić!!!?Dopiero zmiana tonu sprawiła,że pani powiedziała,iż kolejnych dostawać nie będę!!Zobaczymy!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonna
hej, kiedyś rozmawiałam z panią konsultantką z Miriale. No i sie zgodziłąm na paczke, dopiero później sprawdziłam forum. I jak sie okazało popełniłam cholerny błąd. Myślałam że paczka przyjdzie poleconym, to nie wzięłabym od listonosza. Ale paczka była w skrzynce. Moja mama to odpakowała bo paczka była zaadresowana na mojego tate [jakim prawem w ogóle jak konsultantka rozmawiała ze mną?!] I teraz nie wiem co mam zrobic, czy odesłac im paczkę z krótką notatką że rezygnuje i postraszyc rzecznikem czy jeszcze czymś innym, czy moze w ogóle nie płacic im i twierdzic że nie otrzymałam paczki ? Co robic ? Jeżeli macie jakieś maile do nich to poprosze i nr tel też, bo dzisiaj sie do nich ie mogłam dodzwonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shjoee
Wystarczy zadzwonić na infolinie i powiedzieć ze nie chcesz otrzymywać od nich propozycji. a za tą przesyłke możesz zapłacić lub odesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×