Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Witam, ja niestety też wpakowałam się w Proveę ;/ Dostałam dziś list mówiący o tym, że jeśli w ciągu 8 dni nie zapłacę (za coś czego nie otrzymałam, za 136 zł) będą wszczynać postępowanie windykacyjne. Co mam robić? Naczytałam się na forach o tej firmie i już sama nie wiem. Czy w ogóle mają do tego prawo? Każdy mógł wziąć przesyłki, skoro nie były wysyłane za potwierdzeniem odbioru ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia_90
Witam! U mnie nie było najgorzej. Dałam się wrobić przez telefon i zgodziłam się na przesyłkę. Pisałam e-mail do biura obsługi ale nic to nie dało. Kiedy dostałam list, postanowiłam zadzwonić pod podany tam numer, gdzie dzwoniąc można było zgłosić rezygnację z zamówienia. Niestety (jak można było się domyślić) był on nieprawidłowy. A rezygnację mogłam zgłosić do wyznaczonego terminu. Tak więc zadzwoniłam bezpośrednio do biura obsługi klienta i tam po krótkiej rozmowie z dosyć miłą panią powiedziałam, że rezygnuję i nie chce dostać tej przesyłki ani żadnej innej. I załatwione :) Dobrze, że tak się skończyło bo po tym co tu czytałam byłam trochę spanikowana. Życzę Wam wszystkim powodzenia i szybkiego załatwienia sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciągnięta
do GosiaKW między innymi, czemu piszesz że trzeba patrzeć i czytać co się bierze i co się podpisuję skoro ja nic nie zamawiałam, nic nie podpisywałam a przesyłka przyszła z majtkami do opłacenia, majtki masakra za wielkie, spadochrony jakieś i w ogóle ciekawsze u chińczyka na targowisku są do kupienia chyba niż w tej firmie. to że udostępniam dane osobowe innym portalom lub instytucjom nie oznacza że każdy może z nich korzystać, im nie udostępniałam, nic nie zamawiałam wiec takie wysyłki to naciąganie i wciskanie ludziom czegoś na siłę, żadna umowa mnie z nimi nie wiąże, przesyłka jest zwykłym listem wiec może nie dotrzeć to za co mogę zapłacić skoro nic nie dostałam, jedyna opcja że wiedzą iż przesyłka doszła to to ze człowiek dzwoni do nich żeby dowiedzieć się co to jest i ze nic od nich nie chce a oni się strasznie dziwią że nic nie zamawiałam a przyszło, no dziwne faktycznie. prawa konsumenta mówią same za siebie, nic mnie z nimi nie wiąże żadna umowa ani nic więc przesyłkę wysyłają na własną odpowiedzialność a ja za nic nie muszę płacić i niczego się bać, tak jak niektórzy piszą rzekomej windykacji, a dane osobowe muszą usunąć i nie dałam im oświadczenia że im je udostępniam, krętacze, naciągacze i oszuści, mają swoja stronę internetową więc jeśli bym chciała to bym zamówiła coś a oni na siłę wysyłają jakieś przesyłki czyli naciągają ludzi i stwarzają problemy, taka firma to nic dobrego. pozdrawiam wszystkich naciągniętych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albinoi
Moja sytuacja dlaej potoczyła się tak: nie dostałam żadnej paczki tylko wezwanie do zapłaty, zadzwoniłam do BOK i pani powiedziałą, że wysłali zapytanie do poczty Polskiej o potwierdzenie czy te paczki dostałam, jeżeli nie, to sprawa załatwiona a jeżeli ktoś na poczcie maznął jakąs parafkę i wziął paczkę to mam się dochodzić z Pocztą :). ciekawe co poczta im odpowie, jestem bardzo ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonili do mnie prawie 2 miesiace temu, napisałam 5 maili rezygnacyjnych (pierwszego wyslalam w dniu gdy popelnilam chyba najgorszy blad i sie zgodzilam na przesłanie mi tej bielizny). Również dzwoniłam... leci tylko muzyczka i nikt nie odbiera. Do dzisiaj nie dostałam ani tego pierwszego listu o ktorym mowila mi pani jak do mnie dzwonila mnie naciagac, ani zadnego majla potwierdzajacego rezygnacje. Nie wiem co mam robic, boje sie ze tak jak niektorzy tutaj dostane rachunek za cos czego nie dostalam!;/ czy kogos z was tez tak olewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
DZIEWCZYNY nie wiem co mam robić. Zdzwoniła konsultantka, odpowiedziałam na 3 pytania, zaoferowała mi bieliznę w promocyjnej cenie 29,90 + 9,90, byłam głupia i się zgodziłam, czytam teraz wasze komentarze i jestem załamana!!! co mam zrobić, wysłać e mail z rezygnacją już dziś czy czekać na list który mam dostać w ciągu tygodnia? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipaa mam nadzieję, że będziesz miała więcej szczęścia niż ja, bo mi nie wysłali listu (albo nie doszedł) , nie odp na żadnego mejla i nie odbieraja telefonow.. Ja tylko czekam na niechciana paczke ktorej oczywiscie nie odbiore i na pewno za nia nie zaplace;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat19
W sobote wracając do domu z imprezu, wszedłem po cichu do domu ponieważ miałem klucze. W holu usłyszałem dziwne odgłosy. Mieszkam tylko z moją młodszą o 2 lata siostrą ponieważ nasi rodzice wyjechali za granicę na 2 miesiące.Poszedłem zatem do mojego pokoju lecz wchodząc na piętro dostrzegłem światło w pokoju mojej siostry.. Postanowiłem tam zajrzeć a tam moja siostra i jej koleżanka która robiła jej minetke.. Tak się podnieciłem ,że zaczałem walić sobie konia w przedpokoju i robić im zdjęcia. Chciałbym się z wami nimi podzielić i zapytać czy coś takiego też was spotkało? O to zdjęcia : http://www.tinyurl.pl/?AyGBnAdV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dostałam
do mnie pare miesięcy temu też dzwoniła konsultantka, zgodziłam się,przyszła paczka,zapłaciłam i przeczytałam komentarze w necie to od razu zadzwoniłam i zrezygnowałam i problemu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
wysłałam im dziś email z rezygnacją ok godziny 14, mimo to o 18 dostałam potwierdzenie zamówienia, czas rezygnacji mam podany do 10 stycznia, podali numer na który mam dzownić, od jutra rana siedzę na telefonie i dzownię do nich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WERNDMS
podajcie proszę tego maila na którego wysyłacie rezygnacje.... prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violeeet
WERNDSMS nie lepiej od razu zadzwonić? Czytaj wcześniej- maile często na nic się zdawały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
a więc dziś dodzwoniłam się za 6 razem na numer dla nowych klientów, pani powiedziała, że rezygnację przyjęli mailem, który wysłałam wczoraj, dopytywałam czy już na pewno nie będę otrzymywała innych przesyłek pani powiedziała, że jeżeli zrezygnowałam z 1 to nie. Ponadto w mailu zażądałam usunięcia moich danych z ich bazy, zamknięcia mojego konta i definitywnie zrezygnowałam z przesyłek, w odpowiedzi dostałam ze moje zamówienie zostało anulowane i przyjmują mój sprzeciw co do przetwarzania moich danych zarówno w swojej bazie jak i dalszego rozpowszechniania. Jak myślicie, czy to aby na pewno jest definitywny koniec sprawy? może mieliście podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy komuś z was nie odpisują w ogóle? wysyłałam z dwóch mejli, więc nie ma mowy o przeoczeniu... pomijam już fakt, że tel nie odebierają, szkoda mi na nich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olia83
hej dziewczyny ja własnie się zgodziłam na przesyłkę pierwszej paczki niby nagroda za poswiecenie im czasu na ankiete czy coś. mam pytanie czy mozna jakos to odkręcić jesli paczka jeszcze nie doszła? no i co z tym mailem do nich moze dam rady jakos przez maila:( ale kaszana tak sie dac wkrecic jak małe dzieci:( w razie czego podaje swojego maila: olia83@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
ja odkręciłam 1 paczkę, wysłałam rezygnację mailem, potem zadzwoniłam pani powiedziała że anulowali zamówienie. Gdy zapytałam czy już napewno nie będę dostawać paczek, potwierdziła to. Mam jednak zamiar jeszcze zadzwonic do BOKu żeby się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_2511
Ja dziś niestety również popełniłam ten błąd i dałam się naiwnie wkręcić w tą przesyłkę powitalną, ale po wejściu na ten wątek, od razu , już po godzinie od złożenia zamówienia telefonicznego zadzwoniłam do nich na numer 22 205 20 04. Dodzwoniłam się w miarę szybko i tam miła Pani powiedziała mi, że jeszcze nie mają mnie w bazie klientów i dopiero po 7 dniach mogę złożyć rezygnację. Jednak postanowiłam od razu napisać maila z taką rezygnacją, ponieważ zgodnie z art. 7 ust. 1 Ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów mam 10 dni na odstąpienie od takiej umowy. O dziwo odpisali mi po 2h, z prośbą o uzupełnienie danych, które podałam podczas "składania zamówienia". Odpisałam i czekam na ich reakcję. I oby to był koniec tej przygody, bo jak przeczytałam kilka Waszych wpisów, to włos się na głowie jeży od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW
kurcze! do mnie też przed chwilą dzownił gosciu z ciekawą propozycją, tak jak wczesniej ktoś pisał, odpowiedziałam na 3 pytania, i zaoferował 3 pary majteczek za 29 i 9.90 przesyłka? jakoś tak. mówił ze ogolnie zapłąciłąbym za nie 250 ale że jest to ciekawa propozycja dla mnie, Zgodziłam się, bo czemu nie, wkoncu to nie majątek, Ale jak tak czytam te wasze komentarze to zaczyna mnie to PRZERAŻAĆ, już nie ejst to dla mnie w ogóle atrakcyjne !! Podajcie mi prosze e-mail na który moge wysłać rezygnację... Nie chce mieć z ta firmą nic wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina_38
Hej. Dzisiaj właśnie też dzwoniła do mnie sympatyczna pani i za odpowiedzenie na 3 pytanka zaproponowała cudowną bieliznę za jedyne 29,90zł plus 9,90zł koszty przesyłki. Poinformowała, że jest to szwajcarska firma wchodząca dopiero na polski rynek i porównywalna z markami Triumph i Intimissimi. Nazwy firmy nie zrozumiałam więc w ogóle jej nie skojarzyłam. Była tak dyplomatycznie namolna, że w ostateczności zgodziłam się na ten egzemplarz pokazowy. Proszę Was, abyście pomogli mi wyplątać się z tego zanim cokolwiek przyjdzie pocztą. Numer był prywatny ani też żadnych adresów mailowych tudzież rejestracyjnych nie podawała. Powiedzcie mi co i gdzie mam wysłać/ napisać, żeby potem mnie nie nękali. Podaję swojego maila: wojcikm38@wp.pl. Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeal
Pracowałam jako telemarketerka przy sprzedawaniu tej bielizny... Po 3 tygodniach przyjdzie list potwierdzający i wtedy najlepiej złożyć rezygnację. Bo jeśli będziecie z tym zwlekały i przyjdzie paczka z bielizną, a Wy ją otworzycie to już nie można jej potem zwrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW
po co czekać aż do czasu przysłania paczki? nie można tego szybciej odkręcić? i napisać chociaż tą rrezygnacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeal
womanSHADOW nie musisz czekać do przysłania paczki. Konsultant/ka zawsze informuje, że najpierw w ciągu 3 tygodni przyjdzie list potwierdzający rozmowę (i złożenie zamówienia). Jeśli po otrzymaniu tego listu nie złożysz rezygnacji to w ciągu 10 dni przyjdzie paczka z bielizną. Takie zasady były rok temu, ale wątpię, żeby się dużo zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeal
Ewentualnie proszę próbować pod tymi numerami: tel. 22-205 52 50 fax 22-205 52 51 czynne: pon.-piąt.w godz.9.00-17.00 Automatyczny serwis czynny 24h: 22 205 20 04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW
Pięknie dziękuje za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
jeal mam pytanie, czy jeżeli zrezygnowałam z 1 paczki będę dostawała kolejne mimo że wysłałam mail z definitywną rezygnacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womansSHADOW
Filipaa, a odpisali Ci na e-maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filipaa
tak odpisali to : "W dniu dzisiejszym Pani zamówienie zostało anulowane. Potwierdzamy przyjecie sprzeciwu dotyczacego prowadzenia wobec Pani marketingu bezposredniego wlasnych produktow i uslug oraz udostepniania Pani danych osobowych innym podmiotom" więc mam nadzieję, że już nie otrzymam od nich żadnej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×